• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
17:36
Kurs nr 5 do Górki Zachodnie
Dworzec Główny07:51
Dworzec Główny07:54
Brama Wyżynna07:56
Muzeum Narodowe07:59
Dobra08:00
Wróbla08:01
Chłodna08:03
Akademia Muzyczna08:04
Elbląska08:06
Głęboka08:07
Bajki08:09
Dickensa08:10
Kaczeńce - Sienna08:11
Tamka08:13
Pawia08:15
Kłosowa08:17
Sówki08:19
Steczka08:20
Kępna08:21
Górecka08:22
Baza Manipulacyjna08:23
Łęczycka08:24
Łowicka [GDA]08:25
Górki Zachodnie08:27
Kurs nr 6 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Zachodnie08:34
Łowicka [GDA]08:36
Łęczycka08:37
Baza Manipulacyjna08:38
Górecka08:39
Kępna08:40
Steczka08:41
Sówki08:42
Kłosowa08:44
Pawia08:45
Tamka08:47
Kaczeńce - Sienna08:48
Sucharskiego08:50
Lenartowicza08:51
Przeróbka08:52
Głęboka08:54
Brama Żuławska08:55
Szafarnia08:57
Dolne Miasto08:59
Śluza09:00
Kamienna Grobla09:01
Muzeum Narodowe09:03
Toruńska09:05
Brama Wyżynna09:07
Dworzec Główny09:09
Wały Piastowskie09:10
Jana z Kolna [GDA]09:12
Kurs nr 7 do Górki Zachodnie
Jana z Kolna [GDA]09:51
Wały Piastowskie09:52
Dworzec Główny09:54
Brama Wyżynna09:56
Muzeum Narodowe09:59
Dobra10:01
Wróbla10:02
Chłodna10:04
Akademia Muzyczna10:05
Elbląska10:07
Głęboka10:08
Bajki10:10
Dickensa10:11
Kaczeńce - Sienna10:12
Tamka10:14
Pawia10:16
Kłosowa10:18
Sówki10:20
Steczka10:21
Kępna10:22
Górecka10:23
Baza Manipulacyjna10:24
Łęczycka10:25
Łowicka [GDA]10:26
Górki Zachodnie10:28
Kurs nr 8 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Zachodnie10:45
Łowicka [GDA]10:47
Łęczycka10:48
Baza Manipulacyjna10:49
Górecka10:50
Kępna10:51
Steczka10:52
Sówki10:53
Kłosowa10:55
Pawia10:56
Tamka10:58
Kaczeńce - Sienna10:59
Sucharskiego11:01
Lenartowicza11:02
Przeróbka11:03
Głęboka11:05
Brama Żuławska11:06
Szafarnia11:08
Dolne Miasto11:10
Śluza11:11
Kamienna Grobla11:12
Muzeum Narodowe11:14
Toruńska11:16
Brama Wyżynna11:18
Dworzec Główny11:20
Wały Piastowskie11:21
Jana z Kolna [GDA]11:23
Kurs nr 9 do Górki Zachodnie
Jana z Kolna [GDA]11:41
Wały Piastowskie11:42
Dworzec Główny11:44
Brama Wyżynna11:46
Muzeum Narodowe11:49
Dobra11:51
Wróbla11:52
Chłodna11:54
Akademia Muzyczna11:55
Elbląska11:57
Głęboka11:58
Bajki12:00
Dickensa12:01
Kaczeńce - Sienna12:02
Tamka12:04
Pawia12:06
Kłosowa12:08
Sówki12:10
Steczka12:11
Kępna12:12
Górecka12:13
Baza Manipulacyjna12:14
Łęczycka12:15
Łowicka [GDA]12:16
Górki Zachodnie12:18
Kurs nr 10 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Zachodnie12:24
Łowicka [GDA]12:26
Łęczycka12:27
Baza Manipulacyjna12:28
Górecka12:29
Kępna12:30
Steczka12:31
Sówki12:32
Kłosowa12:34
Pawia12:35
Tamka12:37
Kaczeńce - Sienna12:38
Sucharskiego12:40
Lenartowicza12:41
Przeróbka12:42
Głęboka12:44
Brama Żuławska12:45
Szafarnia12:47
Dolne Miasto12:49
Śluza12:50
Kamienna Grobla12:51
Muzeum Narodowe12:53
Toruńska12:55
Brama Wyżynna12:57
Dworzec Główny12:59
Wały Piastowskie13:00
Jana z Kolna [GDA]13:02
Kurs nr 13 do Górki Zachodnie
Jana z Kolna [GDA]15:01
Wały Piastowskie15:02
Dworzec Główny15:04
Brama Wyżynna15:06
Muzeum Narodowe15:09
Dobra15:11
Wróbla15:12
Chłodna15:14
Akademia Muzyczna15:15
Elbląska15:17
Głęboka15:18
Bajki15:20
Dickensa15:21
Kaczeńce - Sienna15:22
Tamka15:24
Pawia15:26
Kłosowa15:28
Sówki15:30
Steczka15:31
Kępna15:32
Górecka15:33
Baza Manipulacyjna15:34
Łęczycka15:35
Łowicka [GDA]15:36
