• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
20:22
Kurs nr 0 do Dworzec Główny
Baza Hallera06:02
Dworzec Główny06:12
Kurs nr 1 do Górki Zachodnie
Dworzec Główny06:12
Brama Wyżynna06:14
Muzeum Narodowe06:16
Dobra06:17
Wróbla06:18
Chłodna06:19
Akademia Muzyczna06:20
Elbląska06:22
Głęboka06:23
Bajki06:25
Dickensa06:26
Kaczeńce - Sienna06:27
Zimna06:29
Stogi06:31
Kłosowa06:32
Sówki06:34
Steczka06:35
Kępna06:36
Górecka06:37
Baza Manipulacyjna06:38
Łęczycka06:39
Łowicka [GDA]06:40
Górki Zachodnie06:42
Kurs nr 2 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Zachodnie06:51
Łowicka [GDA]06:53
Łęczycka06:54
Baza Manipulacyjna06:55
Górecka06:56
Kępna06:57
Steczka06:58
Sówki06:59
Stogi07:01
Zimna07:03
Ugory eMOCja07:04
Kaczeńce07:05
Sucharskiego07:07
Lenartowicza07:08
Przeróbka07:09
Głęboka07:11
Brama Żuławska07:12
Długie Ogrody07:13
Śluza07:17
Kamienna Grobla07:18
Muzeum Narodowe07:20
Toruńska07:21
Brama Wyżynna07:24
Dworzec Główny07:26
Wały Piastowskie07:27
Jana z Kolna [GDA]07:29
Kurs nr 3 do Górki Zachodnie
Jana z Kolna [GDA]07:49
Wały Piastowskie07:50
Dworzec Główny07:52
Brama Wyżynna07:54
Muzeum Narodowe07:56
Dobra07:57
Wróbla07:58
Chłodna07:59
Akademia Muzyczna08:00
Elbląska08:02
Głęboka08:03
Bajki08:05
Dickensa08:06
Kaczeńce - Sienna08:07
Zimna08:09
Stogi08:11
Kłosowa08:12
Sówki08:14
Steczka08:15
Kępna08:16
Górecka08:17
Baza Manipulacyjna08:18
Łęczycka08:19
Łowicka [GDA]08:20
Górki Zachodnie08:22
Kurs nr 4 do Dworzec Główny
Górki Zachodnie08:31
Łowicka [GDA]08:33
Łęczycka08:34
Baza Manipulacyjna08:35
Górecka08:36
Kępna08:37
Steczka08:38
Sówki08:39
Stogi08:41
Zimna08:43
Ugory eMOCja08:44
Kaczeńce08:45
Sucharskiego08:47
Lenartowicza08:48
Przeróbka08:49
Głęboka08:51
Brama Żuławska08:52
Długie Ogrody08:53
Śluza08:57
Kamienna Grobla08:58
Muzeum Narodowe09:00
Toruńska09:01
Brama Wyżynna09:03
Dworzec Główny09:05
Kurs nr 5 do Baza Hallera
Dworzec Główny09:05
Baza Hallera09:15