• Od 01 06 2020 maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Szczegóły na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
05:19
Kurs nr 0 do Dworzec Główny
Baza Hallera04:24
Dworzec Główny04:34
Kurs nr 1 do Górki Zachodnie
Dworzec Główny04:34
Brama Wyżynna04:36
Muzeum Narodowe04:39
Dobra (N/Ż)04:40
Wróbla04:41
Chłodna04:43
Akademia Muzyczna04:44
Elbląska04:45
Głęboka04:46
Bajki04:48
Dickensa (N/Ż)04:49
Kaczeńce - Sienna (N/Ż)04:50
Tamka04:52
Pawia04:54
Kłosowa04:55
Sówki04:57
Steczka04:58
Kępna (N/Ż)04:59
Górecka (N/Ż)05:00
Baza Manipulacyjna (N/Ż)05:01
Łęczycka05:02
Łowicka [GDA]05:03
Górki Zachodnie05:05
Kurs nr 2 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Zachodnie05:09
Łowicka [GDA]05:11
Łęczycka05:12
Baza Manipulacyjna (N/Ż)05:13
Górecka (N/Ż)05:14
Kępna (N/Ż)05:15
Steczka05:16
Sówki05:17
Kłosowa05:19
Pawia05:20
Tamka05:22
Kaczeńce - Sienna (N/Ż)05:23
Sucharskiego05:25
Lenartowicza05:26
Przeróbka05:27
Głęboka05:29
Brama Żuławska05:30
Akademia Muzyczna05:31
Chmielna (N/Ż)05:33
Śluza05:35
Kamienna Grobla05:36
Muzeum Narodowe05:38
Toruńska05:39
Brama Wyżynna05:41
Dworzec Główny05:43
Wały Piastowskie05:44
Jana z Kolna [GDA]05:46
Kurs nr 3 do Górki Zachodnie
Jana z Kolna [GDA]05:51
Wały Piastowskie05:52
Dworzec Główny05:54
Brama Wyżynna05:56
Muzeum Narodowe05:59
Dobra (N/Ż)06:01
Wróbla06:02
Chłodna06:04
Akademia Muzyczna06:05
Elbląska06:06
Głęboka06:07
Bajki06:09
Dickensa (N/Ż)06:10
Kaczeńce - Sienna (N/Ż)06:11
Tamka06:13
Pawia06:15
Kłosowa06:17
Sówki06:19
Steczka06:20
Kępna (N/Ż)06:21
Górecka (N/Ż)06:22
Baza Manipulacyjna (N/Ż)06:23
Łęczycka06:24
Łowicka [GDA]06:25
Górki Zachodnie06:27
Kurs nr 4 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Zachodnie06:30
Łowicka [GDA]06:32
Łęczycka06:33
Baza Manipulacyjna (N/Ż)06:34
Górecka (N/Ż)06:35
Kępna (N/Ż)06:36
Steczka06:37
Sówki06:38
Kłosowa06:40
Pawia06:42
Tamka06:44
Kaczeńce - Sienna (N/Ż)06:45
Sucharskiego06:47
Lenartowicza06:48
Przeróbka06:49
Głęboka06:51
Brama Żuławska06:53
Akademia Muzyczna06:54
Chmielna (N/Ż)06:56
Śluza06:58
Kamienna Grobla06:59
Muzeum Narodowe07:01
Toruńska07:03
Brama Wyżynna07:06
Dworzec Główny07:08
Wały Piastowskie07:09
Jana z Kolna [GDA]07:11
Kurs nr 5 do Górki Zachodnie
Jana z Kolna [GDA]07:29
Wały Piastowskie07:30
Dworzec Główny07:32
Brama Wyżynna07:34
Muzeum Narodowe07:38
Dobra (N/Ż)07:40
Wróbla07:41
Chłodna07:43
Akademia Muzyczna07:44
Elbląska07:46
Głęboka07:47
Bajki07:49
Dickensa (N/Ż)07:50
Kaczeńce - Sienna (N/Ż)07:51
Tamka07:53
Pawia07:55
Kłosowa07:57
Sówki07:59
Steczka08:00
Kępna (N/Ż)08:01
Górecka (N/Ż)08:02
Baza Manipulacyjna (N/Ż)08:03
Łęczycka08:04
Łowicka [GDA]08:05
Górki Zachodnie08:07
Kurs nr 6 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Zachodnie08:10
Łowicka [GDA]08:12
