• Średnie stęż. pyłu PM10= 34,4 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze
20:26
Kurs nr 0 do Pustki Cisowskie
Pustki Cisowskie04:55
Pustki Cisowskie04:55
Kurs nr 1 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie05:00
Żurawia05:01
Wiklinowa05:02
Bławatna05:03
Jaskółcza05:04
Raduńska05:05
Chylonia Centrum05:07
Wiejska05:09
Węzeł Żołnierzy Wyklętych05:10
Morska - Estakada05:12
Mireckiego05:14
Stocznia SKM - Morska05:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska05:18
3 Maja [GDY]05:19
Armii Krajowej05:21
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:23
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka05:24
Centrum Nauki Experyment05:26
Redłowo SKM - Park Technologiczny05:27
Orłowo SKM - Orłowska05:30
Orłowo SKM - "Klif"05:32
Kolibki05:33
Kamienny Potok SKM05:35
Wejherowska05:37
Malczewskiego05:38
Bohaterów Monte Cassino05:40
Sopot PKP - Niepodległości05:41
3 Maja [SOP]05:43
Sopot Reja05:44
Kurs nr 2 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja06:05
3 Maja [SOP]06:06
Sopot PKP - Niepodległości06:07
Bohaterów Monte Cassino06:08
Malczewskiego06:10
Wejherowska06:11
Kamienny Potok SKM06:13
Kolibki06:15
Orłowo SKM - "Klif"06:16
Orłowo SKM - Orłowska06:17
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:20
Centrum Nauki Experyment06:22
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:24
Armii Krajowej06:26
3 Maja [GDY]06:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska06:29
Stocznia SKM - Morska06:31
Mireckiego06:33
Morska - Estakada06:35
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:37
Wiejska06:39
Chylonia Centrum06:41
Raduńska06:42
Jaskółcza06:43
Bławatna06:44
Wiklinowa06:45
Żurawia06:46
Pustki Cisowskie06:47
Kurs nr 3 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie06:55
Żurawia06:56
Wiklinowa06:57
Bławatna06:58
Jaskółcza06:59
Raduńska07:00
Chylonia Centrum07:02
Wiejska07:04
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:06
Morska - Estakada07:08
Mireckiego07:10
Stocznia SKM - Morska07:13
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:15
3 Maja [GDY]07:16
Armii Krajowej07:18
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:20
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka07:21
Centrum Nauki Experyment07:23
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:24
Orłowo SKM - Orłowska07:27
Orłowo SKM - "Klif"07:29
Kolibki07:30
Kamienny Potok SKM07:32
Wejherowska07:34
Malczewskiego07:35
Bohaterów Monte Cassino07:37
Sopot PKP - Niepodległości07:38
3 Maja [SOP]07:40
Sopot Reja07:41
Kurs nr 4 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja08:01
3 Maja [SOP]08:02
Sopot PKP - Niepodległości08:03
Bohaterów Monte Cassino08:05
Malczewskiego08:07
Wejherowska08:08
Kamienny Potok SKM08:10
Kolibki08:12
Orłowo SKM - "Klif"08:13
Orłowo SKM - Orłowska08:14
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:17
Centrum Nauki Experyment08:19
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:21
Armii Krajowej08:24
3 Maja [GDY]08:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska08:27
Stocznia SKM - Morska08:29
Mireckiego08:31
Morska - Estakada08:33
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:35
Wiejska08:37
Chylonia Centrum08:39
Raduńska08:40
Jaskółcza08:41
Bławatna08:42
Wiklinowa08:43
Żurawia08:44
Pustki Cisowskie08:45
Kurs nr 5 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie09:00
Żurawia09:01
Wiklinowa09:02
Bławatna09:03
Jaskółcza09:04
Raduńska09:05
Chylonia Centrum09:07
Wiejska09:09
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:11
Morska - Estakada09:13
Mireckiego09:15
Stocznia SKM - Morska09:17
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska09:19
3 Maja [GDY]09:20
Armii Krajowej09:22
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:25
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka09:26
Centrum Nauki Experyment09:28
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:29
Orłowo SKM - Orłowska09:32
Orłowo SKM - "Klif"09:34
Kolibki09:35
Kamienny Potok SKM09:37
Wejherowska09:39
Malczewskiego09:40
Bohaterów Monte Cassino09:42
Sopot PKP - Niepodległości09:43
3 Maja [SOP]09:45
Sopot Reja09:46
Kurs nr 6 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja10:10
3 Maja [SOP]10:11
Sopot PKP - Niepodległości10:12
