• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
15:40
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Zajezdnia WRZESZCZ04:37
Strzyża PKM04:38
Uniwersytet Gdański [GDA]04:40
Bażyńskiego [GDA]04:41
Tetmajera04:42
Derdowskiego04:43
Obrońców Westerplatte04:44
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:46
Kurs nr 1 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:48
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:49
Obrońców Westerplatte04:52
Derdowskiego04:53
Tetmajera04:54
Bażyńskiego [GDA]04:55
Uniwersytet Gdański [GDA]04:57
Strzyża PKM04:59
Zajezdnia05:00
Zamenhofa [GDA]05:01
Wojska Polskiego05:03
Galeria Bałtycka05:05
Klonowa [GDA]05:07
Jaśkowa Dolina05:08
Miszewskiego05:10
Politechnika05:11
Opera Bałtycka05:13
Traugutta [GDA]05:14
Uniwersytet Medyczny05:15
Chodowieckiego05:16
Brama Oliwska05:17
Dworzec Główny05:19
Hucisko05:22
Powstańców Warszawskich05:25
Paska05:26
Ciasna05:27
Zakopiańska05:28
Skrajna05:30
Siedlce05:32
Piekarnicza05:36
Belgradzka05:38
Warneńska05:40
Budapesztańska05:42
Migowo05:43
Kurs nr 2 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo05:50
Budapesztańska05:52
Warneńska05:54
Belgradzka05:55
Piekarnicza05:57
Siedlce06:01
Skrajna06:02
Zakopiańska06:03
Ciasna06:04
Paska06:05
Powstańców Warszawskich06:07
Hucisko06:10
Dworzec Główny06:12
Brama Oliwska06:15
Chodowieckiego06:16
Uniwersytet Medyczny06:17
Traugutta [GDA]06:19
Opera Bałtycka06:21
Politechnika06:22
Miszewskiego06:24
Jaśkowa Dolina06:26
Klonowa [GDA]06:27
Galeria Bałtycka06:29
Wojska Polskiego06:31
Zamenhofa [GDA]06:32
Zajezdnia06:33
Strzyża PKM06:34
Uniwersytet Gdański [GDA]06:36
Bażyńskiego [GDA]06:37
Tetmajera06:38
Derdowskiego06:39
Obrońców Westerplatte06:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:42
Kurs nr 3 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:00
Obrońców Westerplatte07:03
Derdowskiego07:04
Tetmajera07:05
Bażyńskiego [GDA]07:06
Uniwersytet Gdański [GDA]07:08
Strzyża PKM07:10
Zajezdnia07:11
Zamenhofa [GDA]07:12
Wojska Polskiego07:14
Galeria Bałtycka07:16
Klonowa [GDA]07:18
Jaśkowa Dolina07:19
Miszewskiego07:21
Politechnika07:22
Opera Bałtycka07:24
Traugutta [GDA]07:25
Uniwersytet Medyczny07:26
Chodowieckiego07:27
Brama Oliwska07:28
Dworzec Główny07:30
Hucisko07:33
Powstańców Warszawskich07:36
Paska07:37
Ciasna07:38
Zakopiańska07:39
Skrajna07:41
Siedlce07:43
Piekarnicza07:47
Belgradzka07:49
Warneńska07:51
Budapesztańska07:53
Migowo07:54
Kurs nr 4 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo08:07
Budapesztańska08:09
Warneńska08:11
Belgradzka08:12
Piekarnicza08:14
Siedlce08:18
Skrajna08:19
Zakopiańska08:20
Ciasna08:21
Paska08:22
Powstańców Warszawskich08:24
Hucisko08:27
Dworzec Główny08:29
Brama Oliwska08:32
Chodowieckiego08:33
Uniwersytet Medyczny08:34
Traugutta [GDA]08:36
Opera Bałtycka08:38
Politechnika08:39
Miszewskiego08:41
Jaśkowa Dolina08:43
Klonowa [GDA]08:44
Galeria Bałtycka08:46
Wojska Polskiego08:48
Zamenhofa [GDA]08:49
Zajezdnia08:50
Strzyża PKM08:51
