• Brak przejazdu ul. Junony, linie 179 i 269 od przyst "Marsa" do "Osowa PKP i z powrotem kier. są objazdem ul. Wodnika-Raatza-Nowy Świat-Barniewicka  • W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc siedzących i stojących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
13:50
Kurs nr 0 do Dworzec Główny
Baza Hallera09:04
Dworzec Główny09:14
Kurs nr 1 do Westerplatte
Dworzec Główny09:14
Brama Wyżynna09:16
Muzeum Narodowe09:19
Dobra09:21
Wróbla09:22
Chłodna09:24
Akademia Muzyczna09:25
Elbląska09:27
Głęboka09:28
Przeróbka09:30
Lenartowicza09:31
Sucharskiego09:32
Budzysza09:33
Sucharskiego - PKP09:36
Ku Ujściu09:37
De Plelo09:40
Twierdza Wisłoujście09:41
Charpentiera09:42
Pokładowa09:43
Przystań Żeglugi09:45
Westerplatte09:46
Kurs nr 2 do Jana z Kolna [GDA]
Westerplatte09:48
Przystań Żeglugi09:49
Pokładowa09:50
Charpentiera09:51
Twierdza Wisłoujście09:52
De Plelo09:53
Ku Ujściu09:56
Sucharskiego - PKP09:57
Andruszkiewicza09:59
Sucharskiego10:00
Lenartowicza10:01
Przeróbka10:02
Głęboka10:04
Brama Żuławska10:05
Długie Ogrody10:06
Dolna10:08
Kamienna Grobla10:09
Muzeum Narodowe10:11
Toruńska10:12
Brama Wyżynna10:14
Dworzec Główny10:16
Wały Piastowskie10:17
Jana z Kolna [GDA]10:19
Kurs nr 5 do Westerplatte
Jana z Kolna [GDA]12:01
Wały Piastowskie12:02
Dworzec Główny12:04
Brama Wyżynna12:06
Muzeum Narodowe12:09
Dobra12:11
Wróbla12:12
Chłodna12:14
Akademia Muzyczna12:15
Elbląska12:17
Głęboka12:18
Przeróbka12:20
Lenartowicza12:21
Sucharskiego12:22
Budzysza12:23
Sucharskiego - PKP12:26
Ku Ujściu12:27
De Plelo12:30
Twierdza Wisłoujście12:31
Charpentiera12:32
Pokładowa12:33
Przystań Żeglugi12:35
Westerplatte12:36
Kurs nr 6 do Jana z Kolna [GDA]
Westerplatte12:48
Przystań Żeglugi12:49
Pokładowa12:50
Charpentiera12:51
Twierdza Wisłoujście12:52
De Plelo12:53
Ku Ujściu12:56
Sucharskiego - PKP12:57
Andruszkiewicza12:59
Sucharskiego13:00
Lenartowicza13:01
Przeróbka13:02
Głęboka13:04
Brama Żuławska13:05
Długie Ogrody13:06
Dolna13:08
Kamienna Grobla13:09
Muzeum Narodowe13:11
Toruńska13:12
Brama Wyżynna13:14
Dworzec Główny13:16
Wały Piastowskie13:17
Jana z Kolna [GDA]13:19
Kurs nr 13 do Westerplatte
Jana z Kolna [GDA]18:56
Wały Piastowskie18:57
Dworzec Główny18:59
Brama Wyżynna19:01
Muzeum Narodowe19:04
Dobra19:06
Wróbla19:07
Chłodna19:09
Akademia Muzyczna19:10
Elbląska19:12
Głęboka19:13
Przeróbka19:15
Lenartowicza19:16
Sucharskiego19:17
Budzysza19:18
Sucharskiego - PKP19:21
Ku Ujściu19:22
De Plelo19:25
Twierdza Wisłoujście19:26
Charpentiera19:27
Pokładowa19:28
Przystań Żeglugi19:30
Westerplatte19:31
Kurs nr 14 do Dworzec Główny
Westerplatte19:45
Przystań Żeglugi19:46
Pokładowa19:47
Charpentiera19:48
Twierdza Wisłoujście19:49
De Plelo19:50
Ku Ujściu19:53
Sucharskiego - PKP19:54
Andruszkiewicza19:56
Sucharskiego19:57
Lenartowicza19:58
Przeróbka19:59
Głęboka20:01
Brama Żuławska20:02
Długie Ogrody20:03
Dolna20:05
Kamienna Grobla20:06
Muzeum Narodowe20:08
Toruńska20:09
Brama Wyżynna20:11
Dworzec Główny20:13
Kurs nr 15 do Westerplatte
Dworzec Główny20:16
Dworzec Główny20:19
Brama Wyżynna20:21
Muzeum Narodowe20:24
Dobra20:26
Wróbla20:27
Chłodna20:29
Akademia Muzyczna20:30
Elbląska20:31
Głęboka20:32
Przeróbka20:34
Lenartowicza20:35
Sucharskiego20:36
Budzysza20:37
Sucharskiego - PKP20:40
Ku Ujściu20:41
De Plelo20:44
Twierdza Wisłoujście20:45
Charpentiera20:46
Pokładowa20:47
Przystań Żeglugi20:49
Westerplatte20:50
Kurs nr 16 do Dworzec Główny
Westerplatte21:05
Przystań Żeglugi21:06
Pokładowa21:07
Charpentiera21:08
Twierdza Wisłoujście21:09
De Plelo21:10
Ku Ujściu21:13
Sucharskiego - PKP21:14
Andruszkiewicza21:16
Sucharskiego21:17
Lenartowicza21:18
Przeróbka21:19
Głęboka21:21
Brama Żuławska21:22
Długie Ogrody21:23
Dolna21:25
Kamienna Grobla21:26
Muzeum Narodowe21:28
Toruńska21:29
Brama Wyżynna21:31
Dworzec Główny21:33
Kurs nr 17 do Baza Hallera
Dworzec Główny21:36
Baza Hallera21:46