• 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
23:33
Kurs nr 0 do Lawendowe Wzgórze
Zajezdnia WRZESZCZ03:32
Strzyża PKM03:34
Zajezdnia03:35
Zamenhofa [GDA]03:36
Wojska Polskiego03:38
Galeria Bałtycka03:40
Klonowa [GDA]03:42
Jaśkowa Dolina03:43
Miszewskiego03:45
Politechnika03:46
Opera Bałtycka03:48
Traugutta [GDA]03:49
Uniwersytet Medyczny03:50
Chodowieckiego03:51
Brama Oliwska03:52
Dworzec Główny03:54
Hucisko03:57
Powstańców Warszawskich04:00
Paska04:02
Ciasna04:03
Zakopiańska04:04
Skrajna04:05
Siedlce04:07
Piekarnicza04:10
Belgradzka04:11
Warneńska04:13
Budapesztańska04:15
Migowo04:16
Królewskie Wzgórze04:17
Łabędzia04:18
Stolema04:19
Zabornia04:20
Ujeścisko04:23
Lawendowe Wzgórze04:26
Kurs nr 1 do Zaspa
Lawendowe Wzgórze04:39
Ujeścisko04:42
Zabornia04:44
Stolema04:45
Łabędzia04:46
Królewskie Wzgórze04:47
Migowo04:48
Budapesztańska04:50
Warneńska04:52
Belgradzka04:53
Piekarnicza04:55
Siedlce04:58
Skrajna04:59
Zakopiańska05:00
Ciasna05:01
Paska05:02
Powstańców Warszawskich05:04
Hucisko05:07
Dworzec Główny05:09
Brama Oliwska05:12
Chodowieckiego05:13
Uniwersytet Medyczny05:14
Traugutta [GDA]05:16
Opera Bałtycka05:18
Politechnika05:19
Miszewskiego05:21
Jaśkowa Dolina05:23
Klonowa [GDA]05:24
Galeria Bałtycka05:26
Wojska Polskiego05:28
Zamenhofa [GDA]05:29
Zajezdnia05:30
Strzyża PKM05:31
Uniwersytet Gdański [GDA]05:33
Bażyńskiego [GDA]05:34
Tetmajera05:35
Derdowskiego05:36
Obrońców Westerplatte05:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:40
Opacka05:42
Subisława05:44
Pomorska - Osiedle05:45
Pomorska [GDA]05:47
Piastowska05:48
Czerwony Dwór05:50
Bora-Komorowskiego05:51
Kołobrzeska05:53
Zaspa05:55
Kurs nr 2 do Ujeścisko
Zaspa06:02
Zaspa06:03
Kołobrzeska06:04
Bora-Komorowskiego06:06
Czerwony Dwór06:08
Piastowska06:09
Pomorska [GDA]06:11
Gospody06:12
Pomorska - Osiedle06:13
Subisława06:15
Opacka06:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:19
Obrońców Westerplatte06:21
Derdowskiego06:22
Tetmajera06:23
Bażyńskiego [GDA]06:24
Uniwersytet Gdański [GDA]06:25
Strzyża PKM06:27
Zajezdnia06:29
Zamenhofa [GDA]06:30
Wojska Polskiego06:32
Galeria Bałtycka06:34
Klonowa [GDA]06:36
Jaśkowa Dolina06:37
Miszewskiego06:39
Politechnika06:40
Opera Bałtycka06:42
Traugutta [GDA]06:43
Uniwersytet Medyczny06:44
Chodowieckiego06:45
Brama Oliwska06:46
Dworzec Główny06:48
Hucisko06:51
Powstańców Warszawskich06:54
Paska06:56
Ciasna06:57
Zakopiańska06:58
Skrajna06:59
Siedlce07:01
Piekarnicza07:04
Belgradzka07:05
Warneńska07:07
Budapesztańska07:09
Migowo07:10
Królewskie Wzgórze07:11
Łabędzia07:12
Stolema07:13
Zabornia07:14
Ujeścisko07:17
Ujeścisko07:18
Kurs nr 3 do Zaspa
Ujeścisko07:27
Ujeścisko07:28
Zabornia07:30
Stolema07:31
Łabędzia07:32
Królewskie Wzgórze07:33
Migowo07:34
Budapesztańska07:36
Warneńska07:38
Belgradzka07:39
Piekarnicza07:41
Siedlce07:44
Skrajna07:45
Zakopiańska07:46
Ciasna07:47
Paska07:48
Powstańców Warszawskich07:50
Hucisko07:53
Dworzec Główny07:55
