Menu
21:48
Kurs nr 0 do Dworzec Główny | |
---|---|
Baza Hallera | 20:51 |
Dworzec Główny | 21:02 |
Kurs nr 1 do Górki Zachodnie | |
---|---|
Dworzec Główny | 21:03 |
Brama Wyżynna | 21:05 |
Muzeum Narodowe | 21:08 |
Dobra | 21:09 |
Wróbla | 21:10 |
Chłodna | 21:11 |
Długie Ogrody | 21:13 |
Elbląska | 21:14 |
Głęboka | 21:15 |
Bajki | 21:17 |
Dickensa | 21:18 |
Kaczeńce - Sienna | 21:19 |
Tamka | 21:20 |
Zimna | 21:21 |
Stogi | 21:23 |
Kłosowa | 21:24 |
Sówki | 21:26 |
Steczka | 21:27 |
Kępna | 21:28 |
Górecka | 21:29 |
Baza Manipulacyjna | 21:30 |
Łęczycka | 21:31 |
Łowicka [GDA] | 21:32 |
Górki Zachodnie | 21:34 |
Kurs nr 2 do Jana z Kolna [GDA] | |
---|---|
Górki Zachodnie | 21:40 |
Łowicka [GDA] | 21:42 |
Łęczycka | 21:43 |
Baza Manipulacyjna | 21:44 |
Górecka | 21:45 |
Kępna | 21:46 |
Steczka | 21:47 |
Sówki | 21:48 |
Stogi | 21:50 |
Zimna | 21:52 |
Ugory eMOCja | 21:53 |
Kaczeńce | 21:54 |
Sucharskiego | 21:55 |
Lenartowicza | 21:56 |
Przeróbka | 21:57 |
Głęboka | 21:59 |
Brama Żuławska | 22:00 |
Długie Ogrody | 22:01 |
Śluza | 22:05 |
Kamienna Grobla | 22:06 |
Muzeum Narodowe | 22:08 |
Toruńska | 22:09 |
Brama Wyżynna | 22:11 |
Dworzec Główny | 22:13 |
Wały Piastowskie | 22:14 |
Jana z Kolna [GDA] | 22:16 |
Kurs nr 3 do Górki Zachodnie | |
---|---|
Jana z Kolna [GDA] | 22:30 |
Wały Piastowskie | 22:31 |
Dworzec Główny | 22:33 |
Brama Wyżynna | 22:35 |
Muzeum Narodowe | 22:38 |
Dobra | 22:39 |
Wróbla | 22:40 |
Chłodna | 22:41 |
Długie Ogrody | 22:43 |
Elbląska | 22:44 |
Głęboka | 22:45 |
Bajki | 22:47 |
Dickensa | 22:48 |
Kaczeńce - Sienna | 22:49 |
Tamka | 22:50 |
Zimna | 22:51 |
Stogi | 22:53 |
Kłosowa | 22:54 |
Sówki | 22:56 |
Steczka | 22:57 |
Kępna | 22:58 |
Górecka | 22:59 |
Baza Manipulacyjna | 23:00 |
Łęczycka | 23:01 |
Łowicka [GDA] | 23:02 |
Górki Zachodnie | 23:04 |