• W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.
16:56
Kurs nr 8 do Jana z Kolna [GDA]
Westerplatte09:28
Przystań Żeglugi09:29
Pokładowa09:30
Charpentiera09:31
Twierdza Wisłoujście09:32
De Plelo09:33
Ku Ujściu09:36
Sucharskiego - PKP09:37
Andruszkiewicza09:39
Sucharskiego09:40
Lenartowicza09:41
Przeróbka09:42
Głęboka09:44
Brama Żuławska09:45
Długie Ogrody09:46
Dolna09:48
Kamienna Grobla09:49
Muzeum Narodowe09:51
Toruńska09:52
Brama Wyżynna09:54
Dworzec Główny09:56
Wały Piastowskie09:57
Jana z Kolna [GDA]09:59
Kurs nr 11 do Westerplatte
Jana z Kolna [GDA]12:01
Wały Piastowskie12:02
Dworzec Główny12:04
Brama Wyżynna12:06
Muzeum Narodowe12:10
Dobra12:12
Wróbla12:13
Chłodna12:15
Akademia Muzyczna12:16
Elbląska12:18
Głęboka12:19
Przeróbka12:21
Lenartowicza12:22
Sucharskiego12:23
Budzysza12:24
Sucharskiego - PKP12:27
Ku Ujściu12:28
De Plelo12:31
Twierdza Wisłoujście12:32
Charpentiera12:33
Pokładowa12:34
Przystań Żeglugi12:36
Westerplatte12:37
Kurs nr 12 do Jana z Kolna [GDA]
Westerplatte12:48
Przystań Żeglugi12:49
Pokładowa12:50
Charpentiera12:51
Twierdza Wisłoujście12:52
De Plelo12:53
Ku Ujściu12:56
Sucharskiego - PKP12:57
Andruszkiewicza12:59
Sucharskiego13:00
Lenartowicza13:01
Przeróbka13:02
Głęboka13:04
Brama Żuławska13:05
Długie Ogrody13:06
Dolna13:08
Kamienna Grobla13:09
Muzeum Narodowe13:11
Toruńska13:12
Brama Wyżynna13:14
Dworzec Główny13:16
Wały Piastowskie13:17
Jana z Kolna [GDA]13:19
Kurs nr 13 do Westerplatte
Jana z Kolna [GDA]13:46
Wały Piastowskie13:47
Dworzec Główny13:49
Brama Wyżynna13:51
Muzeum Narodowe13:55
Dobra13:57
Wróbla13:58
Chłodna14:00
Akademia Muzyczna14:01
Elbląska14:03
Głęboka14:04
Przeróbka14:06
Lenartowicza14:07
Sucharskiego14:08
Budzysza14:09
Sucharskiego - PKP14:12
Ku Ujściu14:13
De Plelo14:16
Twierdza Wisłoujście14:17
Charpentiera14:18
Pokładowa14:19
Przystań Żeglugi14:21
Westerplatte14:22
Kurs nr 14 do Jana z Kolna [GDA]
Westerplatte14:37
Przystań Żeglugi14:38
Pokładowa14:39
Charpentiera14:40
Twierdza Wisłoujście14:41
De Plelo14:42
Ku Ujściu14:45
Sucharskiego - PKP14:46
Andruszkiewicza14:48
Sucharskiego14:49
Lenartowicza14:50
Przeróbka14:51
Głęboka14:53
Brama Żuławska14:54
Długie Ogrody14:55
Dolna14:57
Kamienna Grobla14:58
Muzeum Narodowe15:00
Toruńska15:01
Brama Wyżynna15:03
Dworzec Główny15:05
Wały Piastowskie15:06
Jana z Kolna [GDA]15:08