• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
21:04
Kurs nr 8 do Jana z Kolna [GDA]
Westerplatte09:30
Przystań Żeglugi09:31
Pokładowa09:33
Sucharskiego - PKP09:37
Andruszkiewicza09:39
Sucharskiego09:40
Lenartowicza09:41
Przeróbka09:42
Głęboka09:44
Brama Żuławska09:45
Długie Ogrody09:46
Dolna09:48
Kamienna Grobla09:49
Muzeum Narodowe09:51
Toruńska09:52
Brama Wyżynna09:54
Dworzec Główny09:56
Wały Piastowskie09:57
Jana z Kolna [GDA]09:59
Kurs nr 11 do Westerplatte
Jana z Kolna [GDA]12:01
Wały Piastowskie12:02
Dworzec Główny12:04
Brama Wyżynna12:06
Muzeum Narodowe12:08
Dobra12:09
Wróbla12:10
Chłodna12:11
Akademia Muzyczna12:12
Elbląska12:14
Głęboka12:15
Przeróbka12:17
Lenartowicza12:18
Sucharskiego12:19
Budzysza12:20
Sucharskiego - PKP12:23
Ku Ujściu12:24
Pokładowa12:27
Przystań Żeglugi12:29
Westerplatte12:30
Kurs nr 12 do Jana z Kolna [GDA]
Westerplatte12:50
Przystań Żeglugi12:51
Pokładowa12:53
Sucharskiego - PKP12:57
Andruszkiewicza12:59
Sucharskiego13:00
Lenartowicza13:01
Przeróbka13:02
Głęboka13:04
Brama Żuławska13:05
Długie Ogrody13:06
Dolna13:08
Kamienna Grobla13:09
Muzeum Narodowe13:11
Toruńska13:12
Brama Wyżynna13:14
Dworzec Główny13:16
Wały Piastowskie13:17
Jana z Kolna [GDA]13:19
Kurs nr 13 do Westerplatte
Jana z Kolna [GDA]13:46
Wały Piastowskie13:47
Dworzec Główny13:49
Brama Wyżynna13:51
Muzeum Narodowe13:53
Dobra13:54
Wróbla13:55
Chłodna13:56
Akademia Muzyczna13:57
Elbląska13:59
Głęboka14:00
Przeróbka14:02
Lenartowicza14:03
Sucharskiego14:04
Budzysza14:05
Sucharskiego - PKP14:08
Ku Ujściu14:09
Pokładowa14:12
Przystań Żeglugi14:14
Westerplatte14:15
Kurs nr 14 do Jana z Kolna [GDA]
Westerplatte14:39
Przystań Żeglugi14:40
Pokładowa14:42
Sucharskiego - PKP14:46
Andruszkiewicza14:48
Sucharskiego14:49
Lenartowicza14:50
Przeróbka14:51
Głęboka14:53
Brama Żuławska14:54
Długie Ogrody14:55
Dolna14:57
Kamienna Grobla14:58
Muzeum Narodowe15:00
Toruńska15:01
Brama Wyżynna15:03
Dworzec Główny15:05
Wały Piastowskie15:06
Jana z Kolna [GDA]15:08