• Średnie stęż. pyłu PM10 = 14,0ug. Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze
15:22
Kurs nr 3 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia WRZESZCZ07:43
Strzyża PKM07:44
Uniwersytet Gdański [GDA]07:46
Bażyńskiego [GDA]07:47
Tetmajera07:48
Derdowskiego07:49
Obrońców Westerplatte07:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:53
Opacka07:55
Subisława07:57
Pomorska - Osiedle07:58
Pomorska [GDA]08:00
Piastowska08:01
Czerwony Dwór08:03
Bora Komorowskiego08:04
Kołobrzeska08:06
Zaspa08:08
Startowa08:09
Jana Pawła II08:10
Żwirki i Wigury [GDA]08:11
Bajana08:12
Legionów08:14
Plac Komorowskiego08:16
Mickiewicza [GDA]08:18
Reja [GDA]08:19
Wyspiańskiego08:21
Opera Bałtycka08:24
Traugutta [GDA]08:25
Uniwersytet Medyczny08:26
Chodowieckiego08:27
Brama Oliwska08:28
Dworzec PKS08:30
Nowe Ogrody08:32
Węzeł Groddecka08:35
Pohulanka08:37
Odrzańska08:38
Chałubińskiego08:40
Sikorskiego [GDA]08:42
Cieszyńskiego08:44
Cebertowicza08:45
Wilanowska08:47
Przemyska08:49
Płocka08:50
Łostowice Świętokrzyska08:52
Kurs nr 4 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska09:06
Łostowice Świętokrzyska09:06
Płocka09:08
Przemyska09:10
Wilanowska09:11
Cebertowicza09:13
Cieszyńskiego09:14
Sikorskiego [GDA]09:16
Chałubińskiego09:18
Odrzańska09:20
Pohulanka09:21
Węzeł Groddecka09:23
Urząd Miejski09:25
Dworzec PKS09:27
Brama Oliwska09:29
Chodowieckiego09:30
Uniwersytet Medyczny09:31
Traugutta [GDA]09:33
Opera Bałtycka09:35
Wyspiańskiego09:38
Reja [GDA]09:39
Mickiewicza [GDA]09:41
Plac Komorowskiego09:43
Legionów09:45
Bajana09:47
Żwirki i Wigury [GDA]09:48
Jana Pawła II09:49
Startowa09:50
Zaspa09:51
Kołobrzeska09:52
Bora Komorowskiego09:54
Czerwony Dwór09:56
Piastowska09:57
Pomorska [GDA]09:59
Osiedle Wejhera10:00
Helska10:01
Jelitkowo10:02
Kurs nr 5 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo10:26
Helska10:28
Osiedle Wejhera10:30
Pomorska [GDA]10:31
Piastowska10:32
Czerwony Dwór10:34
Bora Komorowskiego10:35
Kołobrzeska10:37
Zaspa10:39
Startowa10:40
Jana Pawła II10:41
Żwirki i Wigury [GDA]10:42
Bajana10:43
Legionów10:45
Plac Komorowskiego10:47
Mickiewicza [GDA]10:49
Reja [GDA]10:50
Wyspiańskiego10:52
Opera Bałtycka10:55
Traugutta [GDA]10:56
Uniwersytet Medyczny10:57
Chodowieckiego10:58
Brama Oliwska10:59
Dworzec PKS11:01
Nowe Ogrody11:03
Węzeł Groddecka11:06
Pohulanka11:08
Odrzańska11:09
Chałubińskiego11:11
Sikorskiego [GDA]11:13
Cieszyńskiego11:15
Cebertowicza11:16
Wilanowska11:18
Przemyska11:20
Płocka11:21
Łostowice Świętokrzyska11:23
Kurs nr 6 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska11:26
Łostowice Świętokrzyska11:26
Płocka11:28
Przemyska11:30
Wilanowska11:31
Cebertowicza11:33
Cieszyńskiego11:34
Sikorskiego [GDA]11:36
Chałubińskiego11:38
