• Przypominamy, że od 1.04. obowiązują nowe ceny biletów. Szczegóły na: ztm.gda.pl  • Przypominamy, że od 1.04. obowiązują nowe ceny biletów. Szczegóły na ztm.gda.pl.  • Od 30.03. wprowadzone zostały kolejne zmiany w komunkacji miejskiej. Szczegłóy na: ztm.gda.pl  • kursami). Rozkłady powszednie feryjne obowiązują na liniach K,R,S,W,X,Z,104,171,181,191,193,196,288. Nie funkcjonują F,20,21,30,34,103,121,134,163,209  • liniach: S, 117, 122, 143, 144, 177, 181, 185, 187 rozkłady powszednie feryjne (na liniach 117 i 143 nie są wykonywane wybrane kursy w godz. szczytu).
10:19
Kurs nr 3 do Zaspa
Zajezdnia WRZESZCZ07:26
Strzyża PKM07:27
Uniwersytet Gdański [GDA]07:29
Bażyńskiego [GDA]07:30
Tetmajera07:31
Derdowskiego07:32
Obrońców Westerplatte07:33
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:36
Opacka07:38
Subisława07:40
Pomorska - Osiedle07:41
Pomorska [GDA]07:43
Piastowska07:44
Czerwony Dwór07:46
Bora Komorowskiego07:47
Kołobrzeska07:49
Zaspa07:51
Kurs nr 4 do Nowy Port Oliwska
Zaspa08:07
Zaspa08:08
Kołobrzeska08:09
Bora Komorowskiego08:11
Czerwony Dwór08:13
Piastowska08:14
Pomorska [GDA]08:16
Gospody08:17
Pomorska - Osiedle08:18
Subisława08:20
Opacka08:22
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:24
Obrońców Westerplatte08:27
Derdowskiego08:28
Tetmajera08:29
Bażyńskiego [GDA]08:30
Uniwersytet Gdański [GDA]08:32
Strzyża PKM08:34
Zajezdnia08:35
Zamenhofa [GDA]08:36
Wojska Polskiego08:38
Galeria Bałtycka08:40
Klonowa [GDA]08:42
Jaśkowa Dolina08:43
Miszewskiego08:45
Politechnika08:46
Wyspiańskiego08:50
Reja [GDA]08:51
Mickiewicza [GDA]08:53
Kościuszki08:55
Kolonia Uroda08:56
Grudziądzka08:57
al. Płażyńskiego08:59
Uczniowska [GDA]09:00
Gdańska09:02
Sternicza09:04
Brzeźno09:06
Krasickiego09:07
Latarnia Morska09:09
Kasztanowa09:10
Na Zaspę09:11
Plac Wolności09:13
Władysława IV [GDA]09:15
Nowy Port Oliwska09:16
Kurs nr 5 do Zaspa
Nowy Port Oliwska09:20
Przychodnia09:21
Rybołowców09:22
Kasztanowa09:24
Latarnia Morska09:25
Krasickiego09:27
Brzeźno09:29
Mazurska09:30
Wczasy09:31
Dworska09:33
al. Płażyńskiego09:34
Grudziądzka09:36
Kolonia Uroda09:37
Kościuszki09:39
Mickiewicza [GDA]09:40
Reja [GDA]09:41
Wyspiańskiego09:43
Politechnika09:46
Miszewskiego09:48
Jaśkowa Dolina09:50
Klonowa [GDA]09:51
Galeria Bałtycka09:53
Wojska Polskiego09:55
Zamenhofa [GDA]09:56
Zajezdnia09:57
Strzyża PKM09:58
Uniwersytet Gdański [GDA]10:00
Bażyńskiego [GDA]10:01
Tetmajera10:02
Derdowskiego10:03
Obrońców Westerplatte10:04
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:07
Opacka10:09
Subisława10:11
Pomorska - Osiedle10:12
Pomorska [GDA]10:14
Piastowska10:15
Czerwony Dwór10:17
Bora Komorowskiego10:18
Kołobrzeska10:20
Zaspa10:22
Kurs nr 6 do Nowy Port Oliwska
Zaspa10:47
Zaspa10:48
