• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
21:35
Kurs nr 0 do Dworzec Główny
Baza Hallera05:05
Dworzec Główny05:15
Kurs nr 1 do Chełm - Więckowskiego
Dworzec Główny05:15
Brama Wyżynna05:17
Toruńska05:19
Zaroślak05:20
Cmentarna05:21
Stoczniowców05:22
Wronki05:23
Grabowskiego05:24
Dragana - Kładka05:26
Dragana - Szkoła05:27
Cieszyńskiego05:28
Kopeckiego05:29
Chełm - Więckowskiego05:31
Kurs nr 2 do Jana z Kolna [GDA]
Chełm - Więckowskiego05:34
Kopeckiego05:36
Sikorskiego [GDA]05:38
Chełm Cienista05:39
Worcella05:40
Reformacka05:41
Cmentarna05:42
Zaroślak05:43
Toruńska05:45
Brama Wyżynna05:47
Dworzec Główny05:49
Wały Piastowskie05:50
Jana z Kolna [GDA]05:52
Kurs nr 3 do Chełm - Więckowskiego
Jana z Kolna [GDA]06:08
Wały Piastowskie06:09
Dworzec Główny06:11
Brama Wyżynna06:13
Toruńska06:15
Zaroślak06:17
Cmentarna06:18
Stoczniowców06:19
Wronki06:20
Grabowskiego06:22
Dragana - Kładka06:24
Dragana - Szkoła06:25
Cieszyńskiego06:26
Kopeckiego06:27
Chełm - Więckowskiego06:29
Kurs nr 4 do Dworzec Główny
Chełm - Więckowskiego06:32
Kopeckiego06:34
Sikorskiego [GDA]06:36
Chełm Cienista06:37
Worcella06:38
Reformacka06:39
Cmentarna06:40
Zaroślak06:41
Toruńska06:45
Brama Wyżynna06:48
Dworzec Główny06:50
Kurs nr 5 do Chełm - Więckowskiego
Dworzec Główny06:52
Dworzec Główny06:54
Brama Wyżynna06:56
Toruńska06:58
Zaroślak07:00
Cmentarna07:01
Stoczniowców07:02
Wronki07:03
Grabowskiego07:05
Dragana - Kładka07:07
Dragana - Szkoła07:08
Cieszyńskiego07:09
Kopeckiego07:10
Chełm - Więckowskiego07:12
Kurs nr 6 do Jana z Kolna [GDA]
Chełm - Więckowskiego07:15
Kopeckiego07:17
Sikorskiego [GDA]07:19
Chełm Cienista07:20
Worcella07:21
Reformacka07:22
Cmentarna07:23
Zaroślak07:24
Toruńska07:28
Brama Wyżynna07:31
Dworzec Główny07:33
Wały Piastowskie07:34
Jana z Kolna [GDA]07:36
Kurs nr 7 do Chełm - Więckowskiego
Jana z Kolna [GDA]07:50
Wały Piastowskie07:51
Dworzec Główny07:53
Brama Wyżynna07:55
Toruńska07:57
Zaroślak07:59
Cmentarna08:00
Stoczniowców08:01
Wronki08:02
Grabowskiego08:04
Dragana - Kładka08:06
Dragana - Szkoła08:07
Cieszyńskiego08:08
Kopeckiego08:09
Chełm - Więckowskiego08:11
Kurs nr 8 do Jana z Kolna [GDA]
Chełm - Więckowskiego08:12
Kopeckiego08:14
Sikorskiego [GDA]08:16
Chełm Cienista08:17
Worcella08:18
Reformacka08:19
Cmentarna08:20
Zaroślak08:21
Toruńska08:24
Brama Wyżynna08:26
Dworzec Główny08:28
Wały Piastowskie08:29
Jana z Kolna [GDA]08:31
Kurs nr 9 do Chełm - Więckowskiego
Jana z Kolna [GDA]08:50
Wały Piastowskie08:51
Dworzec Główny08:53
Brama Wyżynna08:55
Toruńska08:57
Zaroślak08:59
Cmentarna09:00
Stoczniowców09:01
Wronki09:02
Grabowskiego09:04
Dragana - Kładka09:06
Dragana - Szkoła09:07