Bohaterów Monte Cassino10:14
Malczewskiego10:16
Wejherowska10:17
Kamienny Potok SKM10:19
Kolibki10:21
Orłowo SKM - "Klif"10:22
Orłowo SKM - Orłowska10:23
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:26
Centrum Nauki Experyment10:28
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:30
Armii Krajowej10:33
3 Maja [GDY]10:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska10:36
Stocznia SKM - Morska10:38
Mireckiego10:40
Morska - Estakada10:42
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:44
Wiejska10:46
Chylonia Centrum10:49
Raduńska10:50
Jaskółcza10:51
Bławatna10:52
Wiklinowa10:53
Żurawia10:54
Pustki Cisowskie10:55
Kurs nr 7 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie11:30
Żurawia11:31
Wiklinowa11:32
Bławatna11:33
Jaskółcza11:34
Raduńska11:35
Chylonia Centrum11:37
Wiejska11:39
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:41
Morska - Estakada11:43
Mireckiego11:45
Stocznia SKM - Morska11:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska11:49
3 Maja [GDY]11:51
Armii Krajowej11:53
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:56
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka11:57
Centrum Nauki Experyment11:59
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:01
Orłowo SKM - Orłowska12:04
Orłowo SKM - "Klif"12:06
Kolibki12:07
Kamienny Potok SKM12:09
Wejherowska12:11
Malczewskiego12:12
Bohaterów Monte Cassino12:14
Sopot PKP - Niepodległości12:15
3 Maja [SOP]12:17
Sopot Reja12:18
Kurs nr 8 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja12:54
3 Maja [SOP]12:55
Sopot PKP - Niepodległości12:56
Bohaterów Monte Cassino12:58
Malczewskiego13:00
Wejherowska13:01
Kamienny Potok SKM13:03
Kolibki13:05
Orłowo SKM - "Klif"13:06
Orłowo SKM - Orłowska13:07
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:10
Centrum Nauki Experyment13:12
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:14
Armii Krajowej13:17
3 Maja [GDY]13:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska13:20
Stocznia SKM - Morska13:22
Mireckiego13:24
Morska - Estakada13:26
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:28
Wiejska13:30
Chylonia Centrum13:33
Raduńska13:34
Jaskółcza13:35
Bławatna13:36
Wiklinowa13:37
Żurawia13:38
Pustki Cisowskie13:39
Kurs nr 9 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie14:00
Żurawia14:01
Wiklinowa14:02
Bławatna14:03
Jaskółcza14:04
Raduńska14:05
Chylonia Centrum14:07
Wiejska14:09
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:11
Morska - Estakada14:13
Mireckiego14:15
Stocznia SKM - Morska14:17
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska14:19
3 Maja [GDY]14:21
Armii Krajowej14:23
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:26
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka14:27
Centrum Nauki Experyment14:29
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:31
Orłowo SKM - Orłowska14:34
Orłowo SKM - "Klif"14:36
Kolibki14:37
Kamienny Potok SKM14:39
Wejherowska14:41
Malczewskiego14:42
Bohaterów Monte Cassino14:44
Sopot PKP - Niepodległości14:45
3 Maja [SOP]14:47
Sopot Reja14:48
Kurs nr 10 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja15:04
3 Maja [SOP]15:05
Sopot PKP - Niepodległości15:06
Bohaterów Monte Cassino15:08
Malczewskiego15:10
Wejherowska15:11
Kamienny Potok SKM15:13
Kolibki15:15
Orłowo SKM - "Klif"15:16
Orłowo SKM - Orłowska15:17
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:21
Centrum Nauki Experyment15:23
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:26
Armii Krajowej15:29
3 Maja [GDY]15:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska15:33
Stocznia SKM - Morska15:35
Mireckiego15:37
Morska - Estakada15:40
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:42
Wiejska15:44
Chylonia Centrum15:47
Raduńska15:48
Jaskółcza15:49
Bławatna15:50
Wiklinowa15:51
Żurawia15:52
Pustki Cisowskie15:53
Kurs nr 11 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie16:18
Żurawia16:19
Wiklinowa16:20
Bławatna16:21
Jaskółcza16:22
Raduńska16:23
Chylonia Centrum16:25
Wiejska16:27
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:29
Morska - Estakada16:31
Mireckiego16:33
Stocznia SKM - Morska16:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska16:37
3 Maja [GDY]16:39
Armii Krajowej16:41
