11:27
Kurs nr 0 do Węzeł Żołnierzy Wyklętych
Baza na Pogórzu Dolnym05:56
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:05
Kurs nr 1 do Pustki Cisowskie
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:05
Wiejska06:07
Chylonia Centrum06:09
Raduńska06:10
Jaskółcza06:11
Bławatna06:12
Wiklinowa06:13
Żurawia06:14
Pustki Cisowskie06:15
Kurs nr 2 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie06:20
Żurawia06:21
Wiklinowa06:22
Bławatna06:23
Jaskółcza06:24
Raduńska06:25
Chylonia Centrum06:27
Wiejska06:29
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:30
Morska - Estakada06:32
Mireckiego06:34
Stocznia SKM - Morska06:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska06:38
3 Maja [GDY]06:39
Armii Krajowej06:41
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:43
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka06:44
Centrum Nauki Experyment06:46
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:47
Orłowo SKM - Orłowska06:50
Orłowo SKM - "Klif"06:52
Kolibki06:53
Kamienny Potok SKM06:55
Wejherowska06:57
Malczewskiego06:58
Bohaterów Monte Cassino07:00
Sopot PKP - Niepodległości07:01
3 Maja [SOP]07:03
Sopot Reja07:04
Kurs nr 3 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja07:10
3 Maja [SOP]07:11
Sopot PKP - Niepodległości07:12
Bohaterów Monte Cassino07:13
Malczewskiego07:15
Wejherowska07:16
Kamienny Potok SKM07:18
Kolibki07:20
Orłowo SKM - "Klif"07:21
Orłowo SKM - Orłowska07:22
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:25
Centrum Nauki Experyment07:27
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:29
Armii Krajowej07:32
3 Maja [GDY]07:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:35
Stocznia SKM - Morska07:37
Mireckiego07:39
Morska - Estakada07:41
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:43
Wiejska07:45
Chylonia Centrum07:47
Raduńska07:48
Jaskółcza07:49
Bławatna07:50
Wiklinowa07:51
Żurawia07:52
Pustki Cisowskie07:53
Kurs nr 4 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie08:00
Żurawia08:01
Wiklinowa08:02
Bławatna08:03
Jaskółcza08:04
Raduńska08:05
Chylonia Centrum08:07
Wiejska08:09
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:11
Morska - Estakada08:13
Mireckiego08:15
Stocznia SKM - Morska08:17
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska08:19
3 Maja [GDY]08:20
Armii Krajowej08:22
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:25
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka08:26
Centrum Nauki Experyment08:28
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:29
Orłowo SKM - Orłowska08:32
Orłowo SKM - "Klif"08:34
Kolibki08:35
Kamienny Potok SKM08:37
Wejherowska08:39
Malczewskiego08:40
Bohaterów Monte Cassino08:42
Sopot PKP - Niepodległości08:43
3 Maja [SOP]08:45
Sopot Reja08:46
Kurs nr 5 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja09:20
3 Maja [SOP]09:21
Sopot PKP - Niepodległości09:22
Bohaterów Monte Cassino09:24
Malczewskiego09:26
Wejherowska09:27
Kamienny Potok SKM09:29
Kolibki09:31
Orłowo SKM - "Klif"09:32
Orłowo SKM - Orłowska09:33
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:36
Centrum Nauki Experyment09:38
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:40
Armii Krajowej09:43
3 Maja [GDY]09:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska09:46
Stocznia SKM - Morska09:48
Mireckiego09:50
Morska - Estakada09:52
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:54
Wiejska09:56
Chylonia Centrum09:58
Raduńska09:59
Jaskółcza10:00
Bławatna10:01
Wiklinowa10:02
Żurawia10:03
Pustki Cisowskie10:04
Kurs nr 6 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie10:30
Żurawia10:31
Wiklinowa10:32
Bławatna10:33
Jaskółcza10:34
Raduńska10:35
Chylonia Centrum10:37
Wiejska10:39
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:41
Morska - Estakada10:43
Mireckiego10:45
Stocznia SKM - Morska10:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska10:49
3 Maja [GDY]10:51
Armii Krajowej10:53
