• Średnie stęż. pyłu PM10 = 14,0ug. Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze
16:15
Kurs nr 0 do Galeria Bałtycka
Wrzeszcz PKP22:59
Galeria Bałtycka23:01
Kurs nr 1 do Jelitkowo
Galeria Bałtycka23:01
Wojska Polskiego23:03
Zamenhofa [GDA]23:04
Zajezdnia23:05
Strzyża PKM23:06
Uniwersytet Gdański [GDA]23:08
Bażyńskiego [GDA]23:09
Obrońców Westerplatte23:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:13
Droszyńskiego23:14
Poznańska23:15
Piastowska23:17
Tysiąclecia23:18
Jelitkowo Kapliczna23:19
Jelitkowo23:20
Jelitkowo23:20
Kurs nr 2 do Jaworzniaków
Jelitkowo23:21
Jelitkowo23:22
Jelitkowo Kapliczna23:23
Tysiąclecia23:25
Piastowska23:26
Poznańska23:27
Droszyńskiego23:28
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:30
Obrońców Westerplatte23:31
Bażyńskiego [GDA]23:33
Uniwersytet Gdański [GDA]23:34
Strzyża PKM23:36
Zajezdnia23:37
Zamenhofa [GDA]23:38
Wojska Polskiego23:39
Galeria Bałtycka23:41
Jaśkowa Dolina23:43
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk23:46
Opera Bałtycka23:47
Uniwersytet Medyczny23:49
Brama Oliwska23:50
Dworzec Główny00:00
Brama Wyżynna00:02
Śródmieście SKM00:03
Pohulanka00:04
Odrzańska00:05
Drwęcka (n/ż)00:06
Chałubińskiego00:07
Worcella00:09
Chełm Cienista00:10
Sikorskiego00:12
Cieszyńskiego00:13
Osiedle Jary00:15
Rogalińska00:16
Płocka00:17
Przemyska00:19
Kielecka00:20
Ujeścisko00:21
Lawendowe Wzgórze00:25
Leszczynowa00:26
Szadółki00:27
Przywidzka00:29
Czermińskiego00:30
Rębowo00:31
Baśniowa00:32
Jaworzniaków00:33
Kurs nr 3 do Jelitkowo
Jaworzniaków01:21
Jaworzniaków01:22
Baśniowa01:23
Rębowo01:24
Czermińskiego01:25
Przywidzka01:26
Szadółki01:27
Leszczynowa01:28
Lawendowe Wzgórze01:29
Ujeścisko01:32
Kielecka01:33
Przemyska01:34
Płocka01:36
Rogalińska01:37
Osiedle Jary01:38
Cieszyńskiego01:40
Sikorskiego [GDA]01:42
Chełm Cienista01:43
Worcella01:44
Grabowskiego01:45
Chałubińskiego01:46
Odrzańska01:47
Pohulanka01:48
Śródmieście SKM01:49
Brama Wyżynna01:50
Dworzec Główny01:52
Brama Oliwska01:53
Uniwersytet Medyczny01:55
Opera Bałtycka01:57
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk01:59
Jaśkowa Dolina02:01
Galeria Bałtycka02:03
Wojska Polskiego02:05
Zamenhofa [GDA]02:06
Zajezdnia02:07
Strzyża PKM02:08
Uniwersytet Gdański [GDA]02:10
Bażyńskiego [GDA]02:11
Obrońców Westerplatte02:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa02:15
Droszyńskiego02:16
Poznańska02:17
Piastowska02:19
Tysiąclecia02:20
Jelitkowo Kapliczna02:21
Jelitkowo02:22
Jelitkowo02:22
Kurs nr 4 do Jaworzniaków
Jelitkowo03:21
Jelitkowo03:22
Jelitkowo Kapliczna03:23
Tysiąclecia03:25
Piastowska03:26
Poznańska03:27
Droszyńskiego03:28
Oliwa - Pętla Tramwajowa03:30
Obrońców Westerplatte03:31
Bażyńskiego [GDA]03:33
Uniwersytet Gdański [GDA]03:34
Strzyża PKM03:36
Zajezdnia03:37
Zamenhofa [GDA]03:38
Wojska Polskiego03:39
Galeria Bałtycka03:41
Jaśkowa Dolina03:43
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk03:46
Opera Bałtycka03:47
Uniwersytet Medyczny03:49
Brama Oliwska03:50
Dworzec Główny04:00
Brama Wyżynna04:02
Śródmieście SKM04:03
Pohulanka04:04
Odrzańska04:05
Drwęcka (n/ż)04:06
Chałubińskiego04:07
Worcella04:09
Chełm Cienista04:10
Sikorskiego04:12
Cieszyńskiego04:13
Osiedle Jary04:15
Rogalińska04:16
Płocka04:17
Przemyska04:19
Kielecka04:20
Ujeścisko04:21
Lawendowe Wzgórze04:25
Leszczynowa04:26
Szadółki04:27
Przywidzka04:29
Czermińskiego04:30
Rębowo04:31
Baśniowa04:32
Jaworzniaków04:33