• Średnie stęż. pyłu PM10= 23,6 Norma19,3 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze
06:03
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)06:47
Strzyża PKM06:48
Uniwersytet Gdański [GDA]06:50
Bażyńskiego [GDA]06:51
Tetmajera06:52
Derdowskiego06:53
Obrońców Westerplatte06:54
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:57
Opacka06:59
Subisława07:01
Pomorska - Osiedle07:02
Pomorska [GDA]07:04
Piastowska07:05
Czerwony Dwór07:07
Bora Komorowskiego07:08
Kołobrzeska07:10
Zaspa07:12
Startowa07:13
Jana Pawła II07:14
Żwirki i Wigury [GDA]07:15
Bajana07:16
Legionów07:18
Plac Komorowskiego07:20
Mickiewicza [GDA]07:22
Reja [GDA]07:23
Wyspiańskiego07:25
Opera Bałtycka07:28
Traugutta [GDA]07:29
Uniwersytet Medyczny07:30
Chodowieckiego07:31
Brama Oliwska07:32
Dworzec PKS07:34
Nowe Ogrody07:36
Węzeł Groddecka07:39
Pohulanka07:41
Odrzańska07:42
Chałubińskiego07:44
Sikorskiego [GDA]07:46
Cieszyńskiego07:48
Cebertowicza07:49
Wilanowska07:51
Przemyska07:53
Płocka07:54
Łostowice Świętokrzyska07:56
Kurs nr 1 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska08:00
Łostowice Świętokrzyska08:00
Płocka08:02
Przemyska08:04
Wilanowska08:05
Cebertowicza08:07
Cieszyńskiego08:08
Sikorskiego [GDA]08:10
Chałubińskiego08:12
Odrzańska08:14
Pohulanka08:15
Węzeł Groddecka08:17
Urząd Miejski08:19
Dworzec PKS08:21
Brama Oliwska08:23
Chodowieckiego08:24
Uniwersytet Medyczny08:25
Traugutta [GDA]08:27
Opera Bałtycka08:29
Wyspiańskiego08:32
Reja [GDA]08:33
Mickiewicza [GDA]08:35
Plac Komorowskiego08:37
Legionów08:39
Bajana08:41
Żwirki i Wigury [GDA]08:42
Jana Pawła II08:43
Startowa08:44
Zaspa08:45
Kołobrzeska08:46
Bora Komorowskiego08:48
Czerwony Dwór08:50
Piastowska08:51
Pomorska [GDA]08:53
Osiedle Wejhera08:54
Helska08:55
Jelitkowo08:56
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo09:26
Helska09:28
Osiedle Wejhera09:30
Pomorska [GDA]09:31
Piastowska09:32
Czerwony Dwór09:34
Bora Komorowskiego09:35
Kołobrzeska09:37
Zaspa09:39
Startowa09:40
Jana Pawła II09:41
Żwirki i Wigury [GDA]09:42
Bajana09:43
Legionów09:45
Plac Komorowskiego09:47
Mickiewicza [GDA]09:49
Reja [GDA]09:50
Wyspiańskiego09:52
Opera Bałtycka09:55
Traugutta [GDA]09:56
Uniwersytet Medyczny09:57
Chodowieckiego09:58
Brama Oliwska09:59
Dworzec PKS10:01
Nowe Ogrody10:03
Węzeł Groddecka10:06
Pohulanka10:08
Odrzańska10:09
Chałubińskiego10:11
Sikorskiego [GDA]10:13
Cieszyńskiego10:15
Cebertowicza10:16
Wilanowska10:18
Przemyska10:20
Płocka10:21
Łostowice Świętokrzyska10:23
Kurs nr 3 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska10:26
Łostowice Świętokrzyska10:26
Płocka10:28
Przemyska10:30
Wilanowska10:31
Cebertowicza10:33
Cieszyńskiego10:34
Sikorskiego [GDA]10:36
Chałubińskiego10:38
