• Średnie stęż. pyłu PM10= 17,9 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze  • Z powodu maratonu część linii autobusowych kursuje po trasach objazdowych. Więcej na www.ztm.gda.pl
13:42
Kurs nr 0 do Dworzec Główny
Wrzeszcz PKP23:48
Galeria Bałtycka23:50
Zabytkowa23:51
Cmentarz Srebrzysko23:52
Trawki23:53
Potokowa23:55
Słowackiego Działki23:56
Harfowa23:59
Agrarna00:01
Astronautów00:02
Szybowcowa00:03
Firoga00:04
Terminal - Cargo00:05
Port Lotniczy00:07
Terminal - Cargo00:08
Firoga00:09
Szybowcowa00:10
Astronautów00:11
Agrarna00:12
Matarnia PKM00:12
Sąsiedzka00:13
Nowatorów00:15
Transportowców00:16
Kartuska00:17
Fabryczna00:18
Inżynierska00:19
Karczemki [GDA]00:20
Gostyńska Szpital00:20
Otomińska00:21
Kiełpino - Szkoła00:22
Łapińska00:23
Kiełpino Górne00:24
Łapińska00:25
Kiełpino - Szkoła00:26
Otomińska (N/Ż)00:27
Gostyńska Szpital00:28
Karczemki [GDA]00:29
Przytulna00:32
Szczęśliwa00:33
Węzeł Karczemki00:34
Życzliwa00:35
Jasień Działki00:36
Źródlana00:38
Zwierzyniecka00:38
Pólnicy00:39
Damroki00:39
Lipowa [GDA]00:41
Myśliwska [GDA]00:42
Pagórkowa00:43
Zielony Stok00:44
Emaus00:45
Zakopiańska00:47
Urząd Miejski00:49
Hucisko00:50
Dworzec Główny00:52
Kurs nr 3 do Wrzeszcz PKP
Dworzec Główny02:00
Dworzec Główny02:00
Hucisko02:02
Bema02:04
Zakopiańska02:06
Siedlce02:07
Emaus02:08
Zielony Stok02:09
Pagórkowa02:10
Myśliwska [GDA]02:12
Lipowa [GDA]02:13
Damroki02:15
Pólnicy02:15
Źródlana02:16
Jasień Działki02:17
Życzliwa02:18
Węzeł Karczemki02:19
Szczęśliwa02:20
Karczemki [GDA]02:23
Gostyńska Szpital02:23
Otomińska02:24
Kiełpino - Szkoła02:25
Łapińska02:26
Kiełpino Górne02:27
Łapińska02:28
Kiełpino - Szkoła02:29
Otomińska (N/Ż)02:30
Gostyńska Szpital02:31
Karczemki [GDA]02:32
Inżynierska02:33
Kokoszki02:34
Fabryczna02:35
Transportowców02:36
Nowatorów02:37
Sąsiedzka02:38
Matarnia PKM02:39
Agrarna02:40
Astronautów02:41
Szybowcowa02:42
Firoga02:43
Terminal - Cargo02:44
Port Lotniczy02:46
Terminal - Cargo02:47
Firoga02:48
Szybowcowa02:49
Astronautów02:50
Agrarna02:51
Harfowa02:52
Słowackiego Działki02:55
Potokowa02:57
Trawki02:58
Cmentarz Srebrzysko02:59
Zabytkowa03:00
Galeria Bałtycka03:01
Wrzeszcz PKP03:02
Wrzeszcz PKP03:02
Kurs nr 4 do Dworzec Główny
Wrzeszcz PKP03:48
Galeria Bałtycka03:50
Zabytkowa03:51
Cmentarz Srebrzysko03:52
Trawki03:53
Potokowa03:55
Słowackiego Działki03:56
Harfowa03:59
Agrarna04:01
Astronautów04:02
Szybowcowa04:03
Firoga04:04
Terminal - Cargo04:05
Port Lotniczy04:07
Terminal - Cargo04:08
Firoga04:09
Szybowcowa04:10
Astronautów04:11
Agrarna04:12
Matarnia PKM04:12
Sąsiedzka04:13
Nowatorów04:15
Transportowców04:16
Kartuska04:17
Fabryczna04:18
Inżynierska04:19
Karczemki [GDA]04:20
Gostyńska Szpital04:20
Otomińska04:21
Kiełpino - Szkoła04:22
Łapińska04:23
Kiełpino Górne04:24
Łapińska04:25
Kiełpino - Szkoła04:26
Otomińska (N/Ż)04:27
Gostyńska Szpital04:28
Karczemki [GDA]04:29
Przytulna04:32
Szczęśliwa04:33
Węzeł Karczemki04:34
Życzliwa04:35
Jasień Działki04:36
Źródlana04:38
Zwierzyniecka04:38
Pólnicy04:39
Damroki04:39
Lipowa [GDA]04:41
Myśliwska [GDA]04:42
Pagórkowa04:43
Zielony Stok04:44
Emaus04:45
Zakopiańska04:47
Urząd Miejski04:49
Hucisko04:50
Dworzec Główny04:52
Kurs nr 5 do Baza Hallera
Dworzec Główny04:54
Baza Hallera05:04