• Od 01 06 2020 maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Szczegóły na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
04:01
Kurs nr 0 do Lawendowe Wzgórze
Zajezdnia WRZESZCZ03:32
Strzyża PKM03:34
Zajezdnia03:35
Zamenhofa [GDA]03:36
Wojska Polskiego03:38
Galeria Bałtycka03:40
Klonowa [GDA]03:42
Jaśkowa Dolina03:43
Miszewskiego03:45
Politechnika03:46
Opera Bałtycka03:48
Traugutta [GDA]03:49
Uniwersytet Medyczny03:50
Chodowieckiego03:51
Brama Oliwska03:52
Dworzec Główny03:54
Hucisko03:57
Powstańców Warszawskich04:00
Paska04:01
Ciasna04:02
Zakopiańska04:03
Skrajna04:05
Siedlce04:07
Piekarnicza04:11
Belgradzka04:13
Warneńska04:15
Budapesztańska04:17
Migowo04:18
Królewskie Wzgórze04:20
Łabędzia04:21
Stolema04:22
Zabornia04:23
Ujeścisko04:27
Lawendowe Wzgórze04:30
Kurs nr 1 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze04:35
Ujeścisko04:38
Zabornia04:42
Stolema04:43
Łabędzia04:44
Królewskie Wzgórze04:45
Migowo04:47
Budapesztańska04:49
Warneńska04:51
Belgradzka04:52
Piekarnicza04:54
Siedlce04:58
Skrajna04:59
Zakopiańska05:00
Ciasna05:01
Paska05:02
Powstańców Warszawskich05:04
Hucisko05:07
Dworzec Główny05:09
Brama Oliwska05:12
Chodowieckiego05:13
Uniwersytet Medyczny05:14
Traugutta [GDA]05:16
Opera Bałtycka05:18
Politechnika05:19
Miszewskiego05:21
Jaśkowa Dolina05:23
Klonowa [GDA]05:24
Galeria Bałtycka05:26
Wojska Polskiego05:28
Zamenhofa [GDA]05:29
Zajezdnia05:30
Strzyża PKM05:31
Uniwersytet Gdański [GDA]05:33
Bażyńskiego [GDA]05:34
Tetmajera05:35
Derdowskiego05:36
Obrońców Westerplatte05:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:39
Kurs nr 2 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:59
Obrońców Westerplatte06:01
Derdowskiego06:02
Tetmajera06:03
Bażyńskiego [GDA]06:04
Uniwersytet Gdański [GDA]06:06
Strzyża PKM06:08
Zajezdnia06:09
Zamenhofa [GDA]06:10
Wojska Polskiego06:12
Galeria Bałtycka06:14
Klonowa [GDA]06:16
Jaśkowa Dolina06:17
Miszewskiego06:19
Politechnika06:20
Opera Bałtycka06:22
Traugutta [GDA]06:23
Uniwersytet Medyczny06:24
Chodowieckiego06:25
Brama Oliwska06:26
Dworzec Główny06:28
Hucisko06:31
Powstańców Warszawskich06:34
Paska06:35
Ciasna06:36
Zakopiańska06:37
Skrajna06:39
Siedlce06:41
Piekarnicza06:45
Belgradzka06:47
Warneńska06:49
Budapesztańska06:51
Migowo06:52
Królewskie Wzgórze06:54
Łabędzia06:55
Stolema06:56
Zabornia06:57
Ujeścisko07:01
Lawendowe Wzgórze07:04
Kurs nr 3 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze07:19
Ujeścisko07:22
Zabornia07:26
Stolema07:27
Łabędzia07:28
Królewskie Wzgórze07:29
Migowo07:31
Budapesztańska07:33
Warneńska07:35
Belgradzka07:36
Piekarnicza07:38
Siedlce07:42
Skrajna07:43
Zakopiańska07:44
Ciasna07:45
Paska07:46
Powstańców Warszawskich07:48
Hucisko07:51
Dworzec Główny07:53
Brama Oliwska07:56
Chodowieckiego07:57
Uniwersytet Medyczny07:58
Traugutta [GDA]08:00
Opera Bałtycka08:02
Politechnika08:03
Miszewskiego08:05
Jaśkowa Dolina08:07
Klonowa [GDA]08:08
