04:10
Kurs nr 0 do Ujeścisko
Zajezdnia WRZESZCZ05:33
Strzyża PKM05:35
Zajezdnia05:36
Zamenhofa [GDA]05:37
Wojska Polskiego05:39
Galeria Bałtycka05:41
Klonowa [GDA]05:42
Jaśkowa Dolina05:44
Miszewskiego05:46
Politechnika05:47
Opera Bałtycka05:49
Traugutta [GDA]05:50
Uniwersytet Medyczny05:51
Chodowieckiego05:52
Brama Oliwska05:53
Dworzec Główny05:55
Hucisko05:58
Powstańców Warszawskich06:01
Paska06:03
Ciasna06:04
Zakopiańska06:05
Skrajna06:06
Siedlce06:08
Piekarnicza06:11
Belgradzka06:12
Warneńska06:14
Budapesztańska06:16
Migowo06:17
Królewskie Wzgórze06:18
Łabędzia06:19
Stolema06:20
Zabornia06:21
Ujeścisko06:24
Ujeścisko06:25
Kurs nr 1 do Zaspa
Ujeścisko06:42
Ujeścisko06:43
Zabornia06:45
Stolema06:46
Łabędzia06:47
Królewskie Wzgórze06:48
Migowo06:49
Budapesztańska06:51
Warneńska06:53
Belgradzka06:54
Piekarnicza06:56
Siedlce06:59
Skrajna07:00
Zakopiańska07:01
Ciasna07:02
Paska07:03
Powstańców Warszawskich07:05
Hucisko07:08
Dworzec Główny07:10
Brama Oliwska07:13
Chodowieckiego07:14
Uniwersytet Medyczny07:15
Traugutta [GDA]07:17
Opera Bałtycka07:19
Politechnika07:20
Miszewskiego07:22
Jaśkowa Dolina07:24
Klonowa [GDA]07:25
Galeria Bałtycka07:27
Wojska Polskiego07:29
Zamenhofa [GDA]07:30
Zajezdnia07:31
Strzyża PKM07:32
Uniwersytet Gdański [GDA]07:34
Bażyńskiego [GDA]07:35
Tetmajera07:36
Derdowskiego07:37
Obrońców Westerplatte07:38
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:41
Opacka07:43
Subisława07:45
Pomorska - Osiedle07:46
Pomorska [GDA]07:48
Piastowska07:49
Czerwony Dwór07:51
Bora-Komorowskiego07:52
Kołobrzeska07:54
Zaspa07:55
Kurs nr 2 do Ujeścisko
Zaspa08:05
Zaspa08:06
Kołobrzeska08:08
Bora-Komorowskiego08:10
Czerwony Dwór08:12
Piastowska08:13
Pomorska [GDA]08:15
Gospody08:16
Pomorska - Osiedle08:17
Subisława08:18
Opacka08:20
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:22
Obrońców Westerplatte08:24
Derdowskiego08:25
Tetmajera08:26
Bażyńskiego [GDA]08:27
Uniwersytet Gdański [GDA]08:28
Strzyża PKM08:30
Zajezdnia08:32
Zamenhofa [GDA]08:33
Wojska Polskiego08:35
Galeria Bałtycka08:37
Klonowa [GDA]08:38
Jaśkowa Dolina08:40
Miszewskiego08:42
Politechnika08:43
Opera Bałtycka08:45
Traugutta [GDA]08:46
Uniwersytet Medyczny08:47
Chodowieckiego08:48
Brama Oliwska08:49
Dworzec Główny08:51
Hucisko08:54
Powstańców Warszawskich08:57
Paska08:59
Ciasna09:00
Zakopiańska09:01
Skrajna09:02
Siedlce09:04
Piekarnicza09:07
Belgradzka09:08
Warneńska09:10
Budapesztańska09:12
Migowo09:13
Królewskie Wzgórze09:14
Łabędzia09:15
Stolema09:16
Zabornia09:17
Ujeścisko09:20
Ujeścisko09:21
Kurs nr 3 do Zaspa
Ujeścisko09:42
Ujeścisko09:43
Zabornia09:45
Stolema09:46
Łabędzia09:47
Królewskie Wzgórze09:48
Migowo09:49
Budapesztańska09:51
Warneńska09:53
Belgradzka09:54
Piekarnicza09:56
Siedlce09:59
Skrajna10:00
Zakopiańska10:01
Ciasna10:02
Paska10:03
Powstańców Warszawskich10:05
Hucisko10:08
Dworzec Główny10:10
Brama Oliwska10:13