Odrzańska10:40
Pohulanka10:41
Węzeł Groddecka10:43
Urząd Miejski10:45
Dworzec PKS10:47
Brama Oliwska10:49
Chodowieckiego10:50
Uniwersytet Medyczny10:51
Traugutta [GDA]10:53
Opera Bałtycka10:55
Wyspiańskiego10:58
Reja [GDA]10:59
Mickiewicza [GDA]11:01
Plac Komorowskiego11:03
Legionów11:05
Bajana11:07
Żwirki i Wigury [GDA]11:08
Jana Pawła II11:09
Startowa11:10
Zaspa11:11
Kołobrzeska11:12
Bora Komorowskiego11:14
Czerwony Dwór11:16
Piastowska11:17
Pomorska [GDA]11:19
Osiedle Wejhera11:20
Helska11:21
Jelitkowo11:22
Kurs nr 4 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo11:46
Helska11:48
Osiedle Wejhera11:50
Pomorska [GDA]11:51
Piastowska11:52
Czerwony Dwór11:54
Bora Komorowskiego11:55
Kołobrzeska11:57
Zaspa11:59
Startowa12:00
Jana Pawła II12:01
Żwirki i Wigury [GDA]12:02
Bajana12:03
Legionów12:05
Plac Komorowskiego12:07
Mickiewicza [GDA]12:09
Reja [GDA]12:10
Wyspiańskiego12:12
Opera Bałtycka12:15
Traugutta [GDA]12:16
Uniwersytet Medyczny12:17
Chodowieckiego12:18
Brama Oliwska12:19
Dworzec PKS12:21
Nowe Ogrody12:23
Węzeł Groddecka12:26
Pohulanka12:28
Odrzańska12:29
Chałubińskiego12:31
Sikorskiego [GDA]12:33
Cieszyńskiego12:35
Cebertowicza12:36
Wilanowska12:38
Przemyska12:40
Płocka12:41
Łostowice Świętokrzyska12:43
Kurs nr 5 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska12:46
Łostowice Świętokrzyska12:46
Płocka12:48
Przemyska12:50
Wilanowska12:51
Cebertowicza12:53
Cieszyńskiego12:54
Sikorskiego [GDA]12:56
Chałubińskiego12:58
Odrzańska13:00
Pohulanka13:01
Węzeł Groddecka13:03
Urząd Miejski13:05
Dworzec PKS13:07
Brama Oliwska13:09
Chodowieckiego13:10
Uniwersytet Medyczny13:11
Traugutta [GDA]13:13
Opera Bałtycka13:15
Wyspiańskiego13:18
Reja [GDA]13:19
Mickiewicza [GDA]13:21
Plac Komorowskiego13:23
Legionów13:25
Bajana13:27
Żwirki i Wigury [GDA]13:28
Jana Pawła II13:29
Startowa13:30
Zaspa13:31
Kołobrzeska13:32
Bora Komorowskiego13:34
Czerwony Dwór13:36
Piastowska13:37
Pomorska [GDA]13:39
Osiedle Wejhera13:40
Helska13:41
Jelitkowo13:42
Kurs nr 6 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo14:00
Helska14:02
Osiedle Wejhera14:04
Pomorska [GDA]14:05
Piastowska14:06
Czerwony Dwór14:08
Bora Komorowskiego14:09
Kołobrzeska14:11
Zaspa14:13
Startowa14:14
Jana Pawła II14:15
Żwirki i Wigury [GDA]14:16
Bajana14:17
Legionów14:19
Plac Komorowskiego14:21
Mickiewicza [GDA]14:23
Reja [GDA]14:24
Wyspiańskiego14:26
Opera Bałtycka14:29
Traugutta [GDA]14:30
Uniwersytet Medyczny14:31
Chodowieckiego14:32
Brama Oliwska14:33
Dworzec PKS14:35
Nowe Ogrody14:37
Węzeł Groddecka14:40
Pohulanka14:42
Odrzańska14:43
Chałubińskiego14:45
Sikorskiego [GDA]14:47
Cieszyńskiego14:49
Cebertowicza14:50
Wilanowska14:52
Przemyska14:54
Płocka14:55
Łostowice Świętokrzyska14:57