• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
22:07
Kurs nr 0 do Plac Kaszubski
Plac Kaszubski07:15
Plac Kaszubski07:15
Kurs nr 1 do Cisowa SKM
Plac Kaszubski07:20
Plac Kaszubski - Jana z Kolna07:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa07:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:27
Urząd Pracy07:30
Kołłątaja07:31
Plac Neptuna07:32
Kapitańska07:33
Grabowo07:34
Uniwersytet Morski (linia 102)07:35
Mireckiego (linia 102)07:36
Komandorska - Hotel07:37
Dembińskiego07:38
Technikum Chłodnicze07:39
Technikum Chłodnicze07:40
Stoigniewa07:42
Kordeckiego07:44
Leszczynki II07:46
Ściegiennego07:47
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:49
Zamenhofa [GDY]07:50
Rozewska07:52
Swarzewska I07:53
Swarzewska II07:54
Raduńska07:56
Chylonia Centrum07:57
Chylonia Dworzec PKP07:59
Chylonia Dworzec PKP08:00
Chylońska - Kcyńska08:01
Piaskowa08:02
Cisowa SKM08:03
Kurs nr 2 do Plac Kaszubski
Cisowa SKM08:17
Piaskowa08:18
Chylońska - Kcyńska08:19
Chylonia Dworzec PKP08:21
Chylonia Centrum08:23
Raduńska08:24
Swarzewska II08:25
Swarzewska I08:26
Wiejska08:27
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:29
Ściegiennego08:31
Leszczynki II08:32
Leszczynki I08:33
Kordeckiego08:33
Bażyńskiego [GDY]08:34
Stoigniewa08:36
Technikum Chłodnicze08:38
Kalksztajnów - Bloki08:39
Kalksztajnów08:40
Mireckiego (linia 102)08:43
Sambora08:44
Krofeya08:44
Mireckiego08:47
Uniwersytet Morski (linia 102)08:49
Grabowo08:50
Beniowskiego - Akademiki08:51
Plac Neptuna08:52
Urząd Pracy08:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska08:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:58
Plac Kaszubski09:00
Kurs nr 3 do Cisowa SKM
Plac Kaszubski09:20
Plac Kaszubski - Jana z Kolna09:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa09:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska09:27
Urząd Pracy09:30
Kołłątaja09:31
Plac Neptuna09:32
Kapitańska09:33
Grabowo09:34
Uniwersytet Morski (linia 102)09:35
Mireckiego (linia 102)09:36
Komandorska - Hotel09:37
Dembińskiego09:38
Technikum Chłodnicze09:39
Technikum Chłodnicze09:40
Stoigniewa09:42
Kordeckiego09:44
Leszczynki II09:46
Ściegiennego09:47
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:49
Zamenhofa [GDY]09:50
Rozewska09:52
Swarzewska I09:53
Swarzewska II09:54
Raduńska09:56
Chylonia Centrum09:57
Chylonia Dworzec PKP09:59
Chylonia Dworzec PKP10:00
Chylońska - Kcyńska10:01
Piaskowa10:02
Cisowa SKM10:03
Kurs nr 4 do Plac Kaszubski
Cisowa SKM10:17
Piaskowa10:18
Chylońska - Kcyńska10:19
Chylonia Dworzec PKP10:21
Chylonia Centrum10:23
Raduńska10:24
Swarzewska II10:25
Swarzewska I10:26
Wiejska10:27
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:29
Ściegiennego10:31
Leszczynki II10:32
Leszczynki I10:33
Kordeckiego10:33
Bażyńskiego [GDY]10:34
Stoigniewa10:36
Technikum Chłodnicze10:38
Kalksztajnów - Bloki10:39
Kalksztajnów10:40
Mireckiego (linia 102)10:43
Sambora10:44
Krofeya10:44
Mireckiego10:47
Uniwersytet Morski (linia 102)10:49
Grabowo10:50
Beniowskiego - Akademiki10:51
Plac Neptuna10:52
Urząd Pracy10:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska10:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:58
Plac Kaszubski11:00
Kurs nr 5 do Cisowa SKM
Plac Kaszubski11:25
Plac Kaszubski - Jana z Kolna11:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa11:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska11:32
Urząd Pracy11:35
Kołłątaja11:36
Plac Neptuna11:37
Kapitańska11:38
Grabowo11:39
Uniwersytet Morski (linia 102)11:40
Mireckiego (linia 102)11:41
Komandorska - Hotel11:42
Dembińskiego11:43
Technikum Chłodnicze11:44
Technikum Chłodnicze11:45
Stoigniewa11:47
Kordeckiego11:49
Leszczynki II11:51
Ściegiennego11:52
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:54
Zamenhofa [GDY]11:55
Rozewska11:57
Swarzewska I11:58
Swarzewska II11:59
Raduńska12:01
Chylonia Centrum12:02
Chylonia Dworzec PKP12:04
Chylonia Dworzec PKP12:05
Chylońska - Kcyńska12:06
Piaskowa12:07
Cisowa SKM12:08
Kurs nr 6 do Plac Kaszubski
Cisowa SKM12:22
Piaskowa12:23
Chylońska - Kcyńska12:24
Chylonia Dworzec PKP12:26
Chylonia Centrum12:28
Raduńska12:29
Swarzewska II12:30
Swarzewska I12:31
Wiejska12:32
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:34
Ściegiennego12:36
Leszczynki II12:37
Leszczynki I12:38
Kordeckiego12:38
