• 760 z dod. kursami). Rozkłady powszednie feryjne na liniach K,R,S,W,X,Z,104,171,181,191,193,196,288. Nie funkcjonują F,20,21,30,34,103,121,134,163,209  • liniach: S, 117, 122, 143, 144, 177, 181, 185, 187 rozkłady powszednie feryjne (na liniach 117 i 143 nie są wykonywane wybrane kursy w godz. szczytu).
10:50
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia NOWY PORT05:51
Władysława IV [GDA]05:53
Nowy Port Oliwska05:54
Przychodnia05:55
Rybołowców05:56
Na Zaspę05:57
Marynarki Polskiej06:00
Śnieżna06:02
Stadion Energa Gdańsk06:04
Mostostal06:05
Żaglowa - AmberExpo06:06
Swojska06:08
Węzeł Kliniczna06:09
Twarda06:10
Stocznia Północna06:11
Stocznia SKM06:13
Plac Solidarności06:15
Dworzec Główny06:17
Brama Wyżynna06:20
Śródmieście SKM06:22
Pohulanka06:24
Odrzańska06:25
Chałubińskiego06:27
Sikorskiego [GDA]06:29
Cieszyńskiego06:31
Cebertowicza06:32
Wilanowska06:34
Przemyska06:36
Płocka06:37
Łostowice Świętokrzyska06:39
Kurs nr 1 do Zajezdnia NOWY PORT
Łostowice Świętokrzyska06:44
Łostowice Świętokrzyska06:44
Płocka06:46
Przemyska06:48
Wilanowska06:49
Cebertowicza06:51
Cieszyńskiego06:52
Sikorskiego [GDA]06:54
Chałubińskiego06:56
Odrzańska06:58
Pohulanka06:59
Śródmieście SKM07:01
Brama Wyżynna07:03
Dworzec Główny07:05
Plac Solidarności07:08
Stocznia SKM07:10
Stocznia Północna07:12
Twarda07:13
Węzeł Kliniczna07:14
Swojska07:15
Żaglowa - AmberExpo07:17
Mostostal07:18
Stadion Energa Gdańsk07:19
Śnieżna07:21
Marynarki Polskiej07:23
Plac Wolności07:24
Nowy Port Zajezdnia07:25
Zajezdnia NOWY PORT07:27
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia NOWY PORT07:41
Władysława IV [GDA]07:43
Nowy Port Oliwska07:44
Przychodnia07:45
Rybołowców07:46
Na Zaspę07:47
Marynarki Polskiej07:50
Śnieżna07:52
Stadion Energa Gdańsk07:54
Mostostal07:55
Żaglowa - AmberExpo07:56
Swojska07:58
Węzeł Kliniczna07:59
Twarda08:00
Stocznia Północna08:01
Stocznia SKM08:03
Plac Solidarności08:05
Dworzec Główny08:07
Brama Wyżynna08:10
Śródmieście SKM08:12
Pohulanka08:14
Odrzańska08:15
Chałubińskiego08:17
Sikorskiego [GDA]08:19
Cieszyńskiego08:21
Cebertowicza08:22
Wilanowska08:24
Przemyska08:26
Płocka08:27
Łostowice Świętokrzyska08:29
Kurs nr 3 do Zajezdnia NOWY PORT
Łostowice Świętokrzyska08:39
Łostowice Świętokrzyska08:39
Płocka08:41
Przemyska08:43
Wilanowska08:44
Cebertowicza08:46
Cieszyńskiego08:47
Sikorskiego [GDA]08:49
Chałubińskiego08:51
Odrzańska08:53
Pohulanka08:54
Śródmieście SKM08:56
Brama Wyżynna08:58
Dworzec Główny09:00
Plac Solidarności09:03
Stocznia SKM09:05
Stocznia Północna09:07
Twarda09:08
Węzeł Kliniczna09:09
Swojska09:10
Żaglowa - AmberExpo09:12
Mostostal09:13
Stadion Energa Gdańsk09:14
Śnieżna09:16
Marynarki Polskiej09:18
Plac Wolności09:19
Nowy Port Zajezdnia09:20
Zajezdnia NOWY PORT09:22