Menu
13:54
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska | |
---|---|
Zajezdnia NOWY PORT | 04:17 |
Władysława IV [GDA] | 04:19 |
Nowy Port Oliwska | 04:20 |
Przychodnia | 04:21 |
Rybołowców | 04:22 |
Na Zaspę | 04:23 |
Marynarki Polskiej | 04:26 |
Śnieżna | 04:27 |
Polsat Plus Arena Gdańsk | 04:29 |
Mostostal | 04:30 |
Żaglowa - AmberExpo | 04:31 |
Swojska | 04:33 |
Węzeł Kliniczna | 04:34 |
Twarda | 04:35 |
Stocznia Północna | 04:36 |
Stocznia SKM | 04:38 |
Plac Solidarności | 04:40 |
Dworzec Główny | 04:42 |
Brama Wyżynna | 04:45 |
Śródmieście SKM | 04:48 |
Pohulanka | 04:49 |
Odrzańska | 04:51 |
Chałubińskiego | 04:53 |
Sikorskiego [GDA] | 04:54 |
Cieszyńskiego | 04:56 |
Cebertowicza | 04:57 |
Wilanowska | 04:59 |
Przemyska | 05:01 |
Płocka | 05:02 |
Łostowice Świętokrzyska | 05:04 |
Kurs nr 1 do Zajezdnia NOWY PORT | |
---|---|
Łostowice Świętokrzyska | 05:08 |
Łostowice Świętokrzyska | 05:08 |
Płocka | 05:10 |
Przemyska | 05:12 |
Wilanowska | 05:13 |
Cebertowicza | 05:15 |
Cieszyńskiego | 05:16 |
Sikorskiego [GDA] | 05:18 |
Chałubińskiego | 05:20 |
Odrzańska | 05:22 |
Pohulanka | 05:23 |
Śródmieście SKM | 05:25 |
Brama Wyżynna | 05:27 |
Dworzec Główny | 05:29 |
Plac Solidarności | 05:32 |
Stocznia SKM | 05:34 |
Stocznia Północna | 05:36 |
Twarda | 05:37 |
Węzeł Kliniczna | 05:38 |
Swojska | 05:39 |
Żaglowa - AmberExpo | 05:41 |
Mostostal | 05:42 |
Polsat Plus Arena Gdańsk | 05:43 |
Śnieżna | 05:45 |
Marynarki Polskiej | 05:46 |
Plac Wolności | 05:48 |
Nowy Port Zajezdnia | 05:49 |
Zajezdnia NOWY PORT | 05:51 |
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska | |
---|---|
Zajezdnia NOWY PORT | 05:58 |
Władysława IV [GDA] | 06:00 |
Nowy Port Oliwska | 06:05 |
Przychodnia | 06:06 |
Rybołowców | 06:07 |
Na Zaspę | 06:08 |
Marynarki Polskiej | 06:11 |
Śnieżna | 06:12 |
Polsat Plus Arena Gdańsk | 06:14 |
Mostostal | 06:15 |
Żaglowa - AmberExpo | 06:16 |
Swojska | 06:18 |
Węzeł Kliniczna | 06:19 |
Twarda | 06:20 |
Stocznia Północna | 06:21 |
Stocznia SKM | 06:23 |
Plac Solidarności | 06:25 |
Dworzec Główny | 06:27 |
Brama Wyżynna | 06:30 |
Śródmieście SKM | 06:33 |
Pohulanka | 06:34 |
Odrzańska | 06:36 |
Chałubińskiego | 06:38 |
Sikorskiego [GDA] | 06:39 |
Cieszyńskiego | 06:41 |
Cebertowicza | 06:42 |
Wilanowska | 06:44 |
Przemyska | 06:46 |
Płocka | 06:47 |
Łostowice Świętokrzyska | 06:49 |
Kurs nr 3 do Zajezdnia NOWY PORT | |
---|---|
Łostowice Świętokrzyska | 06:57 |
Łostowice Świętokrzyska | 06:57 |
Płocka | 06:59 |
Przemyska | 07:01 |
Wilanowska | 07:02 |
Cebertowicza | 07:04 |
Cieszyńskiego | 07:05 |
Sikorskiego [GDA] | 07:07 |
Chałubińskiego | 07:09 |
Odrzańska | 07:11 |
Pohulanka | 07:12 |
Śródmieście SKM | 07:14 |
Brama Wyżynna | 07:16 |
Dworzec Główny | 07:18 |
Plac Solidarności | 07:21 |
Stocznia SKM | 07:23 |
Stocznia Północna | 07:25 |
Twarda | 07:26 |
Węzeł Kliniczna | 07:27 |
Swojska | 07:28 |
Żaglowa - AmberExpo | 07:30 |
Mostostal | 07:31 |
Polsat Plus Arena Gdańsk | 07:32 |
Śnieżna | 07:34 |
Marynarki Polskiej | 07:35 |
Plac Wolności | 07:37 |
Nowy Port Zajezdnia | 07:38 |
Zajezdnia NOWY PORT | 07:40 |
Kurs nr 4 do Łostowice Świętokrzyska | |
---|---|
Zajezdnia NOWY PORT | 07:52 |
Władysława IV [GDA] | 07:54 |
Nowy Port Oliwska | 07:55 |
Przychodnia | 07:56 |
Rybołowców | 07:57 |
Na Zaspę | 07:58 |
Marynarki Polskiej | 08:01 |
Śnieżna | 08:02 |
Polsat Plus Arena Gdańsk | 08:04 |
Mostostal | 08:05 |
Żaglowa - AmberExpo | 08:06 |
Swojska | 08:08 |
Węzeł Kliniczna | 08:09 |
Twarda | 08:10 |
Stocznia Północna | 08:11 |
Stocznia SKM | 08:13 |
Plac Solidarności | 08:15 |
Dworzec Główny | 08:17 |
Brama Wyżynna | 08:20 |
Śródmieście SKM | 08:23 |
Pohulanka | 08:24 |
Odrzańska | 08:26 |
Chałubińskiego | 08:28 |
Sikorskiego [GDA] | 08:29 |
Cieszyńskiego | 08:31 |
Cebertowicza | 08:32 |
Wilanowska | 08:34 |
Przemyska | 08:36 |
Płocka | 08:37 |
Łostowice Świętokrzyska | 08:39 |
Kurs nr 5 do Zajezdnia NOWY PORT | |
---|---|
Łostowice Świętokrzyska | 08:47 |
Łostowice Świętokrzyska | 08:47 |
Płocka | 08:49 |
Przemyska | 08:51 |
Wilanowska | 08:52 |
Cebertowicza | 08:54 |
Cieszyńskiego | 08:55 |
Sikorskiego [GDA] | 08:57 |
Chałubińskiego | 08:59 |
Odrzańska | 09:01 |
Pohulanka | 09:02 |
Śródmieście SKM | 09:04 |
Brama Wyżynna | 09:06 |
Dworzec Główny | 09:08 |
Plac Solidarności | 09:11 |
Stocznia SKM | 09:13 |
Stocznia Północna | 09:15 |
Twarda | 09:16 |
Węzeł Kliniczna | 09:17 |
Swojska | 09:18 |
Żaglowa - AmberExpo | 09:20 |
Mostostal | 09:21 |
Polsat Plus Arena Gdańsk | 09:22 |
Śnieżna | 09:24 |
Marynarki Polskiej | 09:25 |
Plac Wolności | 09:27 |
Nowy Port Zajezdnia | 09:28 |
Zajezdnia NOWY PORT | 09:30 |