• Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
22:18
Kurs nr 0 do Przeróbka
Zajezdnia NOWY PORT03:55
Władysława IV [GDA]03:57
Nowy Port Oliwska03:58
Przychodnia03:59
Rybołowców04:00
Kasztanowa04:02
Latarnia Morska04:03
Krasickiego04:05
Brzeźno04:07
Mazurska04:08
Wczasy04:09
Dworska04:11
al. Płażyńskiego04:12
Grudziądzka04:14
Kolonia Uroda04:15
Kościuszki04:17
Mickiewicza [GDA]04:18
Reja [GDA]04:19
Wyspiańskiego04:21
Kliniczna04:22
Twarda04:24
Stocznia Północna04:25
Stocznia SKM04:27
Plac Solidarności04:29
Dworzec Główny04:31
Brama Wyżynna04:34
Okopowa04:36
Żabi Kruk04:37
Chmielna04:38
Akademia Muzyczna04:40
Brama Żuławska04:42
Głęboka04:44
Przeróbka04:46
Przeróbka04:47
Kurs nr 1 do Jelitkowo
Przeróbka04:52
Przeróbka04:52
Głęboka04:54
Brama Żuławska04:56
Akademia Muzyczna04:58
Chmielna04:59
Żabi Kruk05:00
Okopowa05:02
Brama Wyżynna05:04
Dworzec Główny05:06
Plac Solidarności05:09
Stocznia SKM05:11
Stocznia Północna05:13
Twarda05:14
Kliniczna05:15
Wyspiańskiego05:17
Reja [GDA]05:18
Mickiewicza [GDA]05:20
Plac Komorowskiego05:22
Legionów05:24
Bajana05:26
Żwirki i Wigury [GDA]05:27
Jana Pawła II05:28
Startowa05:29
Zaspa05:30
Kołobrzeska05:31
Bora Komorowskiego05:33
Czerwony Dwór05:35
Piastowska05:36
Pomorska [GDA]05:38
Osiedle Wejhera05:39
Helska05:40
Jelitkowo05:41
Kurs nr 2 do Przeróbka
Jelitkowo06:04
Helska06:06
Osiedle Wejhera06:08
Pomorska [GDA]06:09
Piastowska06:10
Czerwony Dwór06:12
Bora Komorowskiego06:13
Kołobrzeska06:15
Zaspa06:17
Startowa06:18
Jana Pawła II06:19
Żwirki i Wigury [GDA]06:20
Bajana06:21
Legionów06:23
Plac Komorowskiego06:25
Mickiewicza [GDA]06:27
Reja [GDA]06:28
Wyspiańskiego06:30
Kliniczna06:31
Twarda06:33
Stocznia Północna06:34
Stocznia SKM06:36
Plac Solidarności06:38
Dworzec Główny06:40
Brama Wyżynna06:43
Okopowa06:45
Żabi Kruk06:46
Chmielna06:47
Akademia Muzyczna06:49
Brama Żuławska06:51
Głęboka06:53
Przeróbka06:55
Przeróbka06:56
Kurs nr 3 do Jelitkowo
Przeróbka07:03
Przeróbka07:03
Głęboka07:05
Brama Żuławska07:07
Akademia Muzyczna07:09
Chmielna07:10
Żabi Kruk07:11
Okopowa07:13
Brama Wyżynna07:15
Dworzec Główny07:17
Plac Solidarności07:20
Stocznia SKM07:22
Stocznia Północna07:24
Twarda07:25
Kliniczna07:26
Wyspiańskiego07:28
Reja [GDA]07:29
Mickiewicza [GDA]07:31
Plac Komorowskiego07:33
Legionów07:35
Bajana07:37
Żwirki i Wigury [GDA]07:38
Jana Pawła II07:39
Startowa07:40
Zaspa07:41
Kołobrzeska07:42
Bora Komorowskiego07:44
Czerwony Dwór07:46
Piastowska07:47
Pomorska [GDA]07:49
Osiedle Wejhera07:50
Helska07:51
Jelitkowo07:52
Kurs nr 4 do Przeróbka
Jelitkowo08:03
Helska08:05
Osiedle Wejhera08:07
Pomorska [GDA]08:08
Piastowska08:09
Czerwony Dwór08:11
Bora Komorowskiego08:12
Kołobrzeska08:14
Zaspa08:16
Startowa08:17
Jana Pawła II08:18
Żwirki i Wigury [GDA]08:19
Bajana08:20
Legionów08:22
Plac Komorowskiego08:24
Mickiewicza [GDA]08:26
