• Średnie stęż. pyłu PM10= 16,2 Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Tramwaje linii 10 powróciły na stałą trasę w dalszym ciągu możliwe opóźnienia.  • Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
19:45
Kurs nr 0 do Nowy Port Oliwska
Zajezdnia NOWY PORT04:18
Władysława IV [GDA]04:20
Nowy Port Oliwska04:21
Kurs nr 1 do Łostowice Świętokrzyska
Nowy Port Oliwska04:21
Przychodnia04:22
Rybołowców04:23
Na Zaspę04:24
Marynarki Polskiej04:27
Śnieżna04:29
Stadion Energa Gdańsk04:31
Mostostal04:32
Żaglowa - AmberExpo04:33
Swojska04:35
Węzeł Kliniczna04:36
Twarda04:37
Stocznia Północna04:38
Stocznia SKM04:40
Plac Solidarności04:42
Dworzec Główny04:44
Brama Wyżynna04:47
Śródmieście SKM04:49
Pohulanka04:51
Odrzańska04:52
Chałubińskiego04:54
Sikorskiego [GDA]04:56
Cieszyńskiego04:58
Cebertowicza04:59
Wilanowska05:01
Przemyska05:03
Płocka05:04
Łostowice Świętokrzyska05:06
Kurs nr 2 do Nowy Port Oliwska
Łostowice Świętokrzyska05:08
Łostowice Świętokrzyska05:08
Płocka05:10
Przemyska05:12
Wilanowska05:13
Cebertowicza05:15
Cieszyńskiego05:16
Sikorskiego [GDA]05:18
Chałubińskiego05:20
Odrzańska05:22
Pohulanka05:23
Śródmieście SKM05:25
Brama Wyżynna05:27
Dworzec Główny05:29
Plac Solidarności05:32
Stocznia SKM05:34
Stocznia Północna05:36
Twarda05:37
Węzeł Kliniczna05:38
Swojska05:39
Żaglowa - AmberExpo05:41
Mostostal05:42
Stadion Energa Gdańsk05:43
Śnieżna05:45
Marynarki Polskiej05:47
Plac Wolności05:48
Władysława IV [GDA]05:50
Nowy Port Oliwska05:51
Kurs nr 3 do Łostowice Świętokrzyska
Nowy Port Oliwska05:54
Przychodnia05:55
Rybołowców05:56
Na Zaspę05:57
Marynarki Polskiej06:00
Śnieżna06:02
Stadion Energa Gdańsk06:04
Mostostal06:05
Żaglowa - AmberExpo06:06
Swojska06:08
Węzeł Kliniczna06:09
Twarda06:10
Stocznia Północna06:11
Stocznia SKM06:13
Plac Solidarności06:15
Dworzec Główny06:17
Brama Wyżynna06:20
Śródmieście SKM06:22
Pohulanka06:24
Odrzańska06:25
Chałubińskiego06:27
Sikorskiego [GDA]06:29
Cieszyńskiego06:31
Cebertowicza06:32
Wilanowska06:34
Przemyska06:36
Płocka06:37
Łostowice Świętokrzyska06:39
Kurs nr 4 do Zajezdnia NOWY PORT
Łostowice Świętokrzyska06:44
Łostowice Świętokrzyska06:44
Płocka06:46
Przemyska06:48
Wilanowska06:49
Cebertowicza06:51
Cieszyńskiego06:52
Sikorskiego [GDA]06:54
Chałubińskiego06:56
Odrzańska06:58
Pohulanka06:59
Śródmieście SKM07:01
Brama Wyżynna07:03
Dworzec Główny07:05
Plac Solidarności07:08
Stocznia SKM07:10
Stocznia Północna07:12
Twarda07:13
Węzeł Kliniczna07:14
Swojska07:15
Żaglowa - AmberExpo07:17
Mostostal07:18
Stadion Energa Gdańsk07:19
Śnieżna07:21
Marynarki Polskiej07:23
Plac Wolności07:24
Nowy Port Zajezdnia07:25
Zajezdnia NOWY PORT07:27
Kurs nr 5 do Nowy Port Oliwska
Zajezdnia NOWY PORT07:31
Władysława IV [GDA]07:33
Nowy Port Oliwska07:34
Kurs nr 6 do Łostowice Świętokrzyska
Nowy Port Oliwska07:34
Przychodnia07:35
Rybołowców07:36
Na Zaspę07:37
Marynarki Polskiej07:40
Śnieżna07:42
Stadion Energa Gdańsk07:44
Mostostal07:45
Żaglowa - AmberExpo07:46
Swojska07:48
Węzeł Kliniczna07:49
Twarda07:50
Stocznia Północna07:51
Stocznia SKM07:53
Plac Solidarności07:55
Dworzec Główny07:57
Brama Wyżynna08:00
Śródmieście SKM08:02
Pohulanka08:04
Odrzańska08:05
Chałubińskiego08:07
Sikorskiego [GDA]08:09
Cieszyńskiego08:11
Cebertowicza08:12
Wilanowska08:14
Przemyska08:16
Płocka08:17
Łostowice Świętokrzyska08:19
Kurs nr 7 do Zajezdnia NOWY PORT
Łostowice Świętokrzyska08:29
Łostowice Świętokrzyska08:29
Płocka08:31
Przemyska08:33
Wilanowska08:34
Cebertowicza08:36
Cieszyńskiego08:37
Sikorskiego [GDA]08:39
Chałubińskiego08:41
Odrzańska08:43
Pohulanka08:44
Śródmieście SKM08:46
Brama Wyżynna08:48
Dworzec Główny08:50
Plac Solidarności08:53
Stocznia SKM08:55
Stocznia Północna08:57
Twarda08:58
Węzeł Kliniczna08:59
Swojska09:00
Żaglowa - AmberExpo09:02
Mostostal09:03
Stadion Energa Gdańsk09:04
Śnieżna09:06
Marynarki Polskiej09:08
Plac Wolności09:09
Nowy Port Zajezdnia09:10
Zajezdnia NOWY PORT09:12