• Średnie stężenie pyłu PM10 = 14,9 ug. Norma średniodobowa = 150 ug. Norma WHO = 50 ug przez 3 kolejne dni. Więcej na gdansk.pl/powietrze.   • Z powodu zdarzenia w tramwaju linii 12 na przystanku Brama Oliwska jadącego w kierunku Oliwy, występują opóźnienia na liniach: 2, 3, 4, 6, 9, 11 i 12.
14:35
Kurs nr 0 do Stogi Zimna
Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)13:51
Strzyża PKM13:53
Zajezdnia13:54
Zamenhofa [GDA]13:55
Wojska Polskiego13:57
Galeria Bałtycka13:59
Klonowa [GDA]14:01
Jaśkowa Dolina14:02
Miszewskiego14:04
Politechnika14:05
Opera Bałtycka14:07
Traugutta [GDA]14:08
Uniwersytet Medyczny14:09
Chodowieckiego14:10
Brama Oliwska14:11
Dworzec Główny14:13
Brama Wyżynna14:16
Okopowa14:18
Żabi Kruk14:19
Chmielna14:20
Akademia Muzyczna14:22
Brama Żuławska14:24
Głęboka14:26
Przeróbka14:28
Lenartowicza14:29
Sucharskiego14:31
Stogi Zimna14:34
Kurs nr 1 do Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)
Stogi Zimna14:42
Zimna14:42
Sucharskiego14:45
Lenartowicza14:46
Przeróbka14:47
Głęboka14:49
Brama Żuławska14:51
Akademia Muzyczna14:53
Chmielna14:54
Żabi Kruk14:55
Okopowa14:57
Brama Wyżynna14:59
Dworzec Główny15:01
Brama Oliwska15:04
Chodowieckiego15:05
Uniwersytet Medyczny15:06
Traugutta [GDA]15:08
Opera Bałtycka15:10
Politechnika15:11
Miszewskiego15:13
Jaśkowa Dolina15:15
Klonowa [GDA]15:16
Galeria Bałtycka15:18
Wojska Polskiego15:20
Zamenhofa [GDA]15:21
Zajezdnia15:22
Strzyża PKM15:23
Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)15:25
Kurs nr 2 do Stogi Zimna
Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)15:31
Strzyża PKM15:33
Zajezdnia15:34
Zamenhofa [GDA]15:35
Wojska Polskiego15:37
Galeria Bałtycka15:39
Klonowa [GDA]15:41
Jaśkowa Dolina15:42
Miszewskiego15:44
Politechnika15:45
Opera Bałtycka15:47
Traugutta [GDA]15:48
Uniwersytet Medyczny15:49
Chodowieckiego15:50
Brama Oliwska15:51
Dworzec Główny15:53
Brama Wyżynna15:56
Okopowa15:58
Żabi Kruk15:59
Chmielna16:00
Akademia Muzyczna16:02
Brama Żuławska16:04
Głęboka16:06
Przeróbka16:08
Lenartowicza16:09
Sucharskiego16:11
Stogi Zimna16:14
Kurs nr 3 do Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)
Stogi Zimna16:22
Zimna16:22
Sucharskiego16:25
Lenartowicza16:26
Przeróbka16:27
Głęboka16:29
Brama Żuławska16:31
Akademia Muzyczna16:33
Chmielna16:34
Żabi Kruk16:35
Okopowa16:37
Brama Wyżynna16:39
Dworzec Główny16:41
Brama Oliwska16:44
Chodowieckiego16:45
Uniwersytet Medyczny16:46
Traugutta [GDA]16:48
Opera Bałtycka16:50
Politechnika16:51
Miszewskiego16:53
Jaśkowa Dolina16:55
Klonowa [GDA]16:56
Galeria Bałtycka16:58
Wojska Polskiego17:00
Zamenhofa [GDA]17:01
Zajezdnia17:02
Strzyża PKM17:03
Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)17:05
Kurs nr 4 do Stogi Zimna
Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)17:16
Strzyża PKM17:18
Zajezdnia17:19
Zamenhofa [GDA]17:20
Wojska Polskiego17:22
Galeria Bałtycka17:24
Klonowa [GDA]17:26
Jaśkowa Dolina17:27
Miszewskiego17:29
Politechnika17:30
Opera Bałtycka17:32
Traugutta [GDA]17:33
Uniwersytet Medyczny17:34
Chodowieckiego17:35
Brama Oliwska17:36
Dworzec Główny17:38
Brama Wyżynna17:41
Okopowa17:43
Żabi Kruk17:44
Chmielna17:45
Akademia Muzyczna17:47
Brama Żuławska17:49
Głęboka17:51
Przeróbka17:53
Lenartowicza17:54
Sucharskiego17:56
Stogi Zimna17:59
Kurs nr 5 do Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)
Stogi Zimna18:10
Zimna18:10
Sucharskiego18:13
Lenartowicza18:14
Przeróbka18:15
Głęboka18:17
Brama Żuławska18:19
Akademia Muzyczna18:21
Chmielna18:22
Żabi Kruk18:23
Okopowa18:25
Brama Wyżynna18:27
Dworzec Główny18:29
Brama Oliwska18:32
Chodowieckiego18:33
Uniwersytet Medyczny18:34
Traugutta [GDA]18:36
Opera Bałtycka18:38
Politechnika18:39
Miszewskiego18:41
Jaśkowa Dolina18:43
Klonowa [GDA]18:44
Galeria Bałtycka18:46
Wojska Polskiego18:48
Zamenhofa [GDA]18:49
Zajezdnia18:50
Strzyża PKM18:51
Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)18:53