• Średnie stęż. pyłu PM10= 16,2 Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Tramwaje linii 10 powróciły na stałą trasę w dalszym ciągu możliwe opóźnienia.  • Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
19:40
Kurs nr 11 do Armii Krajowej
Plac Kaszubski11:40
Armii Krajowej11:43
Kurs nr 12 do Redłowo Szpital
Armii Krajowej11:43
Urząd Miasta - Władysława IV11:45
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:47
Rolnicza11:50
Witomino Centrum11:52
Stadion Miejski11:54
Redłowo SKM11:55
Ruchu Oporu11:56
Powstań Chłopskich11:57
Redłowo Szpital11:58
Kurs nr 13 do Pustki Cisowskie
Redłowo Szpital12:37
Powstań Chłopskich12:38
Redłowo SKM12:40
Stadion Miejski12:41
Witomino Centrum12:44
Rolnicza12:45
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:47
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:50
Armii Krajowej12:53
3 Maja [GDY]12:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska12:56
Stocznia SKM - Morska12:58
Mireckiego13:00
Morska - Estakada13:02
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:04
Wiejska13:06
Chylonia Centrum13:09
Raduńska13:10
Jaskółcza13:11
Bławatna13:12
Wiklinowa13:13
Żurawia13:14
Pustki Cisowskie13:15
Kurs nr 14 do Redłowo Szpital
Pustki Cisowskie13:54
Żurawia13:55
Wiklinowa13:56
Bławatna13:57
Jaskółcza13:58
Raduńska13:59
Chylonia Centrum14:01
Wiejska14:03
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:05
Morska - Estakada14:07
Mireckiego14:09
Stocznia SKM - Morska14:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska14:13
3 Maja [GDY]14:15
Armii Krajowej14:17
Urząd Miasta - Władysława IV14:19
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:21
Rolnicza14:24
Witomino Centrum14:26
Stadion Miejski14:28
Redłowo SKM14:29
Ruchu Oporu14:30
Powstań Chłopskich14:31
Redłowo Szpital14:32
Kurs nr 15 do Pustki Cisowskie
Redłowo Szpital14:50
Powstań Chłopskich14:51
Redłowo SKM14:53
Stadion Miejski14:54
Witomino Centrum14:57
Rolnicza14:58
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:00
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:03
Armii Krajowej15:06
3 Maja [GDY]15:08
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska15:10
Stocznia SKM - Morska15:12
Mireckiego15:14
Morska - Estakada15:17
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:19
Wiejska15:21
Chylonia Centrum15:24
Raduńska15:25
Jaskółcza15:26
Bławatna15:27
Wiklinowa15:28
Żurawia15:29
Pustki Cisowskie15:30
Kurs nr 16 do Redłowo Szpital
Pustki Cisowskie15:54
Żurawia15:55
Wiklinowa15:56
Bławatna15:57
Jaskółcza15:58
Raduńska15:59
Chylonia Centrum16:01
Wiejska16:03
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:05
Morska - Estakada16:07
Mireckiego16:09
Stocznia SKM - Morska16:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska16:13
3 Maja [GDY]16:15
Armii Krajowej16:17
Urząd Miasta - Władysława IV16:19
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:21
Rolnicza16:24
Witomino Centrum16:26
Stadion Miejski16:28
Redłowo SKM16:29
Ruchu Oporu16:30
Powstań Chłopskich16:31
Redłowo Szpital16:32
Kurs nr 17 do Pustki Cisowskie
Redłowo Szpital16:50
Powstań Chłopskich16:51
Redłowo SKM16:53
Stadion Miejski16:54
Witomino Centrum16:57
Rolnicza16:58
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:00
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:03
Armii Krajowej17:06
3 Maja [GDY]17:08
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska17:10
Stocznia SKM - Morska17:12
Mireckiego17:14
Morska - Estakada17:17
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:19
Wiejska17:21
Chylonia Centrum17:24
Raduńska17:25
Jaskółcza17:26
Bławatna17:27
Wiklinowa17:28
Żurawia17:29
Pustki Cisowskie17:30
Kurs nr 18 do Redłowo Szpital
Pustki Cisowskie18:13
Żurawia18:14
Wiklinowa18:15
Bławatna18:16
Jaskółcza18:17
Raduńska18:18
Chylonia Centrum18:20
Wiejska18:22
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:24
Morska - Estakada18:26
Mireckiego18:28
Stocznia SKM - Morska18:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska18:32
3 Maja [GDY]18:33
Armii Krajowej18:35
Urząd Miasta - Władysława IV18:37
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:39
Rolnicza18:42
Witomino Centrum18:44
Stadion Miejski18:46
Redłowo SKM18:47
Ruchu Oporu18:48
Powstań Chłopskich18:49
Redłowo Szpital18:50
Kurs nr 19 do Pustki Cisowskie
Redłowo Szpital19:09
Powstań Chłopskich19:10
Redłowo SKM19:12
Stadion Miejski19:13
Witomino Centrum19:16
Rolnicza19:17
Węzeł Franciszki Cegielskiej19:19
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:22
Armii Krajowej19:25
3 Maja [GDY]19:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska19:28
Stocznia SKM - Morska19:30
Mireckiego19:32
Morska - Estakada19:34
Węzeł Żołnierzy Wyklętych19:36
Wiejska19:38
Chylonia Centrum19:40
Raduńska19:41
Jaskółcza19:42
Bławatna19:43
Wiklinowa19:44
Żurawia19:45
Pustki Cisowskie19:46