11:23
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia NOWY PORT04:43
Władysława IV [GDA]04:45
Nowy Port Oliwska04:46
Przychodnia04:47
Rybołowców04:48
Na Zaspę04:49
Marynarki Polskiej04:52
Śnieżna04:54
Stadion Energa Gdańsk04:56
Mostostal04:57
Żaglowa - AmberExpo04:58
Swojska05:00
Węzeł Kliniczna05:01
Twarda05:02
Stocznia Północna05:03
Stocznia SKM05:05
Plac Solidarności05:07
Dworzec Główny05:09
Brama Wyżynna05:12
Śródmieście SKM05:14
Pohulanka05:16
Odrzańska05:17
Chałubińskiego05:19
Sikorskiego [GDA]05:21
Cieszyńskiego05:23
Cebertowicza05:24
Wilanowska05:26
Przemyska05:28
Płocka05:29
Łostowice Świętokrzyska05:31
Kurs nr 1 do Nowy Port Oliwska
Łostowice Świętokrzyska05:48
Łostowice Świętokrzyska05:48
Płocka05:50
Przemyska05:52
Wilanowska05:53
Cebertowicza05:55
Cieszyńskiego05:56
Sikorskiego [GDA]05:58
Chałubińskiego06:00
Odrzańska06:02
Pohulanka06:03
Śródmieście SKM06:05
Brama Wyżynna06:07
Dworzec Główny06:09
Plac Solidarności06:12
Stocznia SKM06:14
Stocznia Północna06:16
Twarda06:17
Węzeł Kliniczna06:18
Swojska06:19
Żaglowa - AmberExpo06:21
Mostostal06:22
Stadion Energa Gdańsk06:23
Śnieżna06:25
Marynarki Polskiej06:27
Plac Wolności06:28
Władysława IV [GDA]06:30
Nowy Port Oliwska06:31
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Nowy Port Oliwska06:34
Przychodnia06:35
Rybołowców06:36
Na Zaspę06:37
Marynarki Polskiej06:40
Śnieżna06:42
Stadion Energa Gdańsk06:44
Mostostal06:45
Żaglowa - AmberExpo06:46
Swojska06:48
Węzeł Kliniczna06:49
Twarda06:50
Stocznia Północna06:51
Stocznia SKM06:53
Plac Solidarności06:55
Dworzec Główny06:57
Brama Wyżynna07:00
Śródmieście SKM07:02
Pohulanka07:04
Odrzańska07:05
Chałubińskiego07:07
Sikorskiego [GDA]07:09
Cieszyńskiego07:11
Cebertowicza07:12
Wilanowska07:14
Przemyska07:16
Płocka07:17
Łostowice Świętokrzyska07:19
Kurs nr 3 do Zajezdnia NOWY PORT
Łostowice Świętokrzyska07:24
Łostowice Świętokrzyska07:24
Płocka07:26
Przemyska07:28
Wilanowska07:29
Cebertowicza07:31
Cieszyńskiego07:32
Sikorskiego [GDA]07:34
Chałubińskiego07:36
Odrzańska07:38
Pohulanka07:39
Śródmieście SKM07:41
Brama Wyżynna07:43
Dworzec Główny07:45
Plac Solidarności07:48
Stocznia SKM07:50
Stocznia Północna07:52
Twarda07:53
Węzeł Kliniczna07:54
Swojska07:55
Żaglowa - AmberExpo07:57
Mostostal07:58
Stadion Energa Gdańsk07:59
Śnieżna08:01
Marynarki Polskiej08:03
Plac Wolności08:04
Nowy Port Zajezdnia08:05
Zajezdnia NOWY PORT08:07