• Średnie stęż. pyłu PM10= 26,3 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Z powodu maratonu część linii autobusowych kursuje po trasach objazdowych. Więcej na www.ztm.gda.pl   • Z powodu maratonu część linii autobusowych kursuje po trasach objazdowych już od 4:00.
11:10
Kurs nr 0 do Jelitkowo
Jaworzniaków23:21
Jaworzniaków23:22
Baśniowa23:23
Rębowo23:24
Czermińskiego23:25
Przywidzka23:26
Szadółki23:27
Leszczynowa23:28
Lawendowe Wzgórze23:29
Ujeścisko23:32
Kielecka23:33
Przemyska23:34
Płocka23:36
Rogalińska23:37
Osiedle Jary23:38
Cieszyńskiego23:40
Sikorskiego [GDA]23:42
Chełm Cienista23:43
Worcella23:44
Grabowskiego23:45
Chałubińskiego23:46
Odrzańska23:47
Pohulanka23:48
Śródmieście SKM23:49
Brama Wyżynna23:50
Dworzec Główny23:52
Brama Oliwska23:53
Uniwersytet Medyczny23:55
Opera Bałtycka23:57
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk23:59
Jaśkowa Dolina00:01
Galeria Bałtycka00:03
Wojska Polskiego00:05
Zamenhofa [GDA]00:06
Zajezdnia00:07
Strzyża PKM00:08
Uniwersytet Gdański [GDA]00:10
Bażyńskiego [GDA]00:11
Obrońców Westerplatte00:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa00:15
Droszyńskiego00:16
Poznańska [GDA]00:17
Piastowska00:19
Tysiąclecia00:20
Jelitkowo Kapliczna00:21
Jelitkowo00:22
Jelitkowo00:22
Kurs nr 1 do Jaworzniaków
Jelitkowo01:21
Jelitkowo01:22
Jelitkowo Kapliczna01:23
Tysiąclecia01:25
Piastowska01:26
Poznańska [GDA]01:27
Droszyńskiego01:28
Oliwa - Pętla Tramwajowa01:30
Obrońców Westerplatte01:31
Bażyńskiego [GDA]01:33
Uniwersytet Gdański [GDA]01:34
Strzyża PKM01:36
Zajezdnia01:37
Zamenhofa [GDA]01:38
Wojska Polskiego01:39
Galeria Bałtycka01:41
Jaśkowa Dolina01:43
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk01:46
Opera Bałtycka01:47
Uniwersytet Medyczny01:49
Brama Oliwska01:50
Dworzec Główny02:00
Brama Wyżynna02:02
Śródmieście SKM02:03
Pohulanka02:04
Odrzańska02:05
Drwęcka (n/ż)02:06
Chałubińskiego02:07
Worcella02:09
Chełm Cienista02:10
Sikorskiego02:12
Cieszyńskiego02:13
Osiedle Jary02:15
Rogalińska02:16
Płocka02:17
Przemyska02:19
Kielecka02:20
Ujeścisko02:21
Lawendowe Wzgórze02:25
Leszczynowa02:26
Szadółki02:27
Przywidzka02:29
Czermińskiego02:30
Rębowo02:31
Baśniowa02:32
Jaworzniaków02:33
Kurs nr 2 do Strzyża PKM
Jaworzniaków03:21
Jaworzniaków03:22
Baśniowa03:23
Rębowo03:24
Czermińskiego03:25
Przywidzka03:26
Szadółki03:27
Leszczynowa03:28
Lawendowe Wzgórze03:29
Ujeścisko03:32
Kielecka03:33
Przemyska03:34
Płocka03:36
Rogalińska03:37
Osiedle Jary03:38
Cieszyńskiego03:40
Sikorskiego [GDA]03:42
Chełm Cienista03:43
Worcella03:44
Grabowskiego03:45
Chałubińskiego03:46
Odrzańska03:47
Pohulanka03:48
Śródmieście SKM03:49
Brama Wyżynna03:50
Dworzec Główny03:52
Brama Oliwska03:53
Uniwersytet Medyczny03:55
Opera Bałtycka03:57
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk03:59
Jaśkowa Dolina04:01
Galeria Bałtycka04:03
Wojska Polskiego04:05
Zamenhofa [GDA]04:06
Zajezdnia04:07
Strzyża PKM04:08
Kurs nr 3 do Baza Hallera
Strzyża PKM04:16
Baza Hallera04:26