• Średnie stęż. pyłu PM10= 23,6 Norma19,3 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze
06:03
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:17
Opacka07:19
Subisława07:21
Pomorska - Osiedle07:22
Pomorska [GDA]07:24
Piastowska07:25
Czerwony Dwór07:27
Bora Komorowskiego07:28
Kołobrzeska07:30
Zaspa07:32
Startowa07:33
Jana Pawła II07:34
Żwirki i Wigury [GDA]07:35
Bajana07:36
Legionów07:38
Plac Komorowskiego07:40
Mickiewicza [GDA]07:42
Reja [GDA]07:43
Wyspiańskiego07:45
Opera Bałtycka07:48
Traugutta [GDA]07:49
Uniwersytet Medyczny07:50
Chodowieckiego07:51
Brama Oliwska07:52
Dworzec PKS07:54
Nowe Ogrody07:56
Węzeł Groddecka07:59
Pohulanka08:01
Odrzańska08:02
Chałubińskiego08:04
Sikorskiego [GDA]08:06
Cieszyńskiego08:08
Cebertowicza08:09
Wilanowska08:11
Przemyska08:13
Płocka08:14
Łostowice Świętokrzyska08:16
Kurs nr 3 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska08:26
Łostowice Świętokrzyska08:26
Płocka08:28
Przemyska08:30
Wilanowska08:31
Cebertowicza08:33
Cieszyńskiego08:34
Sikorskiego [GDA]08:36
Chałubińskiego08:38
Odrzańska08:40
Pohulanka08:41
Węzeł Groddecka08:43
Urząd Miejski08:45
Dworzec PKS08:47
Brama Oliwska08:49
Chodowieckiego08:50
Uniwersytet Medyczny08:51
Traugutta [GDA]08:53
Opera Bałtycka08:55
Wyspiańskiego08:58
Reja [GDA]08:59
Mickiewicza [GDA]09:01
Plac Komorowskiego09:03
Legionów09:05
Bajana09:07
Żwirki i Wigury [GDA]09:08
Jana Pawła II09:09
Startowa09:10
Zaspa09:11
Kołobrzeska09:12
Bora Komorowskiego09:14
Czerwony Dwór09:16
Piastowska09:17
Pomorska [GDA]09:19
Osiedle Wejhera09:20
Helska09:21
Jelitkowo09:22
Kurs nr 4 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo09:46
Helska09:48
Osiedle Wejhera09:50
Pomorska [GDA]09:51
Piastowska09:52
Czerwony Dwór09:54
Bora Komorowskiego09:55
Kołobrzeska09:57
Zaspa09:59
Startowa10:00
Jana Pawła II10:01
Żwirki i Wigury [GDA]10:02
Bajana10:03
Legionów10:05
Plac Komorowskiego10:07
Mickiewicza [GDA]10:09
Reja [GDA]10:10
Wyspiańskiego10:12
Opera Bałtycka10:15
Traugutta [GDA]10:16
Uniwersytet Medyczny10:17
Chodowieckiego10:18
Brama Oliwska10:19
Dworzec PKS10:21
Nowe Ogrody10:23
Węzeł Groddecka10:26
Pohulanka10:28
Odrzańska10:29
Chałubińskiego10:31
Sikorskiego [GDA]10:33
Cieszyńskiego10:35
Cebertowicza10:36
Wilanowska10:38
Przemyska10:40
Płocka10:41
Łostowice Świętokrzyska10:43
Kurs nr 5 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska10:46
Łostowice Świętokrzyska10:46
Płocka10:48
Przemyska10:50
Wilanowska10:51
Cebertowicza10:53
Cieszyńskiego10:54
Sikorskiego [GDA]10:56
Chałubińskiego10:58
Odrzańska11:00
Pohulanka11:01
Węzeł Groddecka11:03
Urząd Miejski11:05
Dworzec PKS11:07