Galeria Bałtycka08:10
Wojska Polskiego08:12
Zamenhofa [GDA]08:13
Zajezdnia08:14
Strzyża PKM08:15
Uniwersytet Gdański [GDA]08:17
Bażyńskiego [GDA]08:18
Tetmajera08:19
Derdowskiego08:20
Obrońców Westerplatte08:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:23
Kurs nr 4 do Ujeścisko
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:28
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:29
Obrońców Westerplatte08:31
Derdowskiego08:32
Tetmajera08:33
Bażyńskiego [GDA]08:34
Uniwersytet Gdański [GDA]08:36
Strzyża PKM08:38
Zajezdnia08:39
Zamenhofa [GDA]08:40
Wojska Polskiego08:42
Galeria Bałtycka08:44
Klonowa [GDA]08:46
Jaśkowa Dolina08:47
Miszewskiego08:49
Politechnika08:50
Opera Bałtycka08:52
Traugutta [GDA]08:53
Uniwersytet Medyczny08:54
Chodowieckiego08:55
Brama Oliwska08:56
Dworzec Główny08:58
Hucisko09:01
Powstańców Warszawskich09:04
Paska09:05
Ciasna09:06
Zakopiańska09:07
Skrajna09:09
Siedlce09:11
Piekarnicza09:15
Belgradzka09:17
Warneńska09:19
Budapesztańska09:21
Migowo09:22
Królewskie Wzgórze09:24
Łabędzia09:25
Stolema09:26
Zabornia09:27
Ujeścisko09:31
Ujeścisko09:32
Kurs nr 5 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Ujeścisko09:58
Ujeścisko09:59
Zabornia10:03
Stolema10:04
Łabędzia10:05
Królewskie Wzgórze10:06
Migowo10:08
Budapesztańska10:10
Warneńska10:12
Belgradzka10:13
Piekarnicza10:15
Siedlce10:19
Skrajna10:20
Zakopiańska10:21
Ciasna10:22
Paska10:23
Powstańców Warszawskich10:25
Hucisko10:28
Dworzec Główny10:30
Brama Oliwska10:33
Chodowieckiego10:34
Uniwersytet Medyczny10:35
Traugutta [GDA]10:37
Opera Bałtycka10:39
Politechnika10:40
Miszewskiego10:42
Jaśkowa Dolina10:44
Klonowa [GDA]10:45
Galeria Bałtycka10:47
Wojska Polskiego10:49
Zamenhofa [GDA]10:50
Zajezdnia10:51
Strzyża PKM10:52
Uniwersytet Gdański [GDA]10:54
Bażyńskiego [GDA]10:55
Tetmajera10:56
Derdowskiego10:57
Obrońców Westerplatte10:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:00
Kurs nr 6 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:08
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:09
Obrońców Westerplatte11:11
Derdowskiego11:12
Tetmajera11:13
Bażyńskiego [GDA]11:14
Uniwersytet Gdański [GDA]11:16
Strzyża PKM11:18
Zajezdnia11:19
Zamenhofa [GDA]11:20
Wojska Polskiego11:22
Galeria Bałtycka11:24
Klonowa [GDA]11:26
Jaśkowa Dolina11:27
Miszewskiego11:29
Politechnika11:30
Opera Bałtycka11:32
Traugutta [GDA]11:33
Uniwersytet Medyczny11:34
Chodowieckiego11:35
Brama Oliwska11:36
Dworzec Główny11:38
Hucisko11:41
Powstańców Warszawskich11:44
Paska11:45
Ciasna11:46
Zakopiańska11:47
Skrajna11:49
Siedlce11:51
Piekarnicza11:55
Belgradzka11:57
Warneńska11:59
Budapesztańska12:01
Migowo12:02
Królewskie Wzgórze12:04
Łabędzia12:05
Stolema12:06
Zabornia12:07
Ujeścisko12:11
Lawendowe Wzgórze12:14
Kurs nr 7 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze12:26
Ujeścisko12:29
Zabornia12:33
Stolema12:34
Łabędzia12:35
Królewskie Wzgórze12:36
Migowo12:38