Chodowieckiego10:14
Uniwersytet Medyczny10:15
Traugutta [GDA]10:17
Opera Bałtycka10:19
Politechnika10:20
Miszewskiego10:22
Jaśkowa Dolina10:24
Klonowa [GDA]10:25
Galeria Bałtycka10:27
Wojska Polskiego10:29
Zamenhofa [GDA]10:30
Zajezdnia10:31
Strzyża PKM10:32
Uniwersytet Gdański [GDA]10:34
Bażyńskiego [GDA]10:35
Tetmajera10:36
Derdowskiego10:37
Obrońców Westerplatte10:38
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:41
Opacka10:43
Subisława10:45
Pomorska - Osiedle10:46
Pomorska [GDA]10:48
Piastowska10:49
Czerwony Dwór10:51
Bora-Komorowskiego10:52
Kołobrzeska10:54
Zaspa10:55
Kurs nr 4 do Ujeścisko
Zaspa11:05
Zaspa11:06
Kołobrzeska11:08
Bora-Komorowskiego11:10
Czerwony Dwór11:12
Piastowska11:13
Pomorska [GDA]11:15
Gospody11:16
Pomorska - Osiedle11:17
Subisława11:18
Opacka11:20
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:22
Obrońców Westerplatte11:24
Derdowskiego11:25
Tetmajera11:26
Bażyńskiego [GDA]11:27
Uniwersytet Gdański [GDA]11:28
Strzyża PKM11:30
Zajezdnia11:32
Zamenhofa [GDA]11:33
Wojska Polskiego11:35
Galeria Bałtycka11:37
Klonowa [GDA]11:38
Jaśkowa Dolina11:40
Miszewskiego11:42
Politechnika11:43
Opera Bałtycka11:45
Traugutta [GDA]11:46
Uniwersytet Medyczny11:47
Chodowieckiego11:48
Brama Oliwska11:49
Dworzec Główny11:51
Hucisko11:54
Powstańców Warszawskich11:57
Paska11:59
Ciasna12:00
Zakopiańska12:01
Skrajna12:02
Siedlce12:04
Piekarnicza12:07
Belgradzka12:08
Warneńska12:10
Budapesztańska12:12
Migowo12:13
Królewskie Wzgórze12:14
Łabędzia12:15
Stolema12:16
Zabornia12:17
Ujeścisko12:20
Ujeścisko12:21
Kurs nr 5 do Zaspa
Ujeścisko12:42
Ujeścisko12:43
Zabornia12:45
Stolema12:46
Łabędzia12:47
Królewskie Wzgórze12:48
Migowo12:49
Budapesztańska12:51
Warneńska12:53
Belgradzka12:54
Piekarnicza12:56
Siedlce12:59
Skrajna13:00
Zakopiańska13:01
Ciasna13:02
Paska13:03
Powstańców Warszawskich13:05
Hucisko13:08
Dworzec Główny13:10
Brama Oliwska13:13
Chodowieckiego13:14
Uniwersytet Medyczny13:15
Traugutta [GDA]13:17
Opera Bałtycka13:19
Politechnika13:20
Miszewskiego13:22
Jaśkowa Dolina13:24
Klonowa [GDA]13:25
Galeria Bałtycka13:27
Wojska Polskiego13:29
Zamenhofa [GDA]13:30
Zajezdnia13:31
Strzyża PKM13:32
Uniwersytet Gdański [GDA]13:34
Bażyńskiego [GDA]13:35
Tetmajera13:36
Derdowskiego13:37
Obrońców Westerplatte13:38
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:41
Opacka13:43
Subisława13:45
Pomorska - Osiedle13:46
Pomorska [GDA]13:48
Piastowska13:49
Czerwony Dwór13:51
Bora-Komorowskiego13:52
Kołobrzeska13:54
Zaspa13:55
Kurs nr 6 do Ujeścisko
Zaspa14:05
Zaspa14:06
Kołobrzeska14:08
Bora-Komorowskiego14:10
Czerwony Dwór14:12
Piastowska14:13
Pomorska [GDA]14:15
Gospody14:16
Pomorska - Osiedle14:17
Subisława14:18
Opacka14:20
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:22
Obrońców Westerplatte14:24
Derdowskiego14:25
Tetmajera14:26
Bażyńskiego [GDA]14:27
Uniwersytet Gdański [GDA]14:28
