• Średnie stęż. pyłu PM10= 16,2 Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Tramwaje linii 10 powróciły na stałą trasę w dalszym ciągu możliwe opóźnienia.  • Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
19:43
Kurs nr 0 do Strzyża PKM
Zajezdnia WRZESZCZ13:51
Strzyża PKM13:53
Kurs nr 1 do Przeróbka
Strzyża PKM13:53
Zajezdnia13:54
Zamenhofa [GDA]13:55
Wojska Polskiego13:57
Galeria Bałtycka13:59
Klonowa [GDA]14:01
Jaśkowa Dolina14:02
Miszewskiego14:04
Politechnika14:05
Opera Bałtycka14:07
Traugutta [GDA]14:08
Uniwersytet Medyczny14:09
Chodowieckiego14:10
Brama Oliwska14:11
Dworzec Główny14:13
Brama Wyżynna14:16
Okopowa14:18
Żabi Kruk14:19
Chmielna14:20
Akademia Muzyczna14:22
Brama Żuławska14:24
Głęboka14:26
Przeróbka14:28
Przeróbka14:29
Kurs nr 2 do Strzyża PKM
Przeróbka14:37
Przeróbka14:37
Głęboka14:39
Brama Żuławska14:41
Akademia Muzyczna14:43
Chmielna14:44
Żabi Kruk14:45
Okopowa14:47
Brama Wyżynna14:49
Dworzec Główny14:51
Brama Oliwska14:54
Chodowieckiego14:55
Uniwersytet Medyczny14:56
Traugutta [GDA]14:58
Opera Bałtycka15:00
Politechnika15:01
Miszewskiego15:03
Jaśkowa Dolina15:05
Klonowa [GDA]15:06
Galeria Bałtycka15:08
Wojska Polskiego15:10
Zamenhofa [GDA]15:11
Zajezdnia15:12
Strzyża PKM15:13
Kurs nr 3 do Zajezdnia WRZESZCZ
Strzyża PKM15:13
Zajezdnia WRZESZCZ15:15
Kurs nr 4 do Strzyża PKM
Zajezdnia WRZESZCZ15:31
Strzyża PKM15:33
Kurs nr 5 do Przeróbka
Strzyża PKM15:33
Zajezdnia15:34
Zamenhofa [GDA]15:35
Wojska Polskiego15:37
Galeria Bałtycka15:39
Klonowa [GDA]15:41
Jaśkowa Dolina15:42
Miszewskiego15:44
Politechnika15:45
Opera Bałtycka15:47
Traugutta [GDA]15:48
Uniwersytet Medyczny15:49
Chodowieckiego15:50
Brama Oliwska15:51
Dworzec Główny15:53
Brama Wyżynna15:56
Okopowa15:58
Żabi Kruk15:59
Chmielna16:00
Akademia Muzyczna16:02
Brama Żuławska16:04
Głęboka16:06
Przeróbka16:08
Przeróbka16:09
Kurs nr 6 do Strzyża PKM
Przeróbka16:17
Przeróbka16:17
Głęboka16:19
Brama Żuławska16:21
Akademia Muzyczna16:23
Chmielna16:24
Żabi Kruk16:25
Okopowa16:27
Brama Wyżynna16:29
Dworzec Główny16:31
Brama Oliwska16:34
Chodowieckiego16:35
Uniwersytet Medyczny16:36
Traugutta [GDA]16:38
Opera Bałtycka16:40
Politechnika16:41
Miszewskiego16:43
Jaśkowa Dolina16:45
Klonowa [GDA]16:46
Galeria Bałtycka16:48
Wojska Polskiego16:50
Zamenhofa [GDA]16:51
Zajezdnia16:52
Strzyża PKM16:53
Kurs nr 7 do Zajezdnia WRZESZCZ
Strzyża PKM16:53
Zajezdnia WRZESZCZ16:55
Kurs nr 8 do Strzyża PKM
Zajezdnia WRZESZCZ17:16
Strzyża PKM17:18
Kurs nr 9 do Przeróbka
Strzyża PKM17:18
Zajezdnia17:19
Zamenhofa [GDA]17:20
Wojska Polskiego17:22
Galeria Bałtycka17:24
Klonowa [GDA]17:26
Jaśkowa Dolina17:27
Miszewskiego17:29
Politechnika17:30
Opera Bałtycka17:32
Traugutta [GDA]17:33
Uniwersytet Medyczny17:34
Chodowieckiego17:35
Brama Oliwska17:36
Dworzec Główny17:38
Brama Wyżynna17:41
Okopowa17:43
Żabi Kruk17:44
Chmielna17:45
Akademia Muzyczna17:47
Brama Żuławska17:49
Głęboka17:51
Przeróbka17:53
Przeróbka17:54
Kurs nr 10 do Strzyża PKM
Przeróbka17:55
Przeróbka17:55
Głęboka17:57
Brama Żuławska17:59
Akademia Muzyczna18:01
Chmielna18:02
Żabi Kruk18:03
Okopowa18:05
Brama Wyżynna18:07
Dworzec Główny18:09
Brama Oliwska18:12
Chodowieckiego18:13
Uniwersytet Medyczny18:14
Traugutta [GDA]18:16
Opera Bałtycka18:18
Politechnika18:19
Miszewskiego18:21
Jaśkowa Dolina18:23
Klonowa [GDA]18:24
Galeria Bałtycka18:26
Wojska Polskiego18:28
Zamenhofa [GDA]18:29
Zajezdnia18:30
Strzyża PKM18:31
Kurs nr 11 do Zajezdnia WRZESZCZ
Strzyża PKM18:31
Zajezdnia WRZESZCZ18:33