• Średnie stęż. pyłu PM10= 16,2 Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Tramwaje linii 10 powróciły na stałą trasę w dalszym ciągu możliwe opóźnienia.  • Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
19:31
Kurs nr 0 do Nowy Port Oliwska
Zajezdnia NOWY PORT13:46
Władysława IV [GDA]13:48
Nowy Port Oliwska13:49
Kurs nr 1 do Zaspa
Nowy Port Oliwska13:49
Przychodnia13:50
Rybołowców13:51
Kasztanowa13:53
Latarnia Morska13:54
Krasickiego13:56
Brzeźno13:58
Mazurska13:59
Wczasy14:00
Dworska14:02
al. Płażyńskiego14:03
Grudziądzka14:05
Kolonia Uroda14:06
Kościuszki14:08
Mickiewicza [GDA]14:09
Reja [GDA]14:10
Wyspiańskiego14:12
Politechnika14:15
Miszewskiego14:17
Jaśkowa Dolina14:19
Klonowa [GDA]14:20
Galeria Bałtycka14:22
Wojska Polskiego14:24
Zamenhofa [GDA]14:25
Zajezdnia14:26
Strzyża PKM14:27
Uniwersytet Gdański [GDA]14:29
Bażyńskiego [GDA]14:30
Tetmajera14:31
Derdowskiego14:32
Obrońców Westerplatte14:33
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:36
Opacka14:38
Subisława14:40
Pomorska - Osiedle14:41
Pomorska [GDA]14:43
Piastowska14:44
Czerwony Dwór14:46
Bora Komorowskiego14:47
Kołobrzeska14:49
Zaspa14:51
Kurs nr 2 do Nowy Port Oliwska
Zaspa15:08
Zaspa15:09
Kołobrzeska15:10
Bora Komorowskiego15:12
Czerwony Dwór15:14
Piastowska15:15
Pomorska [GDA]15:17
Gospody15:18
Pomorska - Osiedle15:19
Subisława15:21
Opacka15:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:25
Obrońców Westerplatte15:28
Derdowskiego15:29
Tetmajera15:30
Bażyńskiego [GDA]15:31
Uniwersytet Gdański [GDA]15:33
Strzyża PKM15:35
Zajezdnia15:36
Zamenhofa [GDA]15:37
Wojska Polskiego15:39
Galeria Bałtycka15:41
Klonowa [GDA]15:43
Jaśkowa Dolina15:44
Miszewskiego15:46
Politechnika15:47
Wyspiańskiego15:51
Reja [GDA]15:52
Mickiewicza [GDA]15:54
Kościuszki15:56
Kolonia Uroda15:57
Grudziądzka15:58
al. Płażyńskiego16:00
Uczniowska [GDA]16:01
Gdańska16:03
Sternicza16:05
Brzeźno16:07
Krasickiego16:08
Latarnia Morska16:10
Kasztanowa16:11
Na Zaspę16:12
Plac Wolności16:14
Władysława IV [GDA]16:16
Nowy Port Oliwska16:17
Kurs nr 3 do Zaspa
Nowy Port Oliwska16:19
Przychodnia16:20
Rybołowców16:21
Kasztanowa16:23
Latarnia Morska16:24
Krasickiego16:26
Brzeźno16:28
Mazurska16:29
Wczasy16:30
Dworska16:32
al. Płażyńskiego16:33
Grudziądzka16:35
Kolonia Uroda16:36
Kościuszki16:38
Mickiewicza [GDA]16:39
Reja [GDA]16:40
Wyspiańskiego16:42
Politechnika16:45
Miszewskiego16:47
Jaśkowa Dolina16:49
Klonowa [GDA]16:50
Galeria Bałtycka16:52
Wojska Polskiego16:54
Zamenhofa [GDA]16:55
Zajezdnia16:56
Strzyża PKM16:57
Uniwersytet Gdański [GDA]16:59
Bażyńskiego [GDA]17:00
Tetmajera17:01
Derdowskiego17:02
Obrońców Westerplatte17:03
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:06
Opacka17:08
Subisława17:10
Pomorska - Osiedle17:11
Pomorska [GDA]17:13
Piastowska17:14
Czerwony Dwór17:16
Bora Komorowskiego17:17
Kołobrzeska17:19
Zaspa17:21
Kurs nr 4 do Zajezdnia NOWY PORT
Zaspa17:26
Zaspa17:27
Kołobrzeska17:28
Bora Komorowskiego17:30
Czerwony Dwór17:32
Piastowska17:33
Pomorska [GDA]17:35
Gospody17:36
Pomorska - Osiedle17:37
Subisława17:39
Opacka17:41
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:43
Obrońców Westerplatte17:46
Derdowskiego17:47
Tetmajera17:48
Bażyńskiego [GDA]17:49
Uniwersytet Gdański [GDA]17:51
Strzyża PKM17:53
Zajezdnia17:54
Zamenhofa [GDA]17:55
Wojska Polskiego17:57
Galeria Bałtycka17:59
Klonowa [GDA]18:01
Jaśkowa Dolina18:02
Miszewskiego18:04
Politechnika18:05
Wyspiańskiego18:09
Reja [GDA]18:10
Mickiewicza [GDA]18:12
Kościuszki18:14
Kolonia Uroda18:15
Grudziądzka18:16
al. Płażyńskiego18:18
Uczniowska [GDA]18:19
Gdańska18:21
Sternicza18:23
Brzeźno18:25
Krasickiego18:26
Latarnia Morska18:28
Kasztanowa18:29
Na Zaspę18:30
Plac Wolności18:32
Nowy Port Zajezdnia18:33
Zajezdnia NOWY PORT18:35