Budapesztańska12:40
Warneńska12:42
Belgradzka12:43
Piekarnicza12:45
Siedlce12:49
Skrajna12:50
Zakopiańska12:51
Ciasna12:52
Paska12:53
Powstańców Warszawskich12:55
Hucisko12:58
Dworzec Główny13:00
Brama Oliwska13:03
Chodowieckiego13:04
Uniwersytet Medyczny13:05
Traugutta [GDA]13:07
Opera Bałtycka13:09
Politechnika13:10
Miszewskiego13:12
Jaśkowa Dolina13:14
Klonowa [GDA]13:15
Galeria Bałtycka13:17
Wojska Polskiego13:19
Zamenhofa [GDA]13:20
Zajezdnia13:21
Strzyża PKM13:22
Uniwersytet Gdański [GDA]13:24
Bażyńskiego [GDA]13:25
Tetmajera13:26
Derdowskiego13:27
Obrońców Westerplatte13:28
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:30
Kurs nr 8 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:38
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:39
Obrońców Westerplatte13:41
Derdowskiego13:42
Tetmajera13:43
Bażyńskiego [GDA]13:44
Uniwersytet Gdański [GDA]13:46
Strzyża PKM13:48
Zajezdnia13:49
Zamenhofa [GDA]13:50
Wojska Polskiego13:52
Galeria Bałtycka13:54
Klonowa [GDA]13:56
Jaśkowa Dolina13:57
Miszewskiego13:59
Politechnika14:00
Opera Bałtycka14:02
Traugutta [GDA]14:03
Uniwersytet Medyczny14:04
Chodowieckiego14:05
Brama Oliwska14:06
Dworzec Główny14:08
Hucisko14:11
Powstańców Warszawskich14:14
Paska14:15
Ciasna14:16
Zakopiańska14:17
Skrajna14:19
Siedlce14:21
Piekarnicza14:25
Belgradzka14:27
Warneńska14:29
Budapesztańska14:31
Migowo14:32
Królewskie Wzgórze14:34
Łabędzia14:35
Stolema14:36
Zabornia14:37
Ujeścisko14:41
Lawendowe Wzgórze14:44
Kurs nr 9 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze14:59
Ujeścisko15:02
Zabornia15:06
Stolema15:07
Łabędzia15:08
Królewskie Wzgórze15:09
Migowo15:11
Budapesztańska15:13
Warneńska15:15
Belgradzka15:16
Piekarnicza15:18
Siedlce15:22
Skrajna15:23
Zakopiańska15:24
Ciasna15:25
Paska15:26
Powstańców Warszawskich15:28
Hucisko15:31
Dworzec Główny15:33
Brama Oliwska15:36
Chodowieckiego15:37
Uniwersytet Medyczny15:38
Traugutta [GDA]15:40
Opera Bałtycka15:42
Politechnika15:43
Miszewskiego15:45
Jaśkowa Dolina15:47
Klonowa [GDA]15:48
Galeria Bałtycka15:50
Wojska Polskiego15:52
Zamenhofa [GDA]15:53
Zajezdnia15:54
Strzyża PKM15:55
Uniwersytet Gdański [GDA]15:57
Bażyńskiego [GDA]15:58
Tetmajera15:59
Derdowskiego16:00
Obrońców Westerplatte16:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:03
Kurs nr 10 do Ujeścisko
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:08
Obrońców Westerplatte16:10
Derdowskiego16:11
Tetmajera16:12
Bażyńskiego [GDA]16:13
Uniwersytet Gdański [GDA]16:15
Strzyża PKM16:17
Zajezdnia16:18
Zamenhofa [GDA]16:19
Wojska Polskiego16:21
Galeria Bałtycka16:23
Klonowa [GDA]16:25
Jaśkowa Dolina16:26
Miszewskiego16:28
Politechnika16:29
Opera Bałtycka16:31
Traugutta [GDA]16:32
Uniwersytet Medyczny16:33
Chodowieckiego16:34
Brama Oliwska16:35
Dworzec Główny16:37
Hucisko16:40
Powstańców Warszawskich16:43
Paska16:44
Ciasna16:45
Zakopiańska16:46
Skrajna16:48
Siedlce16:50
Piekarnicza16:54
