• Średnie stęż. pyłu PM10= 26,3 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Z powodu maratonu część linii autobusowych kursuje po trasach objazdowych. Więcej na www.ztm.gda.pl
12:32
Kurs nr 0 do Przeróbka
Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)11:54
Strzyża PKM11:56
Zajezdnia11:57
Zamenhofa [GDA]11:58
Wojska Polskiego12:00
Galeria Bałtycka12:02
Klonowa [GDA]12:04
Jaśkowa Dolina12:05
Miszewskiego12:07
Politechnika12:08
Opera Bałtycka12:10
Traugutta [GDA]12:11
Uniwersytet Medyczny12:12
Chodowieckiego12:13
Brama Oliwska12:14
Dworzec Główny12:16
Brama Wyżynna12:19
Okopowa12:21
Żabi Kruk12:22
Chmielna12:23
Akademia Muzyczna12:25
Brama Żuławska12:27
Głęboka12:29
Przeróbka12:31
Przeróbka12:32
Kurs nr 1 do Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)
Przeróbka12:40
Przeróbka12:40
Głęboka12:42
Brama Żuławska12:44
Akademia Muzyczna12:46
Chmielna12:47
Żabi Kruk12:48
Okopowa12:50
Brama Wyżynna12:52
Dworzec Główny12:54
Brama Oliwska12:57
Chodowieckiego12:58
Uniwersytet Medyczny12:59
Traugutta [GDA]13:01
Opera Bałtycka13:03
Politechnika13:04
Miszewskiego13:06
Jaśkowa Dolina13:08
Klonowa [GDA]13:09
Galeria Bałtycka13:11
Wojska Polskiego13:13
Zamenhofa [GDA]13:14
Zajezdnia13:15
Strzyża PKM13:16
Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)13:18
Kurs nr 2 do Przeróbka
Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)13:34
Strzyża PKM13:36
Zajezdnia13:37
Zamenhofa [GDA]13:38
Wojska Polskiego13:40
Galeria Bałtycka13:42
Klonowa [GDA]13:44
Jaśkowa Dolina13:45
Miszewskiego13:47
Politechnika13:48
Opera Bałtycka13:50
Traugutta [GDA]13:51
Uniwersytet Medyczny13:52
Chodowieckiego13:53
Brama Oliwska13:54
Dworzec Główny13:56
Brama Wyżynna13:59
Okopowa14:01
Żabi Kruk14:02
Chmielna14:03
Akademia Muzyczna14:05
Brama Żuławska14:07
Głęboka14:09
Przeróbka14:11
Przeróbka14:12
Kurs nr 3 do Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)
Przeróbka14:20
Przeróbka14:20
Głęboka14:22
Brama Żuławska14:24
Akademia Muzyczna14:26
Chmielna14:27
Żabi Kruk14:28
Okopowa14:30
Brama Wyżynna14:32
Dworzec Główny14:34
Brama Oliwska14:37
Chodowieckiego14:38
Uniwersytet Medyczny14:39
Traugutta [GDA]14:41
Opera Bałtycka14:43
Politechnika14:44
Miszewskiego14:46
Jaśkowa Dolina14:48
Klonowa [GDA]14:49
Galeria Bałtycka14:51
Wojska Polskiego14:53
Zamenhofa [GDA]14:54
Zajezdnia14:55
Strzyża PKM14:56
Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)14:58
Kurs nr 4 do Przeróbka
Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)15:14
Strzyża PKM15:16
Zajezdnia15:17
Zamenhofa [GDA]15:18
Wojska Polskiego15:20
Galeria Bałtycka15:22
Klonowa [GDA]15:24
Jaśkowa Dolina15:25
Miszewskiego15:27
Politechnika15:28
Opera Bałtycka15:30
Traugutta [GDA]15:31
Uniwersytet Medyczny15:32
Chodowieckiego15:33
Brama Oliwska15:34
Dworzec Główny15:36
Brama Wyżynna15:39
Okopowa15:41
Żabi Kruk15:42
Chmielna15:43
Akademia Muzyczna15:45
Brama Żuławska15:47
Głęboka15:49
Przeróbka15:51
Przeróbka15:52
Kurs nr 5 do Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)
Przeróbka16:00
Przeróbka16:00
Głęboka16:02
Brama Żuławska16:04
Akademia Muzyczna16:06
Chmielna16:07
Żabi Kruk16:08
Okopowa16:10
Brama Wyżynna16:12
Dworzec Główny16:14
Brama Oliwska16:17
Chodowieckiego16:18
Uniwersytet Medyczny16:19
Traugutta [GDA]16:21
Opera Bałtycka16:23
Politechnika16:24
Miszewskiego16:26
Jaśkowa Dolina16:28
Klonowa [GDA]16:29
Galeria Bałtycka16:31
Wojska Polskiego16:33
Zamenhofa [GDA]16:34
