• W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.  • Brak przejazdu ul. Junony, linie 179 i 269 od przyst "Marsa" do "Osowa PKP i z powrotem kier. są objazdem ul. Wodnika-Raatza-Nowy Świat-Barniewicka
07:04
Kurs nr 0 do Dworzec Główny
Baza Hallera06:02
Dworzec Główny06:12
Kurs nr 1 do Górki Zachodnie
Dworzec Główny06:12
Brama Wyżynna06:14
Muzeum Narodowe06:18
Dobra06:20
Wróbla06:21
Chłodna06:23
Akademia Muzyczna06:24
Elbląska06:26
Głęboka06:27
Bajki06:29
Dickensa06:30
Kaczeńce - Sienna06:31
Zimna06:33
Stogi06:35
Kłosowa06:36
Sówki06:38
Steczka06:39
Kępna06:40
Górecka06:41
Baza Manipulacyjna06:42
Łęczycka06:43
Łowicka [GDA]06:44
Górki Zachodnie06:46
Kurs nr 2 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Zachodnie06:51
Łowicka [GDA]06:53
Łęczycka06:54
Baza Manipulacyjna06:55
Górecka06:56
Kępna06:57
Steczka06:58
Sówki06:59
Stogi07:01
Zimna07:03
Lessowa07:04
Kaczeńce07:05
Sucharskiego07:07
Lenartowicza07:08
Przeróbka07:09
Głęboka07:11
Brama Żuławska07:12
Długie Ogrody07:13
Dolna07:15
Kamienna Grobla07:16
Muzeum Narodowe07:18
Toruńska07:19
Brama Wyżynna07:22
Dworzec Główny07:24
Wały Piastowskie07:25
Jana z Kolna [GDA]07:27
Kurs nr 3 do Górki Zachodnie
Jana z Kolna [GDA]07:49
Wały Piastowskie07:50
Dworzec Główny07:52
Brama Wyżynna07:54
Muzeum Narodowe07:58
Dobra08:00
Wróbla08:01
Chłodna08:03
Akademia Muzyczna08:04
Elbląska08:06
Głęboka08:07
Bajki08:09
Dickensa08:10
Kaczeńce - Sienna08:11
Zimna08:13
Stogi08:15
Kłosowa08:16
Sówki08:18
Steczka08:19
Kępna08:20
Górecka08:21
Baza Manipulacyjna08:22
Łęczycka08:23
Łowicka [GDA]08:24
Górki Zachodnie08:26
Kurs nr 4 do Dworzec Główny
Górki Zachodnie08:31
Łowicka [GDA]08:33
Łęczycka08:34
Baza Manipulacyjna08:35
Górecka08:36
Kępna08:37
Steczka08:38
Sówki08:39
Stogi08:41
Zimna08:43
Lessowa08:44
Kaczeńce08:45
Sucharskiego08:47
Lenartowicza08:48
Przeróbka08:49
Głęboka08:51
Brama Żuławska08:52
Długie Ogrody08:53
Dolna08:55
Kamienna Grobla08:56
Muzeum Narodowe08:58
Toruńska08:59
Brama Wyżynna09:01
Dworzec Główny09:03
Kurs nr 5 do Baza Hallera
Dworzec Główny09:07
Baza Hallera09:17