Kołobrzeska10:49
Bora Komorowskiego10:51
Czerwony Dwór10:53
Piastowska10:54
Pomorska [GDA]10:56
Gospody10:57
Pomorska - Osiedle10:58
Subisława11:00
Opacka11:02
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:04
Obrońców Westerplatte11:07
Derdowskiego11:08
Tetmajera11:09
Bażyńskiego [GDA]11:10
Uniwersytet Gdański [GDA]11:12
Strzyża PKM11:14
Zajezdnia11:15
Zamenhofa [GDA]11:16
Wojska Polskiego11:18
Galeria Bałtycka11:20
Klonowa [GDA]11:22
Jaśkowa Dolina11:23
Miszewskiego11:25
Politechnika11:26
Wyspiańskiego11:30
Reja [GDA]11:31
Mickiewicza [GDA]11:33
Kościuszki11:35
Kolonia Uroda11:36
Grudziądzka11:37
al. Płażyńskiego11:39
Uczniowska [GDA]11:40
Gdańska11:42
Sternicza11:44
Brzeźno11:46
Krasickiego11:47
Latarnia Morska11:49
Kasztanowa11:50
Na Zaspę11:51
Plac Wolności11:53
Władysława IV [GDA]11:55
Nowy Port Oliwska11:56
Kurs nr 7 do Zaspa
Nowy Port Oliwska12:00
Przychodnia12:01
Rybołowców12:02
Kasztanowa12:04
Latarnia Morska12:05
Krasickiego12:07
Brzeźno12:09
Mazurska12:10
Wczasy12:11
Dworska12:13
al. Płażyńskiego12:14
Grudziądzka12:16
Kolonia Uroda12:17
Kościuszki12:19
Mickiewicza [GDA]12:20
Reja [GDA]12:21
Wyspiańskiego12:23
Politechnika12:26
Miszewskiego12:28
Jaśkowa Dolina12:30
Klonowa [GDA]12:31
Galeria Bałtycka12:33
Wojska Polskiego12:35
Zamenhofa [GDA]12:36
Zajezdnia12:37
Strzyża PKM12:38
Uniwersytet Gdański [GDA]12:40
Bażyńskiego [GDA]12:41
Tetmajera12:42
Derdowskiego12:43
Obrońców Westerplatte12:44
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:47
Opacka12:49
Subisława12:51
Pomorska - Osiedle12:52
Pomorska [GDA]12:54
Piastowska12:55
Czerwony Dwór12:57
Bora Komorowskiego12:58
Kołobrzeska13:00
Zaspa13:02
Kurs nr 8 do Nowy Port Oliwska
Zaspa13:27
Zaspa13:28
Kołobrzeska13:29
Bora Komorowskiego13:31
Czerwony Dwór13:33
Piastowska13:34
Pomorska [GDA]13:36
Gospody13:37
Pomorska - Osiedle13:38
Subisława13:40
Opacka13:42
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:44
Obrońców Westerplatte13:47
Derdowskiego13:48
Tetmajera13:49
Bażyńskiego [GDA]13:50
Uniwersytet Gdański [GDA]13:52
Strzyża PKM13:54
Zajezdnia13:55
Zamenhofa [GDA]13:56
Wojska Polskiego13:58
Galeria Bałtycka14:00
Klonowa [GDA]14:02
Jaśkowa Dolina14:03
Miszewskiego14:05
Politechnika14:06
Wyspiańskiego14:10
Reja [GDA]14:11
Mickiewicza [GDA]14:13
Kościuszki14:15
Kolonia Uroda14:16
Grudziądzka14:17
al. Płażyńskiego14:19
Uczniowska [GDA]14:20
Gdańska14:22
Sternicza14:24
Brzeźno14:26
Krasickiego14:27
Latarnia Morska14:29
Kasztanowa14:30
Na Zaspę14:31
Plac Wolności14:33
Władysława IV [GDA]14:35
Nowy Port Oliwska14:36
Kurs nr 9 do Zaspa
Nowy Port Oliwska14:40
Przychodnia14:41
Rybołowców14:42
Kasztanowa14:44
Latarnia Morska14:45
Krasickiego14:47
Brzeźno14:49
Mazurska14:50
Wczasy14:51
Dworska14:53
