• Średnie stęż. pyłu PM10= 16,2 Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Tramwaje linii 10 powróciły na stałą trasę w dalszym ciągu możliwe opóźnienia.  • Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
19:51
Kurs nr 0 do Rumia Partyzantów
Rumia Partyzantów04:47
Rumia Partyzantów04:47
Kurs nr 1 do Rumia Szmelta
Rumia Partyzantów04:52
1 Maja [RU]04:53
Prusa04:54
Okrzei04:55
Reja [RU]04:56
Ceynowy04:57
Żeromskiego 04:58
Starowiejska - Poczta05:00
Rumia Dworzec PKP05:02
Urząd Miasta Rumi05:04
Sabata - Szkoła05:06
Młyńska05:06
Batorego - Szkoła05:07
Podmokła05:08
Zdrojowa05:09
Łąkowa05:10
Rumia Szmelta05:11
Kurs nr 2 do Rumia Partyzantów
Rumia Szmelta05:14
Zdrojowa05:15
Porazińskiej05:16
Młyńska05:17
Sabata - Szkoła05:18
Urząd Miasta Rumi05:20
Rumia Dworzec PKP05:22
Starowiejska - Poczta05:24
Żeromskiego 05:24
Żwirki i Wigury [RU]05:25
Ceynowy05:26
Okrzei05:28
Prusa05:29
1 Maja [RU]05:30
Rumia Partyzantów05:31
Kurs nr 3 do Rumia Szmelta
Rumia Partyzantów05:39
1 Maja [RU]05:40
Prusa05:41
Okrzei05:42
Reja [RU]05:43
Ceynowy05:44
Żeromskiego 05:45
Starowiejska - Poczta05:47
Rumia Dworzec PKP06:00
Urząd Miasta Rumi06:02
Sabata - Szkoła06:04
Młyńska06:04
Batorego - Szkoła06:05
Podmokła06:06
Zdrojowa06:07
Łąkowa06:08
Rumia Szmelta06:09
Kurs nr 4 do Rumia Partyzantów
Rumia Szmelta06:12
Zdrojowa06:13
Porazińskiej06:14
Młyńska06:15
Sabata - Szkoła06:16
Urząd Miasta Rumi06:18
Rumia Dworzec PKP06:20
Starowiejska - Poczta06:22
Żeromskiego 06:22
Żwirki i Wigury [RU]06:23
Ceynowy06:24
Okrzei06:26
Prusa06:27
1 Maja [RU]06:28
Rumia Partyzantów06:29
Kurs nr 5 do Rumia Szmelta
Rumia Partyzantów06:32
1 Maja [RU]06:33
Prusa06:34
Okrzei06:35
Reja [RU]06:36
Ceynowy06:37
Żeromskiego 06:38
Starowiejska - Poczta06:40
Rumia Dworzec PKP06:46
Urząd Miasta Rumi06:48
Sabata - Szkoła06:50
Młyńska06:50
Batorego - Szkoła06:51
Podmokła06:52
Zdrojowa06:53
Łąkowa06:54
Rumia Szmelta06:55
Kurs nr 6 do Rumia Partyzantów
Rumia Szmelta06:55
Zdrojowa06:56
Porazińskiej06:57
Młyńska06:58
Sabata - Szkoła06:59
Urząd Miasta Rumi07:01
Rumia Dworzec PKP07:10
Starowiejska - Poczta07:12
Żeromskiego 07:13
Żwirki i Wigury [RU]07:14
Ceynowy07:15
Okrzei07:17
Prusa07:18
1 Maja [RU]07:19
Rumia Partyzantów07:20
Kurs nr 7 do Rumia Szmelta
Rumia Partyzantów07:24
1 Maja [RU]07:25
Prusa07:26
Okrzei07:27
Reja [RU]07:28
Ceynowy07:29
Żeromskiego 07:30
Starowiejska - Poczta07:32
Rumia Dworzec PKP07:34
Urząd Miasta Rumi07:36
Sabata - Szkoła07:38
Młyńska07:38
Batorego - Szkoła07:39
Podmokła07:40
Zdrojowa07:41
Łąkowa07:42
Rumia Szmelta07:43
Kurs nr 8 do Rumia Partyzantów
Rumia Szmelta07:53
Zdrojowa07:54
Porazińskiej07:55
Młyńska07:56
Sabata - Szkoła07:57
Urząd Miasta Rumi07:59
Rumia Dworzec PKP08:02
Starowiejska - Poczta08:04
