• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
19:46
Kurs nr 0 do Dworzec Główny
Baza Hallera04:46
Dworzec Główny04:56
Kurs nr 1 do Górki Zachodnie
Dworzec Główny04:56
Brama Wyżynna04:58
Muzeum Narodowe05:01
Dobra05:02
Wróbla05:03
Chłodna05:05
Akademia Muzyczna05:06
Elbląska05:07
Głęboka05:08
Bajki05:10
Dickensa05:11
Kaczeńce - Sienna05:12
Tamka05:14
Pawia05:16
Kłosowa05:17
Sówki05:19
Steczka05:20
Kępna05:21
Górecka05:22
Baza Manipulacyjna05:23
Łęczycka05:24
Łowicka [GDA]05:25
Górki Zachodnie05:27
Kurs nr 2 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Zachodnie05:31
Łowicka [GDA]05:33
Łęczycka05:34
Baza Manipulacyjna05:35
Górecka05:36
Kępna05:37
Steczka05:38
Sówki05:39
Kłosowa05:41
Pawia05:42
Tamka05:44
Kaczeńce - Sienna05:45
Sucharskiego05:47
Lenartowicza05:48
Przeróbka05:49
Głęboka05:51
Brama Żuławska05:52
Szafarnia05:54
Dolne Miasto05:56
Śluza05:57
Kamienna Grobla05:58
Muzeum Narodowe06:00
Toruńska06:01
Brama Wyżynna06:03
Dworzec Główny06:05
Wały Piastowskie06:06
Jana z Kolna [GDA]06:08
Kurs nr 3 do Górki Zachodnie
Jana z Kolna [GDA]06:17
Wały Piastowskie06:18
Dworzec Główny06:20
Brama Wyżynna06:22
Muzeum Narodowe06:25
Dobra06:26
Wróbla06:27
Chłodna06:29
Akademia Muzyczna06:30
Elbląska06:31
Głęboka06:32
Bajki06:34
Dickensa06:35
Kaczeńce - Sienna06:36
Tamka06:38
Pawia06:40
Kłosowa06:41
Sówki06:43
Steczka06:44
Kępna06:45
Górecka06:46
Baza Manipulacyjna06:47
Łęczycka06:48
Łowicka [GDA]06:49
Górki Zachodnie06:51
Kurs nr 4 do Dworzec Główny
Górki Zachodnie06:54
Łowicka [GDA]06:56
Łęczycka06:57
Baza Manipulacyjna06:58
Górecka06:59
Kępna07:00
Steczka07:01
Sówki07:02
Kłosowa07:04
Pawia07:05
Tamka07:07
Kaczeńce - Sienna07:08
Sucharskiego07:10
Lenartowicza07:11
Przeróbka07:12
Głęboka07:14
Brama Żuławska07:15
Szafarnia07:17
Dolne Miasto07:19
Śluza07:20
Kamienna Grobla07:21
Muzeum Narodowe07:23
Toruńska07:24
Brama Wyżynna07:26
Dworzec Główny07:28
Kurs nr 7 do Górki Zachodnie
Jana z Kolna [GDA]09:21
Wały Piastowskie09:22
Dworzec Główny09:24
Brama Wyżynna09:26
Muzeum Narodowe09:29
Dobra09:31
Wróbla09:32
Chłodna09:34
Akademia Muzyczna09:35
Elbląska09:37
Głęboka09:38
Bajki09:40
Dickensa09:41
Kaczeńce - Sienna09:42
Tamka09:44
Pawia09:46
Kłosowa09:48
Sówki09:50
Steczka09:51
Kępna09:52
Górecka09:53
Baza Manipulacyjna09:54
Łęczycka09:55
Łowicka [GDA]09:56
Górki Zachodnie09:58
Kurs nr 8 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Zachodnie10:04
Łowicka [GDA]10:06
Łęczycka10:07
Baza Manipulacyjna10:08
Górecka10:09
Kępna10:10
Steczka10:11
Sówki10:12
Kłosowa10:14
Pawia10:15
Tamka10:17
Kaczeńce - Sienna10:18
Sucharskiego10:20
Lenartowicza10:21
Przeróbka10:22
Głęboka10:24
Brama Żuławska10:25
Szafarnia10:27
Dolne Miasto10:29
Śluza10:30
Kamienna Grobla10:31
Muzeum Narodowe10:33
Toruńska10:35
Brama Wyżynna10:37
Dworzec Główny10:39
Wały Piastowskie10:40
Jana z Kolna [GDA]10:42
