• Przypominamy, że od 1.04. obowiązują nowe ceny biletów. Szczegóły na: ztm.gda.pl  • Przypominamy, że od 1.04. obowiązują nowe ceny biletów. Szczegóły na ztm.gda.pl.  • Od 30.03. wprowadzone zostały kolejne zmiany w komunkacji miejskiej. Szczegłóy na: ztm.gda.pl  • 760 z dod. kursami). Rozkłady powszednie feryjne na liniach K,R,S,W,X,Z,104,171,181,191,193,196,288. Nie funkcjonują F,20,21,30,34,103,121,134,163,209  • liniach: S, 117, 122, 143, 144, 177, 181, 185, 187 rozkłady powszednie feryjne (na liniach 117 i 143 nie są wykonywane wybrane kursy w godz. szczytu).
12:11
Kurs nr 0 do Oliwa PKP
Wrzeszcz PKP23:13
Oliwa PKP23:23
Kurs nr 1 do Jaworzniaków
Oliwa PKP23:31
Beniowskiego23:32
Bora Komorowskiego23:33
Kołobrzeska23:35
Startowa23:37
Bajana23:39
Legionów23:40
Grudziądzka23:44
Kościuszki23:45
Mickiewicza [GDA]23:46
Wyspiańskiego23:48
Uniwersytet Medyczny23:50
Brama Oliwska23:51
Dworzec Główny00:00
Brama Wyżynna00:02
Toruńska00:04
Elmet00:05
Zremb00:06
Sandomierska00:07
Ptasia00:08
Małomiejska00:09
Platynowa00:10
Krzemowa00:11
Uranowa00:12
Orunia Górna00:13
Platynowa00:14
Łódzka00:15
Niepołomicka00:16
Wieżycka00:17
Porębskiego00:18
Zakoniczyn00:19
Osiedle Świętokrzyskie00:23
Elfów00:24
Jaworzniaków00:25
Kurs nr 2 do Osowa PKP
Jaworzniaków00:31
Elfów00:32
Osiedle Świętokrzyskie00:33
Wieżycka00:35
Niepołomicka00:36
Łódzka00:37
Świętokrzyska00:38
Platynowa00:39
Krzemowa00:40
Uranowa00:41
Orunia Górna00:42
Platynowa00:43
Małomiejska00:44
Ptasia00:45
Sandomierska00:46
Zremb00:47
Elmet00:48
Toruńska00:50
Brama Wyżynna00:51
Dworzec Główny01:00
Brama Oliwska01:01
Uniwersytet Medyczny01:03
Opera Bałtycka01:05
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk01:07
Chrobrego01:10
Legionów01:12
Żwirki i Wigury [GDA]01:13
Startowa01:14
Kołobrzeska01:16
Bora Komorowskiego01:18
Beniowskiego01:19
Oliwa PKP01:20
Oliwa - Pętla Tramwajowa01:22
Obrońców Westerplatte01:23
Cystersów01:24
Cmentarz Oliwski01:25
Sarnia01:26
Bobrowa (N/Ż)01:27
Sopot Kasztanowa01:29
Sopot Smolna (N/Ż)01:30
Sopot Reja01:31
01:32
01:33
01:35
01:37
01:38
01:39
01:40
01:41
01:42
01:43
01:44
01:48
01:50
01:51
01:51
01:52
Karwiny Tesco01:54
01:55
Sopocka02:04
Nowa02:05
Barniewicka02:06
Niedziałkowskiego02:07
Biwakowa02:08
Konkordii02:09
Osowa PKP02:10
Kurs nr 3 do Jaworzniaków
Osowa PKP03:12
Osowa PKP03:12
Konkordii03:13
Biwakowa03:14
Niedziałkowskiego03:15
Barniewicka03:17
Nowa03:18
Sopocka03:19
Osowa Obwodnica03:21
Rynarzewo03:24
Cystersów03:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa03:28
Oliwa PKP03:31
Beniowskiego03:32
Bora Komorowskiego03:33
Kołobrzeska03:35
Startowa03:37
Bajana03:39
Legionów03:40
Grudziądzka03:44
Kościuszki03:45
Mickiewicza [GDA]03:46
Wyspiańskiego03:48
Uniwersytet Medyczny03:50
Brama Oliwska03:51
Dworzec Główny04:00
Brama Wyżynna04:02
Toruńska04:04
Elmet04:05
Zremb04:06
Sandomierska04:07
Ptasia04:08
Małomiejska04:09
Platynowa04:10
Krzemowa04:11
Uranowa04:12
Orunia Górna04:13
Platynowa04:14
Łódzka04:15
Niepołomicka04:16
Wieżycka04:17
Osiedle Świętokrzyskie04:19
Elfów04:20
Jaworzniaków04:21
Kurs nr 4 do Grudziądzka
Jaworzniaków04:28
Elfów04:29
Osiedle Świętokrzyskie04:30
Zakoniczyn04:33
Porębskiego04:34
Wieżycka04:35
Niepołomicka04:36
Łódzka04:37
Świętokrzyska04:38
Platynowa04:39
Krzemowa04:40
Uranowa04:41
Orunia Górna04:42
Platynowa04:43
Małomiejska04:44
Ptasia04:45
Sandomierska04:46
Zremb04:47
Elmet04:48
Toruńska04:50
Brama Wyżynna04:51
Dworzec Główny04:53
Brama Oliwska04:54
Uniwersytet Medyczny04:56
Opera Bałtycka04:58
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk05:00
Kościuszki05:03
Grudziądzka05:04
Kurs nr 5 do Baza Hallera
Grudziądzka05:04
Baza Hallera05:04