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:56
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka10:57
Centrum Nauki Experyment10:59
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:01
Orłowo SKM - Orłowska11:04
Orłowo SKM - "Klif"11:06
Kolibki11:07
Kamienny Potok SKM11:09
Wejherowska11:11
Malczewskiego11:12
Bohaterów Monte Cassino11:14
Sopot PKP - Niepodległości11:15
3 Maja [SOP]11:17
Sopot Reja11:18
Kurs nr 7 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja12:00
3 Maja [SOP]12:01
Sopot PKP - Niepodległości12:02
Bohaterów Monte Cassino12:04
Malczewskiego12:06
Wejherowska12:07
Kamienny Potok SKM12:09
Kolibki12:11
Orłowo SKM - "Klif"12:12
Orłowo SKM - Orłowska12:13
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:16
Centrum Nauki Experyment12:18
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:20
Armii Krajowej12:23
3 Maja [GDY]12:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska12:26
Stocznia SKM - Morska12:28
Mireckiego12:30
Morska - Estakada12:32
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:34
Wiejska12:36
Chylonia Centrum12:39
Raduńska12:40
Jaskółcza12:41
Bławatna12:42
Wiklinowa12:43
Żurawia12:44
Pustki Cisowskie12:45
Kurs nr 8 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie13:15
Żurawia13:16
Wiklinowa13:17
Bławatna13:18
Jaskółcza13:19
Raduńska13:20
Chylonia Centrum13:22
Wiejska13:24
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:26
Morska - Estakada13:28
Mireckiego13:30
Stocznia SKM - Morska13:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska13:34
3 Maja [GDY]13:36
Armii Krajowej13:38
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:41
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka13:42
Centrum Nauki Experyment13:44
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:46
Orłowo SKM - Orłowska13:49
Orłowo SKM - "Klif"13:51
Kolibki13:52
Kamienny Potok SKM13:54
Wejherowska13:56
Malczewskiego13:57
Bohaterów Monte Cassino13:59
Sopot PKP - Niepodległości14:00
3 Maja [SOP]14:02
Sopot Reja14:03
Kurs nr 9 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja14:19
3 Maja [SOP]14:20
Sopot PKP - Niepodległości14:21
Bohaterów Monte Cassino14:23
Malczewskiego14:25
Wejherowska14:26
Kamienny Potok SKM14:28
Kolibki14:30
Orłowo SKM - "Klif"14:31
Orłowo SKM - Orłowska14:32
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:36
Centrum Nauki Experyment14:38
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:41
Armii Krajowej14:44
3 Maja [GDY]14:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska14:48
Stocznia SKM - Morska14:50
Mireckiego14:52
Morska - Estakada14:55
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:57
Wiejska14:59
Chylonia Centrum15:02
Raduńska15:03
Jaskółcza15:04
Bławatna15:05
Wiklinowa15:06
Żurawia15:07
Pustki Cisowskie15:08
Kurs nr 10 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie15:30
Żurawia15:31
Wiklinowa15:32
Bławatna15:33
Jaskółcza15:34
Raduńska15:35
Chylonia Centrum15:37
Wiejska15:39
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:41
Morska - Estakada15:43
Mireckiego15:45
Stocznia SKM - Morska15:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska15:49
3 Maja [GDY]15:51
Armii Krajowej15:53
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:56
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka15:57
Centrum Nauki Experyment15:59
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:01
Orłowo SKM - Orłowska16:04
Orłowo SKM - "Klif"16:06
Kolibki16:07
Kamienny Potok SKM16:09
Wejherowska16:11
Malczewskiego16:12
Bohaterów Monte Cassino16:14
Sopot PKP - Niepodległości16:15
3 Maja [SOP]16:17
Sopot Reja16:18
Kurs nr 11 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja16:34
3 Maja [SOP]16:35
Sopot PKP - Niepodległości16:36
Bohaterów Monte Cassino16:38
Malczewskiego16:40
Wejherowska16:41
Kamienny Potok SKM16:43
Kolibki16:45
Orłowo SKM - "Klif"16:46
Orłowo SKM - Orłowska16:47
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:51
