• Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej szczegółów na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
17:52
Kurs nr 0 do Chełm Witosa
Baza Hallera04:40
Chełm Witosa04:55
Kurs nr 1 do Zaroślak
Chełm Witosa04:58
Chełm Witosa04:59
Sikorskiego [GDA]05:01
Chełm Cienista05:03
Worcella05:04
Reformacka05:05
Cmentarna05:06
Zaroślak05:08
Kurs nr 2 do Chełm Witosa
Zaroślak05:09
Zaroślak05:09
Cmentarna05:10
Stoczniowców [GDA]05:11
Wronki05:12
Grabowskiego05:13
Dragana - Kładka05:15
Dragana - Szkoła05:16
Cieszyńskiego05:17
Kopeckiego05:18
Chełm - Więckowskiego05:20
Kopeckiego05:22
Chełm Witosa05:24
Kurs nr 3 do Zaroślak
Chełm Witosa05:28
Chełm Witosa05:29
Sikorskiego [GDA]05:31
Chełm Cienista05:33
Worcella05:34
Reformacka05:35
Cmentarna05:36
Zaroślak05:38
Kurs nr 4 do Chełm Witosa
Zaroślak05:39
Zaroślak05:39
Cmentarna05:40
Stoczniowców [GDA]05:41
Wronki05:42
Grabowskiego05:43
Dragana - Kładka05:45
Dragana - Szkoła05:46
Cieszyńskiego05:47
Kopeckiego05:48
Chełm - Więckowskiego05:50
Kopeckiego05:52
Chełm Witosa05:54
Kurs nr 5 do Zaroślak
Chełm Witosa05:58
Chełm Witosa05:59
Sikorskiego [GDA]06:01
Chełm Cienista06:03
Worcella06:04
Reformacka06:05
Cmentarna06:06
Zaroślak06:09
Kurs nr 6 do Chełm Witosa
Zaroślak06:09
Zaroślak06:09
Cmentarna06:10
Stoczniowców [GDA]06:11
Wronki06:12
Grabowskiego06:13
Dragana - Kładka06:15
Dragana - Szkoła06:16
Cieszyńskiego06:17
Kopeckiego06:18
Chełm - Więckowskiego06:20
Kopeckiego06:22
Chełm Witosa06:24
Kurs nr 7 do Zaroślak
Chełm Witosa06:30
Chełm Witosa06:31
Sikorskiego [GDA]06:33
Chełm Cienista06:35
Worcella06:36
Reformacka06:37
Cmentarna06:38
Zaroślak06:41
Kurs nr 8 do Chełm Witosa
Zaroślak06:41
Zaroślak06:41
Cmentarna06:42
Stoczniowców [GDA]06:43
Wronki06:44
Grabowskiego06:46
Dragana - Kładka06:48
Dragana - Szkoła06:49
Cieszyńskiego06:50
Kopeckiego06:51
Chełm - Więckowskiego06:53
Kopeckiego06:55
Chełm Witosa06:57
Kurs nr 9 do Zaroślak
Chełm Witosa07:03
Chełm Witosa07:04
Sikorskiego [GDA]07:06
Chełm Cienista07:08
Worcella07:09
Reformacka07:10
Cmentarna07:11
Zaroślak07:14
Kurs nr 10 do Chełm Witosa
Zaroślak07:14
Zaroślak07:14
Cmentarna07:15
Stoczniowców [GDA]07:16
Wronki07:17
Grabowskiego07:19
Dragana - Kładka07:21
Dragana - Szkoła07:22
Cieszyńskiego07:23
Kopeckiego07:24
Chełm - Więckowskiego07:26
Kopeckiego07:28
Chełm Witosa07:30
Kurs nr 11 do Zaroślak
Chełm Witosa07:48
Chełm Witosa07:49
Sikorskiego [GDA]07:51
