• Średnie stęż. pyłu PM10= 16,2 Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
21:47
Kurs nr 0 do Jelitkowo
Zajezdnia WRZESZCZ14:16
Strzyża PKM14:17
Uniwersytet Gdański [GDA]14:19
Bażyńskiego [GDA]14:20
Tetmajera14:21
Derdowskiego14:22
Obrońców Westerplatte14:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:26
Opacka14:28
Subisława14:30
Pomorska - Osiedle14:31
Osiedle Wejhera14:33
Helska14:34
Jelitkowo14:35
Kurs nr 1 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo14:40
Helska14:42
Osiedle Wejhera14:44
Gospody14:45
Pomorska - Osiedle14:46
Subisława14:48
Opacka14:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:52
Obrońców Westerplatte14:55
Derdowskiego14:56
Tetmajera14:57
Bażyńskiego [GDA]14:58
Uniwersytet Gdański [GDA]15:00
Strzyża PKM15:02
Zajezdnia15:03
Zamenhofa [GDA]15:04
Wojska Polskiego15:06
Galeria Bałtycka15:08
Klonowa [GDA]15:10
Jaśkowa Dolina15:11
Miszewskiego15:13
Politechnika15:14
Opera Bałtycka15:16
Traugutta [GDA]15:17
Uniwersytet Medyczny15:18
Chodowieckiego15:19
Brama Oliwska15:20
Dworzec Główny15:22
Brama Wyżynna15:25
Śródmieście SKM15:27
Pohulanka15:29
Odrzańska15:30
Chałubińskiego15:32
Sikorskiego [GDA]15:34
Cieszyńskiego15:36
Cebertowicza15:37
Wilanowska15:39
Przemyska15:41
Płocka15:42
Łostowice Świętokrzyska15:44
Kurs nr 2 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska15:48
Łostowice Świętokrzyska15:48
Płocka15:50
Przemyska15:52
Wilanowska15:53
Cebertowicza15:55
Cieszyńskiego15:56
Sikorskiego [GDA]15:58
Chałubińskiego16:00
Odrzańska16:02
Pohulanka16:03
Śródmieście SKM16:05
Brama Wyżynna16:07
Dworzec Główny16:09
Brama Oliwska16:12
Chodowieckiego16:13
Uniwersytet Medyczny16:14
Traugutta [GDA]16:16
Opera Bałtycka16:18
Politechnika16:19
Miszewskiego16:21
Jaśkowa Dolina16:23
Klonowa [GDA]16:24
Galeria Bałtycka16:26
Wojska Polskiego16:28
Zamenhofa [GDA]16:29
Zajezdnia16:30
Strzyża PKM16:31
Uniwersytet Gdański [GDA]16:33
Bażyńskiego [GDA]16:34
Tetmajera16:35
Derdowskiego16:36
Obrońców Westerplatte16:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:40
Opacka16:42
Subisława16:44
Pomorska - Osiedle16:45
Osiedle Wejhera16:47
Helska16:48
Jelitkowo16:49
Kurs nr 3 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo17:04
Helska17:06
Osiedle Wejhera17:08
Gospody17:09
Pomorska - Osiedle17:10
Subisława17:12
Opacka17:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:16
Obrońców Westerplatte17:19
Derdowskiego17:20
Tetmajera17:21
Bażyńskiego [GDA]17:22
Uniwersytet Gdański [GDA]17:24
Strzyża PKM17:26
Zajezdnia17:27
Zamenhofa [GDA]17:28
Wojska Polskiego17:30
Galeria Bałtycka17:32
Klonowa [GDA]17:34
Jaśkowa Dolina17:35
Miszewskiego17:37
Politechnika17:38
Opera Bałtycka17:40
Traugutta [GDA]17:41
Uniwersytet Medyczny17:42
Chodowieckiego17:43
Brama Oliwska17:44
Dworzec Główny17:46
Brama Wyżynna17:49
Śródmieście SKM17:51
Pohulanka17:53
Odrzańska17:54
Chałubińskiego17:56
Sikorskiego [GDA]17:58
Cieszyńskiego18:00
Cebertowicza18:01
Wilanowska18:03
Przemyska18:05
Płocka18:06
Łostowice Świętokrzyska18:08