• Średnie stęż. pyłu PM10= 31,8 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze
13:46
Kurs nr 0 do Jelitkowo
Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)06:16
Strzyża PKM06:17
Uniwersytet Gdański [GDA]06:19
Bażyńskiego [GDA]06:20
Tetmajera06:21
Derdowskiego06:22
Obrońców Westerplatte06:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:26
Opacka06:28
Subisława06:30
Pomorska - Osiedle06:31
Osiedle Wejhera06:33
Helska06:34
Jelitkowo06:35
Kurs nr 1 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo06:40
Helska06:42
Osiedle Wejhera06:44
Gospody06:45
Pomorska - Osiedle06:46
Subisława06:48
Opacka06:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:52
Obrońców Westerplatte06:55
Derdowskiego06:56
Tetmajera06:57
Bażyńskiego [GDA]06:58
Uniwersytet Gdański [GDA]07:00
Strzyża PKM07:02
Zajezdnia07:03
Zamenhofa [GDA]07:04
Wojska Polskiego07:06
Galeria Bałtycka07:08
Klonowa [GDA]07:10
Jaśkowa Dolina07:11
Miszewskiego07:13
Politechnika07:14
Opera Bałtycka07:16
Traugutta [GDA]07:17
Uniwersytet Medyczny07:18
Chodowieckiego07:19
Brama Oliwska07:20
Dworzec Główny07:22
Brama Wyżynna07:25
Śródmieście SKM07:27
Pohulanka07:29
Odrzańska07:30
Chałubińskiego07:32
Sikorskiego [GDA]07:34
Cieszyńskiego07:36
Cebertowicza07:37
Wilanowska07:39
Przemyska07:41
Płocka07:42
Łostowice Świętokrzyska07:44
Kurs nr 2 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska07:48
Łostowice Świętokrzyska07:48
Płocka07:50
Przemyska07:52
Wilanowska07:53
Cebertowicza07:55
Cieszyńskiego07:56
Sikorskiego [GDA]07:58
Chałubińskiego08:00
Odrzańska08:02
Pohulanka08:03
Śródmieście SKM08:05
Brama Wyżynna08:07
Dworzec Główny08:09
Brama Oliwska08:12
Chodowieckiego08:13
Uniwersytet Medyczny08:14
Traugutta [GDA]08:16
Opera Bałtycka08:18
Politechnika08:19
Miszewskiego08:21
Jaśkowa Dolina08:23
Klonowa [GDA]08:24
Galeria Bałtycka08:26
Wojska Polskiego08:28
Zamenhofa [GDA]08:29
Zajezdnia08:30
Strzyża PKM08:31
Uniwersytet Gdański [GDA]08:33
Bażyńskiego [GDA]08:34
Tetmajera08:35
Derdowskiego08:36
Obrońców Westerplatte08:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:40
Opacka08:42
Subisława08:44
Pomorska - Osiedle08:45
Osiedle Wejhera08:47
Helska08:48
Jelitkowo08:49
Kurs nr 3 do Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)
Jelitkowo08:51
Helska08:53
Osiedle Wejhera08:55
Gospody08:56
Pomorska - Osiedle08:57
Subisława08:59
Opacka09:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:03
Obrońców Westerplatte09:06
Derdowskiego09:07
Tetmajera09:08
Bażyńskiego [GDA]09:09
Uniwersytet Gdański [GDA]09:11
Strzyża PKM09:13
Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)09:14