• Średnie stęż. pyłu PM10 = 14,0ug. Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Z powodu awarii sieci występują opóźnienia na liniach tramwajowych 7, 8 i 10. Tramwaje kursują przez Operę Bałtycką.   • Na odcinku Dworzec Główny - Kliniczna uruchomiona została komunikacja zastępcza
15:57
Kurs nr 0 do Pustki Cisowskie
Pustki Cisowskie05:55
Pustki Cisowskie05:55
Kurs nr 1 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie06:00
Żurawia06:01
Wiklinowa06:02
Bławatna06:03
Jaskółcza06:04
Raduńska06:05
Chylonia Centrum06:07
Wiejska06:09
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:10
Morska - Estakada06:12
Mireckiego06:14
Stocznia SKM - Morska06:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska06:18
3 Maja [GDY]06:19
Armii Krajowej06:21
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:23
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka06:24
Centrum Nauki Experyment06:26
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:27
Orłowo SKM - Orłowska06:30
Orłowo SKM - "Klif"06:32
Kolibki06:33
Kamienny Potok SKM06:35
Wejherowska06:37
Malczewskiego06:38
Bohaterów Monte Cassino06:40
Sopot PKP - Niepodległości06:41
3 Maja [SOP]06:43
Sopot Reja06:44
Kurs nr 2 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja06:50
3 Maja [SOP]06:51
Sopot PKP - Niepodległości06:52
Bohaterów Monte Cassino06:53
Malczewskiego06:55
Wejherowska06:56
Kamienny Potok SKM06:58
Kolibki07:00
Orłowo SKM - "Klif"07:01
Orłowo SKM - Orłowska07:02
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:05
Centrum Nauki Experyment07:07
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:09
Armii Krajowej07:12
3 Maja [GDY]07:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:15
Stocznia SKM - Morska07:17
Mireckiego07:19
Morska - Estakada07:21
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:23
Wiejska07:25
Chylonia Centrum07:27
Raduńska07:28
Jaskółcza07:29
Bławatna07:30
Wiklinowa07:31
Żurawia07:32
Pustki Cisowskie07:33
Kurs nr 3 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie07:46
Żurawia07:47
Wiklinowa07:48
Bławatna07:49
Jaskółcza07:50
Raduńska07:51
Chylonia Centrum07:53
Wiejska07:55
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:57
Morska - Estakada07:59
Mireckiego08:01
Stocznia SKM - Morska08:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska08:05
3 Maja [GDY]08:06
Armii Krajowej08:08
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:11
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka08:12
Centrum Nauki Experyment08:14
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:15
Orłowo SKM - Orłowska08:18
Orłowo SKM - "Klif"08:20
Kolibki08:21
Kamienny Potok SKM08:23
Wejherowska08:25
Malczewskiego08:26
Bohaterów Monte Cassino08:28
Sopot PKP - Niepodległości08:29
3 Maja [SOP]08:31
Sopot Reja08:32
Kurs nr 4 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja09:00
3 Maja [SOP]09:01
Sopot PKP - Niepodległości09:02
Bohaterów Monte Cassino09:04
Malczewskiego09:06
Wejherowska09:07
Kamienny Potok SKM09:09
Kolibki09:11
Orłowo SKM - "Klif"09:12
Orłowo SKM - Orłowska09:13
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:16
Centrum Nauki Experyment09:18
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:20
Armii Krajowej09:23
3 Maja [GDY]09:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska09:26
Stocznia SKM - Morska09:28
Mireckiego09:30
Morska - Estakada09:32
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:34
Wiejska09:36
Chylonia Centrum09:38
Raduńska09:39
Jaskółcza09:40
Bławatna09:41
Wiklinowa09:42
Żurawia09:43
Pustki Cisowskie09:44
Kurs nr 5 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie10:15
Żurawia10:16
Wiklinowa10:17
Bławatna10:18
Jaskółcza10:19
Raduńska10:20
Chylonia Centrum10:22
Wiejska10:24
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:26
Morska - Estakada10:28
Mireckiego10:30
Stocznia SKM - Morska10:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska10:34
3 Maja [GDY]10:36
Armii Krajowej10:38
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:41
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka10:42
Centrum Nauki Experyment10:44
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:46
Orłowo SKM - Orłowska10:49
Orłowo SKM - "Klif"10:51
Kolibki10:52
Kamienny Potok SKM10:54
Wejherowska10:56
Malczewskiego10:57
Bohaterów Monte Cassino10:59
