• Średnie stęż. pyłu PM10= 16,2 Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Tramwaje linii 10 powróciły na stałą trasę w dalszym ciągu możliwe opóźnienia.  • Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
19:47
Kurs nr 0 do Redłowo Szpital
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:07
Redłowo Szpital14:15
Kurs nr 1 do Pustki Cisowskie
Redłowo Szpital14:20
Powstań Chłopskich14:21
Redłowo SKM14:23
Stadion Miejski14:24
Witomino Centrum14:27
Rolnicza14:28
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:30
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:33
Armii Krajowej14:36
3 Maja [GDY]14:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska14:40
Stocznia SKM - Morska14:42
Mireckiego14:44
Morska - Estakada14:47
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:49
Wiejska14:51
Chylonia Centrum14:54
Raduńska14:55
Jaskółcza14:56
Bławatna14:57
Wiklinowa14:58
Żurawia14:59
Pustki Cisowskie15:00
Kurs nr 2 do Redłowo Szpital
Pustki Cisowskie15:24
Żurawia15:25
Wiklinowa15:26
Bławatna15:27
Jaskółcza15:28
Raduńska15:29
Chylonia Centrum15:31
Wiejska15:33
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:35
Morska - Estakada15:37
Mireckiego15:39
Stocznia SKM - Morska15:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska15:43
3 Maja [GDY]15:45
Armii Krajowej15:47
Urząd Miasta - Władysława IV15:49
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:51
Rolnicza15:54
Witomino Centrum15:56
Stadion Miejski15:58
Redłowo SKM15:59
Ruchu Oporu16:00
Powstań Chłopskich16:01
Redłowo Szpital16:02
Kurs nr 3 do Pustki Cisowskie
Redłowo Szpital16:20
Powstań Chłopskich16:21
Redłowo SKM16:23
Stadion Miejski16:24
Witomino Centrum16:27
Rolnicza16:28
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:30
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:33
Armii Krajowej16:36
3 Maja [GDY]16:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska16:40
Stocznia SKM - Morska16:42
Mireckiego16:44
Morska - Estakada16:47
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:49
Wiejska16:51
Chylonia Centrum16:54
Raduńska16:55
Jaskółcza16:56
Bławatna16:57
Wiklinowa16:58
Żurawia16:59
Pustki Cisowskie17:00
Kurs nr 4 do Redłowo Szpital
Pustki Cisowskie17:28
Żurawia17:29
Wiklinowa17:30
Bławatna17:31
Jaskółcza17:32
Raduńska17:33
Chylonia Centrum17:35
Wiejska17:37
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:39
Morska - Estakada17:41
Mireckiego17:43
Stocznia SKM - Morska17:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska17:47
3 Maja [GDY]17:48
Armii Krajowej17:50
Urząd Miasta - Władysława IV17:52
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:54
Rolnicza17:57
Witomino Centrum17:59
Stadion Miejski18:01
Redłowo SKM18:02
Ruchu Oporu18:03
Powstań Chłopskich18:04
Redłowo Szpital18:05
Kurs nr 5 do Pustki Cisowskie
Redłowo Szpital18:12
Powstań Chłopskich18:13
Redłowo SKM18:15
Stadion Miejski18:16
Witomino Centrum18:19
Rolnicza18:20
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:22
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:25
Armii Krajowej18:28
3 Maja [GDY]18:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska18:31
Stocznia SKM - Morska18:33
Mireckiego18:35
Morska - Estakada18:37
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:39
Wiejska18:41
Chylonia Centrum18:44
Raduńska18:45
Jaskółcza18:46
Bławatna18:47
Wiklinowa18:48
Żurawia18:49
Pustki Cisowskie18:50
Kurs nr 6 jako 770 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pustki Cisowskie19:03
Żurawia19:04
Wiklinowa19:05
Bławatna19:06
Jaskółcza19:07
Raduńska19:08
Chylonia Centrum19:10
Wiejska19:12
Węzeł Żołnierzy Wyklętych19:13
Morska - Estakada19:16
Hutnicza - Estakada19:18
Obłuże Centrum19:21
Kuśnierska19:23
Podgórska19:24
Żeliwna19:26
Żelazna19:27
Pogórze Dolne19:28
Baza na Pogórzu Dolnym19:29