• Średnie stęż. pyłu PM10 = 14,0ug. Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Z powodu awarii sieci występują opóźnienia na liniach tramwajowych 7, 8 i 10. Tramwaje kursują przez Operę Bałtycką.   • Na odcinku Dworzec Główny - Kliniczna uruchomiona została komunikacja zastępcza
15:57
Kurs nr 0 do Strzyża PKM
Zajezdnia WRZESZCZ14:11
Strzyża PKM14:13
Kurs nr 1 do Przeróbka
Strzyża PKM14:13
Zajezdnia14:14
Zamenhofa [GDA]14:15
Wojska Polskiego14:17
Galeria Bałtycka14:19
Klonowa [GDA]14:21
Jaśkowa Dolina14:22
Miszewskiego14:24
Politechnika14:25
Opera Bałtycka14:27
Traugutta [GDA]14:28
Uniwersytet Medyczny14:29
Chodowieckiego14:30
Brama Oliwska14:31
Dworzec Główny14:33
Brama Wyżynna14:36
Okopowa14:38
Żabi Kruk14:39
Chmielna14:40
Akademia Muzyczna14:42
Brama Żuławska14:44
Głęboka14:46
Przeróbka14:48
Przeróbka14:49
Kurs nr 2 do Strzyża PKM
Przeróbka14:57
Przeróbka14:57
Głęboka14:59
Brama Żuławska15:01
Akademia Muzyczna15:03
Chmielna15:04
Żabi Kruk15:05
Okopowa15:07
Brama Wyżynna15:09
Dworzec Główny15:11
Brama Oliwska15:14
Chodowieckiego15:15
Uniwersytet Medyczny15:16
Traugutta [GDA]15:18
Opera Bałtycka15:20
Politechnika15:21
Miszewskiego15:23
Jaśkowa Dolina15:25
Klonowa [GDA]15:26
Galeria Bałtycka15:28
Wojska Polskiego15:30
Zamenhofa [GDA]15:31
Zajezdnia15:32
Strzyża PKM15:33
Kurs nr 3 do Zajezdnia WRZESZCZ
Strzyża PKM15:33
Zajezdnia WRZESZCZ15:35
Kurs nr 4 do Strzyża PKM
Zajezdnia WRZESZCZ15:49
Strzyża PKM15:51
Kurs nr 5 do Przeróbka
Strzyża PKM15:53
Zajezdnia15:54
Zamenhofa [GDA]15:55
Wojska Polskiego15:57
Galeria Bałtycka15:59
Klonowa [GDA]16:01
Jaśkowa Dolina16:02
Miszewskiego16:04
Politechnika16:05
Opera Bałtycka16:07
Traugutta [GDA]16:08
Uniwersytet Medyczny16:09
Chodowieckiego16:10
Brama Oliwska16:11
Dworzec Główny16:13
Brama Wyżynna16:16
Okopowa16:18
Żabi Kruk16:19
Chmielna16:20
Akademia Muzyczna16:22
Brama Żuławska16:24
Głęboka16:26
Przeróbka16:28
Przeróbka16:29
Kurs nr 6 do Strzyża PKM
Przeróbka16:37
Przeróbka16:37
Głęboka16:39
Brama Żuławska16:41
Akademia Muzyczna16:43
Chmielna16:44
Żabi Kruk16:45
Okopowa16:47
Brama Wyżynna16:49
Dworzec Główny16:51
Brama Oliwska16:54
Chodowieckiego16:55
Uniwersytet Medyczny16:56
Traugutta [GDA]16:58
Opera Bałtycka17:00
Politechnika17:01
Miszewskiego17:03
Jaśkowa Dolina17:05
Klonowa [GDA]17:06
Galeria Bałtycka17:08
Wojska Polskiego17:10
Zamenhofa [GDA]17:11
Zajezdnia17:12
Strzyża PKM17:13
Kurs nr 7 do Zajezdnia WRZESZCZ
Strzyża PKM17:13
Zajezdnia WRZESZCZ17:15