03:38
Kurs nr 0 do Pustki Cisowskie
Pustki Cisowskie06:30
Pustki Cisowskie06:30
Kurs nr 1 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie06:35
Żurawia06:36
Wiklinowa06:37
Bławatna06:38
Jaskółcza06:39
Raduńska06:40
Chylonia Centrum06:42
Wiejska06:44
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:45
Morska - Estakada06:47
Mireckiego06:49
Stocznia SKM - Morska06:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska06:53
3 Maja [GDY]06:54
Armii Krajowej06:56
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:58
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka06:59
Centrum Nauki Experyment07:01
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:02
Orłowo SKM - Orłowska07:05
Orłowo SKM - "Klif"07:06
Kolibki07:07
Kamienny Potok SKM07:09
Wejherowska07:11
Malczewskiego07:12
Bohaterów Monte Cassino07:14
Sopot PKP - Niepodległości07:15
3 Maja [SOP]07:17
Sopot Reja07:18
Kurs nr 2 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja07:35
3 Maja [SOP]07:36
Sopot PKP - Niepodległości07:37
Bohaterów Monte Cassino07:38
Malczewskiego07:40
Wejherowska07:41
Kamienny Potok SKM07:43
Kolibki07:45
Orłowo SKM - "Klif"07:46
Orłowo SKM - Orłowska07:47
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:50
Centrum Nauki Experyment07:52
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:54
Armii Krajowej07:56
3 Maja [GDY]07:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:59
Stocznia SKM - Morska08:01
Mireckiego08:03
Morska - Estakada08:05
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:07
Wiejska08:09
Chylonia Centrum08:11
Raduńska08:12
Jaskółcza08:13
Bławatna08:14
Wiklinowa08:15
Żurawia08:16
Pustki Cisowskie08:17
Kurs nr 3 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie08:39
Żurawia08:40
Wiklinowa08:41
Bławatna08:42
Jaskółcza08:43
Raduńska08:44
Chylonia Centrum08:46
Wiejska08:48
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:49
Morska - Estakada08:51
Mireckiego08:53
Stocznia SKM - Morska08:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska08:57
3 Maja [GDY]08:58
Armii Krajowej09:00
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:03
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka09:04
Centrum Nauki Experyment09:06
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:07
Orłowo SKM - Orłowska09:10
Orłowo SKM - "Klif"09:12
Kolibki09:13
Kamienny Potok SKM09:15
Wejherowska09:17
Malczewskiego09:18
Bohaterów Monte Cassino09:20
Sopot PKP - Niepodległości09:21
3 Maja [SOP]09:23
Sopot Reja09:24
Kurs nr 4 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja09:48
3 Maja [SOP]09:49
Sopot PKP - Niepodległości09:50
Bohaterów Monte Cassino09:51
Malczewskiego09:53
Wejherowska09:54
Kamienny Potok SKM09:56
Kolibki09:58
Orłowo SKM - "Klif"09:59
Orłowo SKM - Orłowska10:00
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:03
Centrum Nauki Experyment10:05
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:07
Armii Krajowej10:10
3 Maja [GDY]10:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska10:13
Stocznia SKM - Morska10:15
Mireckiego10:17
Morska - Estakada10:19
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:21
Wiejska10:23
Chylonia Centrum10:25
Raduńska10:26
Jaskółcza10:27
Bławatna10:28
Wiklinowa10:29
Żurawia10:30
Pustki Cisowskie10:31
Kurs nr 5 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie10:39
Żurawia10:40
Wiklinowa10:41
Bławatna10:42
Jaskółcza10:43
Raduńska10:44
Chylonia Centrum10:46
Wiejska10:48
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:50
Morska - Estakada10:52
Mireckiego10:54
Stocznia SKM - Morska10:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska10:58
3 Maja [GDY]10:59
Armii Krajowej11:01
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:04
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka11:05
Centrum Nauki Experyment11:07
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:09
Orłowo SKM - Orłowska11:12
Orłowo SKM - "Klif"11:14
Kolibki11:15
Kamienny Potok SKM11:17
Wejherowska11:19
Malczewskiego11:20
Bohaterów Monte Cassino11:22
Sopot PKP - Niepodległości11:23
3 Maja [SOP]11:25
Sopot Reja11:26
Kurs nr 6 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja11:48
3 Maja [SOP]11:49
Sopot PKP - Niepodległości11:50
Bohaterów Monte Cassino11:52
Malczewskiego11:54
Wejherowska11:55
Kamienny Potok SKM11:57
Kolibki11:59
Orłowo SKM - "Klif"12:00
Orłowo SKM - Orłowska12:01
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:04
Centrum Nauki Experyment12:06
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:08
Armii Krajowej12:11
3 Maja [GDY]12:13
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska12:14
Stocznia SKM - Morska12:16
Mireckiego12:18
Morska - Estakada12:20
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:22
Wiejska12:24
Chylonia Centrum12:27
Raduńska12:28
Jaskółcza12:29
Bławatna12:30
Wiklinowa12:31
