• Średnie stęż. pyłu PM10 = 14,0ug. Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze
15:30
Kurs nr 3 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia WRZESZCZ07:27
Strzyża PKM07:28
Uniwersytet Gdański [GDA]07:30
Bażyńskiego [GDA]07:31
Tetmajera07:32
Derdowskiego07:33
Obrońców Westerplatte07:34
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:37
Opacka07:39
Subisława07:41
Pomorska - Osiedle07:42
Pomorska [GDA]07:44
Piastowska07:45
Czerwony Dwór07:47
Bora Komorowskiego07:48
Kołobrzeska07:50
Zaspa07:52
Startowa07:53
Jana Pawła II07:54
Żwirki i Wigury [GDA]07:55
Bajana07:56
Legionów07:58
Plac Komorowskiego08:00
Mickiewicza [GDA]08:02
Reja [GDA]08:03
Wyspiańskiego08:05
Opera Bałtycka08:08
Traugutta [GDA]08:09
Uniwersytet Medyczny08:10
Chodowieckiego08:11
Brama Oliwska08:12
Dworzec PKS08:14
Nowe Ogrody08:16
Węzeł Groddecka08:19
Pohulanka08:21
Odrzańska08:22
Chałubińskiego08:24
Sikorskiego [GDA]08:26
Cieszyńskiego08:28
Cebertowicza08:29
Wilanowska08:31
Przemyska08:33
Płocka08:34
Łostowice Świętokrzyska08:36
Kurs nr 4 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska08:46
Łostowice Świętokrzyska08:46
Płocka08:48
Przemyska08:50
Wilanowska08:51
Cebertowicza08:53
Cieszyńskiego08:54
Sikorskiego [GDA]08:56
Chałubińskiego08:58
Odrzańska09:00
Pohulanka09:01
Węzeł Groddecka09:03
Urząd Miejski09:05
Dworzec PKS09:07
Brama Oliwska09:09
Chodowieckiego09:10
Uniwersytet Medyczny09:11
Traugutta [GDA]09:13
Opera Bałtycka09:15
Wyspiańskiego09:18
Reja [GDA]09:19
Mickiewicza [GDA]09:21
Plac Komorowskiego09:23
Legionów09:25
Bajana09:27
Żwirki i Wigury [GDA]09:28
Jana Pawła II09:29
Startowa09:30
Zaspa09:31
Kołobrzeska09:32
Bora Komorowskiego09:34
Czerwony Dwór09:36
Piastowska09:37
Pomorska [GDA]09:39
Osiedle Wejhera09:40
Helska09:41
Jelitkowo09:42
Kurs nr 5 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo10:06
Helska10:08
Osiedle Wejhera10:10
Pomorska [GDA]10:11
Piastowska10:12
Czerwony Dwór10:14
Bora Komorowskiego10:15
Kołobrzeska10:17
Zaspa10:19
Startowa10:20
Jana Pawła II10:21
Żwirki i Wigury [GDA]10:22
Bajana10:23
Legionów10:25
Plac Komorowskiego10:27
Mickiewicza [GDA]10:29
Reja [GDA]10:30
Wyspiańskiego10:32
Opera Bałtycka10:35
Traugutta [GDA]10:36
Uniwersytet Medyczny10:37
Chodowieckiego10:38
Brama Oliwska10:39
Dworzec PKS10:41
Nowe Ogrody10:43
Węzeł Groddecka10:46
Pohulanka10:48
Odrzańska10:49
Chałubińskiego10:51
Sikorskiego [GDA]10:53
Cieszyńskiego10:55
Cebertowicza10:56
Wilanowska10:58
Przemyska11:00
Płocka11:01
Łostowice Świętokrzyska11:03
Kurs nr 6 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska11:06
Łostowice Świętokrzyska11:06
Płocka11:08
Przemyska11:10
Wilanowska11:11
Cebertowicza11:13
Cieszyńskiego11:14
Sikorskiego [GDA]11:16
