• Średnie stęż. pyłu PM10 = 4,9 ug. Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Usunięto awarię tram. przy przyst. Pohulanka, możliwe opóźnienia na liniach 2, 3, 4, 6, 7 i 11.
08:01
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia NOWY PORT06:01
Władysława IV [GDA]06:03
Nowy Port Oliwska06:04
Przychodnia06:05
Rybołowców06:06
Na Zaspę06:07
Marynarki Polskiej06:10
Śnieżna06:12
Stadion Energa Gdańsk06:14
Mostostal06:15
Żaglowa - AmberExpo06:16
Swojska06:18
Węzeł Kliniczna06:19
Twarda06:20
Stocznia Północna06:21
Stocznia SKM06:23
Plac Solidarności06:25
Dworzec Główny06:27
Brama Wyżynna06:30
Śródmieście SKM06:32
Pohulanka06:34
Odrzańska06:35
Chałubińskiego06:37
Sikorskiego [GDA]06:39
Cieszyńskiego06:41
Cebertowicza06:42
Wilanowska06:44
Przemyska06:46
Płocka06:47
Łostowice Świętokrzyska06:49
Kurs nr 1 do Zajezdnia NOWY PORT
Łostowice Świętokrzyska06:54
Łostowice Świętokrzyska06:54
Płocka06:56
Przemyska06:58
Wilanowska06:59
Cebertowicza07:01
Cieszyńskiego07:02
Sikorskiego [GDA]07:04
Chałubińskiego07:06
Odrzańska07:08
Pohulanka07:09
Śródmieście SKM07:11
Brama Wyżynna07:13
Dworzec Główny07:15
Plac Solidarności07:18
Stocznia SKM07:20
Stocznia Północna07:22
Twarda07:23
Węzeł Kliniczna07:24
Swojska07:25
Żaglowa - AmberExpo07:27
Mostostal07:28
Stadion Energa Gdańsk07:29
Śnieżna07:31
Marynarki Polskiej07:33
Plac Wolności07:34
Nowy Port Zajezdnia07:35
Zajezdnia NOWY PORT07:37
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia NOWY PORT07:41
Władysława IV [GDA]07:43
Nowy Port Oliwska07:44
Przychodnia07:45
Rybołowców07:46
Na Zaspę07:47
Marynarki Polskiej07:50
Śnieżna07:52
Stadion Energa Gdańsk07:54
Mostostal07:55
Żaglowa - AmberExpo07:56
Swojska07:58
Węzeł Kliniczna07:59
Twarda08:00
Stocznia Północna08:01
Stocznia SKM08:03
Plac Solidarności08:05
Dworzec Główny08:07
Brama Wyżynna08:10
Śródmieście SKM08:12
Pohulanka08:14
Odrzańska08:15
Chałubińskiego08:17
Sikorskiego [GDA]08:19
Cieszyńskiego08:21
Cebertowicza08:22
Wilanowska08:24
Przemyska08:26
Płocka08:27
Łostowice Świętokrzyska08:29
Kurs nr 3 do Zajezdnia NOWY PORT
Łostowice Świętokrzyska08:39
Łostowice Świętokrzyska08:39
Płocka08:41
Przemyska08:43
Wilanowska08:44
Cebertowicza08:46
Cieszyńskiego08:47
Sikorskiego [GDA]08:49
Chałubińskiego08:51
Odrzańska08:53
Pohulanka08:54
Śródmieście SKM08:56
Brama Wyżynna08:58
Dworzec Główny09:00
Plac Solidarności09:03
Stocznia SKM09:05
Stocznia Północna09:07
Twarda09:08
Węzeł Kliniczna09:09
Swojska09:10
Żaglowa - AmberExpo09:12
Mostostal09:13
Stadion Energa Gdańsk09:14
Śnieżna09:16
Marynarki Polskiej09:18
Plac Wolności09:19
Nowy Port Zajezdnia09:20
Zajezdnia NOWY PORT09:22