Strzyża PKM14:30
Zajezdnia14:32
Zamenhofa [GDA]14:33
Wojska Polskiego14:35
Galeria Bałtycka14:37
Klonowa [GDA]14:38
Jaśkowa Dolina14:40
Miszewskiego14:42
Politechnika14:43
Opera Bałtycka14:45
Traugutta [GDA]14:46
Uniwersytet Medyczny14:47
Chodowieckiego14:48
Brama Oliwska14:49
Dworzec Główny14:51
Hucisko14:54
Powstańców Warszawskich14:57
Paska14:59
Ciasna15:00
Zakopiańska15:01
Skrajna15:02
Siedlce15:04
Piekarnicza15:07
Belgradzka15:08
Warneńska15:10
Budapesztańska15:12
Migowo15:13
Królewskie Wzgórze15:14
Łabędzia15:15
Stolema15:16
Zabornia15:17
Ujeścisko15:20
Ujeścisko15:21
Kurs nr 7 do Zaspa
Ujeścisko15:42
Ujeścisko15:43
Zabornia15:45
Stolema15:46
Łabędzia15:47
Królewskie Wzgórze15:48
Migowo15:49
Budapesztańska15:51
Warneńska15:53
Belgradzka15:54
Piekarnicza15:56
Siedlce15:59
Skrajna16:00
Zakopiańska16:01
Ciasna16:02
Paska16:03
Powstańców Warszawskich16:05
Hucisko16:08
Dworzec Główny16:10
Brama Oliwska16:13
Chodowieckiego16:14
Uniwersytet Medyczny16:15
Traugutta [GDA]16:17
Opera Bałtycka16:19
Politechnika16:20
Miszewskiego16:22
Jaśkowa Dolina16:24
Klonowa [GDA]16:25
Galeria Bałtycka16:27
Wojska Polskiego16:29
Zamenhofa [GDA]16:30
Zajezdnia16:31
Strzyża PKM16:32
Uniwersytet Gdański [GDA]16:34
Bażyńskiego [GDA]16:35
Tetmajera16:36
Derdowskiego16:37
Obrońców Westerplatte16:38
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:41
Opacka16:43
Subisława16:45
Pomorska - Osiedle16:46
Pomorska [GDA]16:48
Piastowska16:49
Czerwony Dwór16:51
Bora-Komorowskiego16:52
Kołobrzeska16:54
Zaspa16:55
Kurs nr 8 do Ujeścisko
Zaspa17:05
Zaspa17:06
Kołobrzeska17:08
Bora-Komorowskiego17:10
Czerwony Dwór17:12
Piastowska17:13
Pomorska [GDA]17:15
Gospody17:16
Pomorska - Osiedle17:17
Subisława17:18
Opacka17:20
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:22
Obrońców Westerplatte17:24
Derdowskiego17:25
Tetmajera17:26
Bażyńskiego [GDA]17:27
Uniwersytet Gdański [GDA]17:28
Strzyża PKM17:30
Zajezdnia17:32
Zamenhofa [GDA]17:33
Wojska Polskiego17:35
Galeria Bałtycka17:37
Klonowa [GDA]17:38
Jaśkowa Dolina17:40
Miszewskiego17:42
Politechnika17:43
Opera Bałtycka17:45
Traugutta [GDA]17:46
Uniwersytet Medyczny17:47
Chodowieckiego17:48
Brama Oliwska17:49
Dworzec Główny17:51
Hucisko17:54
Powstańców Warszawskich17:57
Paska17:59
Ciasna18:00
Zakopiańska18:01
Skrajna18:02
Siedlce18:04
Piekarnicza18:07
Belgradzka18:08
Warneńska18:10
Budapesztańska18:12
Migowo18:13
Królewskie Wzgórze18:14
Łabędzia18:15
Stolema18:16
Zabornia18:17
Ujeścisko18:20
Ujeścisko18:21
Kurs nr 9 do Zaspa
Ujeścisko18:42
Ujeścisko18:43
Zabornia18:45
Stolema18:46
Łabędzia18:47
Królewskie Wzgórze18:48
Migowo18:49
Budapesztańska18:51
Warneńska18:53
Belgradzka18:54
Piekarnicza18:56
Siedlce18:59
Skrajna19:00
Zakopiańska19:01
Ciasna19:02
Paska19:03
Powstańców Warszawskich19:05
Hucisko19:08
Dworzec Główny19:10
Brama Oliwska19:13
Chodowieckiego19:14
Uniwersytet Medyczny19:15