Uniwersytet Gdański [GDA]08:53
Bażyńskiego [GDA]08:54
Tetmajera08:55
Derdowskiego08:56
Obrońców Westerplatte08:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:59
Kurs nr 5 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:19
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:20
Obrońców Westerplatte09:23
Derdowskiego09:24
Tetmajera09:25
Bażyńskiego [GDA]09:26
Uniwersytet Gdański [GDA]09:28
Strzyża PKM09:30
Zajezdnia09:31
Zamenhofa [GDA]09:32
Wojska Polskiego09:34
Galeria Bałtycka09:36
Klonowa [GDA]09:38
Jaśkowa Dolina09:39
Miszewskiego09:41
Politechnika09:42
Opera Bałtycka09:44
Traugutta [GDA]09:45
Uniwersytet Medyczny09:46
Chodowieckiego09:47
Brama Oliwska09:48
Dworzec Główny09:50
Hucisko09:53
Powstańców Warszawskich09:56
Paska09:57
Ciasna09:58
Zakopiańska09:59
Skrajna10:01
Siedlce10:03
Piekarnicza10:07
Belgradzka10:09
Warneńska10:11
Budapesztańska10:13
Migowo10:14
Kurs nr 6 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo10:27
Budapesztańska10:29
Warneńska10:31
Belgradzka10:32
Piekarnicza10:34
Siedlce10:38
Skrajna10:39
Zakopiańska10:40
Ciasna10:41
Paska10:42
Powstańców Warszawskich10:44
Hucisko10:47
Dworzec Główny10:49
Brama Oliwska10:52
Chodowieckiego10:53
Uniwersytet Medyczny10:54
Traugutta [GDA]10:56
Opera Bałtycka10:58
Politechnika10:59
Miszewskiego11:01
Jaśkowa Dolina11:03
Klonowa [GDA]11:04
Galeria Bałtycka11:06
Wojska Polskiego11:08
Zamenhofa [GDA]11:09
Zajezdnia11:10
Strzyża PKM11:11
Uniwersytet Gdański [GDA]11:13
Bażyńskiego [GDA]11:14
Tetmajera11:15
Derdowskiego11:16
Obrońców Westerplatte11:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:19
Kurs nr 7 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:40
Obrońców Westerplatte11:43
Derdowskiego11:44
Tetmajera11:45
Bażyńskiego [GDA]11:46
Uniwersytet Gdański [GDA]11:48
Strzyża PKM11:50
Zajezdnia11:51
Zamenhofa [GDA]11:52
Wojska Polskiego11:54
Galeria Bałtycka11:56
Klonowa [GDA]11:58
Jaśkowa Dolina11:59
Miszewskiego12:01
Politechnika12:02
Opera Bałtycka12:04
Traugutta [GDA]12:05
Uniwersytet Medyczny12:06
Chodowieckiego12:07
Brama Oliwska12:08
Dworzec Główny12:10
Hucisko12:13
Powstańców Warszawskich12:16
Paska12:17
Ciasna12:18
Zakopiańska12:19
Skrajna12:21
Siedlce12:23
Piekarnicza12:27
Belgradzka12:29
Warneńska12:31
Budapesztańska12:33
Migowo12:34
Kurs nr 8 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo12:47
Budapesztańska12:49
Warneńska12:51
Belgradzka12:52
Piekarnicza12:54
Siedlce12:58
Skrajna12:59
Zakopiańska13:00
Ciasna13:01
Paska13:02
Powstańców Warszawskich13:04
Hucisko13:07
Dworzec Główny13:09
Brama Oliwska13:12
Chodowieckiego13:13
Uniwersytet Medyczny13:14
Traugutta [GDA]13:16
Opera Bałtycka13:18
Politechnika13:19
Miszewskiego13:21
Jaśkowa Dolina13:23
Klonowa [GDA]13:24
Galeria Bałtycka13:26
Wojska Polskiego13:28
Zamenhofa [GDA]13:29
Zajezdnia13:30
Strzyża PKM13:31
Uniwersytet Gdański [GDA]13:33
Bażyńskiego [GDA]13:34
Tetmajera13:35
Derdowskiego13:36
Obrońców Westerplatte13:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:39