Żeromskiego 08:05
Żwirki i Wigury [RU]08:06
Ceynowy08:07
Okrzei08:09
Prusa08:10
1 Maja [RU]08:11
Rumia Partyzantów08:12
Kurs nr 9 do Rumia Szmelta
Rumia Partyzantów08:32
1 Maja [RU]08:33
Prusa08:34
Okrzei08:36
Reja [RU]08:37
Ceynowy08:38
Żeromskiego 08:39
Starowiejska - Poczta08:41
Rumia Dworzec PKP08:43
Urząd Miasta Rumi08:45
Sabata - Szkoła08:47
Młyńska08:47
Batorego - Szkoła08:48
Podmokła08:49
Zdrojowa08:50
Łąkowa08:51
Rumia Szmelta08:52
Kurs nr 10 do Rumia Partyzantów
Rumia Szmelta09:04
Zdrojowa09:05
Porazińskiej09:06
Młyńska09:07
Sabata - Szkoła09:08
Urząd Miasta Rumi09:10
Rumia Dworzec PKP09:13
Starowiejska - Poczta09:15
Żeromskiego 09:16
Żwirki i Wigury [RU]09:17
Ceynowy09:18
Okrzei09:20
Prusa09:21
1 Maja [RU]09:22
Rumia Partyzantów09:23
Kurs nr 11 do Rumia Szmelta
Rumia Partyzantów09:32
1 Maja [RU]09:33
Prusa09:34
Okrzei09:36
Reja [RU]09:37
Ceynowy09:38
Żeromskiego 09:39
Starowiejska - Poczta09:41
Rumia Dworzec PKP09:43
Urząd Miasta Rumi09:45
Sabata - Szkoła09:47
Młyńska09:47
Batorego - Szkoła09:48
Podmokła09:49
Zdrojowa09:50
Łąkowa09:51
Rumia Szmelta09:52
Kurs nr 12 do Rumia Partyzantów
Rumia Szmelta10:04
Zdrojowa10:05
Porazińskiej10:06
Młyńska10:07
Sabata - Szkoła10:08
Urząd Miasta Rumi10:10
Rumia Dworzec PKP10:13
Starowiejska - Poczta10:15
Żeromskiego 10:16
Żwirki i Wigury [RU]10:17
Ceynowy10:18
Okrzei10:20
Prusa10:21
1 Maja [RU]10:22
Rumia Partyzantów10:23
Kurs nr 13 do Rumia Szmelta
Rumia Partyzantów10:32
1 Maja [RU]10:33
Prusa10:34
Okrzei10:36
Reja [RU]10:37
Ceynowy10:38
Żeromskiego 10:39
Starowiejska - Poczta10:41
Rumia Dworzec PKP10:43
Urząd Miasta Rumi10:45
Sabata - Szkoła10:47
Młyńska10:47
Batorego - Szkoła10:48
Podmokła10:49
Zdrojowa10:50
Łąkowa10:51
Rumia Szmelta10:52
Kurs nr 14 do Rumia Partyzantów
Rumia Szmelta11:04
Zdrojowa11:05
Porazińskiej11:06
Młyńska11:07
Sabata - Szkoła11:08
Urząd Miasta Rumi11:10
Rumia Dworzec PKP11:13
Starowiejska - Poczta11:15
Żeromskiego 11:16
Żwirki i Wigury [RU]11:17
Ceynowy11:18
Okrzei11:20
Prusa11:21
1 Maja [RU]11:22
Rumia Partyzantów11:23
Kurs nr 15 do Rumia Szmelta
Rumia Partyzantów11:32
1 Maja [RU]11:33
Prusa11:34
Okrzei11:36
Reja [RU]11:37
Ceynowy11:38
Żeromskiego 11:39
Starowiejska - Poczta11:41
Rumia Dworzec PKP11:43
Urząd Miasta Rumi11:45
Sabata - Szkoła11:47
Młyńska11:47
Batorego - Szkoła11:48
Podmokła11:49
Zdrojowa11:50
Łąkowa11:51
Rumia Szmelta11:52
Kurs nr 16 do Rumia Partyzantów
Rumia Szmelta12:04
Zdrojowa12:05
Porazińskiej12:06
Młyńska12:07
Sabata - Szkoła12:08
Urząd Miasta Rumi12:10
Rumia Dworzec PKP12:13
Starowiejska - Poczta12:15
Żeromskiego 12:16
Żwirki i Wigury [RU]12:17
Ceynowy12:18
Okrzei12:20
Prusa12:21
1 Maja [RU]12:22
Rumia Partyzantów12:23
Kurs nr 17 do Rumia Szmelta
Rumia Partyzantów12:32
