• Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
18:08
Kurs nr 0 do Cisowa SKM
Cisowa SKM06:59
Cisowa SKM06:59
Kurs nr 1 do Plac Kaszubski
Cisowa SKM07:04
Piaskowa [GDY]07:05
Kcyńska07:06
Chylonia Dworzec PKP07:08
Chylonia Centrum07:09
Raduńska07:10
Swarzewska II07:11
Swarzewska I07:12
Wiejska07:13
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:15
Ściegiennego07:17
Leszczynki II07:18
Leszczynki I07:19
Kordeckiego07:19
Bażyńskiego [GDY]07:20
Stoigniewa07:22
Technikum Chłodnicze07:24
Kalksztajnów - Bloki07:25
Kalksztajnów07:26
Mireckiego (linia 102)07:29
Sambora07:30
Krofeya07:30
Mireckiego07:33
Uniwersytet Morski (linia 102)07:35
Grabowo07:36
Beniowskiego - Akademiki07:37
Plac Neptuna07:38
Urząd Pracy07:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:43
Plac Kaszubski07:45
Kurs nr 2 do Cisowa SKM
Plac Kaszubski08:20
Plac Kaszubski - Jana z Kolna08:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa08:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska08:27
Urząd Pracy08:30
Kołłątaja08:31
Plac Neptuna08:32
Kapitańska08:33
Grabowo08:34
Uniwersytet Morski (linia 102)08:35
Mireckiego (linia 102)08:36
Komandorska - Hotel08:37
Dembińskiego08:38
Technikum Chłodnicze08:39
Technikum Chłodnicze08:40
Stoigniewa08:42
Kordeckiego08:44
Leszczynki II08:46
Ściegiennego08:47
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:49
Zamenhofa [GDY]08:50
Rozewska08:52
Swarzewska I08:53
Swarzewska II08:54
Raduńska08:56
Chylonia Centrum08:57
Chylonia Dworzec PKP08:59
Chylonia Dworzec PKP09:00
Kcyńska09:01
Piaskowa [GDY]09:02
Cisowa SKM09:03
Kurs nr 3 do Plac Kaszubski
Cisowa SKM09:17
Piaskowa [GDY]09:18
Kcyńska09:19
Chylonia Dworzec PKP09:21
Chylonia Centrum09:23
Raduńska09:24
Swarzewska II09:25
Swarzewska I09:26
Wiejska09:27
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:29
Ściegiennego09:31
Leszczynki II09:32
Leszczynki I09:33
Kordeckiego09:33
Bażyńskiego [GDY]09:34
Stoigniewa09:36
Technikum Chłodnicze09:38
Kalksztajnów - Bloki09:39
Kalksztajnów09:40
Mireckiego (linia 102)09:43
Sambora09:44
Krofeya09:44
Mireckiego09:47
Uniwersytet Morski (linia 102)09:49
Grabowo09:50
Beniowskiego - Akademiki09:51
Plac Neptuna09:52
Urząd Pracy09:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska09:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:58
Plac Kaszubski10:00
Kurs nr 4 do Cisowa SKM
Plac Kaszubski10:20
Plac Kaszubski - Jana z Kolna10:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa10:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska10:27
Urząd Pracy10:30
Kołłątaja10:31
Plac Neptuna10:32
Kapitańska10:33
Grabowo10:34
Uniwersytet Morski (linia 102)10:35
Mireckiego (linia 102)10:36
Komandorska - Hotel10:37
Dembińskiego10:38
Technikum Chłodnicze10:39
Technikum Chłodnicze10:40
Stoigniewa10:42
Kordeckiego10:44
Leszczynki II10:46
Ściegiennego10:47
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:49
Zamenhofa [GDY]10:50
Rozewska10:52
Swarzewska I10:53
Swarzewska II10:54
Raduńska10:56
Chylonia Centrum10:57
Chylonia Dworzec PKP10:59
Chylonia Dworzec PKP11:00
Kcyńska11:01
Piaskowa [GDY]11:02
Cisowa SKM11:03
Kurs nr 5 do Plac Kaszubski
Cisowa SKM11:22
Piaskowa [GDY]11:23
Kcyńska11:24
Chylonia Dworzec PKP11:26
Chylonia Centrum11:28
Raduńska11:29
Swarzewska II11:30
Swarzewska I11:31
Wiejska11:32
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:34
Ściegiennego11:36
Leszczynki II11:37
Leszczynki I11:38
Kordeckiego11:38
Bażyńskiego [GDY]11:39
Stoigniewa11:41
Technikum Chłodnicze11:43
Kalksztajnów - Bloki11:44
Kalksztajnów11:45
Mireckiego (linia 102)11:48
Sambora11:49
Krofeya11:49
Mireckiego11:52
Uniwersytet Morski (linia 102)11:54
Grabowo11:55
Beniowskiego - Akademiki11:56
Plac Neptuna11:57
Urząd Pracy11:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska12:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:03