Kurs nr 9 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:00
Obrońców Westerplatte14:03
Derdowskiego14:04
Tetmajera14:05
Bażyńskiego [GDA]14:06
Uniwersytet Gdański [GDA]14:08
Strzyża PKM14:10
Zajezdnia14:11
Zamenhofa [GDA]14:12
Wojska Polskiego14:14
Galeria Bałtycka14:16
Klonowa [GDA]14:18
Jaśkowa Dolina14:19
Miszewskiego14:21
Politechnika14:22
Opera Bałtycka14:24
Traugutta [GDA]14:25
Uniwersytet Medyczny14:26
Chodowieckiego14:27
Brama Oliwska14:28
Dworzec Główny14:30
Hucisko14:33
Powstańców Warszawskich14:36
Paska14:37
Ciasna14:38
Zakopiańska14:39
Skrajna14:41
Siedlce14:43
Piekarnicza14:47
Belgradzka14:49
Warneńska14:51
Budapesztańska14:53
Migowo14:54
Kurs nr 10 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo15:07
Budapesztańska15:09
Warneńska15:11
Belgradzka15:12
Piekarnicza15:14
Siedlce15:18
Skrajna15:19
Zakopiańska15:20
Ciasna15:21
Paska15:22
Powstańców Warszawskich15:24
Hucisko15:27
Dworzec Główny15:29
Brama Oliwska15:32
Chodowieckiego15:33
Uniwersytet Medyczny15:34
Traugutta [GDA]15:36
Opera Bałtycka15:38
Politechnika15:39
Miszewskiego15:41
Jaśkowa Dolina15:43
Klonowa [GDA]15:44
Galeria Bałtycka15:46
Wojska Polskiego15:48
Zamenhofa [GDA]15:49
Zajezdnia15:50
Strzyża PKM15:51
Uniwersytet Gdański [GDA]15:53
Bażyńskiego [GDA]15:54
Tetmajera15:55
Derdowskiego15:56
Obrońców Westerplatte15:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:59
Kurs nr 11 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:19
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:20
Obrońców Westerplatte16:23
Derdowskiego16:24
Tetmajera16:25
Bażyńskiego [GDA]16:26
Uniwersytet Gdański [GDA]16:28
Strzyża PKM16:30
Zajezdnia16:31
Zamenhofa [GDA]16:32
Wojska Polskiego16:34
Galeria Bałtycka16:36
Klonowa [GDA]16:38
Jaśkowa Dolina16:39
Miszewskiego16:41
Politechnika16:42
Opera Bałtycka16:44
Traugutta [GDA]16:45
Uniwersytet Medyczny16:46
Chodowieckiego16:47
Brama Oliwska16:48
Dworzec Główny16:50
Hucisko16:53
Powstańców Warszawskich16:56
Paska16:57
Ciasna16:58
Zakopiańska16:59
Skrajna17:01
Siedlce17:03
Piekarnicza17:07
Belgradzka17:09
Warneńska17:11
Budapesztańska17:13
Migowo17:14
Kurs nr 12 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo17:27
Budapesztańska17:29
Warneńska17:31
Belgradzka17:32
Piekarnicza17:34
Siedlce17:38
Skrajna17:39
Zakopiańska17:40
Ciasna17:41
Paska17:42
Powstańców Warszawskich17:44
Hucisko17:47
Dworzec Główny17:49
Brama Oliwska17:52
Chodowieckiego17:53
Uniwersytet Medyczny17:54
Traugutta [GDA]17:56
Opera Bałtycka17:58
Politechnika17:59
Miszewskiego18:01
Jaśkowa Dolina18:03
Klonowa [GDA]18:04
Galeria Bałtycka18:06
Wojska Polskiego18:08
Zamenhofa [GDA]18:09
Zajezdnia18:10
Strzyża PKM18:11
Uniwersytet Gdański [GDA]18:13
Bażyńskiego [GDA]18:14
Tetmajera18:15
Derdowskiego18:16
Obrońców Westerplatte18:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:19
Kurs nr 13 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:40
Obrońców Westerplatte18:43
Derdowskiego18:44
Tetmajera18:45
Bażyńskiego [GDA]18:46