1 Maja [RU]12:33
Prusa12:34
Okrzei12:36
Reja [RU]12:37
Ceynowy12:38
Żeromskiego 12:39
Starowiejska - Poczta12:41
Rumia Dworzec PKP12:43
Urząd Miasta Rumi12:45
Sabata - Szkoła12:47
Młyńska12:47
Batorego - Szkoła12:48
Podmokła12:49
Zdrojowa12:50
Łąkowa12:51
Rumia Szmelta12:52
Kurs nr 18 do Rumia Partyzantów
Rumia Szmelta13:04
Zdrojowa13:05
Porazińskiej13:06
Młyńska13:07
Sabata - Szkoła13:08
Urząd Miasta Rumi13:10
Rumia Dworzec PKP13:13
Starowiejska - Poczta13:15
Żeromskiego 13:16
Żwirki i Wigury [RU]13:17
Ceynowy13:18
Okrzei13:20
Prusa13:21
1 Maja [RU]13:22
Rumia Partyzantów13:23
Kurs nr 19 do Rumia Szmelta
Rumia Partyzantów13:32
1 Maja [RU]13:33
Prusa13:34
Okrzei13:36
Reja [RU]13:37
Ceynowy13:38
Żeromskiego 13:39
Starowiejska - Poczta13:41
Rumia Dworzec PKP13:43
Urząd Miasta Rumi13:45
Sabata - Szkoła13:47
Młyńska13:47
Batorego - Szkoła13:49
Podmokła13:50
Zdrojowa13:51
Łąkowa13:52
Rumia Szmelta13:53
Kurs nr 20 do Rumia Partyzantów
Rumia Szmelta14:04
Zdrojowa14:05
Porazińskiej14:06
Młyńska14:07
Sabata - Szkoła14:08
Urząd Miasta Rumi14:10
Rumia Dworzec PKP14:13
Starowiejska - Poczta14:15
Żeromskiego 14:16
Żwirki i Wigury [RU]14:17
Ceynowy14:19
Okrzei14:21
Prusa14:22
1 Maja [RU]14:23
Rumia Partyzantów14:24
Kurs nr 21 do Rumia Szmelta
Rumia Partyzantów14:32
1 Maja [RU]14:33
Prusa14:34
Okrzei14:36
Reja [RU]14:37
Ceynowy14:38
Żeromskiego 14:39
Starowiejska - Poczta14:41
Rumia Dworzec PKP14:43
Urząd Miasta Rumi14:45
Sabata - Szkoła14:47
Młyńska14:47
Batorego - Szkoła14:49
Podmokła14:50
Zdrojowa14:51
Łąkowa14:52
Rumia Szmelta14:53
Kurs nr 22 do Rumia Partyzantów
Rumia Szmelta15:04
Zdrojowa15:05
Porazińskiej15:06
Młyńska15:07
Sabata - Szkoła15:08
Urząd Miasta Rumi15:10
Rumia Dworzec PKP15:13
Starowiejska - Poczta15:15
Żeromskiego 15:16
Żwirki i Wigury [RU]15:17
Ceynowy15:19
Okrzei15:21
Prusa15:22
1 Maja [RU]15:23
Rumia Partyzantów15:24
Kurs nr 23 do Rumia Szmelta
Rumia Partyzantów15:32
1 Maja [RU]15:33
Prusa15:34
Okrzei15:36
Reja [RU]15:37
Ceynowy15:38
Żeromskiego 15:39
Starowiejska - Poczta15:41
Rumia Dworzec PKP15:43
Urząd Miasta Rumi15:45
Sabata - Szkoła15:47
Młyńska15:47
Batorego - Szkoła15:49
Podmokła15:50
Zdrojowa15:51
Łąkowa15:52
Rumia Szmelta15:53
Kurs nr 24 do Rumia Partyzantów
Rumia Szmelta16:05
Zdrojowa16:06
Porazińskiej16:07
Młyńska16:08
Sabata - Szkoła16:09
Urząd Miasta Rumi16:11
Rumia Dworzec PKP16:17
Starowiejska - Poczta16:19
Żeromskiego 16:20
Żwirki i Wigury [RU]16:21
Ceynowy16:23
Okrzei16:25
Prusa16:26
1 Maja [RU]16:27
Rumia Partyzantów16:28
Kurs nr 25 do Rumia Szmelta
Rumia Partyzantów16:36
1 Maja [RU]16:37
Prusa16:38
Okrzei16:40
Reja [RU]16:41
Ceynowy16:42
Żeromskiego 16:43
Starowiejska - Poczta16:45
Rumia Dworzec PKP16:47
Urząd Miasta Rumi16:49
