• Średnie stęż. pyłu PM10 = 4,9 ug. Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Usunięto awarię tram. przy przyst. Pohulanka, możliwe opóźnienia na liniach 2, 3, 4, 6, 7 i 11.
07:53
Kurs nr 0 do Zaspa
Zajezdnia NOWY PORT04:57
Władysława IV [GDA]04:59
Nowy Port Oliwska05:00
Przychodnia05:01
Rybołowców05:02
Kasztanowa05:04
Latarnia Morska05:05
Krasickiego05:07
Brzeźno05:09
Mazurska05:10
Wczasy05:11
Dworska05:13
al. Płażyńskiego05:14
Grudziądzka05:16
Kolonia Uroda05:17
Kościuszki05:19
Mickiewicza [GDA]05:20
Reja [GDA]05:21
Wyspiańskiego05:23
Politechnika05:26
Miszewskiego05:28
Jaśkowa Dolina05:30
Klonowa [GDA]05:31
Galeria Bałtycka05:33
Wojska Polskiego05:35
Zamenhofa [GDA]05:36
Zajezdnia05:37
Strzyża PKM05:38
Uniwersytet Gdański [GDA]05:40
Bażyńskiego [GDA]05:41
Tetmajera05:42
Derdowskiego05:43
Obrońców Westerplatte05:44
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:47
Opacka05:49
Subisława05:51
Pomorska - Osiedle05:52
Pomorska [GDA]05:54
Piastowska05:55
Czerwony Dwór05:57
Bora Komorowskiego05:58
Kołobrzeska06:00
Zaspa06:02
Kurs nr 1 do Nowy Port Oliwska
Zaspa06:28
Zaspa06:29
Kołobrzeska06:30
Bora Komorowskiego06:32
Czerwony Dwór06:34
Piastowska06:35
Pomorska [GDA]06:37
Gospody06:38
Pomorska - Osiedle06:39
Subisława06:41
Opacka06:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:45
Obrońców Westerplatte06:48
Derdowskiego06:49
Tetmajera06:50
Bażyńskiego [GDA]06:51
Uniwersytet Gdański [GDA]06:53
Strzyża PKM06:55
Zajezdnia06:56
Zamenhofa [GDA]06:57
Wojska Polskiego06:59
Galeria Bałtycka07:01
Klonowa [GDA]07:03
Jaśkowa Dolina07:04
Miszewskiego07:06
Politechnika07:07
Wyspiańskiego07:11
Reja [GDA]07:12
Mickiewicza [GDA]07:14
Kościuszki07:16
Kolonia Uroda07:17
Grudziądzka07:18
al. Płażyńskiego07:20
Uczniowska [GDA]07:21
Gdańska07:23
Sternicza07:25
Brzeźno07:27
Krasickiego07:28
Latarnia Morska07:30
Kasztanowa07:31
Na Zaspę07:32
Plac Wolności07:34
Władysława IV [GDA]07:36
Nowy Port Oliwska07:37
Kurs nr 2 do Zaspa
Nowy Port Oliwska07:39
Przychodnia07:40
Rybołowców07:41
Kasztanowa07:43
Latarnia Morska07:44
Krasickiego07:46
Brzeźno07:48
Mazurska07:49
Wczasy07:50
Dworska07:52
al. Płażyńskiego07:53
Grudziądzka07:55
Kolonia Uroda07:56
Kościuszki07:58
Mickiewicza [GDA]07:59
Reja [GDA]08:00
Wyspiańskiego08:02
Politechnika08:05
Miszewskiego08:07
Jaśkowa Dolina08:09
Klonowa [GDA]08:10
Galeria Bałtycka08:12
Wojska Polskiego08:14
Zamenhofa [GDA]08:15
Zajezdnia08:16
Strzyża PKM08:17
Uniwersytet Gdański [GDA]08:19
Bażyńskiego [GDA]08:20
Tetmajera08:21
Derdowskiego08:22
Obrońców Westerplatte08:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:26
Opacka08:28
Subisława08:30
Pomorska - Osiedle08:31
Pomorska [GDA]08:33
Piastowska08:34
Czerwony Dwór08:36
Bora Komorowskiego08:37
Kołobrzeska08:39
Zaspa08:41
Kurs nr 3 do Zajezdnia NOWY PORT
Zaspa08:41
Startowa08:42
Jana Pawła II08:43
Żwirki i Wigury [GDA]08:44
Bajana08:45
Legionów08:47
Plac Komorowskiego08:49
Mickiewicza [GDA]08:51
Kościuszki08:53
Kolonia Uroda08:54
Grudziądzka08:55
al. Płażyńskiego08:57
Uczniowska [GDA]08:58
Gdańska09:00
Sternicza09:02
Brzeźno09:04
Krasickiego09:05
Latarnia Morska09:07
Kasztanowa09:08
Na Zaspę09:09
Plac Wolności09:11
Nowy Port Zajezdnia09:12
Zajezdnia NOWY PORT09:14