• Średnie stęż. pyłu PM10= 26,3 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Z powodu maratonu część linii autobusowych kursuje po trasach objazdowych. Więcej na www.ztm.gda.pl   • Z powodu maratonu część linii autobusowych kursuje po trasach objazdowych już od 4:00.
11:32
Kurs nr 0 do Jasieńska
Dworzec Główny23:00
Hucisko23:02
Centrum Hevelianum23:04
Płowce23:05
Focha23:06
Cygańska Góra23:07
Wagnera23:08
Otwarta23:09
Kurpińskiego23:10
Dobrowolskiego23:13
Wileńska23:14
Dobrowolskiego23:15
Piecewska23:16
Warneńska23:18
Budapesztańska23:19
Migowo23:20
Wołkowyska23:21
Zacna23:22
Staw Wróbla23:23
Jasieńska23:24
Kurs nr 1 do Żabianka SKM
Jasieńska23:29
Staw Wróbla23:30
Zacna23:31
Wołkowyska23:32
Migowo23:33
Budapesztańska23:34
Warneńska23:35
Piecewska23:36
Dobrowolskiego23:37
Wileńska23:38
Dobrowolskiego23:39
Kurpińskiego23:41
Otwarta23:42
Wagnera23:43
Cygańska Góra23:44
Focha23:45
Płowce23:46
Centrum Hevelianum23:47
Urząd Miejski23:49
Hucisko23:50
Dworzec Główny00:00
Wały Piastowskie00:01
Stocznia Północna00:03
Swojska00:05
Żaglowa - AmberExpo00:06
Stadion Energa Gdańsk00:08
Śnieżna00:09
Marynarki Polskiej00:10
Nowy Port Szaniec Zachodni00:11
Władysława IV [GDA]00:12
Plac Wolności00:14
Wyzwolenia00:15
Zespół Szkół Morskich00:16
Krasickiego00:18
Brzeźno00:19
PCK00:20
Dworska00:22
al. Płażyńskiego00:24
Grudziądzka00:25
Drzewieckiego00:27
Korczaka [GDA]00:28
Leszczyńskich00:28
Zaspa - Szpital00:29
Czarny Dwór00:31
Przymorze Wielkie00:33
Obrońców Wybrzeża00:34
Czerwony Dwór00:36
Piastowska00:37
Gospody00:38
Subisława00:40
Żabianka SKM00:41
Kurs nr 2 do Jelitkowo
Żabianka SKM00:41
Jelitkowo00:46
Kurs nr 3 do Żabianka SKM
Jelitkowo01:07
Żabianka SKM01:12
Kurs nr 4 do Jasieńska
Żabianka SKM01:12
Żabianka SKM01:13
Pomorska - Osiedle01:15
Pomorska [GDA]01:16
Piastowska01:17
Czerwony Dwór01:18
Chłopska01:20
Obrońców Wybrzeża01:21
Przymorze Wielkie01:22
Czarny Dwór01:23
Zaspa - Szpital01:24
Korczaka [GDA]01:25
Drzewieckiego01:26
Grudziądzka01:29
al. Płażyńskiego01:31
Dworska01:32
PCK01:33
Brzeźno01:34
Krasickiego01:35
Zespół Szkół Morskich01:36
Wyzwolenia01:37
Marynarki Polskiej01:38
Plac Wolności01:39
Nowy Port Zajezdnia01:40
Nowy Port Szaniec Zachodni01:41
Marynarki Polskiej01:42
Śnieżna01:43
Stadion Energa Gdańsk01:44
Żaglowa - AmberExpo01:45
Swojska01:46
Stocznia Północna01:48
Wały Piastowskie01:50
Dworzec Główny02:00
Hucisko02:02
Centrum Hevelianum02:04
Płowce02:05
Focha02:06
Cygańska Góra02:07
Wagnera02:08
Otwarta02:09
Kurpińskiego02:10
Dobrowolskiego02:13
Wileńska02:14
Dobrowolskiego02:15
Piecewska02:16
Warneńska02:18
Budapesztańska02:19
Migowo02:20
Wołkowyska02:21
Zacna02:22
Staw Wróbla02:23
Jasieńska02:24
Kurs nr 5 do Żabianka SKM
Jasieńska02:29
Staw Wróbla02:30
Zacna02:31
Wołkowyska02:32
Migowo02:33
Budapesztańska02:34
Warneńska02:35
Piecewska02:36
Dobrowolskiego02:37
Wileńska02:38
Dobrowolskiego02:39
Kurpińskiego02:41
Otwarta02:42
Wagnera02:43
Cygańska Góra02:44
Focha02:45
Płowce02:46
Centrum Hevelianum02:47
Urząd Miejski02:49
Hucisko02:50
Dworzec Główny03:00
Wały Piastowskie03:01
Stocznia Północna03:03
Swojska03:05
Żaglowa - AmberExpo03:06
Stadion Energa Gdańsk03:08
Śnieżna03:09
Marynarki Polskiej03:10
Nowy Port Szaniec Zachodni03:11
Władysława IV [GDA]03:12
Plac Wolności03:14
Wyzwolenia03:15
Zespół Szkół Morskich03:16
Krasickiego03:18
Brzeźno03:19
PCK03:20
Dworska03:22
al. Płażyńskiego03:24
Grudziądzka03:25
Drzewieckiego03:27
Korczaka [GDA]03:28
Leszczyńskich03:28
Zaspa - Szpital03:29
Czarny Dwór03:31
Przymorze Wielkie03:33
Obrońców Wybrzeża03:34
Czerwony Dwór03:36
Piastowska03:37
Gospody03:38
Subisława03:40
Żabianka SKM03:41
Kurs nr 6 do Jelitkowo
Żabianka SKM03:41
Jelitkowo03:46
Kurs nr 7 do Żabianka SKM
Jelitkowo04:07
Żabianka SKM04:12
Kurs nr 8 do Grudziądzka
Żabianka SKM04:12
Żabianka SKM04:13
Pomorska - Osiedle04:15
Pomorska [GDA]04:16
Piastowska04:17
Czerwony Dwór04:18
Chłopska04:20
Obrońców Wybrzeża04:21
Przymorze Wielkie04:22
Czarny Dwór04:23
Zaspa - Szpital04:24
Korczaka [GDA]04:25
Drzewieckiego04:26
Grudziądzka04:29
Kurs nr 9 do Baza Hallera
Grudziądzka04:29
Baza Hallera04:29