Brama Oliwska07:58
Chodowieckiego07:59
Uniwersytet Medyczny08:00
Traugutta [GDA]08:02
Opera Bałtycka08:04
Politechnika08:05
Miszewskiego08:07
Jaśkowa Dolina08:09
Klonowa [GDA]08:10
Galeria Bałtycka08:12
Wojska Polskiego08:14
Zamenhofa [GDA]08:15
Zajezdnia08:16
Strzyża PKM08:17
Uniwersytet Gdański [GDA]08:19
Bażyńskiego [GDA]08:20
Tetmajera08:21
Derdowskiego08:22
Obrońców Westerplatte08:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:26
Opacka08:28
Subisława08:30
Pomorska - Osiedle08:31
Pomorska [GDA]08:33
Piastowska08:34
Czerwony Dwór08:36
Bora-Komorowskiego08:37
Kołobrzeska08:39
Zaspa08:41
Kurs nr 4 do Lawendowe Wzgórze
Zaspa09:12
Zaspa09:13
Kołobrzeska09:14
Bora-Komorowskiego09:16
Czerwony Dwór09:18
Piastowska09:19
Pomorska [GDA]09:21
Gospody09:22
Pomorska - Osiedle09:23
Subisława09:25
Opacka09:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:29
Obrońców Westerplatte09:31
Derdowskiego09:32
Tetmajera09:33
Bażyńskiego [GDA]09:34
Uniwersytet Gdański [GDA]09:35
Strzyża PKM09:37
Zajezdnia09:39
Zamenhofa [GDA]09:40
Wojska Polskiego09:42
Galeria Bałtycka09:44
Klonowa [GDA]09:46
Jaśkowa Dolina09:47
Miszewskiego09:49
Politechnika09:50
Opera Bałtycka09:52
Traugutta [GDA]09:53
Uniwersytet Medyczny09:54
Chodowieckiego09:55
Brama Oliwska09:56
Dworzec Główny09:58
Hucisko10:01
Powstańców Warszawskich10:04
Paska10:06
Ciasna10:07
Zakopiańska10:08
Skrajna10:09
Siedlce10:11
Piekarnicza10:14
Belgradzka10:15
Warneńska10:17
Budapesztańska10:19
Migowo10:20
Królewskie Wzgórze10:21
Łabędzia10:22
Stolema10:23
Zabornia10:24
Ujeścisko10:27
Lawendowe Wzgórze10:30
Kurs nr 5 do Zaspa
Lawendowe Wzgórze10:39
Ujeścisko10:42
Zabornia10:44
Stolema10:45
Łabędzia10:46
Królewskie Wzgórze10:47
Migowo10:48
Budapesztańska10:50
Warneńska10:52
Belgradzka10:53
Piekarnicza10:55
Siedlce10:58
Skrajna10:59
Zakopiańska11:00
Ciasna11:01
Paska11:02
Powstańców Warszawskich11:04
Hucisko11:07
Dworzec Główny11:09
Brama Oliwska11:12
Chodowieckiego11:13
Uniwersytet Medyczny11:14
Traugutta [GDA]11:16
Opera Bałtycka11:18
Politechnika11:19
Miszewskiego11:21
Jaśkowa Dolina11:23
Klonowa [GDA]11:24
Galeria Bałtycka11:26
Wojska Polskiego11:28
Zamenhofa [GDA]11:29
Zajezdnia11:30
Strzyża PKM11:31
Uniwersytet Gdański [GDA]11:33
Bażyńskiego [GDA]11:34
Tetmajera11:35
Derdowskiego11:36
Obrońców Westerplatte11:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:40
Opacka11:42
Subisława11:44
Pomorska - Osiedle11:45
Pomorska [GDA]11:47
Piastowska11:48
Czerwony Dwór11:50
Bora-Komorowskiego11:51
Kołobrzeska11:53
Zaspa11:55
Kurs nr 6 do Zajezdnia WRZESZCZ
Zaspa11:55
Startowa11:56
Jana Pawła II11:57
Żwirki i Wigury [GDA]11:58
Bajana11:59
Legionów12:00
Plac Komorowskiego12:02
Mickiewicza [GDA]12:05
Reja [GDA]12:06
Wyspiańskiego12:08
Politechnika12:11
Miszewskiego12:13
Jaśkowa Dolina12:15
Klonowa [GDA]12:16
Galeria Bałtycka12:18
Wojska Polskiego12:20
Zamenhofa [GDA]12:21
Zajezdnia12:22
Strzyża PKM12:23
Zajezdnia WRZESZCZ12:25