al. Płażyńskiego14:54
Grudziądzka14:56
Kolonia Uroda14:57
Kościuszki14:59
Mickiewicza [GDA]15:00
Reja [GDA]15:01
Wyspiańskiego15:03
Politechnika15:06
Miszewskiego15:08
Jaśkowa Dolina15:10
Klonowa [GDA]15:11
Galeria Bałtycka15:13
Wojska Polskiego15:15
Zamenhofa [GDA]15:16
Zajezdnia15:17
Strzyża PKM15:18
Uniwersytet Gdański [GDA]15:20
Bażyńskiego [GDA]15:21
Tetmajera15:22
Derdowskiego15:23
Obrońców Westerplatte15:24
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:27
Opacka15:29
Subisława15:31
Pomorska - Osiedle15:32
Pomorska [GDA]15:34
Piastowska15:35
Czerwony Dwór15:37
Bora Komorowskiego15:38
Kołobrzeska15:40
Zaspa15:42
Kurs nr 10 do Nowy Port Oliwska
Zaspa16:07
Zaspa16:08
Kołobrzeska16:09
Bora Komorowskiego16:11
Czerwony Dwór16:13
Piastowska16:14
Pomorska [GDA]16:16
Gospody16:17
Pomorska - Osiedle16:18
Subisława16:20
Opacka16:22
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:24
Obrońców Westerplatte16:27
Derdowskiego16:28
Tetmajera16:29
Bażyńskiego [GDA]16:30
Uniwersytet Gdański [GDA]16:32
Strzyża PKM16:34
Zajezdnia16:35
Zamenhofa [GDA]16:36
Wojska Polskiego16:38
Galeria Bałtycka16:40
Klonowa [GDA]16:42
Jaśkowa Dolina16:43
Miszewskiego16:45
Politechnika16:46
Wyspiańskiego16:50
Reja [GDA]16:51
Mickiewicza [GDA]16:53
Kościuszki16:55
Kolonia Uroda16:56
Grudziądzka16:57
al. Płażyńskiego16:59
Uczniowska [GDA]17:00
Gdańska17:02
Sternicza17:04
Brzeźno17:06
Krasickiego17:07
Latarnia Morska17:09
Kasztanowa17:10
Na Zaspę17:11
Plac Wolności17:13
Władysława IV [GDA]17:15
Nowy Port Oliwska17:16
Kurs nr 11 do Zaspa
Nowy Port Oliwska17:20
Przychodnia17:21
Rybołowców17:22
Kasztanowa17:24
Latarnia Morska17:25
Krasickiego17:27
Brzeźno17:29
Mazurska17:30
Wczasy17:31
Dworska17:33
al. Płażyńskiego17:34
Grudziądzka17:36
Kolonia Uroda17:37
Kościuszki17:39
Mickiewicza [GDA]17:40
Reja [GDA]17:41
Wyspiańskiego17:43
Politechnika17:46
Miszewskiego17:48
Jaśkowa Dolina17:50
Klonowa [GDA]17:51
Galeria Bałtycka17:53
Wojska Polskiego17:55
Zamenhofa [GDA]17:56
Zajezdnia17:57
Strzyża PKM17:58
Uniwersytet Gdański [GDA]18:00
Bażyńskiego [GDA]18:01
Tetmajera18:02
Derdowskiego18:03
Obrońców Westerplatte18:04
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:07
Opacka18:09
Subisława18:11
Pomorska - Osiedle18:12
Pomorska [GDA]18:14
Piastowska18:15
Czerwony Dwór18:17
Bora Komorowskiego18:18
Kołobrzeska18:20
Zaspa18:22
Kurs nr 12 do Nowy Port Oliwska
Zaspa18:47
Zaspa18:48
Kołobrzeska18:49
Bora Komorowskiego18:51
Czerwony Dwór18:53
Piastowska18:54
Pomorska [GDA]18:56
Gospody18:57
Pomorska - Osiedle18:58
Subisława19:00
Opacka19:02
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:04
Obrońców Westerplatte19:07
Derdowskiego19:08
Tetmajera19:09
Bażyńskiego [GDA]19:10
Uniwersytet Gdański [GDA]19:12
