• Od 01 06 2020 maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Szczegóły na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
04:28
Kurs nr 0 do Lawendowe Wzgórze
Zajezdnia WRZESZCZ06:16
Strzyża PKM06:18
Zajezdnia06:19
Zamenhofa [GDA]06:20
Wojska Polskiego06:22
Galeria Bałtycka06:24
Klonowa [GDA]06:26
Jaśkowa Dolina06:27
Miszewskiego06:29
Politechnika06:30
Opera Bałtycka06:32
Traugutta [GDA]06:33
Uniwersytet Medyczny06:34
Chodowieckiego06:35
Brama Oliwska06:36
Dworzec Główny06:38
Hucisko06:41
Powstańców Warszawskich06:44
Paska06:45
Ciasna06:46
Zakopiańska06:47
Skrajna06:49
Siedlce06:51
Piekarnicza06:55
Belgradzka06:57
Warneńska06:59
Budapesztańska07:01
Migowo07:02
Królewskie Wzgórze07:04
Łabędzia07:05
Stolema07:06
Zabornia07:07
Ujeścisko07:11
Lawendowe Wzgórze07:14
Kurs nr 1 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze07:29
Ujeścisko07:32
Zabornia07:36
Stolema07:37
Łabędzia07:38
Królewskie Wzgórze07:39
Migowo07:41
Budapesztańska07:43
Warneńska07:45
Belgradzka07:46
Piekarnicza07:48
Siedlce07:52
Skrajna07:53
Zakopiańska07:54
Ciasna07:55
Paska07:56
Powstańców Warszawskich07:58
Hucisko08:01
Dworzec Główny08:03
Brama Oliwska08:06
Chodowieckiego08:07
Uniwersytet Medyczny08:08
Traugutta [GDA]08:10
Opera Bałtycka08:12
Politechnika08:13
Miszewskiego08:15
Jaśkowa Dolina08:17
Klonowa [GDA]08:18
Galeria Bałtycka08:20
Wojska Polskiego08:22
Zamenhofa [GDA]08:23
Zajezdnia08:24
Strzyża PKM08:25
Uniwersytet Gdański [GDA]08:27
Bażyńskiego [GDA]08:28
Tetmajera08:29
Derdowskiego08:30
Obrońców Westerplatte08:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:33
Kurs nr 2 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:38
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:39
Obrońców Westerplatte08:41
Derdowskiego08:42
Tetmajera08:43
Bażyńskiego [GDA]08:44
Uniwersytet Gdański [GDA]08:46
Strzyża PKM08:48
Zajezdnia08:49
Zamenhofa [GDA]08:50
Wojska Polskiego08:52
Galeria Bałtycka08:54
Klonowa [GDA]08:56
Jaśkowa Dolina08:57
Miszewskiego08:59
Politechnika09:00
Opera Bałtycka09:02
Traugutta [GDA]09:03
Uniwersytet Medyczny09:04
Chodowieckiego09:05
Brama Oliwska09:06
Dworzec Główny09:08
Hucisko09:11
Powstańców Warszawskich09:14
Paska09:15
Ciasna09:16
Zakopiańska09:17
Skrajna09:19
Siedlce09:21
Piekarnicza09:25
Belgradzka09:27
Warneńska09:29
Budapesztańska09:31
Migowo09:32
Królewskie Wzgórze09:34
Łabędzia09:35
Stolema09:36
Zabornia09:37
Ujeścisko09:41
Lawendowe Wzgórze09:44
Kurs nr 3 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze10:06
Ujeścisko10:09
Zabornia10:13
Stolema10:14
Łabędzia10:15
Królewskie Wzgórze10:16
Migowo10:18
Budapesztańska10:20
Warneńska10:22
Belgradzka10:23
Piekarnicza10:25
Siedlce10:29
Skrajna10:30
Zakopiańska10:31
Ciasna10:32
Paska10:33
Powstańców Warszawskich10:35
Hucisko10:38
Dworzec Główny10:40
Brama Oliwska10:43
Chodowieckiego10:44
Uniwersytet Medyczny10:45
Traugutta [GDA]10:47
Opera Bałtycka10:49
Politechnika10:50
Miszewskiego10:52
Jaśkowa Dolina10:54
Klonowa [GDA]10:55
Galeria Bałtycka10:57
Wojska Polskiego10:59
Zamenhofa [GDA]11:00
Zajezdnia11:01