Centrum Nauki Experyment16:53
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:56
Armii Krajowej16:59
3 Maja [GDY]17:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska17:03
Stocznia SKM - Morska17:05
Mireckiego17:07
Morska - Estakada17:10
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:12
Wiejska17:14
Chylonia Centrum17:17
Raduńska17:18
Jaskółcza17:19
Bławatna17:20
Wiklinowa17:21
Żurawia17:22
Pustki Cisowskie17:23
Kurs nr 12 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie17:43
Żurawia17:44
Wiklinowa17:45
Bławatna17:46
Jaskółcza17:47
Raduńska17:48
Chylonia Centrum17:50
Wiejska17:52
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:54
Morska - Estakada17:56
Mireckiego17:58
Stocznia SKM - Morska18:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska18:02
3 Maja [GDY]18:03
Armii Krajowej18:05
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:07
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka18:08
Centrum Nauki Experyment18:10
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:12
Orłowo SKM - Orłowska18:15
Orłowo SKM - "Klif"18:17
Kolibki18:18
Kamienny Potok SKM18:20
Wejherowska18:22
Malczewskiego18:23
Bohaterów Monte Cassino18:25
Sopot PKP - Niepodległości18:26
3 Maja [SOP]18:28
Sopot Reja18:29
Kurs nr 13 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja18:52
3 Maja [SOP]18:53
Sopot PKP - Niepodległości18:54
Bohaterów Monte Cassino18:55
Malczewskiego18:57
Wejherowska18:58
Kamienny Potok SKM19:00
Kolibki19:02
Orłowo SKM - "Klif"19:03
Orłowo SKM - Orłowska19:04
Redłowo SKM - Park Technologiczny19:07
Centrum Nauki Experyment19:09
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:11
Armii Krajowej19:14
3 Maja [GDY]19:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska19:17
Stocznia SKM - Morska19:19
Mireckiego19:21
Morska - Estakada19:23
Węzeł Żołnierzy Wyklętych19:25
Wiejska19:27
Chylonia Centrum19:30
Raduńska19:31
Jaskółcza19:32
Bławatna19:33
Wiklinowa19:34
Żurawia19:35
Pustki Cisowskie19:36
Kurs nr 14 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie20:23
Żurawia20:24
Wiklinowa20:25
Bławatna20:26
Jaskółcza20:27
Raduńska20:28
Chylonia Centrum20:30
Wiejska20:32
Węzeł Żołnierzy Wyklętych20:33
Morska - Estakada20:35
Mireckiego20:37
Stocznia SKM - Morska20:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska20:41
3 Maja [GDY]20:42
Armii Krajowej20:44
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:46
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka20:47
Centrum Nauki Experyment20:49
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:50
Orłowo SKM - Orłowska20:53
Orłowo SKM - "Klif"20:54
Kolibki20:55
Kamienny Potok SKM20:57
Wejherowska20:59
Malczewskiego21:00
Bohaterów Monte Cassino21:02
Sopot PKP - Niepodległości21:03
3 Maja [SOP]21:05
Sopot Reja21:06
Kurs nr 15 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja21:19
3 Maja [SOP]21:20
Sopot PKP - Niepodległości21:21
Bohaterów Monte Cassino21:22
Malczewskiego21:24
Wejherowska21:25
Kamienny Potok SKM21:27
Kolibki21:29
Orłowo SKM - "Klif"21:30
Orłowo SKM - Orłowska21:31
Redłowo SKM - Park Technologiczny21:34
Centrum Nauki Experyment21:35
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM21:37
Armii Krajowej21:40
3 Maja [GDY]21:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska21:43
Stocznia SKM - Morska21:45
Mireckiego21:47
Morska - Estakada21:49
Węzeł Żołnierzy Wyklętych21:51
Wiejska21:53
Chylonia Centrum21:55
Raduńska21:56
Jaskółcza21:57
Bławatna21:58
Wiklinowa21:59
Żurawia22:00
Pustki Cisowskie22:01
Kurs nr 16 jako 770 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pustki Cisowskie22:18
Żurawia22:19
Wiklinowa22:20
Bławatna22:21
Jaskółcza22:22
Raduńska22:23
Chylonia Centrum22:25
Wiejska22:27
Węzeł Żołnierzy Wyklętych22:28
Morska - Estakada22:31
Hutnicza - Estakada22:33
Obłuże Centrum22:36
Kuśnierska22:38
Podgórska22:39
Żeliwna22:41
Żelazna22:42
Pogórze Dolne22:43
Baza na Pogórzu Dolnym22:44