• Awaria tram. przy przyst. Pohulanka, kierunek Oliwa / Jelitkowo / Nowy Port, występują opóźnienia na liniach 2, 4, 6, 7 i 11.
07:15
Kurs nr 0 do Pustki Cisowskie
Kacze Buki04:45
Pustki Cisowskie05:07
Kurs nr 1 do Redłowo Szpital
Pustki Cisowskie05:12
Żurawia05:13
Wiklinowa05:14
Bławatna05:15
Jaskółcza05:16
Raduńska05:17
Chylonia Centrum05:19
Wiejska05:21
Węzeł Żołnierzy Wyklętych05:22
Morska - Estakada05:24
Mireckiego05:26
Stocznia SKM - Morska05:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska05:30
3 Maja [GDY]05:31
Armii Krajowej05:33
Urząd Miasta - Władysława IV05:35
Węzeł Franciszki Cegielskiej05:37
Rolnicza05:39
Witomino Centrum05:40
Stadion Miejski05:42
Redłowo SKM05:43
Ruchu Oporu05:44
Powstań Chłopskich05:45
Redłowo Szpital05:46
Kurs nr 2 do Pustki Cisowskie
Redłowo Szpital06:01
Powstań Chłopskich06:02
Redłowo SKM06:04
Stadion Miejski06:05
Witomino Centrum06:08
Rolnicza06:09
Węzeł Franciszki Cegielskiej06:11
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:14
Armii Krajowej06:16
3 Maja [GDY]06:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska06:19
Stocznia SKM - Morska06:21
Mireckiego06:23
Morska - Estakada06:25
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:27
Wiejska06:29
Chylonia Centrum06:31
Raduńska06:32
Jaskółcza06:33
Bławatna06:34
Wiklinowa06:35
Żurawia06:36
Pustki Cisowskie06:37
Kurs nr 3 do Redłowo Szpital
Pustki Cisowskie06:42
Żurawia06:43
Wiklinowa06:44
Bławatna06:45
Jaskółcza06:46
Raduńska06:47
Chylonia Centrum06:49
Wiejska06:51
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:52
Morska - Estakada06:54
Mireckiego06:56
Stocznia SKM - Morska06:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:00
3 Maja [GDY]07:01
Armii Krajowej07:03
Urząd Miasta - Władysława IV07:05
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:07
Rolnicza07:09
Witomino Centrum07:11
Stadion Miejski07:13
Redłowo SKM07:14
Ruchu Oporu07:15
Powstań Chłopskich07:16
Redłowo Szpital07:17
Kurs nr 4 do Pustki Cisowskie
Redłowo Szpital07:25
Powstań Chłopskich07:26
Redłowo SKM07:28
Stadion Miejski07:29
Witomino Centrum07:32
Rolnicza07:33
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:35
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:38
Armii Krajowej07:41
3 Maja [GDY]07:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:44
Stocznia SKM - Morska07:46
Mireckiego07:48
Morska - Estakada07:50
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:52
Wiejska07:54
Chylonia Centrum07:56
Raduńska07:57
Jaskółcza07:58
Bławatna07:59
Wiklinowa08:00
Żurawia08:01
Pustki Cisowskie08:02
Kurs nr 5 do Redłowo Szpital
Pustki Cisowskie08:12
Żurawia08:13
Wiklinowa08:14
Bławatna08:15
Jaskółcza08:16
Raduńska08:17
Chylonia Centrum08:19
Wiejska08:21
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:23
Morska - Estakada08:25
Mireckiego08:27
Stocznia SKM - Morska08:29
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska08:31
3 Maja [GDY]08:32
Armii Krajowej08:34
Urząd Miasta - Władysława IV08:36
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:38
Rolnicza08:41
Witomino Centrum08:43
Stadion Miejski08:45
Redłowo SKM08:46
Ruchu Oporu08:47
Powstań Chłopskich08:48
Redłowo Szpital08:49