Uniwersytet Gdański [GDA]18:48
Strzyża PKM18:50
Zajezdnia18:51
Zamenhofa [GDA]18:52
Wojska Polskiego18:54
Galeria Bałtycka18:56
Klonowa [GDA]18:58
Jaśkowa Dolina18:59
Miszewskiego19:01
Politechnika19:02
Opera Bałtycka19:04
Traugutta [GDA]19:05
Uniwersytet Medyczny19:06
Chodowieckiego19:07
Brama Oliwska19:08
Dworzec Główny19:10
Hucisko19:13
Powstańców Warszawskich19:16
Paska19:17
Ciasna19:18
Zakopiańska19:19
Skrajna19:21
Siedlce19:23
Piekarnicza19:27
Belgradzka19:29
Warneńska19:31
Budapesztańska19:33
Migowo19:34
Kurs nr 14 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo19:47
Budapesztańska19:49
Warneńska19:51
Belgradzka19:52
Piekarnicza19:54
Siedlce19:58
Skrajna19:59
Zakopiańska20:00
Ciasna20:01
Paska20:02
Powstańców Warszawskich20:04
Hucisko20:07
Dworzec Główny20:09
Brama Oliwska20:12
Chodowieckiego20:13
Uniwersytet Medyczny20:14
Traugutta [GDA]20:16
Opera Bałtycka20:18
Politechnika20:19
Miszewskiego20:21
Jaśkowa Dolina20:23
Klonowa [GDA]20:24
Galeria Bałtycka20:26
Wojska Polskiego20:28
Zamenhofa [GDA]20:29
Zajezdnia20:30
Strzyża PKM20:31
Uniwersytet Gdański [GDA]20:33
Bażyńskiego [GDA]20:34
Tetmajera20:35
Derdowskiego20:36
Obrońców Westerplatte20:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:39
Kurs nr 15 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:48
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:49
Obrońców Westerplatte20:52
Derdowskiego20:53
Tetmajera20:54
Bażyńskiego [GDA]20:55
Uniwersytet Gdański [GDA]20:57
Strzyża PKM20:59
Zajezdnia21:00
Zamenhofa [GDA]21:01
Wojska Polskiego21:03
Galeria Bałtycka21:05
Klonowa [GDA]21:07
Jaśkowa Dolina21:08
Miszewskiego21:10
Politechnika21:11
Opera Bałtycka21:13
Traugutta [GDA]21:14
Uniwersytet Medyczny21:15
Chodowieckiego21:16
Brama Oliwska21:17
Dworzec Główny21:19
Hucisko21:22
Powstańców Warszawskich21:25
Paska21:26
Ciasna21:27
Zakopiańska21:28
Skrajna21:30
Siedlce21:32
Piekarnicza21:36
Belgradzka21:38
Warneńska21:40
Budapesztańska21:42
Migowo21:43
Kurs nr 16 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo21:50
Budapesztańska21:52
Warneńska21:54
Belgradzka21:55
Piekarnicza21:57
Siedlce22:01
Skrajna22:02
Zakopiańska22:03
Ciasna22:04
Paska22:05
Powstańców Warszawskich22:07
Hucisko22:10
Dworzec Główny22:12
Brama Oliwska22:15
Chodowieckiego22:16
Uniwersytet Medyczny22:17
Traugutta [GDA]22:19
Opera Bałtycka22:21
Politechnika22:22
Miszewskiego22:24
Jaśkowa Dolina22:26
Klonowa [GDA]22:27
Galeria Bałtycka22:29
Wojska Polskiego22:31
Zamenhofa [GDA]22:32
Zajezdnia22:33
Strzyża PKM22:34
Uniwersytet Gdański [GDA]22:36
Bażyńskiego [GDA]22:37
Tetmajera22:38
Derdowskiego22:39
Obrońców Westerplatte22:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:42
Kurs nr 17 do Zajezdnia WRZESZCZ
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:44
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:45
Obrońców Westerplatte22:48
Derdowskiego22:49
Tetmajera22:50
Bażyńskiego [GDA]22:51
Uniwersytet Gdański [GDA]22:52
Strzyża PKM22:54
Zajezdnia WRZESZCZ22:55