• Średnie stęż. pyłu PM10 = 14,0ug. Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Na odcinku Dworzec Główny - Kliniczna uruchomiona została komunikacja zastępcza  • Z powodu awarii sieci występują opóźnienia na liniach tramwajowych 7, 8 i 10. Tramwaje kursują przez Operę Bałtycką.
15:39
Kurs nr 0 do Stogi Plaża
Siennicka14:06
Przeróbka14:08
Lenartowicza14:09
Sucharskiego14:10
Kaczeńce - Sienna14:12
Zimna14:14
Skiby14:15
Krucza14:16
Stogi Plaża14:20
Kurs nr 1 do Siennicka
Stogi Plaża14:29
Stogi Plaża14:30
Krucza14:33
Skiby14:35
Ugory (N/Ż)14:36
Zimna14:37
Kaczeńce - Sienna14:39
Sucharskiego14:42
Lenartowicza14:43
Przeróbka14:44
Siennicka14:45
Kurs nr 2 do Stogi Plaża
Siennicka14:49
Przeróbka14:51
Lenartowicza14:52
Sucharskiego14:53
Kaczeńce - Sienna14:55
Zimna14:57
Skiby14:58
Krucza14:59
Stogi Plaża15:03
Kurs nr 3 do Siennicka
Stogi Plaża15:16
Stogi Plaża15:17
Krucza15:20
Skiby15:22
Ugory (N/Ż)15:23
Zimna15:24
Kaczeńce - Sienna15:26
Sucharskiego15:29
Lenartowicza15:30
Przeróbka15:31
Siennicka15:32
Kurs nr 4 do Stogi Plaża
Siennicka15:34
Przeróbka15:36
Lenartowicza15:37
Sucharskiego15:38
Kaczeńce - Sienna15:40
Zimna15:42
Skiby15:43
Krucza15:44
Stogi Plaża15:48
Kurs nr 5 do Siennicka
Stogi Plaża15:59
Stogi Plaża16:00
Krucza16:03
Skiby16:05
Ugory (N/Ż)16:06
Zimna16:07
Kaczeńce - Sienna16:09
Sucharskiego16:12
Lenartowicza16:13
Przeróbka16:14
Siennicka16:15
Kurs nr 6 do Stogi Plaża
Siennicka16:20
Przeróbka16:22
Lenartowicza16:23
Sucharskiego16:24
Kaczeńce - Sienna16:26
Zimna16:28
Skiby16:29
Krucza16:30
Stogi Plaża16:34
Kurs nr 7 do Siennicka
Stogi Plaża16:46
Stogi Plaża16:47
Krucza16:50
Skiby16:52
Ugory (N/Ż)16:53
Zimna16:54
Kaczeńce - Sienna16:56
Sucharskiego16:59
Lenartowicza17:00
Przeróbka17:01
Siennicka17:02
Kurs nr 8 do Stogi Plaża
Siennicka17:04
Przeróbka17:06
Lenartowicza17:07
Sucharskiego17:08
Kaczeńce - Sienna17:10
Zimna17:12
Skiby17:13
Krucza17:14
Stogi Plaża17:18
Kurs nr 9 do Siennicka
Stogi Plaża17:32
Stogi Plaża17:33
Krucza17:36
Skiby17:38
Ugory (N/Ż)17:39
Zimna17:40
Kaczeńce - Sienna17:42
Sucharskiego17:45
Lenartowicza17:46
Przeróbka17:47
Siennicka17:48
Kurs nr 10 do Stogi Plaża
Siennicka17:53
Przeróbka17:55
Lenartowicza17:56
Sucharskiego17:57
Kaczeńce - Sienna17:59
Zimna18:01
Skiby18:02
Krucza18:03
Stogi Plaża18:07
Kurs nr 11 do Siennicka
Stogi Plaża18:14
Stogi Plaża18:15
Krucza18:18
Skiby18:20
Ugory (N/Ż)18:21
Zimna18:22
Kaczeńce - Sienna18:24
Sucharskiego18:27
Lenartowicza18:28
Przeróbka18:29
Siennicka18:30