Zajezdnia16:35
Strzyża PKM16:36
Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)16:38
Kurs nr 6 do Przeróbka
Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)16:54
Strzyża PKM16:56
Zajezdnia16:57
Zamenhofa [GDA]16:58
Wojska Polskiego17:00
Galeria Bałtycka17:02
Klonowa [GDA]17:04
Jaśkowa Dolina17:05
Miszewskiego17:07
Politechnika17:08
Opera Bałtycka17:10
Traugutta [GDA]17:11
Uniwersytet Medyczny17:12
Chodowieckiego17:13
Brama Oliwska17:14
Dworzec Główny17:16
Brama Wyżynna17:19
Okopowa17:21
Żabi Kruk17:22
Chmielna17:23
Akademia Muzyczna17:25
Brama Żuławska17:27
Głęboka17:29
Przeróbka17:31
Przeróbka17:32
Kurs nr 7 do Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)
Przeróbka17:40
Przeróbka17:40
Głęboka17:42
Brama Żuławska17:44
Akademia Muzyczna17:46
Chmielna17:47
Żabi Kruk17:48
Okopowa17:50
Brama Wyżynna17:52
Dworzec Główny17:54
Brama Oliwska17:57
Chodowieckiego17:58
Uniwersytet Medyczny17:59
Traugutta [GDA]18:01
Opera Bałtycka18:03
Politechnika18:04
Miszewskiego18:06
Jaśkowa Dolina18:08
Klonowa [GDA]18:09
Galeria Bałtycka18:11
Wojska Polskiego18:13
Zamenhofa [GDA]18:14
Zajezdnia18:15
Strzyża PKM18:16
Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)18:18
Kurs nr 8 do Przeróbka
Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)18:34
Strzyża PKM18:36
Zajezdnia18:37
Zamenhofa [GDA]18:38
Wojska Polskiego18:40
Galeria Bałtycka18:42
Klonowa [GDA]18:44
Jaśkowa Dolina18:45
Miszewskiego18:47
Politechnika18:48
Opera Bałtycka18:50
Traugutta [GDA]18:51
Uniwersytet Medyczny18:52
Chodowieckiego18:53
Brama Oliwska18:54
Dworzec Główny18:56
Brama Wyżynna18:59
Okopowa19:01
Żabi Kruk19:02
Chmielna19:03
Akademia Muzyczna19:05
Brama Żuławska19:07
Głęboka19:09
Przeróbka19:11
Przeróbka19:12
Kurs nr 9 do Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)
Przeróbka19:20
Przeróbka19:20
Głęboka19:22
Brama Żuławska19:24
Akademia Muzyczna19:26
Chmielna19:27
Żabi Kruk19:28
Okopowa19:30
Brama Wyżynna19:32
Dworzec Główny19:34
Brama Oliwska19:37
Chodowieckiego19:38
Uniwersytet Medyczny19:39
Traugutta [GDA]19:41
Opera Bałtycka19:43
Politechnika19:44
Miszewskiego19:46
Jaśkowa Dolina19:48
Klonowa [GDA]19:49
Galeria Bałtycka19:51
Wojska Polskiego19:53
Zamenhofa [GDA]19:54
Zajezdnia19:55
Strzyża PKM19:56
Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)19:58
Kurs nr 10 do Przeróbka
Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)20:14
Strzyża PKM20:16
Zajezdnia20:17
Zamenhofa [GDA]20:18
Wojska Polskiego20:20
Galeria Bałtycka20:22
Klonowa [GDA]20:24
Jaśkowa Dolina20:25
Miszewskiego20:27
Politechnika20:28
Opera Bałtycka20:30
Traugutta [GDA]20:31
Uniwersytet Medyczny20:32
Chodowieckiego20:33
Brama Oliwska20:34
Dworzec Główny20:36
Brama Wyżynna20:39
Okopowa20:41
Żabi Kruk20:42
Chmielna20:43
Akademia Muzyczna20:45
Brama Żuławska20:47
Głęboka20:49
Przeróbka20:51
Przeróbka20:52
Kurs nr 11 do Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)
Przeróbka21:03
Przeróbka21:03
Głęboka21:05
Brama Żuławska21:07
Akademia Muzyczna21:09
Chmielna21:10
Żabi Kruk21:11
Okopowa21:13
Brama Wyżynna21:15
Dworzec Główny21:17
Brama Oliwska21:20
Chodowieckiego21:21
Uniwersytet Medyczny21:22
Traugutta [GDA]21:24
Opera Bałtycka21:26
Politechnika21:27
Miszewskiego21:29
Jaśkowa Dolina21:31
Klonowa [GDA]21:32
Galeria Bałtycka21:34
Wojska Polskiego21:36
Zamenhofa [GDA]21:37
Zajezdnia21:38
Strzyża PKM21:39
Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)21:41