Kurs nr 9 do Górki Zachodnie
Jana z Kolna [GDA]11:01
Wały Piastowskie11:02
Dworzec Główny11:04
Brama Wyżynna11:06
Muzeum Narodowe11:09
Dobra11:11
Wróbla11:12
Chłodna11:14
Akademia Muzyczna11:15
Elbląska11:17
Głęboka11:18
Bajki11:20
Dickensa11:21
Kaczeńce - Sienna11:22
Tamka11:24
Pawia11:26
Kłosowa11:28
Sówki11:30
Steczka11:31
Kępna11:32
Górecka11:33
Baza Manipulacyjna11:34
Łęczycka11:35
Łowicka [GDA]11:36
Górki Zachodnie11:38
Kurs nr 10 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Zachodnie11:44
Łowicka [GDA]11:46
Łęczycka11:47
Baza Manipulacyjna11:48
Górecka11:49
Kępna11:50
Steczka11:51
Sówki11:52
Kłosowa11:54
Pawia11:55
Tamka11:57
Kaczeńce - Sienna11:58
Sucharskiego12:00
Lenartowicza12:01
Przeróbka12:02
Głęboka12:04
Brama Żuławska12:05
Szafarnia12:07
Dolne Miasto12:09
Śluza12:10
Kamienna Grobla12:11
Muzeum Narodowe12:13
Toruńska12:15
Brama Wyżynna12:17
Dworzec Główny12:19
Wały Piastowskie12:20
Jana z Kolna [GDA]12:22
Kurs nr 11 do Górki Zachodnie
Jana z Kolna [GDA]13:01
Wały Piastowskie13:02
Dworzec Główny13:04
Brama Wyżynna13:06
Muzeum Narodowe13:09
Dobra13:11
Wróbla13:12
Chłodna13:14
Akademia Muzyczna13:15
Elbląska13:17
Głęboka13:18
Bajki13:20
Dickensa13:21
Kaczeńce - Sienna13:22
Tamka13:24
Pawia13:26
Kłosowa13:28
Sówki13:30
Steczka13:31
Kępna13:32
Górecka13:33
Baza Manipulacyjna13:34
Łęczycka13:35
Łowicka [GDA]13:36
Górki Zachodnie13:38
Kurs nr 12 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Zachodnie13:44
Łowicka [GDA]13:46
Łęczycka13:47
Baza Manipulacyjna13:48
Górecka13:49
Kępna13:50
Steczka13:51
Sówki13:52
Kłosowa13:54
Pawia13:55
Tamka13:57
Kaczeńce - Sienna13:58
Sucharskiego14:00
Lenartowicza14:01
Przeróbka14:02
Głęboka14:04
Brama Żuławska14:05
Szafarnia14:07
Dolne Miasto14:09
Śluza14:10
Kamienna Grobla14:11
Muzeum Narodowe14:13
Toruńska14:15
Brama Wyżynna14:17
Dworzec Główny14:19
Wały Piastowskie14:20
Jana z Kolna [GDA]14:22
Kurs nr 15 do Górki Zachodnie
Jana z Kolna [GDA]16:21
Wały Piastowskie16:22
Dworzec Główny16:24
Brama Wyżynna16:26
Muzeum Narodowe16:29
Dobra16:31
Wróbla16:32
Chłodna16:34
Akademia Muzyczna16:35
Elbląska16:37
Głęboka16:38
Bajki16:40
Dickensa16:41
Kaczeńce - Sienna16:42
Tamka16:44
Pawia16:46
Kłosowa16:48
Sówki16:50
Steczka16:51
Kępna16:52
Górecka16:53
Baza Manipulacyjna16:54
Łęczycka16:55
Łowicka [GDA]16:56
Górki Zachodnie16:58
Kurs nr 16 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Zachodnie17:04
Łowicka [GDA]17:06
Łęczycka17:07
Baza Manipulacyjna17:08
Górecka17:09
Kępna17:10
Steczka17:11
Sówki17:12
Kłosowa17:14
Pawia17:15
Tamka17:17
Kaczeńce - Sienna17:18
Sucharskiego17:20
Lenartowicza17:21
Przeróbka17:22
Głęboka17:24
Brama Żuławska17:25
Szafarnia17:27
Dolne Miasto17:29
Śluza17:30
Kamienna Grobla17:31
Muzeum Narodowe17:33
Toruńska17:35
Brama Wyżynna17:37
Dworzec Główny17:39
Wały Piastowskie17:40
Jana z Kolna [GDA]17:42