Łęczycka08:13
Baza Manipulacyjna (N/Ż)08:14
Górecka (N/Ż)08:15
Kępna (N/Ż)08:16
Steczka08:17
Sówki08:18
Kłosowa08:20
Pawia08:22
Tamka08:24
Kaczeńce - Sienna (N/Ż)08:25
Sucharskiego08:27
Lenartowicza08:28
Przeróbka08:29
Głęboka08:31
Brama Żuławska08:33
Akademia Muzyczna08:34
Chmielna (N/Ż)08:36
Śluza08:38
Kamienna Grobla08:39
Muzeum Narodowe08:41
Toruńska08:43
Brama Wyżynna08:45
Dworzec Główny08:47
Wały Piastowskie08:48
Jana z Kolna [GDA]08:50
Kurs nr 7 do Górki Zachodnie
Jana z Kolna [GDA]09:01
Wały Piastowskie09:02
Dworzec Główny09:04
Brama Wyżynna09:06
Muzeum Narodowe09:09
Dobra (N/Ż)09:11
Wróbla09:12
Chłodna09:14
Akademia Muzyczna09:15
Elbląska09:17
Głęboka09:18
Bajki09:20
Dickensa (N/Ż)09:21
Kaczeńce - Sienna (N/Ż)09:22
Tamka09:24
Pawia09:26
Kłosowa09:28
Sówki09:30
Steczka09:31
Kępna (N/Ż)09:32
Górecka (N/Ż)09:33
Baza Manipulacyjna (N/Ż)09:34
Łęczycka09:35
Łowicka [GDA]09:36
Górki Zachodnie09:38
Kurs nr 8 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Zachodnie09:43
Łowicka [GDA]09:45
Łęczycka09:46
Baza Manipulacyjna (N/Ż)09:47
Górecka (N/Ż)09:48
Kępna (N/Ż)09:49
Steczka09:50
Sówki09:51
Kłosowa09:53
Pawia09:55
Tamka09:57
Kaczeńce - Sienna (N/Ż)09:58
Sucharskiego10:00
Lenartowicza10:01
Przeróbka10:02
Głęboka10:04
Brama Żuławska10:06
Akademia Muzyczna10:07
Chmielna (N/Ż)10:09
Śluza10:11
Kamienna Grobla10:12
Muzeum Narodowe10:14
Toruńska10:16
Brama Wyżynna10:18
Dworzec Główny10:20
Wały Piastowskie10:21
Jana z Kolna [GDA]10:23
Kurs nr 11 do Górki Zachodnie
Jana z Kolna [GDA]12:21
Wały Piastowskie12:22
Dworzec Główny12:24
Brama Wyżynna12:26
Muzeum Narodowe12:29
Dobra (N/Ż)12:31
Wróbla12:32
Chłodna12:34
Akademia Muzyczna12:35
Elbląska12:37
Głęboka12:38
Bajki12:40
Dickensa (N/Ż)12:41
Kaczeńce - Sienna (N/Ż)12:42
Tamka12:44
Pawia12:46
Kłosowa12:48
Sówki12:50
Steczka12:51
Kępna (N/Ż)12:52
Górecka (N/Ż)12:53
Baza Manipulacyjna (N/Ż)12:54
Łęczycka12:55
Łowicka [GDA]12:56
Górki Zachodnie12:58
Kurs nr 12 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Zachodnie13:03
Łowicka [GDA]13:05
Łęczycka13:06
Baza Manipulacyjna (N/Ż)13:07
Górecka (N/Ż)13:08
Kępna (N/Ż)13:09
Steczka13:10
Sówki13:11
Kłosowa13:13
Pawia13:15
Tamka13:17
Kaczeńce - Sienna (N/Ż)13:18
Sucharskiego13:20
Lenartowicza13:21
Przeróbka13:22
Głęboka13:24
Brama Żuławska13:26
Akademia Muzyczna13:27
Chmielna (N/Ż)13:29
Śluza13:31
Kamienna Grobla13:32
Muzeum Narodowe13:34
Toruńska13:36
Brama Wyżynna13:38
Dworzec Główny13:40
Wały Piastowskie13:41
Jana z Kolna [GDA]13:43
Kurs nr 13 do Górki Zachodnie
Jana z Kolna [GDA]13:52
Wały Piastowskie13:53
Dworzec Główny13:56
Brama Wyżynna13:59
Muzeum Narodowe14:03
Dobra (N/Ż)14:05
Wróbla14:06
Chłodna14:08
Akademia Muzyczna14:09
Elbląska14:11
Głęboka14:12
Bajki14:14
Dickensa (N/Ż)14:15
Kaczeńce - Sienna (N/Ż)14:16