Reja [GDA]08:27
Wyspiańskiego08:29
Kliniczna08:30
Twarda08:32
Stocznia Północna08:33
Stocznia SKM08:35
Plac Solidarności08:37
Dworzec Główny08:39
Brama Wyżynna08:42
Okopowa08:44
Żabi Kruk08:45
Chmielna08:46
Akademia Muzyczna08:48
Brama Żuławska08:50
Głęboka08:52
Przeróbka08:54
Przeróbka08:55
Kurs nr 5 do Jelitkowo
Przeróbka09:07
Przeróbka09:07
Głęboka09:09
Brama Żuławska09:11
Akademia Muzyczna09:13
Chmielna09:14
Żabi Kruk09:15
Okopowa09:17
Brama Wyżynna09:19
Dworzec Główny09:21
Plac Solidarności09:24
Stocznia SKM09:26
Stocznia Północna09:28
Twarda09:29
Kliniczna09:30
Wyspiańskiego09:32
Reja [GDA]09:33
Mickiewicza [GDA]09:35
Plac Komorowskiego09:37
Legionów09:39
Bajana09:41
Żwirki i Wigury [GDA]09:42
Jana Pawła II09:43
Startowa09:44
Zaspa09:45
Kołobrzeska09:46
Bora Komorowskiego09:48
Czerwony Dwór09:50
Piastowska09:51
Pomorska [GDA]09:53
Osiedle Wejhera09:54
Helska09:55
Jelitkowo09:56
Kurs nr 6 do Przeróbka
Jelitkowo10:20
Helska10:22
Osiedle Wejhera10:24
Pomorska [GDA]10:25
Piastowska10:26
Czerwony Dwór10:28
Bora Komorowskiego10:29
Kołobrzeska10:31
Zaspa10:33
Startowa10:34
Jana Pawła II10:35
Żwirki i Wigury [GDA]10:36
Bajana10:37
Legionów10:39
Plac Komorowskiego10:41
Mickiewicza [GDA]10:43
Reja [GDA]10:44
Wyspiańskiego10:46
Kliniczna10:47
Twarda10:49
Stocznia Północna10:50
Stocznia SKM10:52
Plac Solidarności10:54
Dworzec Główny10:56
Brama Wyżynna10:59
Okopowa11:01
Żabi Kruk11:02
Chmielna11:03
Akademia Muzyczna11:05
Brama Żuławska11:07
Głęboka11:09
Przeróbka11:11
Przeróbka11:12
Kurs nr 7 do Jelitkowo
Przeróbka11:16
Przeróbka11:16
Głęboka11:18
Brama Żuławska11:20
Akademia Muzyczna11:22
Chmielna11:23
Żabi Kruk11:24
Okopowa11:26
Brama Wyżynna11:28
Dworzec Główny11:30
Plac Solidarności11:33
Stocznia SKM11:35
Stocznia Północna11:37
Twarda11:38
Kliniczna11:39
Wyspiańskiego11:41
Reja [GDA]11:42
Mickiewicza [GDA]11:44
Plac Komorowskiego11:46
Legionów11:48
Bajana11:50
Żwirki i Wigury [GDA]11:51
Jana Pawła II11:52
Startowa11:53
Zaspa11:54
Kołobrzeska11:55
Bora Komorowskiego11:57
Czerwony Dwór11:59
Piastowska12:00
Pomorska [GDA]12:02
Osiedle Wejhera12:03
Helska12:04
Jelitkowo12:05
Kurs nr 8 do Przeróbka
Jelitkowo12:20
Helska12:22
Osiedle Wejhera12:24
Pomorska [GDA]12:25
Piastowska12:26
Czerwony Dwór12:28
Bora Komorowskiego12:29
Kołobrzeska12:31
Zaspa12:33
Startowa12:34
Jana Pawła II12:35
Żwirki i Wigury [GDA]12:36
Bajana12:37
Legionów12:39
Plac Komorowskiego12:41
Mickiewicza [GDA]12:43
Reja [GDA]12:44
Wyspiańskiego12:46
Kliniczna12:47
Twarda12:49
Stocznia Północna12:50
Stocznia SKM12:52
Plac Solidarności12:54
Dworzec Główny12:56
Brama Wyżynna12:59
Okopowa13:01
Żabi Kruk13:02
Chmielna13:03
Akademia Muzyczna13:05
Brama Żuławska13:07
Głęboka13:09
Przeróbka13:11
Przeróbka13:12
Kurs nr 9 do Jelitkowo
Przeróbka13:16
Przeróbka13:16
Głęboka13:18
Brama Żuławska13:20