Chełm Cienista07:53
Worcella07:54
Reformacka07:55
Cmentarna07:56
Zaroślak07:59
Kurs nr 12 do Chełm Witosa
Zaroślak07:59
Zaroślak07:59
Cmentarna08:00
Stoczniowców [GDA]08:01
Wronki08:02
Grabowskiego08:04
Dragana - Kładka08:06
Dragana - Szkoła08:07
Cieszyńskiego08:08
Kopeckiego08:09
Chełm - Więckowskiego08:11
Kopeckiego08:13
Chełm Witosa08:15
Kurs nr 13 do Zaroślak
Chełm Witosa08:18
Chełm Witosa08:19
Sikorskiego [GDA]08:21
Chełm Cienista08:23
Worcella08:24
Reformacka08:25
Cmentarna08:26
Zaroślak08:28
Kurs nr 14 do Chełm Witosa
Zaroślak08:29
Zaroślak08:29
Cmentarna08:30
Stoczniowców [GDA]08:31
Wronki08:32
Grabowskiego08:34
Dragana - Kładka08:36
Dragana - Szkoła08:37
Cieszyńskiego08:38
Kopeckiego08:39
Chełm - Więckowskiego08:41
Kopeckiego08:43
Chełm Witosa08:45
Kurs nr 15 do Zaroślak
Chełm Witosa08:48
Chełm Witosa08:49
Sikorskiego [GDA]08:51
Chełm Cienista08:53
Worcella08:54
Reformacka08:55
Cmentarna08:56
Zaroślak08:58
Kurs nr 16 do Chełm Witosa
Zaroślak08:59
Zaroślak08:59
Cmentarna09:00
Stoczniowców [GDA]09:01
Wronki09:02
Grabowskiego09:04
Dragana - Kładka09:06
Dragana - Szkoła09:07
Cieszyńskiego09:08
Kopeckiego09:09
Chełm - Więckowskiego09:11
Kopeckiego09:13
Chełm Witosa09:15
Kurs nr 17 do Zaroślak
Chełm Witosa09:43
Chełm Witosa09:44
Sikorskiego [GDA]09:46
Chełm Cienista09:48
Worcella09:49
Reformacka09:50
Cmentarna09:51
Zaroślak09:52
Kurs nr 18 do Chełm Witosa
Zaroślak09:54
Zaroślak09:54
Cmentarna09:55
Stoczniowców [GDA]09:56
Wronki09:57
Grabowskiego09:59
Dragana - Kładka10:01
Dragana - Szkoła10:02
Cieszyńskiego10:03
Kopeckiego10:04
Chełm - Więckowskiego10:06
Kopeckiego10:08
Chełm Witosa10:10
Kurs nr 19 do Zaroślak
Chełm Witosa10:43
Chełm Witosa10:44
Sikorskiego [GDA]10:46
Chełm Cienista10:48
Worcella10:49
Reformacka10:50
Cmentarna10:51
Zaroślak10:52
Kurs nr 20 do Chełm Witosa
Zaroślak10:54
Zaroślak10:54
Cmentarna10:55
Stoczniowców [GDA]10:56
Wronki10:57
Grabowskiego10:59
Dragana - Kładka11:01
Dragana - Szkoła11:02
Cieszyńskiego11:03
Kopeckiego11:04
Chełm - Więckowskiego11:06
Kopeckiego11:08
Chełm Witosa11:10
Kurs nr 21 do Zaroślak
Chełm Witosa11:15
Chełm Witosa11:16
Sikorskiego [GDA]11:18
Chełm Cienista11:20
Worcella11:21
Reformacka11:22
Cmentarna11:23
Zaroślak11:24
Kurs nr 22 do Chełm Witosa
Zaroślak11:26
Zaroślak11:26
Cmentarna11:27
Stoczniowców [GDA]11:28
Wronki11:29
Grabowskiego11:31
Dragana - Kładka11:33
Dragana - Szkoła11:34
Cieszyńskiego11:35
Kopeckiego11:36