Strzyża PKM11:02
Uniwersytet Gdański [GDA]11:04
Bażyńskiego [GDA]11:05
Tetmajera11:06
Derdowskiego11:07
Obrońców Westerplatte11:08
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:10
Kurs nr 4 do Ujeścisko
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:18
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:19
Obrońców Westerplatte11:21
Derdowskiego11:22
Tetmajera11:23
Bażyńskiego [GDA]11:24
Uniwersytet Gdański [GDA]11:26
Strzyża PKM11:28
Zajezdnia11:29
Zamenhofa [GDA]11:30
Wojska Polskiego11:32
Galeria Bałtycka11:34
Klonowa [GDA]11:36
Jaśkowa Dolina11:37
Miszewskiego11:39
Politechnika11:40
Opera Bałtycka11:42
Traugutta [GDA]11:43
Uniwersytet Medyczny11:44
Chodowieckiego11:45
Brama Oliwska11:46
Dworzec Główny11:48
Hucisko11:51
Powstańców Warszawskich11:54
Paska11:55
Ciasna11:56
Zakopiańska11:57
Skrajna11:59
Siedlce12:01
Piekarnicza12:05
Belgradzka12:07
Warneńska12:09
Budapesztańska12:11
Migowo12:12
Królewskie Wzgórze12:14
Łabędzia12:15
Stolema12:16
Zabornia12:17
Ujeścisko12:21
Ujeścisko12:22
Kurs nr 5 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Ujeścisko12:38
Ujeścisko12:39
Zabornia12:43
Stolema12:44
Łabędzia12:45
Królewskie Wzgórze12:46
Migowo12:48
Budapesztańska12:50
Warneńska12:52
Belgradzka12:53
Piekarnicza12:55
Siedlce12:59
Skrajna13:00
Zakopiańska13:01
Ciasna13:02
Paska13:03
Powstańców Warszawskich13:05
Hucisko13:08
Dworzec Główny13:10
Brama Oliwska13:13
Chodowieckiego13:14
Uniwersytet Medyczny13:15
Traugutta [GDA]13:17
Opera Bałtycka13:19
Politechnika13:20
Miszewskiego13:22
Jaśkowa Dolina13:24
Klonowa [GDA]13:25
Galeria Bałtycka13:27
Wojska Polskiego13:29
Zamenhofa [GDA]13:30
Zajezdnia13:31
Strzyża PKM13:32
Uniwersytet Gdański [GDA]13:34
Bażyńskiego [GDA]13:35
Tetmajera13:36
Derdowskiego13:37
Obrońców Westerplatte13:38
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:40
Kurs nr 6 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:48
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:49
Obrońców Westerplatte13:51
Derdowskiego13:52
Tetmajera13:53
Bażyńskiego [GDA]13:54
Uniwersytet Gdański [GDA]13:56
Strzyża PKM13:58
Zajezdnia13:59
Zamenhofa [GDA]14:00
Wojska Polskiego14:02
Galeria Bałtycka14:04
Klonowa [GDA]14:06
Jaśkowa Dolina14:07
Miszewskiego14:09
Politechnika14:10
Opera Bałtycka14:12
Traugutta [GDA]14:13
Uniwersytet Medyczny14:14
Chodowieckiego14:15
Brama Oliwska14:16
Dworzec Główny14:18
Hucisko14:21
Powstańców Warszawskich14:24
Paska14:25
Ciasna14:26
Zakopiańska14:27
Skrajna14:29
Siedlce14:31
Piekarnicza14:35
Belgradzka14:37
Warneńska14:39
Budapesztańska14:41
Migowo14:42
Królewskie Wzgórze14:44
Łabędzia14:45
Stolema14:46
Zabornia14:47
Ujeścisko14:51
Lawendowe Wzgórze14:54
Kurs nr 7 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze15:09
Ujeścisko15:12
Zabornia15:16
Stolema15:17
Łabędzia15:18
Królewskie Wzgórze15:19
Migowo15:21
Budapesztańska15:23
Warneńska15:25
Belgradzka15:26
Piekarnicza15:28
Siedlce15:32
Skrajna15:33
Zakopiańska15:34
Ciasna15:35
Paska15:36
Powstańców Warszawskich15:38
Hucisko15:41
Dworzec Główny15:43
Brama Oliwska15:46