Belgradzka16:56
Warneńska16:58
Budapesztańska17:00
Migowo17:01
Królewskie Wzgórze17:03
Łabędzia17:04
Stolema17:05
Zabornia17:06
Ujeścisko17:10
Ujeścisko17:11
Kurs nr 11 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Ujeścisko17:31
Ujeścisko17:32
Zabornia17:36
Stolema17:37
Łabędzia17:38
Królewskie Wzgórze17:39
Migowo17:41
Budapesztańska17:43
Warneńska17:45
Belgradzka17:46
Piekarnicza17:48
Siedlce17:52
Skrajna17:53
Zakopiańska17:54
Ciasna17:55
Paska17:56
Powstańców Warszawskich17:58
Hucisko18:01
Dworzec Główny18:03
Brama Oliwska18:06
Chodowieckiego18:07
Uniwersytet Medyczny18:08
Traugutta [GDA]18:10
Opera Bałtycka18:12
Politechnika18:13
Miszewskiego18:15
Jaśkowa Dolina18:17
Klonowa [GDA]18:18
Galeria Bałtycka18:20
Wojska Polskiego18:22
Zamenhofa [GDA]18:23
Zajezdnia18:24
Strzyża PKM18:25
Uniwersytet Gdański [GDA]18:27
Bażyńskiego [GDA]18:28
Tetmajera18:29
Derdowskiego18:30
Obrońców Westerplatte18:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:33
Kurs nr 12 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:41
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:42
Obrońców Westerplatte18:44
Derdowskiego18:45
Tetmajera18:46
Bażyńskiego [GDA]18:47
Uniwersytet Gdański [GDA]18:49
Strzyża PKM18:51
Zajezdnia18:52
Zamenhofa [GDA]18:53
Wojska Polskiego18:55
Galeria Bałtycka18:57
Klonowa [GDA]18:59
Jaśkowa Dolina19:00
Miszewskiego19:02
Politechnika19:03
Opera Bałtycka19:05
Traugutta [GDA]19:06
Uniwersytet Medyczny19:07
Chodowieckiego19:08
Brama Oliwska19:09
Dworzec Główny19:11
Hucisko19:14
Powstańców Warszawskich19:17
Paska19:18
Ciasna19:19
Zakopiańska19:20
Skrajna19:22
Siedlce19:24
Piekarnicza19:28
Belgradzka19:30
Warneńska19:32
Budapesztańska19:34
Migowo19:35
Królewskie Wzgórze19:37
Łabędzia19:38
Stolema19:39
Zabornia19:40
Ujeścisko19:44
Lawendowe Wzgórze19:47
Kurs nr 13 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze19:57
Ujeścisko20:00
Zabornia20:04
Stolema20:05
Łabędzia20:06
Królewskie Wzgórze20:07
Migowo20:09
Budapesztańska20:11
Warneńska20:13
Belgradzka20:14
Piekarnicza20:16
Siedlce20:20
Skrajna20:21
Zakopiańska20:22
Ciasna20:23
Paska20:24
Powstańców Warszawskich20:26
Hucisko20:29
Dworzec Główny20:31
Brama Oliwska20:34
Chodowieckiego20:35
Uniwersytet Medyczny20:36
Traugutta [GDA]20:38
Opera Bałtycka20:40
Politechnika20:41
Miszewskiego20:43
Jaśkowa Dolina20:45
Klonowa [GDA]20:46
Galeria Bałtycka20:48
Wojska Polskiego20:50
Zamenhofa [GDA]20:51
Zajezdnia20:52
Strzyża PKM20:53
Uniwersytet Gdański [GDA]20:55
Bażyńskiego [GDA]20:56
Tetmajera20:57
Derdowskiego20:58
Obrońców Westerplatte20:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:01
Kurs nr 14 do Zajezdnia WRZESZCZ
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:04
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:05
Obrońców Westerplatte21:07
Derdowskiego21:08
Tetmajera21:09
Bażyńskiego [GDA]21:10
Uniwersytet Gdański [GDA]21:12
Strzyża PKM21:14
Zajezdnia WRZESZCZ21:15