Traugutta [GDA]19:17
Opera Bałtycka19:19
Politechnika19:20
Miszewskiego19:22
Jaśkowa Dolina19:24
Klonowa [GDA]19:25
Galeria Bałtycka19:27
Wojska Polskiego19:29
Zamenhofa [GDA]19:30
Zajezdnia19:31
Strzyża PKM19:32
Uniwersytet Gdański [GDA]19:34
Bażyńskiego [GDA]19:35
Tetmajera19:36
Derdowskiego19:37
Obrońców Westerplatte19:38
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:41
Opacka19:43
Subisława19:45
Pomorska - Osiedle19:46
Pomorska [GDA]19:48
Piastowska19:49
Czerwony Dwór19:51
Bora-Komorowskiego19:52
Kołobrzeska19:54
Zaspa19:55
Kurs nr 10 do Ujeścisko
Zaspa20:19
Zaspa20:20
Kołobrzeska20:22
Bora-Komorowskiego20:24
Czerwony Dwór20:26
Piastowska20:27
Pomorska [GDA]20:29
Gospody20:30
Pomorska - Osiedle20:31
Subisława20:32
Opacka20:34
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:36
Obrońców Westerplatte20:38
Derdowskiego20:39
Tetmajera20:40
Bażyńskiego [GDA]20:41
Uniwersytet Gdański [GDA]20:42
Strzyża PKM20:44
Zajezdnia20:46
Zamenhofa [GDA]20:47
Wojska Polskiego20:49
Galeria Bałtycka20:51
Klonowa [GDA]20:52
Jaśkowa Dolina20:54
Miszewskiego20:56
Politechnika20:57
Opera Bałtycka20:59
Traugutta [GDA]21:00
Uniwersytet Medyczny21:01
Chodowieckiego21:02
Brama Oliwska21:03
Dworzec Główny21:05
Hucisko21:08
Powstańców Warszawskich21:11
Paska21:13
Ciasna21:14
Zakopiańska21:15
Skrajna21:16
Siedlce21:18
Piekarnicza21:21
Belgradzka21:22
Warneńska21:24
Budapesztańska21:26
Migowo21:27
Królewskie Wzgórze21:28
Łabędzia21:29
Stolema21:30
Zabornia21:31
Ujeścisko21:34
Ujeścisko21:35
Kurs nr 11 do Zaspa
Ujeścisko21:47
Ujeścisko21:48
Zabornia21:50
Stolema21:51
Łabędzia21:52
Królewskie Wzgórze21:53
Migowo21:54
Budapesztańska21:56
Warneńska21:58
Belgradzka21:59
Piekarnicza22:01
Siedlce22:04
Skrajna22:05
Zakopiańska22:06
Ciasna22:07
Paska22:08
Powstańców Warszawskich22:10
Hucisko22:13
Dworzec Główny22:15
Brama Oliwska22:18
Chodowieckiego22:19
Uniwersytet Medyczny22:20
Traugutta [GDA]22:22
Opera Bałtycka22:24
Politechnika22:25
Miszewskiego22:27
Jaśkowa Dolina22:29
Klonowa [GDA]22:30
Galeria Bałtycka22:32
Wojska Polskiego22:34
Zamenhofa [GDA]22:35
Zajezdnia22:36
Strzyża PKM22:37
Uniwersytet Gdański [GDA]22:39
Bażyńskiego [GDA]22:40
Tetmajera22:41
Derdowskiego22:42
Obrońców Westerplatte22:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:46
Opacka22:48
Subisława22:50
Pomorska - Osiedle22:51
Pomorska [GDA]22:53
Piastowska22:54
Czerwony Dwór22:56
Bora-Komorowskiego22:57
Kołobrzeska22:59
Zaspa23:00
Kurs nr 12 do Zajezdnia WRZESZCZ
Zaspa23:05
Zaspa23:06
Kołobrzeska23:08
Bora-Komorowskiego23:10
Czerwony Dwór23:12
Piastowska23:13
Pomorska [GDA]23:15
Gospody23:16
Pomorska - Osiedle23:17
Subisława23:18
Opacka23:20
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:22
Obrońców Westerplatte23:24
Derdowskiego23:25
Tetmajera23:26
Bażyńskiego [GDA]23:27
Uniwersytet Gdański [GDA]23:28
Strzyża PKM23:30
Zajezdnia WRZESZCZ23:31