Górki Zachodnie15:38
Kurs nr 14 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Zachodnie15:44
Łowicka [GDA]15:46
Łęczycka15:47
Baza Manipulacyjna15:48
Górecka15:49
Kępna15:50
Steczka15:51
Sówki15:52
Kłosowa15:54
Pawia15:55
Tamka15:57
Kaczeńce - Sienna15:58
Sucharskiego16:00
Lenartowicza16:01
Przeróbka16:02
Głęboka16:04
Brama Żuławska16:05
Szafarnia16:07
Dolne Miasto16:09
Śluza16:10
Kamienna Grobla16:11
Muzeum Narodowe16:13
Toruńska16:15
Brama Wyżynna16:17
Dworzec Główny16:19
Wały Piastowskie16:20
Jana z Kolna [GDA]16:22
Kurs nr 15 do Górki Zachodnie
Jana z Kolna [GDA]17:01
Wały Piastowskie17:02
Dworzec Główny17:04
Brama Wyżynna17:06
Muzeum Narodowe17:09
Dobra17:11
Wróbla17:12
Chłodna17:14
Akademia Muzyczna17:15
Elbląska17:17
Głęboka17:18
Bajki17:20
Dickensa17:21
Kaczeńce - Sienna17:22
Tamka17:24
Pawia17:26
Kłosowa17:28
Sówki17:30
Steczka17:31
Kępna17:32
Górecka17:33
Baza Manipulacyjna17:34
Łęczycka17:35
Łowicka [GDA]17:36
Górki Zachodnie17:38
Kurs nr 16 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Zachodnie17:44
Łowicka [GDA]17:46
Łęczycka17:47
Baza Manipulacyjna17:48
Górecka17:49
Kępna17:50
Steczka17:51
Sówki17:52
Kłosowa17:54
Pawia17:55
Tamka17:57
Kaczeńce - Sienna17:58
Sucharskiego18:00
Lenartowicza18:01
Przeróbka18:02
Głęboka18:04
Brama Żuławska18:05
Szafarnia18:07
Dolne Miasto18:09
Śluza18:10
Kamienna Grobla18:11
Muzeum Narodowe18:13
Toruńska18:15
Brama Wyżynna18:17
Dworzec Główny18:19
Wały Piastowskie18:20
Jana z Kolna [GDA]18:22
Kurs nr 17 do Górki Zachodnie
Jana z Kolna [GDA]18:31
Wały Piastowskie18:32
Dworzec Główny18:34
Brama Wyżynna18:36
Muzeum Narodowe18:39
Dobra18:41
Wróbla18:42
Chłodna18:44
Akademia Muzyczna18:45
Elbląska18:47
Głęboka18:48
Bajki18:50
Dickensa18:51
Kaczeńce - Sienna18:52
Tamka18:54
Pawia18:56
Kłosowa18:58
Sówki19:00
Steczka19:01
Kępna19:02
Górecka19:03
Baza Manipulacyjna19:04
Łęczycka19:05
Łowicka [GDA]19:06
Górki Zachodnie19:08
Kurs nr 18 do Dworzec Główny
Górki Zachodnie19:14
Łowicka [GDA]19:16
Łęczycka19:17
Baza Manipulacyjna19:18
Górecka19:19
Kępna19:20
Steczka19:21
Sówki19:22
Kłosowa19:24
Pawia19:25
Tamka19:27
Kaczeńce - Sienna19:28
Sucharskiego19:30
Lenartowicza19:31
Przeróbka19:32
Głęboka19:34
Brama Żuławska19:35
Szafarnia19:37
Dolne Miasto19:39
Śluza19:40
Kamienna Grobla19:41
Muzeum Narodowe19:43
Toruńska19:45
Brama Wyżynna19:47
Dworzec Główny19:49
Kurs nr 19 do Górki Zachodnie
Dworzec Główny19:54
Dworzec Główny19:57
Brama Wyżynna19:59
Muzeum Narodowe20:02
Dobra20:03
Wróbla20:04
Chłodna20:06
Akademia Muzyczna20:07
Elbląska20:09
Głęboka20:10
Bajki20:12
Dickensa20:13
Kaczeńce - Sienna20:14
Tamka20:16
Pawia20:18
Kłosowa20:19
Sówki20:21
Steczka20:22
Kępna20:23
Górecka20:24
Baza Manipulacyjna20:25
Łęczycka20:26
Łowicka [GDA]20:27
Górki Zachodnie20:29
Kurs nr 20 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Zachodnie20:39
Łowicka [GDA]20:41
Łęczycka20:42
Baza Manipulacyjna20:43
Górecka20:44
Kępna20:45
Steczka20:46
Sówki20:47
Kłosowa20:49
Pawia20:50
Tamka20:52
Kaczeńce - Sienna20:53
Sucharskiego20:55
Lenartowicza20:56
Przeróbka20:57
Głęboka20:59
Brama Żuławska21:00
Szafarnia21:02
Dolne Miasto21:04
Śluza21:05
Kamienna Grobla21:06
Muzeum Narodowe21:08
Toruńska21:09
Brama Wyżynna21:11
Dworzec Główny21:13
Wały Piastowskie21:14
Jana z Kolna [GDA]21:16