Chałubińskiego11:18
Odrzańska11:20
Pohulanka11:21
Węzeł Groddecka11:23
Urząd Miejski11:25
Dworzec PKS11:27
Brama Oliwska11:29
Chodowieckiego11:30
Uniwersytet Medyczny11:31
Traugutta [GDA]11:33
Opera Bałtycka11:35
Wyspiańskiego11:38
Reja [GDA]11:39
Mickiewicza [GDA]11:41
Plac Komorowskiego11:43
Legionów11:45
Bajana11:47
Żwirki i Wigury [GDA]11:48
Jana Pawła II11:49
Startowa11:50
Zaspa11:51
Kołobrzeska11:52
Bora Komorowskiego11:54
Czerwony Dwór11:56
Piastowska11:57
Pomorska [GDA]11:59
Osiedle Wejhera12:00
Helska12:01
Jelitkowo12:02
Kurs nr 7 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo12:26
Helska12:28
Osiedle Wejhera12:30
Pomorska [GDA]12:31
Piastowska12:32
Czerwony Dwór12:34
Bora Komorowskiego12:35
Kołobrzeska12:37
Zaspa12:39
Startowa12:40
Jana Pawła II12:41
Żwirki i Wigury [GDA]12:42
Bajana12:43
Legionów12:45
Plac Komorowskiego12:47
Mickiewicza [GDA]12:49
Reja [GDA]12:50
Wyspiańskiego12:52
Opera Bałtycka12:55
Traugutta [GDA]12:56
Uniwersytet Medyczny12:57
Chodowieckiego12:58
Brama Oliwska12:59
Dworzec PKS13:01
Nowe Ogrody13:03
Węzeł Groddecka13:06
Pohulanka13:08
Odrzańska13:09
Chałubińskiego13:11
Sikorskiego [GDA]13:13
Cieszyńskiego13:15
Cebertowicza13:16
Wilanowska13:18
Przemyska13:20
Płocka13:21
Łostowice Świętokrzyska13:23
Kurs nr 8 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska13:26
Łostowice Świętokrzyska13:26
Płocka13:28
Przemyska13:30
Wilanowska13:31
Cebertowicza13:33
Cieszyńskiego13:34
Sikorskiego [GDA]13:36
Chałubińskiego13:38
Odrzańska13:40
Pohulanka13:41
Węzeł Groddecka13:43
Urząd Miejski13:45
Dworzec PKS13:47
Brama Oliwska13:49
Chodowieckiego13:50
Uniwersytet Medyczny13:51
Traugutta [GDA]13:53
Opera Bałtycka13:55
Wyspiańskiego13:58
Reja [GDA]13:59
Mickiewicza [GDA]14:01
Plac Komorowskiego14:03
Legionów14:05
Bajana14:07
Żwirki i Wigury [GDA]14:08
Jana Pawła II14:09
Startowa14:10
Zaspa14:11
Kołobrzeska14:12
Bora Komorowskiego14:14
Czerwony Dwór14:16
Piastowska14:17
Pomorska [GDA]14:19
Osiedle Wejhera14:20
Helska14:21
Jelitkowo14:22
Kurs nr 9 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo14:40
Helska14:42
Osiedle Wejhera14:44
Pomorska [GDA]14:45
Piastowska14:46
Czerwony Dwór14:48
Bora Komorowskiego14:49
Kołobrzeska14:51
Zaspa14:53
Startowa14:54
Jana Pawła II14:55
Żwirki i Wigury [GDA]14:56
Bajana14:57
Legionów14:59
Plac Komorowskiego15:01
Mickiewicza [GDA]15:03
Reja [GDA]15:04
Wyspiańskiego15:06
Opera Bałtycka15:09
Traugutta [GDA]15:10
Uniwersytet Medyczny15:11
Chodowieckiego15:12
Brama Oliwska15:13
Dworzec PKS15:15
Nowe Ogrody15:17
Węzeł Groddecka15:20
Pohulanka15:22
Odrzańska15:23
Chałubińskiego15:25
Sikorskiego [GDA]15:27
Cieszyńskiego15:29
Cebertowicza15:30
Wilanowska15:32
Przemyska15:34
Płocka15:35
Łostowice Świętokrzyska15:37