Cieszyńskiego09:08
Kopeckiego09:09
Chełm - Więckowskiego09:11
Kurs nr 10 do Jana z Kolna [GDA]
Chełm - Więckowskiego09:12
Kopeckiego09:14
Sikorskiego [GDA]09:16
Chełm Cienista09:17
Worcella09:18
Reformacka09:19
Cmentarna09:20
Zaroślak09:21
Toruńska09:23
Brama Wyżynna09:25
Dworzec Główny09:27
Wały Piastowskie09:28
Jana z Kolna [GDA]09:30
Kurs nr 11 do Chełm - Więckowskiego
Jana z Kolna [GDA]09:50
Wały Piastowskie09:51
Dworzec Główny09:53
Brama Wyżynna09:55
Toruńska09:57
Zaroślak09:59
Cmentarna10:00
Stoczniowców10:01
Wronki10:02
Grabowskiego10:04
Dragana - Kładka10:06
Dragana - Szkoła10:07
Cieszyńskiego10:08
Kopeckiego10:09
Chełm - Więckowskiego10:11
Kurs nr 12 do Jana z Kolna [GDA]
Chełm - Więckowskiego10:12
Kopeckiego10:14
Sikorskiego [GDA]10:16
Chełm Cienista10:17
Worcella10:18
Reformacka10:19
Cmentarna10:20
Zaroślak10:21
Toruńska10:23
Brama Wyżynna10:25
Dworzec Główny10:27
Wały Piastowskie10:28
Jana z Kolna [GDA]10:30
Kurs nr 13 do Chełm - Więckowskiego
Jana z Kolna [GDA]10:50
Wały Piastowskie10:51
Dworzec Główny10:53
Brama Wyżynna10:55
Toruńska10:57
Zaroślak10:59
Cmentarna11:00
Stoczniowców11:01
Wronki11:02
Grabowskiego11:04
Dragana - Kładka11:06
Dragana - Szkoła11:07
Cieszyńskiego11:08
Kopeckiego11:09
Chełm - Więckowskiego11:11
Kurs nr 14 do Jana z Kolna [GDA]
Chełm - Więckowskiego11:12
Kopeckiego11:14
Sikorskiego [GDA]11:16
Chełm Cienista11:17
Worcella11:18
Reformacka11:19
Cmentarna11:20
Zaroślak11:21
Toruńska11:23
Brama Wyżynna11:25
Dworzec Główny11:27
Wały Piastowskie11:28
Jana z Kolna [GDA]11:30
Kurs nr 15 do Chełm - Więckowskiego
Jana z Kolna [GDA]11:50
Wały Piastowskie11:51
Dworzec Główny11:53
Brama Wyżynna11:55
Toruńska11:57
Zaroślak11:59
Cmentarna12:00
Stoczniowców12:01
Wronki12:02
Grabowskiego12:04
Dragana - Kładka12:06
Dragana - Szkoła12:07
Cieszyńskiego12:08
Kopeckiego12:09
Chełm - Więckowskiego12:11
Kurs nr 16 do Jana z Kolna [GDA]
Chełm - Więckowskiego12:12
Kopeckiego12:14
Sikorskiego [GDA]12:16
Chełm Cienista12:17
Worcella12:18
Reformacka12:19
Cmentarna12:20
Zaroślak12:21
Toruńska12:23
Brama Wyżynna12:25
Dworzec Główny12:27
Wały Piastowskie12:28
Jana z Kolna [GDA]12:30
Kurs nr 17 do Chełm - Więckowskiego
Jana z Kolna [GDA]12:50
Wały Piastowskie12:51
Dworzec Główny12:53
Brama Wyżynna12:55
Toruńska12:57
Zaroślak12:59
Cmentarna13:00
Stoczniowców13:01
Wronki13:02
Grabowskiego13:04
Dragana - Kładka13:06
Dragana - Szkoła13:07
Cieszyńskiego13:08
Kopeckiego13:09
Chełm - Więckowskiego13:11
Kurs nr 18 do Jana z Kolna [GDA]
Chełm - Więckowskiego13:12
Kopeckiego13:14
Sikorskiego [GDA]13:16
Chełm Cienista13:17
Worcella13:18
Reformacka13:19
Cmentarna13:20
Zaroślak13:21