Strzyża PKM19:14
Zajezdnia19:15
Zamenhofa [GDA]19:16
Wojska Polskiego19:18
Galeria Bałtycka19:20
Klonowa [GDA]19:22
Jaśkowa Dolina19:23
Miszewskiego19:25
Politechnika19:26
Wyspiańskiego19:30
Reja [GDA]19:31
Mickiewicza [GDA]19:33
Kościuszki19:35
Kolonia Uroda19:36
Grudziądzka19:37
al. Płażyńskiego19:39
Uczniowska [GDA]19:40
Gdańska19:42
Sternicza19:44
Brzeźno19:46
Krasickiego19:47
Latarnia Morska19:49
Kasztanowa19:50
Na Zaspę19:51
Plac Wolności19:53
Władysława IV [GDA]19:55
Nowy Port Oliwska19:56
Kurs nr 13 do Zaspa
Nowy Port Oliwska20:00
Przychodnia20:01
Rybołowców20:02
Kasztanowa20:04
Latarnia Morska20:05
Krasickiego20:07
Brzeźno20:09
Mazurska20:10
Wczasy20:11
Dworska20:13
al. Płażyńskiego20:14
Grudziądzka20:16
Kolonia Uroda20:17
Kościuszki20:19
Mickiewicza [GDA]20:20
Reja [GDA]20:21
Wyspiańskiego20:23
Politechnika20:26
Miszewskiego20:28
Jaśkowa Dolina20:30
Klonowa [GDA]20:31
Galeria Bałtycka20:33
Wojska Polskiego20:35
Zamenhofa [GDA]20:36
Zajezdnia20:37
Strzyża PKM20:38
Uniwersytet Gdański [GDA]20:40
Bażyńskiego [GDA]20:41
Tetmajera20:42
Derdowskiego20:43
Obrońców Westerplatte20:44
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:47
Opacka20:49
Subisława20:51
Pomorska - Osiedle20:52
Pomorska [GDA]20:54
Piastowska20:55
Czerwony Dwór20:57
Bora Komorowskiego20:58
Kołobrzeska21:00
Zaspa21:02
Kurs nr 14 do Nowy Port Oliwska
Zaspa21:38
Zaspa21:39
Kołobrzeska21:40
Bora Komorowskiego21:42
Czerwony Dwór21:44
Piastowska21:45
Pomorska [GDA]21:47
Gospody21:48
Pomorska - Osiedle21:49
Subisława21:51
Opacka21:53
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:55
Obrońców Westerplatte21:58
Derdowskiego21:59
Tetmajera22:00
Bażyńskiego [GDA]22:01
Uniwersytet Gdański [GDA]22:03
Strzyża PKM22:05
Zajezdnia22:06
Zamenhofa [GDA]22:07
Wojska Polskiego22:09
Galeria Bałtycka22:11
Klonowa [GDA]22:13
Jaśkowa Dolina22:14
Miszewskiego22:16
Politechnika22:17
Wyspiańskiego22:21
Reja [GDA]22:22
Mickiewicza [GDA]22:24
Kościuszki22:26
Kolonia Uroda22:27
Grudziądzka22:28
al. Płażyńskiego22:30
Uczniowska [GDA]22:31
Gdańska22:33
Sternicza22:35
Brzeźno22:37
Krasickiego22:38
Latarnia Morska22:40
Kasztanowa22:41
Na Zaspę22:42
Plac Wolności22:44
Władysława IV [GDA]22:46
Nowy Port Oliwska22:47
Kurs nr 15 do Zajezdnia WRZESZCZ
Nowy Port Oliwska22:50
Przychodnia22:51
Rybołowców22:52
Kasztanowa22:54
Latarnia Morska22:55
Krasickiego22:57
Brzeźno22:59
Mazurska23:00
Wczasy23:01
Dworska23:03
al. Płażyńskiego23:04
Grudziądzka23:06
Kolonia Uroda23:07
Kościuszki23:09
Mickiewicza [GDA]23:10
Reja [GDA]23:11
Wyspiańskiego23:13
Politechnika23:16
Miszewskiego23:18
Jaśkowa Dolina23:20
Klonowa [GDA]23:21
Galeria Bałtycka23:23
Wojska Polskiego23:25
Zamenhofa [GDA]23:26
Zajezdnia23:27
Strzyża PKM23:28
Zajezdnia WRZESZCZ23:30