Chełm - Więckowskiego11:38
Kopeckiego11:40
Chełm Witosa11:42
Kurs nr 23 do Zaroślak
Chełm Witosa11:51
Chełm Witosa11:52
Sikorskiego [GDA]11:54
Chełm Cienista11:56
Worcella11:57
Reformacka11:58
Cmentarna11:59
Zaroślak12:00
Kurs nr 24 do Chełm Witosa
Zaroślak12:02
Zaroślak12:02
Cmentarna12:03
Stoczniowców [GDA]12:04
Wronki12:05
Grabowskiego12:07
Dragana - Kładka12:09
Dragana - Szkoła12:10
Cieszyńskiego12:11
Kopeckiego12:12
Chełm - Więckowskiego12:14
Kopeckiego12:16
Chełm Witosa12:18
Kurs nr 25 do Zaroślak
Chełm Witosa12:25
Chełm Witosa12:26
Sikorskiego [GDA]12:28
Chełm Cienista12:30
Worcella12:31
Reformacka12:32
Cmentarna12:33
Zaroślak12:34
Kurs nr 26 do Chełm Witosa
Zaroślak12:36
Zaroślak12:36
Cmentarna12:37
Stoczniowców [GDA]12:38
Wronki12:39
Grabowskiego12:41
Dragana - Kładka12:43
Dragana - Szkoła12:44
Cieszyńskiego12:45
Kopeckiego12:46
Chełm - Więckowskiego12:48
Kopeckiego12:50
Chełm Witosa12:52
Kurs nr 27 do Zaroślak
Chełm Witosa13:01
Chełm Witosa13:02
Sikorskiego [GDA]13:04
Chełm Cienista13:06
Worcella13:07
Reformacka13:08
Cmentarna13:09
Zaroślak13:10
Kurs nr 28 do Chełm Witosa
Zaroślak13:12
Zaroślak13:12
Cmentarna13:13
Stoczniowców [GDA]13:14
Wronki13:15
Grabowskiego13:17
Dragana - Kładka13:19
Dragana - Szkoła13:20
Cieszyńskiego13:21
Kopeckiego13:22
Chełm - Więckowskiego13:24
Kopeckiego13:26
Chełm Witosa13:28
Kurs nr 29 do Zaroślak
Chełm Witosa13:34
Chełm Witosa13:35
Sikorskiego [GDA]13:37
Chełm Cienista13:39
Worcella13:40
Reformacka13:41
Cmentarna13:42
Zaroślak13:43
Kurs nr 30 do Chełm Witosa
Zaroślak13:45
Zaroślak13:45
Cmentarna13:46
Stoczniowców [GDA]13:47
Wronki13:48
Grabowskiego13:50
Dragana - Kładka13:52
Dragana - Szkoła13:53
Cieszyńskiego13:54
Kopeckiego13:55
Chełm - Więckowskiego13:57
Kopeckiego13:59
Chełm Witosa14:01
Kurs nr 31 do Zaroślak
Chełm Witosa14:06
Chełm Witosa14:07
Sikorskiego [GDA]14:09
Chełm Cienista14:11
Worcella14:12
Reformacka14:13
Cmentarna14:14
Zaroślak14:15
Kurs nr 32 do Chełm Witosa
Zaroślak14:17
Zaroślak14:17
Cmentarna14:18
Stoczniowców [GDA]14:19
Wronki14:20
Grabowskiego14:22
Dragana - Kładka14:24
Dragana - Szkoła14:25
Cieszyńskiego14:26
Kopeckiego14:27
Chełm - Więckowskiego14:29
Kopeckiego14:31
Chełm Witosa14:33
Kurs nr 33 do Zaroślak
Chełm Witosa14:36
Chełm Witosa14:37
Sikorskiego [GDA]14:39
Chełm Cienista14:41
Worcella14:42
Reformacka14:43
Cmentarna14:44
Zaroślak14:45
Kurs nr 34 do Chełm Witosa
Zaroślak14:47
Zaroślak14:47
