• Średnie stęż. pyłu PM10= 16,2 Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
21:41
Kurs nr 0 do Jelitkowo
Zajezdnia WRZESZCZ04:53
Strzyża PKM04:54
Uniwersytet Gdański [GDA]04:56
Bażyńskiego [GDA]04:57
Tetmajera04:58
Derdowskiego04:59
Obrońców Westerplatte05:00
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:03
Opacka05:05
Subisława05:07
Pomorska - Osiedle05:08
Osiedle Wejhera05:10
Helska05:11
Jelitkowo05:12
Kurs nr 1 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo05:20
Helska05:22
Osiedle Wejhera05:24
Gospody05:25
Pomorska - Osiedle05:26
Subisława05:28
Opacka05:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:32
Obrońców Westerplatte05:35
Derdowskiego05:36
Tetmajera05:37
Bażyńskiego [GDA]05:38
Uniwersytet Gdański [GDA]05:40
Strzyża PKM05:42
Zajezdnia05:43
Zamenhofa [GDA]05:44
Wojska Polskiego05:46
Galeria Bałtycka05:48
Klonowa [GDA]05:50
Jaśkowa Dolina05:51
Miszewskiego05:53
Politechnika05:54
Opera Bałtycka05:56
Traugutta [GDA]05:57
Uniwersytet Medyczny05:58
Chodowieckiego05:59
Brama Oliwska06:00
Dworzec Główny06:02
Brama Wyżynna06:05
Śródmieście SKM06:07
Pohulanka06:09
Odrzańska06:10
Chałubińskiego06:12
Sikorskiego [GDA]06:14
Cieszyńskiego06:16
Cebertowicza06:17
Wilanowska06:19
Przemyska06:21
Płocka06:22
Łostowice Świętokrzyska06:24
Kurs nr 2 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska06:28
Łostowice Świętokrzyska06:28
Płocka06:30
Przemyska06:32
Wilanowska06:33
Cebertowicza06:35
Cieszyńskiego06:36
Sikorskiego [GDA]06:38
Chałubińskiego06:40
Odrzańska06:42
Pohulanka06:43
Śródmieście SKM06:45
Brama Wyżynna06:47
Dworzec Główny06:49
Brama Oliwska06:52
Chodowieckiego06:53
Uniwersytet Medyczny06:54
Traugutta [GDA]06:56
Opera Bałtycka06:58
Politechnika06:59
Miszewskiego07:01
Jaśkowa Dolina07:03
Klonowa [GDA]07:04
Galeria Bałtycka07:06
Wojska Polskiego07:08
Zamenhofa [GDA]07:09
Zajezdnia07:10
Strzyża PKM07:11
Uniwersytet Gdański [GDA]07:13
Bażyńskiego [GDA]07:14
Tetmajera07:15
Derdowskiego07:16
Obrońców Westerplatte07:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:20
Opacka07:22
Subisława07:24
Pomorska - Osiedle07:25
Osiedle Wejhera07:27
Helska07:28
Jelitkowo07:29
Kurs nr 3 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo07:40
Helska07:42
Osiedle Wejhera07:44
Gospody07:45
Pomorska - Osiedle07:46
Subisława07:48
Opacka07:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:52
Obrońców Westerplatte07:55
Derdowskiego07:56
Tetmajera07:57
Bażyńskiego [GDA]07:58
Uniwersytet Gdański [GDA]08:00
Strzyża PKM08:02
Zajezdnia08:03
Zamenhofa [GDA]08:04
Wojska Polskiego08:06
Galeria Bałtycka08:08
Klonowa [GDA]08:10
Jaśkowa Dolina08:11
Miszewskiego08:13
Politechnika08:14
Opera Bałtycka08:16
Traugutta [GDA]08:17
Uniwersytet Medyczny08:18
Chodowieckiego08:19
Brama Oliwska08:20
Dworzec Główny08:22
Brama Wyżynna08:25
Śródmieście SKM08:27
Pohulanka08:29
Odrzańska08:30
Chałubińskiego08:32
Sikorskiego [GDA]08:34
Cieszyńskiego08:36
Cebertowicza08:37
Wilanowska08:39
Przemyska08:41
Płocka08:42
Łostowice Świętokrzyska08:44
Kurs nr 4 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska08:55
Łostowice Świętokrzyska08:55
Płocka08:57
Przemyska08:59
Wilanowska09:00
Cebertowicza09:02
Cieszyńskiego09:03
Sikorskiego [GDA]09:05
Chałubińskiego09:07
Odrzańska09:09
Pohulanka09:10
Śródmieście SKM09:12
Brama Wyżynna09:14
Dworzec Główny09:16
Brama Oliwska09:19
Chodowieckiego09:20
Uniwersytet Medyczny09:21
Traugutta [GDA]09:23
Opera Bałtycka09:25
Politechnika09:26
Miszewskiego09:28
Jaśkowa Dolina09:30
Klonowa [GDA]09:31
Galeria Bałtycka09:33
Wojska Polskiego09:35
Zamenhofa [GDA]09:36
Zajezdnia09:37
Strzyża PKM09:38
Zajezdnia WRZESZCZ09:40