• Średnie stęż. pyłu PM10= 42,2 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze
12:27
Kurs nr 0 do Sopot Reja
Morska - Estakada04:42
Mireckiego04:44
Stocznia SKM - Morska04:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska04:48
3 Maja [GDY]04:49
Armii Krajowej04:51
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM04:53
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka04:54
Centrum Nauki Experyment04:56
Redłowo SKM - Park Technologiczny04:57
Orłowo SKM - Orłowska05:00
Orłowo SKM - "Klif"05:02
Kolibki05:03
Kamienny Potok SKM05:05
Wejherowska05:07
Malczewskiego05:08
Bohaterów Monte Cassino05:10
Sopot PKP - Niepodległości05:11
3 Maja [SOP]05:13
Sopot Reja05:14
Kurs nr 1 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja05:40
3 Maja [SOP]05:41
Sopot PKP - Niepodległości05:42
Bohaterów Monte Cassino05:43
Malczewskiego05:45
Wejherowska05:46
Kamienny Potok SKM05:48
Kolibki05:50
Orłowo SKM - "Klif"05:51
Orłowo SKM - Orłowska05:52
Redłowo SKM - Park Technologiczny05:55
Centrum Nauki Experyment05:57
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:59
Armii Krajowej06:01
3 Maja [GDY]06:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska06:04
Stocznia SKM - Morska06:06
Mireckiego06:08
Morska - Estakada06:10
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:12
Wiejska06:14
Chylonia Centrum06:16
Raduńska06:17
Jaskółcza06:18
Bławatna06:19
Wiklinowa06:20
Żurawia06:21
Pustki Cisowskie06:22
Kurs nr 2 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie06:30
Żurawia06:31
Wiklinowa06:32
Bławatna06:33
Jaskółcza06:34
Raduńska06:35
Chylonia Centrum06:37
Wiejska06:39
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:40
Morska - Estakada06:42
Mireckiego06:44
Stocznia SKM - Morska06:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska06:48
3 Maja [GDY]06:49
Armii Krajowej06:51
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:53
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka06:54
Centrum Nauki Experyment06:56
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:57
Orłowo SKM - Orłowska07:00
Orłowo SKM - "Klif"07:02
Kolibki07:03
Kamienny Potok SKM07:05
Wejherowska07:07
Malczewskiego07:08
Bohaterów Monte Cassino07:10
Sopot PKP - Niepodległości07:11
3 Maja [SOP]07:13
Sopot Reja07:14
Kurs nr 3 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja07:25
3 Maja [SOP]07:26
Sopot PKP - Niepodległości07:27
Bohaterów Monte Cassino07:28
Malczewskiego07:30
Wejherowska07:31
Kamienny Potok SKM07:33
Kolibki07:35
Orłowo SKM - "Klif"07:36
Orłowo SKM - Orłowska07:37
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:40
Centrum Nauki Experyment07:42
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:44
Armii Krajowej07:47
3 Maja [GDY]07:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:50
Stocznia SKM - Morska07:52
Mireckiego07:54
Morska - Estakada07:56
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:58
Wiejska08:00
Chylonia Centrum08:02
Raduńska08:03
Jaskółcza08:04
Bławatna08:05
Wiklinowa08:06
Żurawia08:07
Pustki Cisowskie08:08
Kurs nr 4 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie08:18
Żurawia08:19
Wiklinowa08:20
Bławatna08:21
Jaskółcza08:22
Raduńska08:23
Chylonia Centrum08:25
Wiejska08:27
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:29
Morska - Estakada08:31
Mireckiego08:33
Stocznia SKM - Morska08:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska08:37
3 Maja [GDY]08:38
Armii Krajowej08:40
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:43
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka08:44
Centrum Nauki Experyment08:46
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:47
Orłowo SKM - Orłowska08:50
Orłowo SKM - "Klif"08:52
Kolibki08:53
Kamienny Potok SKM08:55
Wejherowska08:57
Malczewskiego08:58
Bohaterów Monte Cassino09:00
Sopot PKP - Niepodległości09:01
3 Maja [SOP]09:03
Sopot Reja09:04