• Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
22:53
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia WRZESZCZ06:57
Strzyża PKM06:58
Uniwersytet Gdański [GDA]07:00
Bażyńskiego [GDA]07:01
Tetmajera07:02
Derdowskiego07:03
Obrońców Westerplatte07:04
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:07
Opacka07:09
Subisława07:11
Pomorska - Osiedle07:12
Pomorska [GDA]07:14
Piastowska07:15
Czerwony Dwór07:17
Bora Komorowskiego07:18
Kołobrzeska07:20
Zaspa07:22
Startowa07:23
Jana Pawła II07:24
Żwirki i Wigury [GDA]07:25
Bajana07:26
Legionów07:28
Plac Komorowskiego07:30
Mickiewicza [GDA]07:32
Reja [GDA]07:33
Wyspiańskiego07:35
Opera Bałtycka07:38
Traugutta [GDA]07:39
Uniwersytet Medyczny07:40
Chodowieckiego07:41
Brama Oliwska07:42
Dworzec PKS07:44
Nowe Ogrody07:46
Węzeł Groddecka07:49
Pohulanka07:51
Odrzańska07:52
Chałubińskiego07:54
Sikorskiego [GDA]07:56
Cieszyńskiego07:58
Cebertowicza07:59
Wilanowska08:01
Przemyska08:03
Płocka08:04
Łostowice Świętokrzyska08:06
Kurs nr 1 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska08:10
Łostowice Świętokrzyska08:10
Płocka08:12
Przemyska08:14
Wilanowska08:15
Cebertowicza08:17
Cieszyńskiego08:18
Sikorskiego [GDA]08:20
Chałubińskiego08:22
Odrzańska08:24
Pohulanka08:25
Węzeł Groddecka08:27
Urząd Miejski08:29
Dworzec PKS08:31
Brama Oliwska08:33
Chodowieckiego08:34
Uniwersytet Medyczny08:35
Traugutta [GDA]08:37
Opera Bałtycka08:39
Wyspiańskiego08:42
Reja [GDA]08:43
Mickiewicza [GDA]08:45
Plac Komorowskiego08:47
Legionów08:49
Bajana08:51
Żwirki i Wigury [GDA]08:52
Jana Pawła II08:53
Startowa08:54
Zaspa08:55
Kołobrzeska08:56
Bora Komorowskiego08:58
Czerwony Dwór09:00
Piastowska09:01
Pomorska [GDA]09:03
Osiedle Wejhera09:04
Helska09:05
Jelitkowo09:06