• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
03:10
Kurs nr 3 do Górki Zachodnie
Jana z Kolna [GDA]10:31
Wały Piastowskie10:32
Dworzec Główny10:34
Brama Wyżynna10:36
Muzeum Narodowe10:39
Dobra10:41
Wróbla10:42
Chłodna10:44
Akademia Muzyczna10:45
Elbląska10:47
Głęboka10:48
Bajki10:50
Dickensa10:51
Kaczeńce - Sienna10:52
Tamka10:54
Pawia10:56
Kłosowa10:58
Sówki11:00
Steczka11:01
Kępna11:02
Górecka11:03
Baza Manipulacyjna11:04
Łęczycka11:05
Łowicka [GDA]11:06
Górki Zachodnie11:08
Kurs nr 4 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Zachodnie11:14
Łowicka [GDA]11:16
Łęczycka11:17
Baza Manipulacyjna11:18
Górecka11:19
Kępna11:20
Steczka11:21
Sówki11:22
Kłosowa11:24
Pawia11:25
Tamka11:27
Kaczeńce - Sienna11:28
Sucharskiego11:30
Lenartowicza11:31
Przeróbka11:32
Głęboka11:34
Brama Żuławska11:35
Szafarnia11:37
Dolne Miasto11:39
Śluza11:40
Kamienna Grobla11:41
Muzeum Narodowe11:43
Toruńska11:45
Brama Wyżynna11:47
Dworzec Główny11:49
Wały Piastowskie11:50
Jana z Kolna [GDA]11:52
Kurs nr 7 do Górki Zachodnie
Jana z Kolna [GDA]13:41
Wały Piastowskie13:42
Dworzec Główny13:44
Brama Wyżynna13:46
Muzeum Narodowe13:49
Dobra13:51
Wróbla13:52
Chłodna13:54
Akademia Muzyczna13:55
Elbląska13:57
Głęboka13:58
Bajki14:00
Dickensa14:01
Kaczeńce - Sienna14:02
Tamka14:04
Pawia14:06
Kłosowa14:08
Sówki14:10
Steczka14:11
Kępna14:12
Górecka14:13
Baza Manipulacyjna14:14
Łęczycka14:15
Łowicka [GDA]14:16
Górki Zachodnie14:18
Kurs nr 8 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Zachodnie14:24
Łowicka [GDA]14:26
Łęczycka14:27
Baza Manipulacyjna14:28
Górecka14:29
Kępna14:30
Steczka14:31
Sówki14:32
Kłosowa14:34
Pawia14:35
Tamka14:37
Kaczeńce - Sienna14:38
Sucharskiego14:40
Lenartowicza14:41
Przeróbka14:42
Głęboka14:44
Brama Żuławska14:45
Szafarnia14:47
Dolne Miasto14:49
Śluza14:50
Kamienna Grobla14:51
Muzeum Narodowe14:53
Toruńska14:55
Brama Wyżynna14:57
Dworzec Główny14:59
Wały Piastowskie15:00
Jana z Kolna [GDA]15:02
Kurs nr 9 do Górki Zachodnie
Jana z Kolna [GDA]15:41
Wały Piastowskie15:42
Dworzec Główny15:44
Brama Wyżynna15:46
Muzeum Narodowe15:49
Dobra15:51
Wróbla15:52
Chłodna15:54
Akademia Muzyczna15:55
Elbląska15:57
Głęboka15:58
Bajki16:00
Dickensa16:01
Kaczeńce - Sienna16:02
Tamka16:04
Pawia16:06
Kłosowa16:08
Sówki16:10
Steczka16:11
Kępna16:12
Górecka16:13
Baza Manipulacyjna16:14
Łęczycka16:15
Łowicka [GDA]16:16
Górki Zachodnie16:18
Kurs nr 10 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Zachodnie16:24
Łowicka [GDA]16:26
Łęczycka16:27
Baza Manipulacyjna16:28
Górecka16:29
Kępna16:30
Steczka16:31
Sówki16:32
Kłosowa16:34
Pawia16:35
Tamka16:37
Kaczeńce - Sienna16:38
Sucharskiego16:40
Lenartowicza16:41
Przeróbka16:42
Głęboka16:44
Brama Żuławska16:45
Szafarnia16:47
Dolne Miasto16:49
Śluza16:50
Kamienna Grobla16:51
Muzeum Narodowe16:53
Toruńska16:55
Brama Wyżynna16:57
Dworzec Główny16:59
Wały Piastowskie17:00
Jana z Kolna [GDA]17:02