Odrzańska11:40
Pohulanka11:41
Węzeł Groddecka11:43
Urząd Miejski11:45
Dworzec PKS11:47
Brama Oliwska11:49
Chodowieckiego11:50
Uniwersytet Medyczny11:51
Traugutta [GDA]11:53
Opera Bałtycka11:55
Wyspiańskiego11:58
Reja [GDA]11:59
Mickiewicza [GDA]12:01
Plac Komorowskiego12:03
Legionów12:05
Bajana12:07
Żwirki i Wigury [GDA]12:08
Jana Pawła II12:09
Startowa12:10
Zaspa12:11
Kołobrzeska12:12
Bora Komorowskiego12:14
Czerwony Dwór12:16
Piastowska12:17
Pomorska [GDA]12:19
Osiedle Wejhera12:20
Helska12:21
Jelitkowo12:22
Kurs nr 7 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo12:46
Helska12:48
Osiedle Wejhera12:50
Pomorska [GDA]12:51
Piastowska12:52
Czerwony Dwór12:54
Bora Komorowskiego12:55
Kołobrzeska12:57
Zaspa12:59
Startowa13:00
Jana Pawła II13:01
Żwirki i Wigury [GDA]13:02
Bajana13:03
Legionów13:05
Plac Komorowskiego13:07
Mickiewicza [GDA]13:09
Reja [GDA]13:10
Wyspiańskiego13:12
Opera Bałtycka13:15
Traugutta [GDA]13:16
Uniwersytet Medyczny13:17
Chodowieckiego13:18
Brama Oliwska13:19
Dworzec PKS13:21
Nowe Ogrody13:23
Węzeł Groddecka13:26
Pohulanka13:28
Odrzańska13:29
Chałubińskiego13:31
Sikorskiego [GDA]13:33
Cieszyńskiego13:35
Cebertowicza13:36
Wilanowska13:38
Przemyska13:40
Płocka13:41
Łostowice Świętokrzyska13:43
Kurs nr 8 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska13:46
Łostowice Świętokrzyska13:46
Płocka13:48
Przemyska13:50
Wilanowska13:51
Cebertowicza13:53
Cieszyńskiego13:54
Sikorskiego [GDA]13:56
Chałubińskiego13:58
Odrzańska14:00
Pohulanka14:01
Węzeł Groddecka14:03
Urząd Miejski14:05
Dworzec PKS14:07
Brama Oliwska14:09
Chodowieckiego14:10
Uniwersytet Medyczny14:11
Traugutta [GDA]14:13
Opera Bałtycka14:15
Wyspiańskiego14:18
Reja [GDA]14:19
Mickiewicza [GDA]14:21
Plac Komorowskiego14:23
Legionów14:25
Bajana14:27
Żwirki i Wigury [GDA]14:28
Jana Pawła II14:29
Startowa14:30
Zaspa14:31
Kołobrzeska14:32
Bora Komorowskiego14:34
Czerwony Dwór14:36
Piastowska14:37
Pomorska [GDA]14:39
Osiedle Wejhera14:40
Helska14:41
Jelitkowo14:42
Kurs nr 9 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo15:00
Helska15:02
Osiedle Wejhera15:04
Pomorska [GDA]15:05
Piastowska15:06
Czerwony Dwór15:08
Bora Komorowskiego15:09
Kołobrzeska15:11
Zaspa15:13
Startowa15:14
Jana Pawła II15:15
Żwirki i Wigury [GDA]15:16
Bajana15:17
Legionów15:19
Plac Komorowskiego15:21
Mickiewicza [GDA]15:23
Reja [GDA]15:24
Wyspiańskiego15:26
Opera Bałtycka15:29
Traugutta [GDA]15:30
Uniwersytet Medyczny15:31
Chodowieckiego15:32
Brama Oliwska15:33
Dworzec PKS15:35
Nowe Ogrody15:37
Węzeł Groddecka15:40
Pohulanka15:42
Odrzańska15:43
Chałubińskiego15:45
Sikorskiego [GDA]15:47
Cieszyńskiego15:49
Cebertowicza15:50
Wilanowska15:52
Przemyska15:54
Płocka15:55
Łostowice Świętokrzyska15:57