Sabata - Szkoła16:51
Młyńska16:51
Batorego - Szkoła16:53
Podmokła16:54
Zdrojowa16:55
Łąkowa16:56
Rumia Szmelta16:57
Kurs nr 26 do Rumia Partyzantów
Rumia Szmelta17:08
Zdrojowa17:09
Porazińskiej17:10
Młyńska17:11
Sabata - Szkoła17:12
Urząd Miasta Rumi17:14
Rumia Dworzec PKP17:17
Starowiejska - Poczta17:19
Żeromskiego 17:20
Żwirki i Wigury [RU]17:21
Ceynowy17:23
Okrzei17:25
Prusa17:26
1 Maja [RU]17:27
Rumia Partyzantów17:28
Kurs nr 27 do Rumia Szmelta
Rumia Partyzantów17:36
1 Maja [RU]17:37
Prusa17:38
Okrzei17:40
Reja [RU]17:41
Ceynowy17:42
Żeromskiego 17:43
Starowiejska - Poczta17:45
Rumia Dworzec PKP17:47
Urząd Miasta Rumi17:49
Sabata - Szkoła17:51
Młyńska17:51
Batorego - Szkoła17:52
Podmokła17:53
Zdrojowa17:54
Łąkowa17:55
Rumia Szmelta17:56
Kurs nr 28 do Rumia Partyzantów
Rumia Szmelta18:08
Zdrojowa18:09
Porazińskiej18:10
Młyńska18:11
Sabata - Szkoła18:12
Urząd Miasta Rumi18:14
Rumia Dworzec PKP18:17
Starowiejska - Poczta18:19
Żeromskiego 18:20
Żwirki i Wigury [RU]18:21
Ceynowy18:22
Okrzei18:24
Prusa18:25
1 Maja [RU]18:26
Rumia Partyzantów18:27
Kurs nr 29 do Rumia Szmelta
Rumia Partyzantów18:36
1 Maja [RU]18:37
Prusa18:38
Okrzei18:40
Reja [RU]18:41
Ceynowy18:42
Żeromskiego 18:43
Starowiejska - Poczta18:45
Rumia Dworzec PKP18:50
Urząd Miasta Rumi18:52
Sabata - Szkoła18:54
Młyńska18:54
Batorego - Szkoła18:55
Podmokła18:56
Zdrojowa18:57
Łąkowa18:58
Rumia Szmelta18:59
Kurs nr 30 do Rumia Partyzantów
Rumia Szmelta19:26
Zdrojowa19:27
Porazińskiej19:28
Młyńska19:29
Sabata - Szkoła19:30
Urząd Miasta Rumi19:32
Rumia Dworzec PKP19:42
Starowiejska - Poczta19:44
Żeromskiego 19:44
Żwirki i Wigury [RU]19:45
Ceynowy19:46
Okrzei19:48
Prusa19:49
1 Maja [RU]19:50
Rumia Partyzantów19:51
Kurs nr 31 do Rumia Szmelta
Rumia Partyzantów19:52
1 Maja [RU]19:53
Prusa19:54
Okrzei19:56
Reja [RU]19:57
Ceynowy19:58
Żeromskiego 19:59
Starowiejska - Poczta20:00
Rumia Dworzec PKP20:02
Urząd Miasta Rumi20:04
Sabata - Szkoła20:06
Młyńska20:06
Batorego - Szkoła20:07
Podmokła20:08
Zdrojowa20:09
Łąkowa20:10
Rumia Szmelta20:11
Kurs nr 32 do Rumia Partyzantów
Rumia Szmelta20:12
Zdrojowa20:13
Porazińskiej20:14
Młyńska20:15
Sabata - Szkoła20:16
Urząd Miasta Rumi20:18
Rumia Dworzec PKP20:25
Starowiejska - Poczta20:27
Żeromskiego 20:27
Żwirki i Wigury [RU]20:28
Ceynowy20:29
Okrzei20:31
Prusa20:32
1 Maja [RU]20:33
Rumia Partyzantów20:34
Kurs nr 33 do Rumia Dworzec PKP
Rumia Partyzantów20:43
1 Maja [RU]20:44
Prusa20:45
Okrzei20:47
Reja [RU]20:48
Ceynowy20:49
Żeromskiego 20:50
Starowiejska - Poczta20:51
Rumia Dworzec PKP20:53
Kurs nr 34 do Rumia Partyzantów
Rumia Dworzec PKP21:32
Starowiejska - Poczta21:34
Żeromskiego 21:34
Żwirki i Wigury [RU]21:35
Ceynowy21:36
Okrzei21:38
Prusa21:39
1 Maja [RU]21:40
Rumia Partyzantów21:41