Żurawia12:32
Pustki Cisowskie12:33
Kurs nr 7 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie12:39
Żurawia12:40
Wiklinowa12:41
Bławatna12:42
Jaskółcza12:43
Raduńska12:44
Chylonia Centrum12:46
Wiejska12:48
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:50
Morska - Estakada12:52
Mireckiego12:54
Stocznia SKM - Morska12:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska12:58
3 Maja [GDY]12:59
Armii Krajowej13:01
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:04
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka13:05
Centrum Nauki Experyment13:07
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:09
Orłowo SKM - Orłowska13:12
Orłowo SKM - "Klif"13:14
Kolibki13:15
Kamienny Potok SKM13:17
Wejherowska13:19
Malczewskiego13:20
Bohaterów Monte Cassino13:22
Sopot PKP - Niepodległości13:23
3 Maja [SOP]13:25
Sopot Reja13:26
Kurs nr 8 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja13:48
3 Maja [SOP]13:49
Sopot PKP - Niepodległości13:50
Bohaterów Monte Cassino13:52
Malczewskiego13:54
Wejherowska13:55
Kamienny Potok SKM13:57
Kolibki13:59
Orłowo SKM - "Klif"14:00
Orłowo SKM - Orłowska14:01
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:04
Centrum Nauki Experyment14:06
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:08
Armii Krajowej14:11
3 Maja [GDY]14:13
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska14:14
Stocznia SKM - Morska14:16
Mireckiego14:18
Morska - Estakada14:20
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:22
Wiejska14:24
Chylonia Centrum14:27
Raduńska14:28
Jaskółcza14:29
Bławatna14:30
Wiklinowa14:31
Żurawia14:32
Pustki Cisowskie14:33
Kurs nr 9 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie14:46
Żurawia14:47
Wiklinowa14:48
Bławatna14:49
Jaskółcza14:50
Raduńska14:51
Chylonia Centrum14:53
Wiejska14:55
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:57
Morska - Estakada14:59
Mireckiego15:01
Stocznia SKM - Morska15:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska15:05
3 Maja [GDY]15:06
Armii Krajowej15:08
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:11
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka15:12
Centrum Nauki Experyment15:14
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:16
Orłowo SKM - Orłowska15:19
Orłowo SKM - "Klif"15:21
Kolibki15:22
Kamienny Potok SKM15:24
Wejherowska15:26
Malczewskiego15:27
Bohaterów Monte Cassino15:29
Sopot PKP - Niepodległości15:30
3 Maja [SOP]15:32
Sopot Reja15:33
Kurs nr 10 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja15:44
3 Maja [SOP]15:45
Sopot PKP - Niepodległości15:46
Bohaterów Monte Cassino15:48
Malczewskiego15:50
Wejherowska15:51
Kamienny Potok SKM15:53
Kolibki15:55
Orłowo SKM - "Klif"15:56
Orłowo SKM - Orłowska15:57
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:00
Centrum Nauki Experyment16:02
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:04
Armii Krajowej16:07
3 Maja [GDY]16:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska16:10
Stocznia SKM - Morska16:12
Mireckiego16:14
Morska - Estakada16:16
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:18
Wiejska16:20
Chylonia Centrum16:23
Raduńska16:24
Jaskółcza16:25
Bławatna16:26
Wiklinowa16:27
Żurawia16:28
Pustki Cisowskie16:29
Kurs nr 11 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie16:46
Żurawia16:47
Wiklinowa16:48
Bławatna16:49
Jaskółcza16:50
Raduńska16:51
Chylonia Centrum16:53
Wiejska16:55
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:57
Morska - Estakada16:59
Mireckiego17:01
Stocznia SKM - Morska17:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska17:05
3 Maja [GDY]17:06
Armii Krajowej17:08
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:11
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka17:12
Centrum Nauki Experyment17:14
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:16
Orłowo SKM - Orłowska17:19
Orłowo SKM - "Klif"17:21
Kolibki17:22
Kamienny Potok SKM17:24
Wejherowska17:26
Malczewskiego17:27
Bohaterów Monte Cassino17:29
Sopot PKP - Niepodległości17:30
3 Maja [SOP]17:32
Sopot Reja17:33
Kurs nr 12 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja17:41
3 Maja [SOP]17:42
Sopot PKP - Niepodległości17:43
Bohaterów Monte Cassino17:44
Malczewskiego17:46
Wejherowska17:47
Kamienny Potok SKM17:49
Kolibki17:51
Orłowo SKM - "Klif"17:52
Orłowo SKM - Orłowska17:53
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:56
Centrum Nauki Experyment17:58
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:00
Armii Krajowej18:03
3 Maja [GDY]18:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska18:06
Stocznia SKM - Morska18:08
Mireckiego18:10
Morska - Estakada18:12
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:14
Wiejska18:16
Chylonia Centrum18:19
Raduńska18:20
Jaskółcza18:21
Bławatna18:22
Wiklinowa18:23
Żurawia18:24
Pustki Cisowskie18:25