Sopot PKP - Niepodległości11:00
3 Maja [SOP]11:02
Sopot Reja11:03
Kurs nr 6 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja11:40
3 Maja [SOP]11:41
Sopot PKP - Niepodległości11:42
Bohaterów Monte Cassino11:44
Malczewskiego11:46
Wejherowska11:47
Kamienny Potok SKM11:49
Kolibki11:51
Orłowo SKM - "Klif"11:52
Orłowo SKM - Orłowska11:53
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:56
Centrum Nauki Experyment11:58
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:00
Armii Krajowej12:03
3 Maja [GDY]12:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska12:06
Stocznia SKM - Morska12:08
Mireckiego12:10
Morska - Estakada12:12
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:14
Wiejska12:16
Chylonia Centrum12:19
Raduńska12:20
Jaskółcza12:21
Bławatna12:22
Wiklinowa12:23
Żurawia12:24
Pustki Cisowskie12:25
Kurs nr 7 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie13:00
Żurawia13:01
Wiklinowa13:02
Bławatna13:03
Jaskółcza13:04
Raduńska13:05
Chylonia Centrum13:07
Wiejska13:09
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:11
Morska - Estakada13:13
Mireckiego13:15
Stocznia SKM - Morska13:17
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska13:19
3 Maja [GDY]13:21
Armii Krajowej13:23
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:26
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka13:27
Centrum Nauki Experyment13:29
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:31
Orłowo SKM - Orłowska13:34
Orłowo SKM - "Klif"13:36
Kolibki13:37
Kamienny Potok SKM13:39
Wejherowska13:41
Malczewskiego13:42
Bohaterów Monte Cassino13:44
Sopot PKP - Niepodległości13:45
3 Maja [SOP]13:47
Sopot Reja13:48
Kurs nr 8 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja14:04
3 Maja [SOP]14:05
Sopot PKP - Niepodległości14:06
Bohaterów Monte Cassino14:08
Malczewskiego14:10
Wejherowska14:11
Kamienny Potok SKM14:13
Kolibki14:15
Orłowo SKM - "Klif"14:16
Orłowo SKM - Orłowska14:17
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:21
Centrum Nauki Experyment14:23
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:26
Armii Krajowej14:29
3 Maja [GDY]14:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska14:33
Stocznia SKM - Morska14:35
Mireckiego14:37
Morska - Estakada14:40
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:42
Wiejska14:44
Chylonia Centrum14:47
Raduńska14:48
Jaskółcza14:49
Bławatna14:50
Wiklinowa14:51
Żurawia14:52
Pustki Cisowskie14:53
Kurs nr 9 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie15:15
Żurawia15:16
Wiklinowa15:17
Bławatna15:18
Jaskółcza15:19
Raduńska15:20
Chylonia Centrum15:22
Wiejska15:24
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:26
Morska - Estakada15:28
Mireckiego15:30
Stocznia SKM - Morska15:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska15:34
3 Maja [GDY]15:36
Armii Krajowej15:38
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:41
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka15:42
Centrum Nauki Experyment15:44
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:46
Orłowo SKM - Orłowska15:49
Orłowo SKM - "Klif"15:51
Kolibki15:52
Kamienny Potok SKM15:54
Wejherowska15:56
Malczewskiego15:57
Bohaterów Monte Cassino15:59
Sopot PKP - Niepodległości16:00
3 Maja [SOP]16:02
Sopot Reja16:03
Kurs nr 10 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja16:19
3 Maja [SOP]16:20
Sopot PKP - Niepodległości16:21
Bohaterów Monte Cassino16:23
Malczewskiego16:25
Wejherowska16:26
Kamienny Potok SKM16:28
Kolibki16:30
Orłowo SKM - "Klif"16:31
Orłowo SKM - Orłowska16:32
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:36
Centrum Nauki Experyment16:38
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:41
Armii Krajowej16:44
3 Maja [GDY]16:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska16:48
Stocznia SKM - Morska16:50
Mireckiego16:52
Morska - Estakada16:55
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:57
Wiejska16:59
Chylonia Centrum17:02
Raduńska17:03
Jaskółcza17:04
Bławatna17:05
Wiklinowa17:06
Żurawia17:07
Pustki Cisowskie17:08
Kurs nr 11 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie17:18
Żurawia17:19
Wiklinowa17:20
Bławatna17:21
Jaskółcza17:22
Raduńska17:23
Chylonia Centrum17:25
Wiejska17:27
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:29
Morska - Estakada17:31
Mireckiego17:33