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:44
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka16:45
Centrum Nauki Experyment16:47
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:49
Orłowo SKM - Orłowska16:52
Orłowo SKM - "Klif"16:54
Kolibki16:55
Kamienny Potok SKM16:57
Wejherowska16:59
Malczewskiego17:00
Bohaterów Monte Cassino17:02
Sopot PKP - Niepodległości17:03
3 Maja [SOP]17:05
Sopot Reja17:06
Kurs nr 12 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja17:34
3 Maja [SOP]17:35
Sopot PKP - Niepodległości17:36
Bohaterów Monte Cassino17:38
Malczewskiego17:40
Wejherowska17:41
Kamienny Potok SKM17:43
Kolibki17:45
Orłowo SKM - "Klif"17:46
Orłowo SKM - Orłowska17:47
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:50
Centrum Nauki Experyment17:52
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:55
Armii Krajowej17:58
3 Maja [GDY]18:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska18:02
Stocznia SKM - Morska18:04
Mireckiego18:06
Morska - Estakada18:08
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:10
Wiejska18:12
Chylonia Centrum18:15
Raduńska18:16
Jaskółcza18:17
Bławatna18:18
Wiklinowa18:19
Żurawia18:20
Pustki Cisowskie18:21
Kurs nr 13 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie18:43
Żurawia18:44
Wiklinowa18:45
Bławatna18:46
Jaskółcza18:47
Raduńska18:48
Chylonia Centrum18:50
Wiejska18:52
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:53
Morska - Estakada18:55
Mireckiego18:57
Stocznia SKM - Morska18:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska19:01
3 Maja [GDY]19:02
Armii Krajowej19:04
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:06
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka19:07
Centrum Nauki Experyment19:09
Redłowo SKM - Park Technologiczny19:11
Orłowo SKM - Orłowska19:14
Orłowo SKM - "Klif"19:15
Kolibki19:16
Kamienny Potok SKM19:18
Wejherowska19:20
Malczewskiego19:21
Bohaterów Monte Cassino19:23
Sopot PKP - Niepodległości19:24
3 Maja [SOP]19:26
Sopot Reja19:27
Kurs nr 14 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja19:51
3 Maja [SOP]19:52
Sopot PKP - Niepodległości19:53
Bohaterów Monte Cassino19:54
Malczewskiego19:56
Wejherowska19:57
Kamienny Potok SKM19:59
Kolibki20:01
Orłowo SKM - "Klif"20:02
Orłowo SKM - Orłowska20:03
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:06
Centrum Nauki Experyment20:08
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:10
Armii Krajowej20:13
3 Maja [GDY]20:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska20:16
Stocznia SKM - Morska20:18
Mireckiego20:20
Morska - Estakada20:22
Węzeł Żołnierzy Wyklętych20:24
Wiejska20:26
Chylonia Centrum20:28
Raduńska20:29
Jaskółcza20:30
Bławatna20:31
Wiklinowa20:32
Żurawia20:33
Pustki Cisowskie20:34
Kurs nr 15 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie20:53
Żurawia20:54
Wiklinowa20:55
Bławatna20:56
Jaskółcza20:57
Raduńska20:58
Chylonia Centrum21:00
Wiejska21:02
Węzeł Żołnierzy Wyklętych21:03
Morska - Estakada21:05
Mireckiego21:07
Stocznia SKM - Morska21:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska21:11
3 Maja [GDY]21:12
Armii Krajowej21:14
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM21:16
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka21:17
Centrum Nauki Experyment21:19
Redłowo SKM - Park Technologiczny21:20
Orłowo SKM - Orłowska21:23
Orłowo SKM - "Klif"21:24
Kolibki21:25
Kamienny Potok SKM21:27
Wejherowska21:29
Malczewskiego21:30
Bohaterów Monte Cassino21:32
Sopot PKP - Niepodległości21:33
3 Maja [SOP]21:35
Sopot Reja21:36
Kurs nr 16 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja21:49
3 Maja [SOP]21:50
Sopot PKP - Niepodległości21:51
Bohaterów Monte Cassino21:52
Malczewskiego21:54
Wejherowska21:55
Kamienny Potok SKM21:57
Kolibki21:59
Orłowo SKM - "Klif"22:00
Orłowo SKM - Orłowska22:01
Redłowo SKM - Park Technologiczny22:04
Centrum Nauki Experyment22:05
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM22:07
Armii Krajowej22:10
3 Maja [GDY]22:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska22:13
Stocznia SKM - Morska22:15
Mireckiego22:17
Morska - Estakada22:19
Węzeł Żołnierzy Wyklętych22:21
Wiejska22:23
Chylonia Centrum22:25
Raduńska22:26
Jaskółcza22:27
Bławatna22:28
Wiklinowa22:29
Żurawia22:30
Pustki Cisowskie22:31