• Średnie stęż. pyłu PM10= 17,9 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze  • Z powodu maratonu część linii autobusowych kursuje po trasach objazdowych. Więcej na www.ztm.gda.pl
13:46
Kurs nr 0 do Żabianka SKM
Olimpijska23:04
Hokejowa23:06
Liliowa23:07
Niepołomicka23:09
Łódzka23:10
Świętokrzyska23:11
Płocka23:12
Przemyska23:13
Cieszyńskiego23:16
Sikorskiego [GDA]23:17
Chałubińskiego23:18
Odrzańska23:19
Pohulanka23:20
Brama Wyżynna23:22
Dworzec Główny23:30
Brama Oliwska23:31
Uniwersytet Medyczny23:33
Opera Bałtycka23:35
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk23:37
Jaśkowa Dolina23:39
Galeria Bałtycka23:41
Wojska Polskiego23:43
Zamenhofa [GDA]23:44
Zajezdnia23:45
Strzyża PKM23:46
Uniwersytet Gdański [GDA]23:47
Bażyńskiego [GDA]23:48
Przymorze SKM23:50
Krynicka23:52
Kołobrzeska23:53
Opolska23:54
Olsztyńska23:55
Biały Dwór23:56
Przymorze Wielkie23:56
Obrońców Wybrzeża23:57
Czerwony Dwór23:59
Piastowska00:00
Gospody00:01
Subisława00:03
Żabianka SKM00:04
Kurs nr 1 do Jelitkowo
Żabianka SKM00:04
Jelitkowo00:09
Kurs nr 2 do Żabianka SKM
Jelitkowo00:41
Żabianka SKM00:46
Kurs nr 3 do Olimpijska
Żabianka SKM00:46
Żabianka SKM00:47
Pomorska - Osiedle00:49
Pomorska [GDA]00:50
Piastowska00:51
Czerwony Dwór00:52
Chłopska00:54
Obrońców Wybrzeża00:55
Przymorze Wielkie00:56
Biały Dwór00:57
Olsztyńska00:58
Opolska00:59
Kołobrzeska01:00
Krynicka01:01
Przymorze SKM01:02
Bażyńskiego [GDA]01:04
Uniwersytet Gdański [GDA]01:05
Strzyża PKM01:07
Zajezdnia01:08
Zamenhofa [GDA]01:09
Wojska Polskiego01:10
Galeria Bałtycka01:12
Jaśkowa Dolina01:14
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk01:17
Opera Bałtycka01:18
Uniwersytet Medyczny01:20
Brama Oliwska01:21
Dworzec Główny01:30
Brama Wyżynna01:32
Pohulanka01:34
Odrzańska01:35
Drwęcka (n/ż)01:36
Chałubińskiego01:37
Sikorskiego01:39
Cieszyńskiego01:40
Wilanowska01:42
Wilanowska01:44
Przemyska01:45
Płocka01:46
Łódzka01:48
Niepołomicka01:49
Przebiśniegowa01:50
Srebrna01:51
Kolorowa01:52
Topazowa01:53
Srebrna01:54
Przebiśniegowa01:55
Liliowa01:56
Hokejowa01:57
Olimpijska01:59
Kurs nr 4 do Żabianka SKM
Olimpijska02:04
Hokejowa02:06
Liliowa02:07
Niepołomicka02:09
Łódzka02:10
Świętokrzyska02:11
Płocka02:12
Przemyska02:13
Cieszyńskiego02:16
Sikorskiego [GDA]02:17
Chałubińskiego02:18
Odrzańska02:19
Pohulanka02:20
Brama Wyżynna02:22
Dworzec Główny02:30
Brama Oliwska02:31
Uniwersytet Medyczny02:33
Opera Bałtycka02:35
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk02:37
Jaśkowa Dolina02:39
Galeria Bałtycka02:41
Wojska Polskiego02:43
Zamenhofa [GDA]02:44
Zajezdnia02:45
Strzyża PKM02:46
Uniwersytet Gdański [GDA]02:47
Bażyńskiego [GDA]02:48
Przymorze SKM02:50
Krynicka02:52
Kołobrzeska02:53
Opolska02:54
Olsztyńska02:55
Biały Dwór02:56
Przymorze Wielkie02:56
Obrońców Wybrzeża02:57
Czerwony Dwór02:59
Piastowska03:00
Gospody03:01
Subisława03:03
Żabianka SKM03:04
Kurs nr 5 do Jelitkowo
Żabianka SKM03:04
Jelitkowo03:09
Kurs nr 6 do Żabianka SKM
Jelitkowo03:41
Żabianka SKM03:46
Kurs nr 7 do Galeria Bałtycka
Żabianka SKM03:46
Żabianka SKM03:47
Pomorska - Osiedle03:49
Pomorska [GDA]03:50
Piastowska03:51
Czerwony Dwór03:52
Chłopska03:54
Obrońców Wybrzeża03:55
Przymorze Wielkie03:56
Biały Dwór03:57
Olsztyńska03:58
Opolska03:59
Kołobrzeska04:00
Krynicka04:01
Przymorze SKM04:02
Bażyńskiego [GDA]04:04
Uniwersytet Gdański [GDA]04:05
Strzyża PKM04:07
Zajezdnia04:08
Zamenhofa [GDA]04:09
Wojska Polskiego04:10
Galeria Bałtycka04:12
Kurs nr 8 do Baza Hallera
Galeria Bałtycka04:12
Baza Hallera04:19