Stocznia SKM - Morska17:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska17:37
3 Maja [GDY]17:38
Armii Krajowej17:40
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:42
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka17:43
Centrum Nauki Experyment17:45
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:47
Orłowo SKM - Orłowska17:50
Orłowo SKM - "Klif"17:52
Kolibki17:53
Kamienny Potok SKM17:55
Wejherowska17:57
Malczewskiego17:58
Bohaterów Monte Cassino18:00
Sopot PKP - Niepodległości18:01
3 Maja [SOP]18:03
Sopot Reja18:04
Kurs nr 12 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja18:32
3 Maja [SOP]18:33
Sopot PKP - Niepodległości18:34
Bohaterów Monte Cassino18:35
Malczewskiego18:37
Wejherowska18:38
Kamienny Potok SKM18:40
Kolibki18:42
Orłowo SKM - "Klif"18:43
Orłowo SKM - Orłowska18:44
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:47
Centrum Nauki Experyment18:49
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:51
Armii Krajowej18:54
3 Maja [GDY]18:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska18:57
Stocznia SKM - Morska18:59
Mireckiego19:01
Morska - Estakada19:03
Węzeł Żołnierzy Wyklętych19:05
Wiejska19:07
Chylonia Centrum19:10
Raduńska19:11
Jaskółcza19:12
Bławatna19:13
Wiklinowa19:14
Żurawia19:15
Pustki Cisowskie19:16
Kurs nr 13 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie20:03
Żurawia20:04
Wiklinowa20:05
Bławatna20:06
Jaskółcza20:07
Raduńska20:08
Chylonia Centrum20:10
Wiejska20:12
Węzeł Żołnierzy Wyklętych20:13
Morska - Estakada20:15
Mireckiego20:17
Stocznia SKM - Morska20:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska20:21
3 Maja [GDY]20:22
Armii Krajowej20:24
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:26
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka20:27
Centrum Nauki Experyment20:29
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:30
Orłowo SKM - Orłowska20:33
Orłowo SKM - "Klif"20:34
Kolibki20:35
Kamienny Potok SKM20:37
Wejherowska20:39
Malczewskiego20:40
Bohaterów Monte Cassino20:42
Sopot PKP - Niepodległości20:43
3 Maja [SOP]20:45
Sopot Reja20:46
Kurs nr 14 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja20:59
3 Maja [SOP]21:00
Sopot PKP - Niepodległości21:01
Bohaterów Monte Cassino21:02
Malczewskiego21:04
Wejherowska21:05
Kamienny Potok SKM21:07
Kolibki21:09
Orłowo SKM - "Klif"21:10
Orłowo SKM - Orłowska21:11
Redłowo SKM - Park Technologiczny21:14
Centrum Nauki Experyment21:15
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM21:17
Armii Krajowej21:20
3 Maja [GDY]21:22
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska21:23
Stocznia SKM - Morska21:25
Mireckiego21:27
Morska - Estakada21:29
Węzeł Żołnierzy Wyklętych21:31
Wiejska21:33
Chylonia Centrum21:35
Raduńska21:36
Jaskółcza21:37
Bławatna21:38
Wiklinowa21:39
Żurawia21:40
Pustki Cisowskie21:41
Kurs nr 15 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie21:53
Żurawia21:54
Wiklinowa21:55
Bławatna21:56
Jaskółcza21:57
Raduńska21:58
Chylonia Centrum22:00
Wiejska22:02
Węzeł Żołnierzy Wyklętych22:03
Morska - Estakada22:05
Mireckiego22:07
Stocznia SKM - Morska22:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska22:11
3 Maja [GDY]22:12
Armii Krajowej22:14
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM22:16
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka22:17
Centrum Nauki Experyment22:19
Redłowo SKM - Park Technologiczny22:20
Orłowo SKM - Orłowska22:23
Orłowo SKM - "Klif"22:24
Kolibki22:25
Kamienny Potok SKM22:27
Wejherowska22:29
Malczewskiego22:30
Bohaterów Monte Cassino22:32
Sopot PKP - Niepodległości22:33
3 Maja [SOP]22:35
Sopot Reja22:36
Kurs nr 16 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja22:46
3 Maja [SOP]22:47
Sopot PKP - Niepodległości22:48
Bohaterów Monte Cassino22:49
Malczewskiego22:51
Wejherowska22:52
Kamienny Potok SKM22:54
Kolibki22:56
Orłowo SKM - "Klif"22:57
Orłowo SKM - Orłowska22:58
Redłowo SKM - Park Technologiczny23:01
Centrum Nauki Experyment23:02
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM23:04
Armii Krajowej23:07
3 Maja [GDY]23:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska23:10
Stocznia SKM - Morska23:12
Mireckiego23:14
Morska - Estakada23:16
Węzeł Żołnierzy Wyklętych23:18
Wiejska23:20
Chylonia Centrum23:22
Raduńska23:23
Jaskółcza23:24
Bławatna23:25
Wiklinowa23:26
Żurawia23:27
Pustki Cisowskie23:28