Akademia Muzyczna13:22
Chmielna13:23
Żabi Kruk13:24
Okopowa13:26
Brama Wyżynna13:28
Dworzec Główny13:30
Plac Solidarności13:33
Stocznia SKM13:35
Stocznia Północna13:37
Twarda13:38
Kliniczna13:39
Wyspiańskiego13:41
Reja [GDA]13:42
Mickiewicza [GDA]13:44
Plac Komorowskiego13:46
Legionów13:48
Bajana13:50
Żwirki i Wigury [GDA]13:51
Jana Pawła II13:52
Startowa13:53
Zaspa13:54
Kołobrzeska13:55
Bora Komorowskiego13:57
Czerwony Dwór13:59
Piastowska14:00
Pomorska [GDA]14:02
Osiedle Wejhera14:03
Helska14:04
Jelitkowo14:05
Kurs nr 10 do Przeróbka
Jelitkowo14:23
Helska14:25
Osiedle Wejhera14:27
Pomorska [GDA]14:28
Piastowska14:29
Czerwony Dwór14:31
Bora Komorowskiego14:32
Kołobrzeska14:34
Zaspa14:36
Startowa14:37
Jana Pawła II14:38
Żwirki i Wigury [GDA]14:39
Bajana14:40
Legionów14:42
Plac Komorowskiego14:44
Mickiewicza [GDA]14:46
Reja [GDA]14:47
Wyspiańskiego14:49
Kliniczna14:50
Twarda14:52
Stocznia Północna14:53
Stocznia SKM14:55
Plac Solidarności14:57
Dworzec Główny14:59
Brama Wyżynna15:02
Okopowa15:04
Żabi Kruk15:05
Chmielna15:06
Akademia Muzyczna15:08
Brama Żuławska15:10
Głęboka15:12
Przeróbka15:14
Przeróbka15:15
Kurs nr 11 do Jelitkowo
Przeróbka15:23
Przeróbka15:23
Głęboka15:25
Brama Żuławska15:27
Akademia Muzyczna15:29
Chmielna15:30
Żabi Kruk15:31
Okopowa15:33
Brama Wyżynna15:35
Dworzec Główny15:37
Plac Solidarności15:40
Stocznia SKM15:42
Stocznia Północna15:44
Twarda15:45
Kliniczna15:46
Wyspiańskiego15:48
Reja [GDA]15:49
Mickiewicza [GDA]15:51
Plac Komorowskiego15:53
Legionów15:55
Bajana15:57
Żwirki i Wigury [GDA]15:58
Jana Pawła II15:59
Startowa16:00
Zaspa16:01
Kołobrzeska16:02
Bora Komorowskiego16:04
Czerwony Dwór16:06
Piastowska16:07
Pomorska [GDA]16:09
Osiedle Wejhera16:10
Helska16:11
Jelitkowo16:12
Kurs nr 12 do Przeróbka
Jelitkowo16:23
Helska16:25
Osiedle Wejhera16:27
Pomorska [GDA]16:28
Piastowska16:29
Czerwony Dwór16:31
Bora Komorowskiego16:32
Kołobrzeska16:34
Zaspa16:36
Startowa16:37
Jana Pawła II16:38
Żwirki i Wigury [GDA]16:39
Bajana16:40
Legionów16:42
Plac Komorowskiego16:44
Mickiewicza [GDA]16:46
Reja [GDA]16:47
Wyspiańskiego16:49
Kliniczna16:50
Twarda16:52
Stocznia Północna16:53
Stocznia SKM16:55
Plac Solidarności16:57
Dworzec Główny16:59
Brama Wyżynna17:02
Okopowa17:04
Żabi Kruk17:05
Chmielna17:06
Akademia Muzyczna17:08
Brama Żuławska17:10
Głęboka17:12
Przeróbka17:14
Przeróbka17:15
Kurs nr 13 do Zajezdnia NOWY PORT
Przeróbka17:19
Przeróbka17:19
Głęboka17:21
Brama Żuławska17:23
Akademia Muzyczna17:25
Chmielna17:26
Żabi Kruk17:27
Okopowa17:29
Brama Wyżynna17:31
Dworzec Główny17:33
Plac Solidarności17:36
Stocznia SKM17:38
Stocznia Północna17:40
Twarda17:41
Węzeł Kliniczna17:42
Swojska17:43
Żaglowa - AmberExpo17:45
Mostostal17:46
Stadion Energa Gdańsk17:47
Śnieżna17:49
Marynarki Polskiej17:51
Plac Wolności17:52
Nowy Port Zajezdnia17:53
Zajezdnia NOWY PORT17:55