Plac Kaszubski12:05
Kurs nr 6 do Cisowa SKM
Plac Kaszubski12:35
Plac Kaszubski - Jana z Kolna12:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa12:40
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska12:42
Urząd Pracy12:45
Kołłątaja12:46
Plac Neptuna12:47
Kapitańska12:48
Grabowo12:49
Uniwersytet Morski (linia 102)12:50
Mireckiego (linia 102)12:51
Komandorska - Hotel12:52
Dembińskiego12:53
Technikum Chłodnicze12:54
Technikum Chłodnicze12:55
Stoigniewa12:57
Kordeckiego12:59
Leszczynki II13:01
Ściegiennego13:02
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:04
Zamenhofa [GDY]13:05
Rozewska13:07
Swarzewska I13:08
Swarzewska II13:09
Raduńska13:11
Chylonia Centrum13:12
Chylonia Dworzec PKP13:14
Chylonia Dworzec PKP13:15
Kcyńska13:16
Piaskowa [GDY]13:17
Cisowa SKM13:18
Kurs nr 7 do Plac Kaszubski
Cisowa SKM13:27
Piaskowa [GDY]13:28
Kcyńska13:29
Chylonia Dworzec PKP13:31
Chylonia Centrum13:33
Raduńska13:34
Swarzewska II13:35
Swarzewska I13:36
Wiejska13:37
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:39
Ściegiennego13:41
Leszczynki II13:42
Leszczynki I13:43
Kordeckiego13:43
Bażyńskiego [GDY]13:44
Stoigniewa13:46
Technikum Chłodnicze13:48
Kalksztajnów - Bloki13:49
Kalksztajnów13:50
Mireckiego (linia 102)13:53
Sambora13:54
Krofeya13:54
Mireckiego13:57
Uniwersytet Morski (linia 102)13:59
Grabowo14:00
Beniowskiego - Akademiki14:01
Plac Neptuna14:02
Urząd Pracy14:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska14:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:08
Plac Kaszubski14:10
Kurs nr 8 do Cisowa SKM
Plac Kaszubski14:40
Plac Kaszubski - Jana z Kolna14:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa14:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska14:47
Urząd Pracy14:50
Kołłątaja14:51
Plac Neptuna14:52
Kapitańska14:53
Grabowo14:54
Uniwersytet Morski (linia 102)14:55
Mireckiego (linia 102)14:56
Komandorska - Hotel14:57
Dembińskiego14:58
Technikum Chłodnicze14:59
Technikum Chłodnicze15:00
Stoigniewa15:02
Kordeckiego15:04
Leszczynki II15:06
Ściegiennego15:07
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:09
Zamenhofa [GDY]15:10
Rozewska15:12
Swarzewska I15:13
Swarzewska II15:14
Raduńska15:16
Chylonia Centrum15:17
Chylonia Dworzec PKP15:19
Chylonia Dworzec PKP15:20
Kcyńska15:21
Piaskowa [GDY]15:22
Cisowa SKM15:23
Kurs nr 9 do Plac Kaszubski
Cisowa SKM15:37
Piaskowa [GDY]15:38
Kcyńska15:39
Chylonia Dworzec PKP15:41
Chylonia Centrum15:43
Raduńska15:44
Swarzewska II15:45
Swarzewska I15:46
Wiejska15:47
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:49
Ściegiennego15:51
Leszczynki II15:52
Leszczynki I15:53
Kordeckiego15:53
Bażyńskiego [GDY]15:54
Stoigniewa15:56
Technikum Chłodnicze15:58
Kalksztajnów - Bloki15:59
Kalksztajnów16:00
Mireckiego (linia 102)16:03
Sambora16:04
Krofeya16:04
Mireckiego16:07
Uniwersytet Morski (linia 102)16:09
Grabowo16:10
Beniowskiego - Akademiki16:11
Plac Neptuna16:12
Urząd Pracy16:13
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska16:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:18
Plac Kaszubski16:20
Kurs nr 10 do Cisowa SKM
Plac Kaszubski16:35
Plac Kaszubski - Jana z Kolna16:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa16:40
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska16:42
Urząd Pracy16:45
Kołłątaja16:46
Plac Neptuna16:47
Kapitańska16:48
Grabowo16:49
Uniwersytet Morski (linia 102)16:50
Mireckiego (linia 102)16:51
Komandorska - Hotel16:52
Dembińskiego16:53
Technikum Chłodnicze16:54
Technikum Chłodnicze16:55
Stoigniewa16:57
Kordeckiego16:59
Leszczynki II17:01
Ściegiennego17:02
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:04
Zamenhofa [GDY]17:05
Rozewska17:07
Swarzewska I17:08
Swarzewska II17:09
Raduńska17:11
Chylonia Centrum17:12
Chylonia Dworzec PKP17:14
Chylonia Dworzec PKP17:15
Kcyńska17:16
Piaskowa [GDY]17:17
Cisowa SKM17:18