Cmentarna14:48
Stoczniowców [GDA]14:49
Wronki14:50
Grabowskiego14:52
Dragana - Kładka14:54
Dragana - Szkoła14:55
Cieszyńskiego14:56
Kopeckiego14:57
Chełm - Więckowskiego14:59
Kopeckiego15:01
Chełm Witosa15:03
Kurs nr 35 do Zaroślak
Chełm Witosa15:06
Chełm Witosa15:07
Sikorskiego [GDA]15:09
Chełm Cienista15:11
Worcella15:12
Reformacka15:13
Cmentarna15:14
Zaroślak15:15
Kurs nr 36 do Chełm Witosa
Zaroślak15:17
Zaroślak15:17
Cmentarna15:18
Stoczniowców [GDA]15:19
Wronki15:20
Grabowskiego15:22
Dragana - Kładka15:24
Dragana - Szkoła15:25
Cieszyńskiego15:26
Kopeckiego15:27
Chełm - Więckowskiego15:29
Kopeckiego15:31
Chełm Witosa15:33
Kurs nr 37 do Zaroślak
Chełm Witosa15:50
Chełm Witosa15:51
Sikorskiego [GDA]15:53
Chełm Cienista15:55
Worcella15:56
Reformacka15:57
Cmentarna15:58
Zaroślak15:59
Kurs nr 38 do Chełm Witosa
Zaroślak16:01
Zaroślak16:01
Cmentarna16:02
Stoczniowców [GDA]16:03
Wronki16:04
Grabowskiego16:06
Dragana - Kładka16:08
Dragana - Szkoła16:09
Cieszyńskiego16:10
Kopeckiego16:11
Chełm - Więckowskiego16:13
Kopeckiego16:15
Chełm Witosa16:17
Kurs nr 39 do Zaroślak
Chełm Witosa16:20
Chełm Witosa16:21
Sikorskiego [GDA]16:23
Chełm Cienista16:25
Worcella16:26
Reformacka16:27
Cmentarna16:28
Zaroślak16:29
Kurs nr 40 do Chełm Witosa
Zaroślak16:31
Zaroślak16:31
Cmentarna16:32
Stoczniowców [GDA]16:33
Wronki16:34
Grabowskiego16:36
Dragana - Kładka16:38
Dragana - Szkoła16:39
Cieszyńskiego16:40
Kopeckiego16:41
Chełm - Więckowskiego16:43
Kopeckiego16:45
Chełm Witosa16:47
Kurs nr 41 do Zaroślak
Chełm Witosa16:51
Chełm Witosa16:52
Sikorskiego [GDA]16:54
Chełm Cienista16:56
Worcella16:57
Reformacka16:58
Cmentarna16:59
Zaroślak17:00
Kurs nr 42 do Chełm Witosa
Zaroślak17:02
Zaroślak17:02
Cmentarna17:03
Stoczniowców [GDA]17:04
Wronki17:05
Grabowskiego17:07
Dragana - Kładka17:09
Dragana - Szkoła17:10
Cieszyńskiego17:11
Kopeckiego17:12
Chełm - Więckowskiego17:14
Kopeckiego17:16
Chełm Witosa17:18
Kurs nr 43 do Zaroślak
Chełm Witosa17:33
Chełm Witosa17:34
Sikorskiego [GDA]17:36
Chełm Cienista17:38
Worcella17:39
Reformacka17:40
Cmentarna17:41
Zaroślak17:42
Kurs nr 44 do Chełm Witosa
Zaroślak17:44
Zaroślak17:44
Cmentarna17:45
Stoczniowców [GDA]17:46
Wronki17:47
Grabowskiego17:49
Dragana - Kładka17:51
Dragana - Szkoła17:52
Cieszyńskiego17:53
Kopeckiego17:54
Chełm - Więckowskiego17:56
Kopeckiego17:58
Chełm Witosa18:00
Kurs nr 45 do Baza Hallera
Chełm Witosa18:00
Baza Hallera18:15