• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
18:27
Kurs nr 5 do Westerplatte
Dworzec Główny07:31
Dworzec Główny07:34
Brama Wyżynna07:36
Muzeum Narodowe07:39
Dobra07:41
Wróbla07:42
Chłodna07:43
Akademia Muzyczna07:44
Elbląska07:45
Głęboka07:46
Przeróbka07:48
Lenartowicza07:49
Sucharskiego07:50
Budzysza07:51
Sucharskiego - PKP07:54
Ku Ujściu07:55
De Plelo07:58
Twierdza Wisłoujście07:59
Charpentiera08:00
Pokładowa08:01
Przystań Żeglugi08:02
Westerplatte08:03
Kurs nr 6 do Jana z Kolna [GDA]
Westerplatte08:18
Przystań Żeglugi08:19
Pokładowa08:20
Charpentiera08:21
Twierdza Wisłoujście08:22
De Plelo08:23
Ku Ujściu08:26
Sucharskiego - PKP08:27
Andruszkiewicza08:29
Sucharskiego08:30
Lenartowicza08:31
Przeróbka08:32
Głęboka08:34
Brama Żuławska08:36
Szafarnia08:39
Dolna08:41
Kamienna Grobla08:42
Muzeum Narodowe08:44
Toruńska08:45
Brama Wyżynna08:47
Dworzec Główny08:49
Wały Piastowskie08:50
Jana z Kolna [GDA]08:52
Kurs nr 13 do Westerplatte
Jana z Kolna [GDA]14:41
Wały Piastowskie14:42
Dworzec Główny14:44
Brama Wyżynna14:46
Muzeum Narodowe14:49
Dobra14:51
Wróbla14:52
Chłodna14:54
Akademia Muzyczna14:55
Elbląska14:57
Głęboka14:58
Przeróbka15:00
Lenartowicza15:01
Sucharskiego15:02
Budzysza15:03
Sucharskiego - PKP15:06
Ku Ujściu15:07
De Plelo15:10
Twierdza Wisłoujście15:11
Charpentiera15:12
Pokładowa15:13
Przystań Żeglugi15:14
Westerplatte15:15
Kurs nr 14 do Jana z Kolna [GDA]
Westerplatte15:28
Przystań Żeglugi15:29
Pokładowa15:30
Charpentiera15:31
Twierdza Wisłoujście15:32
De Plelo15:33
Ku Ujściu15:36
Sucharskiego - PKP15:37
Andruszkiewicza15:39
Sucharskiego15:40
Lenartowicza15:41
Przeróbka15:42
Głęboka15:44
Brama Żuławska15:46
Szafarnia15:49
Dolna15:51
Kamienna Grobla15:52
Muzeum Narodowe15:54
Toruńska15:55
Brama Wyżynna15:57
Dworzec Główny15:59
Wały Piastowskie16:00
Jana z Kolna [GDA]16:02
Kurs nr 17 do Westerplatte
Jana z Kolna [GDA]18:21
Wały Piastowskie18:22
Dworzec Główny18:24
Brama Wyżynna18:26
Muzeum Narodowe18:29
Dobra18:31
Wróbla18:32
Chłodna18:34
Akademia Muzyczna18:35
Elbląska18:37
Głęboka18:38
Przeróbka18:40
Lenartowicza18:41
Sucharskiego18:42
Budzysza18:43
Sucharskiego - PKP18:46
Ku Ujściu18:47
De Plelo18:50
Twierdza Wisłoujście18:51
Charpentiera18:52
Pokładowa18:53
Przystań Żeglugi18:54
Westerplatte18:55
Kurs nr 18 do Jana z Kolna [GDA]
Westerplatte19:02
Przystań Żeglugi19:03
Pokładowa19:04
Charpentiera19:05
Twierdza Wisłoujście19:06
De Plelo19:07
Ku Ujściu19:10
Sucharskiego - PKP19:11
Andruszkiewicza19:13
Sucharskiego19:14
Lenartowicza19:15
Przeróbka19:16
Głęboka19:18
Brama Żuławska19:20
Szafarnia19:23
Dolna19:25
Kamienna Grobla19:26
Muzeum Narodowe19:28
Toruńska19:29
Brama Wyżynna19:31
Dworzec Główny19:33
Wały Piastowskie19:34
Jana z Kolna [GDA]19:36
Kurs nr 19 do Westerplatte
Jana z Kolna [GDA]19:36
Wały Piastowskie19:37
Dworzec Główny19:39
Brama Wyżynna19:41
Muzeum Narodowe19:44
Dobra19:46
Wróbla19:47
Chłodna19:49
Akademia Muzyczna19:50
Elbląska19:52
Głęboka19:53
Przeróbka19:55
Lenartowicza19:56
Sucharskiego19:57
Budzysza19:58
Sucharskiego - PKP20:01
Ku Ujściu20:02
De Plelo20:05
Twierdza Wisłoujście20:06
Charpentiera20:07
Pokładowa20:08
Przystań Żeglugi20:09
Westerplatte20:10
Kurs nr 20 do Dworzec Główny
Westerplatte20:25
Przystań Żeglugi20:26
Pokładowa20:27
Charpentiera20:28
Twierdza Wisłoujście20:29
De Plelo20:30
Ku Ujściu20:33
Sucharskiego - PKP20:34
Andruszkiewicza20:36
Sucharskiego20:37
Lenartowicza20:38
Przeróbka20:39
Głęboka20:41
Brama Żuławska20:43
Szafarnia20:46
Dolna20:48
Kamienna Grobla20:49
Muzeum Narodowe20:51
Toruńska20:52
Brama Wyżynna20:54
Dworzec Główny20:56
Kurs nr 21 do Baza Hallera
Dworzec Główny20:56
Baza Hallera21:06