Tamka14:18
Pawia14:20
Kłosowa14:22
Sówki14:24
Steczka14:25
Kępna (N/Ż)14:26
Górecka (N/Ż)14:27
Baza Manipulacyjna (N/Ż)14:28
Łęczycka14:29
Łowicka [GDA]14:30
Górki Zachodnie14:32
Kurs nr 14 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Zachodnie14:37
Łowicka [GDA]14:39
Łęczycka14:40
Baza Manipulacyjna (N/Ż)14:41
Górecka (N/Ż)14:42
Kępna (N/Ż)14:43
Steczka14:44
Sówki14:45
Kłosowa14:47
Pawia14:49
Tamka14:51
Kaczeńce - Sienna (N/Ż)14:52
Sucharskiego14:54
Lenartowicza14:55
Przeróbka14:56
Głęboka14:58
Brama Żuławska15:00
Akademia Muzyczna15:01
Chmielna (N/Ż)15:03
Śluza15:05
Kamienna Grobla15:06
Muzeum Narodowe15:09
Toruńska15:11
Brama Wyżynna15:13
Dworzec Główny15:15
Wały Piastowskie15:16
Jana z Kolna [GDA]15:18
Kurs nr 15 do Górki Zachodnie
Jana z Kolna [GDA]15:32
Wały Piastowskie15:33
Dworzec Główny15:36
Brama Wyżynna15:39
Muzeum Narodowe15:43
Dobra (N/Ż)15:45
Wróbla15:46
Chłodna15:48
Akademia Muzyczna15:49
Elbląska15:51
Głęboka15:52
Bajki15:54
Dickensa (N/Ż)15:55
Kaczeńce - Sienna (N/Ż)15:56
Tamka15:58
Pawia16:00
Kłosowa16:02
Sówki16:04
Steczka16:05
Kępna (N/Ż)16:06
Górecka (N/Ż)16:07
Baza Manipulacyjna (N/Ż)16:08
Łęczycka16:09
Łowicka [GDA]16:10
Górki Zachodnie16:12
Kurs nr 16 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Zachodnie16:17
Łowicka [GDA]16:19
Łęczycka16:20
Baza Manipulacyjna (N/Ż)16:21
Górecka (N/Ż)16:22
Kępna (N/Ż)16:23
Steczka16:24
Sówki16:25
Kłosowa16:27
Pawia16:29
Tamka16:31
Kaczeńce - Sienna (N/Ż)16:32
Sucharskiego16:34
Lenartowicza16:35
Przeróbka16:36
Głęboka16:38
Brama Żuławska16:40
Akademia Muzyczna16:41
Chmielna (N/Ż)16:43
Śluza16:45
Kamienna Grobla16:46
Muzeum Narodowe16:49
Toruńska16:51
Brama Wyżynna16:53
Dworzec Główny16:55
Wały Piastowskie16:56
Jana z Kolna [GDA]16:58
Kurs nr 17 do Górki Zachodnie
Jana z Kolna [GDA]17:13
Wały Piastowskie17:14
Dworzec Główny17:16
Brama Wyżynna17:18
Muzeum Narodowe17:21
Dobra (N/Ż)17:23
Wróbla17:24
Chłodna17:26
Akademia Muzyczna17:27
Elbląska17:29
Głęboka17:30
Bajki17:32
Dickensa (N/Ż)17:33
Kaczeńce - Sienna (N/Ż)17:34
Tamka17:36
Pawia17:38
Kłosowa17:40
Sówki17:42
Steczka17:43
Kępna (N/Ż)17:44
Górecka (N/Ż)17:45
Baza Manipulacyjna (N/Ż)17:46
Łęczycka17:47
Łowicka [GDA]17:48
Górki Zachodnie17:50
Kurs nr 18 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Zachodnie18:04
Łowicka [GDA]18:06
Łęczycka18:07
Baza Manipulacyjna (N/Ż)18:08
Górecka (N/Ż)18:09
Kępna (N/Ż)18:10
Steczka18:11
Sówki18:12
Kłosowa18:14
Pawia18:16
Tamka18:18
Kaczeńce - Sienna (N/Ż)18:19
Sucharskiego18:21
Lenartowicza18:22
Przeróbka18:23
Głęboka18:25
Brama Żuławska18:27
Akademia Muzyczna18:28
Chmielna (N/Ż)18:29
Śluza18:31
Kamienna Grobla18:32
Muzeum Narodowe18:34
Toruńska18:36
Brama Wyżynna18:38
Dworzec Główny18:40
Wały Piastowskie18:41
Jana z Kolna [GDA]18:43