• Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej szczegółów na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
20:13
Kurs nr 9 do Górki Zachodnie
Jana z Kolna [GDA]11:01
Wały Piastowskie11:02
Dworzec Główny11:04
Brama Wyżynna11:06
Muzeum Narodowe11:09
Dobra11:11
Wróbla11:12
Chłodna11:14
Akademia Muzyczna11:15
Elbląska11:17
Głęboka11:18
Bajki11:20
Dickensa11:21
Kaczeńce - Sienna11:22
Tamka11:24
Pawia11:26
Kłosowa11:28
Sówki11:30
Steczka11:31
Kępna11:32
Górecka11:33
Baza Manipulacyjna11:34
Łęczycka11:35
Łowicka [GDA]11:36
Górki Zachodnie11:38
Kurs nr 10 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Zachodnie11:43
Łowicka [GDA]11:45
Łęczycka11:46
Baza Manipulacyjna11:47
Górecka11:48
Kępna11:49
Steczka11:50
Sówki11:51
Kłosowa11:53
Pawia11:55
Tamka11:57
Kaczeńce - Sienna11:58
Sucharskiego12:00
Lenartowicza12:01
Przeróbka12:02
Głęboka12:04
Brama Żuławska12:06
Akademia Muzyczna12:07
Chmielna12:09
Śluza12:11
Kamienna Grobla12:12
Muzeum Narodowe12:14
Toruńska12:16
Brama Wyżynna12:18
Dworzec Główny12:20
Wały Piastowskie12:21
Jana z Kolna [GDA]12:23
Kurs nr 11 do Górki Zachodnie
Jana z Kolna [GDA]12:51
Wały Piastowskie12:52
Dworzec Główny12:54
Brama Wyżynna12:56
Muzeum Narodowe12:59
Dobra13:01
Wróbla13:02
Chłodna13:04
Akademia Muzyczna13:05
Elbląska13:07
Głęboka13:08
Bajki13:10
Dickensa13:11
Kaczeńce - Sienna13:12
Tamka13:14
Pawia13:16
Kłosowa13:18
Sówki13:20
Steczka13:21
Kępna13:22
Górecka13:23
Baza Manipulacyjna13:24
Łęczycka13:25
Łowicka [GDA]13:26
Górki Zachodnie13:28
Kurs nr 12 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Zachodnie13:37
Łowicka [GDA]13:39
Łęczycka13:40
Baza Manipulacyjna13:41
Górecka13:42
Kępna13:43
Steczka13:44
Sówki13:45
Kłosowa13:47
Pawia13:49
Tamka13:51
Kaczeńce - Sienna13:52
Sucharskiego13:54
Lenartowicza13:55
Przeróbka13:56
Głęboka13:58
Brama Żuławska14:00
Akademia Muzyczna14:01
Chmielna14:03
Śluza14:05
Kamienna Grobla14:06
Muzeum Narodowe14:08
Toruńska14:10
Brama Wyżynna14:12
Dworzec Główny14:14
Wały Piastowskie14:15
Jana z Kolna [GDA]14:17
Kurs nr 13 do Górki Zachodnie
Jana z Kolna [GDA]14:32
Wały Piastowskie14:33
Dworzec Główny14:36
Brama Wyżynna14:39
Muzeum Narodowe14:43
Dobra14:45
Wróbla14:46
Chłodna14:48
Akademia Muzyczna14:49
Elbląska14:51
Głęboka14:52
Bajki14:54
Dickensa14:55
Kaczeńce - Sienna14:56
Tamka14:58
Pawia15:00
Kłosowa15:02
Sówki15:04
Steczka15:05
Kępna15:06
Górecka15:07
Baza Manipulacyjna15:08
Łęczycka15:09
Łowicka [GDA]15:10
Górki Zachodnie15:12
Kurs nr 14 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Zachodnie15:17
Łowicka [GDA]15:19
Łęczycka15:20
Baza Manipulacyjna15:21
Górecka15:22
Kępna15:23
Steczka15:24
Sówki15:25
Kłosowa15:27
Pawia15:29
Tamka15:31
Kaczeńce - Sienna15:32
Sucharskiego15:34
Lenartowicza15:35
Przeróbka15:36
Głęboka15:38
Brama Żuławska15:40
Akademia Muzyczna15:41
Chmielna15:43
Śluza15:45
Kamienna Grobla15:46
Muzeum Narodowe15:49
Toruńska15:51
Brama Wyżynna15:53
Dworzec Główny15:55
Wały Piastowskie15:56
Jana z Kolna [GDA]15:58
Kurs nr 15 do Górki Zachodnie
Jana z Kolna [GDA]16:12
Wały Piastowskie16:13
Dworzec Główny16:16
Brama Wyżynna16:19
Muzeum Narodowe16:23
Dobra16:25
Wróbla16:26
Chłodna16:28
Akademia Muzyczna16:29
Elbląska16:31
Głęboka16:32
Bajki16:34
Dickensa16:35
Kaczeńce - Sienna16:36
Tamka16:38
Pawia16:40
Kłosowa16:42
Sówki16:44
Steczka16:45
Kępna16:46
Górecka16:47
Baza Manipulacyjna16:48
Łęczycka16:49
Łowicka [GDA]16:50