Toruńska13:23
Brama Wyżynna13:25
Dworzec Główny13:27
Wały Piastowskie13:28
Jana z Kolna [GDA]13:30
Kurs nr 19 do Chełm - Więckowskiego
Jana z Kolna [GDA]13:44
Wały Piastowskie13:45
Dworzec Główny13:47
Brama Wyżynna13:49
Toruńska13:51
Zaroślak13:53
Cmentarna13:54
Stoczniowców13:55
Wronki13:56
Grabowskiego13:58
Dragana - Kładka14:00
Dragana - Szkoła14:01
Cieszyńskiego14:02
Kopeckiego14:03
Chełm - Więckowskiego14:05
Kurs nr 20 do Dworzec Główny
Chełm - Więckowskiego14:05
Kopeckiego14:07
Sikorskiego [GDA]14:09
Chełm Cienista14:10
Worcella14:11
Reformacka14:12
Cmentarna14:13
Zaroślak14:14
Toruńska14:16
Brama Wyżynna14:18
Dworzec Główny14:20
Kurs nr 21 do Chełm - Więckowskiego
Dworzec Główny14:25
Dworzec Główny14:27
Brama Wyżynna14:29
Toruńska14:31
Zaroślak14:33
Cmentarna14:34
Stoczniowców14:35
Wronki14:36
Grabowskiego14:38
Dragana - Kładka14:40
Dragana - Szkoła14:41
Cieszyńskiego14:42
Kopeckiego14:43
Chełm - Więckowskiego14:45
Kurs nr 22 do Dworzec Główny
Chełm - Więckowskiego14:45
Kopeckiego14:47
Sikorskiego [GDA]14:49
Chełm Cienista14:50
Worcella14:51
Reformacka14:52
Cmentarna14:53
Zaroślak14:54
Toruńska14:57
Brama Wyżynna14:59
Dworzec Główny15:01
Kurs nr 23 do Chełm - Więckowskiego
Dworzec Główny15:05
Dworzec Główny15:07
Brama Wyżynna15:09
Toruńska15:11
Zaroślak15:13
Cmentarna15:14
Stoczniowców15:15
Wronki15:16
Grabowskiego15:18
Dragana - Kładka15:20
Dragana - Szkoła15:21
Cieszyńskiego15:22
Kopeckiego15:23
Chełm - Więckowskiego15:25
Kurs nr 24 do Dworzec Główny
Chełm - Więckowskiego15:25
Kopeckiego15:27
Sikorskiego [GDA]15:29
Chełm Cienista15:30
Worcella15:31
Reformacka15:32
Cmentarna15:33
Zaroślak15:34
Toruńska15:37
Brama Wyżynna15:39
Dworzec Główny15:41
Kurs nr 25 do Chełm - Więckowskiego
Dworzec Główny15:47
Dworzec Główny15:49
Brama Wyżynna15:51
Toruńska15:53
Zaroślak15:55
Cmentarna15:56
Stoczniowców15:57
Wronki15:58
Grabowskiego16:00
Dragana - Kładka16:02
Dragana - Szkoła16:03
Cieszyńskiego16:04
Kopeckiego16:05
Chełm - Więckowskiego16:07
Kurs nr 26 do Jana z Kolna [GDA]
Chełm - Więckowskiego16:07
Kopeckiego16:09
Sikorskiego [GDA]16:11
Chełm Cienista16:12
Worcella16:13
Reformacka16:14
Cmentarna16:15
Zaroślak16:16
Toruńska16:19
Brama Wyżynna16:21
Dworzec Główny16:23
Wały Piastowskie16:24
Jana z Kolna [GDA]16:26
Kurs nr 27 do Chełm - Więckowskiego
Jana z Kolna [GDA]16:48
Wały Piastowskie16:49
Dworzec Główny16:51
Brama Wyżynna16:53
Toruńska16:55
Zaroślak16:57
Cmentarna16:58
Stoczniowców16:59
Wronki17:00
Grabowskiego17:02
Dragana - Kładka17:04
Dragana - Szkoła17:05
Cieszyńskiego17:06
Kopeckiego17:07
Chełm - Więckowskiego17:09
Kurs nr 28 do Jana z Kolna [GDA]
Chełm - Więckowskiego17:15
