• Średnie stęż. pyłu PM10= 26,3 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Z powodu maratonu część linii autobusowych kursuje po trasach objazdowych. Więcej na www.ztm.gda.pl   • Z powodu maratonu część linii autobusowych kursuje po trasach objazdowych już od 4:00.
11:57
Kurs nr 0 do Wrzeszcz PKP
Dworzec Główny23:00
Dworzec Główny23:00
Hucisko23:02
Bema23:04
Zakopiańska23:06
Siedlce23:07
Emaus23:08
Zielony Stok23:09
Pagórkowa23:10
Myśliwska [GDA]23:12
Lipowa [GDA]23:13
Damroki23:15
Pólnicy23:15
Źródlana23:16
Jasień Działki23:17
Życzliwa23:18
Węzeł Karczemki23:19
Szczęśliwa23:20
Karczemki [GDA]23:23
Inżynierska23:24
Kokoszki23:25
Fabryczna23:26
Transportowców23:27
Nowatorów23:28
Sąsiedzka23:29
Matarnia PKM23:30
Agrarna23:31
Astronautów23:32
Szybowcowa23:33
Firoga23:34
Terminal - Cargo23:35
Port Lotniczy23:37
Terminal - Cargo23:38
Firoga23:39
Szybowcowa23:40
Astronautów23:41
Agrarna23:42
Harfowa23:43
Słowackiego Działki23:46
Potokowa23:48
Trawki23:49
Cmentarz Srebrzysko23:50
Zabytkowa23:51
Galeria Bałtycka23:52
Wrzeszcz PKP23:53
Wrzeszcz PKP23:53
Kurs nr 1 do Dworzec Główny
Wrzeszcz PKP00:57
Galeria Bałtycka00:59
Zabytkowa01:00
Cmentarz Srebrzysko01:01
Trawki01:02
Potokowa01:04
Słowackiego Działki01:05
Harfowa01:08
Agrarna01:10
Astronautów01:11
Szybowcowa01:12
Firoga01:13
Terminal - Cargo01:14
Port Lotniczy01:16
Terminal - Cargo01:17
Firoga01:18
Szybowcowa01:19
Astronautów01:20
Agrarna01:21
Matarnia PKM01:21
Sąsiedzka01:22
Nowatorów01:24
Transportowców01:25
Kartuska01:26
Fabryczna01:27
Inżynierska01:28
Karczemki [GDA]01:29
Przytulna01:32
Szczęśliwa01:33
Węzeł Karczemki01:34
Życzliwa01:35
Jasień Działki01:36
Źródlana01:38
Zwierzyniecka01:38
Pólnicy01:39
Damroki01:39
Lipowa [GDA]01:41
Myśliwska [GDA]01:42
Pagórkowa01:43
Zielony Stok01:44
Emaus01:45
Zakopiańska01:47
Urząd Miejski01:49
Hucisko01:50
Dworzec Główny01:52
Kurs nr 4 do Wrzeszcz PKP
Dworzec Główny03:00
Dworzec Główny03:00
Hucisko03:02
Bema03:04
Zakopiańska03:06
Siedlce03:07
Emaus03:08
Zielony Stok03:09
Pagórkowa03:10
Myśliwska [GDA]03:12
Lipowa [GDA]03:13
Damroki03:15
Pólnicy03:15
Źródlana03:16
Jasień Działki03:17
Życzliwa03:18
Węzeł Karczemki03:19
Szczęśliwa03:20
Karczemki [GDA]03:23
Inżynierska03:24
Kokoszki03:25
Fabryczna03:26
Transportowców03:27
Nowatorów03:28
Sąsiedzka03:29
Matarnia PKM03:30
Agrarna03:31
Astronautów03:32
Szybowcowa03:33
Firoga03:34
Terminal - Cargo03:35
Port Lotniczy03:37
Terminal - Cargo03:38
Firoga03:39
Szybowcowa03:40
Astronautów03:41
Agrarna03:42
Harfowa03:43
Słowackiego Działki03:46
Potokowa03:48
Trawki03:49
Cmentarz Srebrzysko03:50
Zabytkowa03:51
Galeria Bałtycka03:52
Wrzeszcz PKP03:53
Wrzeszcz PKP03:53
Kurs nr 5 do Baza Hallera
Wrzeszcz PKP03:53
Baza Hallera04:01