Bażyńskiego [GDY]12:39
Stoigniewa12:41
Technikum Chłodnicze12:43
Kalksztajnów - Bloki12:44
Kalksztajnów12:45
Mireckiego (linia 102)12:48
Sambora12:49
Krofeya12:49
Mireckiego12:52
Uniwersytet Morski (linia 102)12:54
Grabowo12:55
Beniowskiego - Akademiki12:56
Plac Neptuna12:57
Urząd Pracy12:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska13:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:03
Plac Kaszubski13:05
Kurs nr 7 do Cisowa SKM
Plac Kaszubski13:40
Plac Kaszubski - Jana z Kolna13:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa13:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska13:47
Urząd Pracy13:50
Kołłątaja13:51
Plac Neptuna13:52
Kapitańska13:53
Grabowo13:54
Uniwersytet Morski (linia 102)13:55
Mireckiego (linia 102)13:56
Komandorska - Hotel13:57
Dembińskiego13:58
Technikum Chłodnicze13:59
Technikum Chłodnicze14:00
Stoigniewa14:02
Kordeckiego14:04
Leszczynki II14:06
Ściegiennego14:07
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:09
Zamenhofa [GDY]14:10
Rozewska14:12
Swarzewska I14:13
Swarzewska II14:14
Raduńska14:16
Chylonia Centrum14:17
Chylonia Dworzec PKP14:19
Chylonia Dworzec PKP14:20
Chylońska - Kcyńska14:21
Piaskowa14:22
Cisowa SKM14:23
Kurs nr 8 do Plac Kaszubski
Cisowa SKM14:32
Piaskowa14:33
Chylońska - Kcyńska14:34
Chylonia Dworzec PKP14:36
Chylonia Centrum14:38
Raduńska14:39
Swarzewska II14:40
Swarzewska I14:41
Wiejska14:42
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:44
Ściegiennego14:46
Leszczynki II14:47
Leszczynki I14:48
Kordeckiego14:48
Bażyńskiego [GDY]14:49
Stoigniewa14:51
Technikum Chłodnicze14:53
Kalksztajnów - Bloki14:54
Kalksztajnów14:55
Mireckiego (linia 102)14:58
Sambora14:59
Krofeya14:59
Mireckiego15:02
Uniwersytet Morski (linia 102)15:04
Grabowo15:05
Beniowskiego - Akademiki15:06
Plac Neptuna15:07
Urząd Pracy15:08
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska15:10
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:13
Plac Kaszubski15:15
Kurs nr 9 do Cisowa SKM
Plac Kaszubski15:40
Plac Kaszubski - Jana z Kolna15:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa15:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska15:47
Urząd Pracy15:50
Kołłątaja15:51
Plac Neptuna15:52
Kapitańska15:53
Grabowo15:54
Uniwersytet Morski (linia 102)15:55
Mireckiego (linia 102)15:56
Komandorska - Hotel15:57
Dembińskiego15:58
Technikum Chłodnicze15:59
Technikum Chłodnicze16:00
Stoigniewa16:02
Kordeckiego16:04
Leszczynki II16:06
Ściegiennego16:07
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:09
Zamenhofa [GDY]16:10
Rozewska16:12
Swarzewska I16:13
Swarzewska II16:14
Raduńska16:16
Chylonia Centrum16:17
Chylonia Dworzec PKP16:19
Chylonia Dworzec PKP16:20
Chylońska - Kcyńska16:21
Piaskowa16:22
Cisowa SKM16:23
Kurs nr 10 do Plac Kaszubski
Cisowa SKM16:32
Piaskowa16:33
Chylońska - Kcyńska16:34
Chylonia Dworzec PKP16:36
Chylonia Centrum16:38
Raduńska16:39
Swarzewska II16:40
Swarzewska I16:41
Wiejska16:42
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:44
Ściegiennego16:46
Leszczynki II16:47
Leszczynki I16:48
Kordeckiego16:48
Bażyńskiego [GDY]16:49
Stoigniewa16:51
Technikum Chłodnicze16:53
Kalksztajnów - Bloki16:54
Kalksztajnów16:55
Mireckiego (linia 102)16:58
Sambora16:59
Krofeya16:59
Mireckiego17:02
Uniwersytet Morski (linia 102)17:04
Grabowo17:05
Beniowskiego - Akademiki17:06
Plac Neptuna17:07
Urząd Pracy17:08
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska17:10
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:13
Plac Kaszubski17:15
Kurs nr 11 do Cisowa SKM
Plac Kaszubski17:30
Plac Kaszubski - Jana z Kolna17:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa17:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska17:37
Urząd Pracy17:40
Kołłątaja17:41
Plac Neptuna17:42
Kapitańska17:43
Grabowo17:44
Uniwersytet Morski (linia 102)17:45
Mireckiego (linia 102)17:46
Komandorska - Hotel17:47
Dembińskiego17:48
Technikum Chłodnicze17:49
Technikum Chłodnicze17:50
Stoigniewa17:52
Kordeckiego17:54
Leszczynki II17:56
Ściegiennego17:57
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:59
Zamenhofa [GDY]18:00
Rozewska18:02
Swarzewska I18:03
Swarzewska II18:04
Raduńska18:06
Chylonia Centrum18:07
Chylonia Dworzec PKP18:09
Chylonia Dworzec PKP18:10
Chylońska - Kcyńska18:11
Piaskowa18:12
Cisowa SKM18:13