Kopeckiego17:17
Sikorskiego [GDA]17:19
Chełm Cienista17:20
Worcella17:21
Reformacka17:22
Cmentarna17:23
Zaroślak17:24
Toruńska17:26
Brama Wyżynna17:28
Dworzec Główny17:30
Wały Piastowskie17:31
Jana z Kolna [GDA]17:33
Kurs nr 29 do Chełm - Więckowskiego
Jana z Kolna [GDA]18:02
Wały Piastowskie18:03
Dworzec Główny18:05
Brama Wyżynna18:07
Toruńska18:09
Zaroślak18:11
Cmentarna18:12
Stoczniowców18:13
Wronki18:14
Grabowskiego18:16
Dragana - Kładka18:18
Dragana - Szkoła18:19
Cieszyńskiego18:20
Kopeckiego18:21
Chełm - Więckowskiego18:23
Kurs nr 30 do Jana z Kolna [GDA]
Chełm - Więckowskiego18:25
Kopeckiego18:27
Sikorskiego [GDA]18:29
Chełm Cienista18:30
Worcella18:31
Reformacka18:32
Cmentarna18:33
Zaroślak18:34
Toruńska18:36
Brama Wyżynna18:38
Dworzec Główny18:40
Wały Piastowskie18:41
Jana z Kolna [GDA]18:43
Kurs nr 31 do Chełm - Więckowskiego
Jana z Kolna [GDA]19:02
Wały Piastowskie19:03
Dworzec Główny19:05
Brama Wyżynna19:07
Toruńska19:09
Zaroślak19:11
Cmentarna19:12
Stoczniowców19:13
Wronki19:14
Grabowskiego19:16
Dragana - Kładka19:18
Dragana - Szkoła19:19
Cieszyńskiego19:20
Kopeckiego19:21
Chełm - Więckowskiego19:23
Kurs nr 32 do Jana z Kolna [GDA]
Chełm - Więckowskiego19:25
Kopeckiego19:27
Sikorskiego [GDA]19:29
Chełm Cienista19:30
Worcella19:31
Reformacka19:32
Cmentarna19:33
Zaroślak19:34
Toruńska19:36
Brama Wyżynna19:38
Dworzec Główny19:40
Wały Piastowskie19:41
Jana z Kolna [GDA]19:43
Kurs nr 33 do Chełm - Więckowskiego
Jana z Kolna [GDA]20:02
Wały Piastowskie20:03
Dworzec Główny20:05
Brama Wyżynna20:07
Toruńska20:09
Zaroślak20:11
Cmentarna20:12
Stoczniowców20:13
Wronki20:14
Grabowskiego20:16
Dragana - Kładka20:18
Dragana - Szkoła20:19
Cieszyńskiego20:20
Kopeckiego20:21
Chełm - Więckowskiego20:23
Kurs nr 34 do Jana z Kolna [GDA]
Chełm - Więckowskiego20:25
Kopeckiego20:27
Sikorskiego [GDA]20:29
Chełm Cienista20:30
Worcella20:31
Reformacka20:32
Cmentarna20:33
Zaroślak20:34
Toruńska20:36
Brama Wyżynna20:38
Dworzec Główny20:40
Wały Piastowskie20:41
Jana z Kolna [GDA]20:43
Kurs nr 35 do Chełm - Więckowskiego
Jana z Kolna [GDA]21:02
Wały Piastowskie21:03
Dworzec Główny21:05
Brama Wyżynna21:07
Toruńska21:09
Zaroślak21:11
Cmentarna21:12
Stoczniowców21:13
Wronki21:14
Grabowskiego21:15
Dragana - Kładka21:17
Dragana - Szkoła21:18
Cieszyńskiego21:19
Kopeckiego21:20
Chełm - Więckowskiego21:22
Kurs nr 36 do Dworzec Główny
Chełm - Więckowskiego21:25
Kopeckiego21:27
Sikorskiego [GDA]21:29
Chełm Cienista21:30
Worcella21:31
Reformacka21:32
Cmentarna21:33
Zaroślak21:34
Toruńska21:36
Brama Wyżynna21:38
Dworzec Główny21:40
Kurs nr 37 do Baza Hallera
Dworzec Główny21:40
Baza Hallera21:50