Górki Zachodnie16:52
Kurs nr 16 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Zachodnie16:57
Łowicka [GDA]16:59
Łęczycka17:00
Baza Manipulacyjna17:01
Górecka17:02
Kępna17:03
Steczka17:04
Sówki17:05
Kłosowa17:07
Pawia17:09
Tamka17:11
Kaczeńce - Sienna17:12
Sucharskiego17:14
Lenartowicza17:15
Przeróbka17:16
Głęboka17:18
Brama Żuławska17:20
Akademia Muzyczna17:21
Chmielna17:23
Śluza17:25
Kamienna Grobla17:26
Muzeum Narodowe17:28
Toruńska17:30
Brama Wyżynna17:32
Dworzec Główny17:34
Wały Piastowskie17:35
Jana z Kolna [GDA]17:37
Kurs nr 17 do Górki Zachodnie
Jana z Kolna [GDA]17:59
Wały Piastowskie18:00
Dworzec Główny18:02
Brama Wyżynna18:04
Muzeum Narodowe18:07
Dobra18:09
Wróbla18:10
Chłodna18:12
Akademia Muzyczna18:13
Elbląska18:15
Głęboka18:16
Bajki18:18
Dickensa18:19
Kaczeńce - Sienna18:20
Tamka18:22
Pawia18:24
Kłosowa18:26
Sówki18:28
Steczka18:29
Kępna18:30
Górecka18:31
Baza Manipulacyjna18:32
Łęczycka18:33
Łowicka [GDA]18:34
Górki Zachodnie18:36
Kurs nr 18 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Zachodnie18:41
Łowicka [GDA]18:43
Łęczycka18:44
Baza Manipulacyjna18:45
Górecka18:46
Kępna18:47
Steczka18:48
Sówki18:49
Kłosowa18:51
Pawia18:53
Tamka18:55
Kaczeńce - Sienna18:56
Sucharskiego18:58
Lenartowicza18:59
Przeróbka19:00
Głęboka19:02
Brama Żuławska19:04
Akademia Muzyczna19:05
Chmielna19:06
Śluza19:08
Kamienna Grobla19:09
Muzeum Narodowe19:11
Toruńska19:13
Brama Wyżynna19:15
Dworzec Główny19:17
Wały Piastowskie19:18
Jana z Kolna [GDA]19:20
Kurs nr 19 do Górki Zachodnie
Jana z Kolna [GDA]19:59
Wały Piastowskie20:00
Dworzec Główny20:02
Brama Wyżynna20:04
Muzeum Narodowe20:07
Dobra20:08
Wróbla20:09
Chłodna20:11
Akademia Muzyczna20:12
Elbląska20:14
Głęboka20:15
Bajki20:17
Dickensa20:18
Kaczeńce - Sienna20:19
Tamka20:21
Pawia20:23
Kłosowa20:24
Sówki20:26
Steczka20:27
Kępna20:28
Górecka20:29
Baza Manipulacyjna20:30
Łęczycka20:31
Łowicka [GDA]20:32
Górki Zachodnie20:34
Kurs nr 20 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Zachodnie20:41
Łowicka [GDA]20:43
Łęczycka20:44
Baza Manipulacyjna20:45
Górecka20:46
Kępna20:47
Steczka20:48
Sówki20:49
Kłosowa20:51
Pawia20:52
Tamka20:54
Kaczeńce - Sienna20:55
Sucharskiego20:57
Lenartowicza20:58
Przeróbka20:59
Głęboka21:01
Brama Żuławska21:02
Akademia Muzyczna21:03
Chmielna21:05
Śluza21:07
Kamienna Grobla21:08
Muzeum Narodowe21:10
Toruńska21:11
Brama Wyżynna21:13
Dworzec Główny21:15
Wały Piastowskie21:16
Jana z Kolna [GDA]21:18
Kurs nr 21 do Górki Zachodnie
Jana z Kolna [GDA]21:29
Wały Piastowskie21:30
Dworzec Główny21:32
Brama Wyżynna21:34
Muzeum Narodowe21:37
Dobra21:38
Wróbla21:39
Chłodna21:41
Akademia Muzyczna21:42
Elbląska21:43
Głęboka21:44
Bajki21:46
Dickensa21:47
Kaczeńce - Sienna21:48
Tamka21:50
Pawia21:52
Kłosowa21:53
Sówki21:55
Steczka21:56
Kępna21:57
Górecka21:58
Baza Manipulacyjna21:59
Łęczycka22:00
Łowicka [GDA]22:01
Górki Zachodnie22:03
Kurs nr 22 do Dworzec Główny
Górki Zachodnie22:10
Łowicka [GDA]22:12
Łęczycka22:13
Baza Manipulacyjna22:14
Górecka22:15
Kępna22:16
Steczka22:17
Sówki22:18
Kłosowa22:20
Pawia22:21
Tamka22:23
Kaczeńce - Sienna22:24
Sucharskiego22:26
Lenartowicza22:27
Przeróbka22:28
Głęboka22:30
Brama Żuławska22:31
Akademia Muzyczna22:32
Chmielna22:34
Śluza22:36
Kamienna Grobla22:37
Muzeum Narodowe22:39
Toruńska22:40
Brama Wyżynna22:42
Dworzec Główny22:44
Kurs nr 23 do Baza Hallera
Dworzec Główny22:44
Baza Hallera22:54