Brama Oliwska11:09
Chodowieckiego11:10
Uniwersytet Medyczny11:11
Traugutta [GDA]11:13
Opera Bałtycka11:15
Wyspiańskiego11:18
Reja [GDA]11:19
Mickiewicza [GDA]11:21
Plac Komorowskiego11:23
Legionów11:25
Bajana11:27
Żwirki i Wigury [GDA]11:28
Jana Pawła II11:29
Startowa11:30
Zaspa11:31
Kołobrzeska11:32
Bora Komorowskiego11:34
Czerwony Dwór11:36
Piastowska11:37
Pomorska [GDA]11:39
Osiedle Wejhera11:40
Helska11:41
Jelitkowo11:42
Kurs nr 6 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo12:06
Helska12:08
Osiedle Wejhera12:10
Pomorska [GDA]12:11
Piastowska12:12
Czerwony Dwór12:14
Bora Komorowskiego12:15
Kołobrzeska12:17
Zaspa12:19
Startowa12:20
Jana Pawła II12:21
Żwirki i Wigury [GDA]12:22
Bajana12:23
Legionów12:25
Plac Komorowskiego12:27
Mickiewicza [GDA]12:29
Reja [GDA]12:30
Wyspiańskiego12:32
Opera Bałtycka12:35
Traugutta [GDA]12:36
Uniwersytet Medyczny12:37
Chodowieckiego12:38
Brama Oliwska12:39
Dworzec PKS12:41
Nowe Ogrody12:43
Węzeł Groddecka12:46
Pohulanka12:48
Odrzańska12:49
Chałubińskiego12:51
Sikorskiego [GDA]12:53
Cieszyńskiego12:55
Cebertowicza12:56
Wilanowska12:58
Przemyska13:00
Płocka13:01
Łostowice Świętokrzyska13:03
Kurs nr 7 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska13:06
Łostowice Świętokrzyska13:06
Płocka13:08
Przemyska13:10
Wilanowska13:11
Cebertowicza13:13
Cieszyńskiego13:14
Sikorskiego [GDA]13:16
Chałubińskiego13:18
Odrzańska13:20
Pohulanka13:21
Węzeł Groddecka13:23
Urząd Miejski13:25
Dworzec PKS13:27
Brama Oliwska13:29
Chodowieckiego13:30
Uniwersytet Medyczny13:31
Traugutta [GDA]13:33
Opera Bałtycka13:35
Wyspiańskiego13:38
Reja [GDA]13:39
Mickiewicza [GDA]13:41
Plac Komorowskiego13:43
Legionów13:45
Bajana13:47
Żwirki i Wigury [GDA]13:48
Jana Pawła II13:49
Startowa13:50
Zaspa13:51
Kołobrzeska13:52
Bora Komorowskiego13:54
Czerwony Dwór13:56
Piastowska13:57
Pomorska [GDA]13:59
Osiedle Wejhera14:00
Helska14:01
Jelitkowo14:02
Kurs nr 8 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo14:20
Helska14:22
Osiedle Wejhera14:24
Pomorska [GDA]14:25
Piastowska14:26
Czerwony Dwór14:28
Bora Komorowskiego14:29
Kołobrzeska14:31
Zaspa14:33
Startowa14:34
Jana Pawła II14:35
Żwirki i Wigury [GDA]14:36
Bajana14:37
Legionów14:39
Plac Komorowskiego14:41
Mickiewicza [GDA]14:43
Reja [GDA]14:44
Wyspiańskiego14:46
Opera Bałtycka14:49
Traugutta [GDA]14:50
Uniwersytet Medyczny14:51
Chodowieckiego14:52
Brama Oliwska14:53
Dworzec PKS14:55
Nowe Ogrody14:57
Węzeł Groddecka15:00
Pohulanka15:02
Odrzańska15:03
Chałubińskiego15:05
Sikorskiego [GDA]15:07
Cieszyńskiego15:09
Cebertowicza15:10
Wilanowska15:12
Przemyska15:14
Płocka15:15
Łostowice Świętokrzyska15:17