Chodowieckiego15:47
Uniwersytet Medyczny15:48
Traugutta [GDA]15:50
Opera Bałtycka15:52
Politechnika15:53
Miszewskiego15:55
Jaśkowa Dolina15:57
Klonowa [GDA]15:58
Galeria Bałtycka16:00
Wojska Polskiego16:02
Zamenhofa [GDA]16:03
Zajezdnia16:04
Strzyża PKM16:05
Uniwersytet Gdański [GDA]16:07
Bażyńskiego [GDA]16:08
Tetmajera16:09
Derdowskiego16:10
Obrońców Westerplatte16:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:13
Kurs nr 8 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:18
Obrońców Westerplatte16:20
Derdowskiego16:21
Tetmajera16:22
Bażyńskiego [GDA]16:23
Uniwersytet Gdański [GDA]16:25
Strzyża PKM16:27
Zajezdnia16:28
Zamenhofa [GDA]16:29
Wojska Polskiego16:31
Galeria Bałtycka16:33
Klonowa [GDA]16:35
Jaśkowa Dolina16:36
Miszewskiego16:38
Politechnika16:39
Opera Bałtycka16:41
Traugutta [GDA]16:42
Uniwersytet Medyczny16:43
Chodowieckiego16:44
Brama Oliwska16:45
Dworzec Główny16:47
Hucisko16:50
Powstańców Warszawskich16:53
Paska16:54
Ciasna16:55
Zakopiańska16:56
Skrajna16:58
Siedlce17:00
Piekarnicza17:04
Belgradzka17:06
Warneńska17:08
Budapesztańska17:10
Migowo17:11
Królewskie Wzgórze17:13
Łabędzia17:14
Stolema17:15
Zabornia17:16
Ujeścisko17:20
Lawendowe Wzgórze17:23
Kurs nr 9 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze17:37
Ujeścisko17:40
Zabornia17:44
Stolema17:45
Łabędzia17:46
Królewskie Wzgórze17:47
Migowo17:49
Budapesztańska17:51
Warneńska17:53
Belgradzka17:54
Piekarnicza17:56
Siedlce18:00
Skrajna18:01
Zakopiańska18:02
Ciasna18:03
Paska18:04
Powstańców Warszawskich18:06
Hucisko18:09
Dworzec Główny18:11
Brama Oliwska18:14
Chodowieckiego18:15
Uniwersytet Medyczny18:16
Traugutta [GDA]18:18
Opera Bałtycka18:20
Politechnika18:21
Miszewskiego18:23
Jaśkowa Dolina18:25
Klonowa [GDA]18:26
Galeria Bałtycka18:28
Wojska Polskiego18:30
Zamenhofa [GDA]18:31
Zajezdnia18:32
Strzyża PKM18:33
Uniwersytet Gdański [GDA]18:35
Bażyńskiego [GDA]18:36
Tetmajera18:37
Derdowskiego18:38
Obrońców Westerplatte18:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:41
Kurs nr 10 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:54
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:55
Obrońców Westerplatte18:57
Derdowskiego18:58
Tetmajera18:59
Bażyńskiego [GDA]19:00
Uniwersytet Gdański [GDA]19:02
Strzyża PKM19:04
Zajezdnia19:05
Zamenhofa [GDA]19:06
Wojska Polskiego19:08
Galeria Bałtycka19:10
Klonowa [GDA]19:12
Jaśkowa Dolina19:13
Miszewskiego19:15
Politechnika19:16
Opera Bałtycka19:18
Traugutta [GDA]19:19
Uniwersytet Medyczny19:20
Chodowieckiego19:21
Brama Oliwska19:22
Dworzec Główny19:24
Hucisko19:27
Powstańców Warszawskich19:30
Paska19:31
Ciasna19:32
Zakopiańska19:33
Skrajna19:35
Siedlce19:37
Piekarnicza19:41
Belgradzka19:43
Warneńska19:45
Budapesztańska19:47
Migowo19:48
Królewskie Wzgórze19:50
Łabędzia19:51
Stolema19:52
Zabornia19:53
Ujeścisko19:57
Lawendowe Wzgórze20:00
Kurs nr 11 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze20:15
Ujeścisko20:18
Zabornia20:22
Stolema20:23
Łabędzia20:24
Królewskie Wzgórze20:25
Migowo20:27
Budapesztańska20:29
Warneńska20:31
Belgradzka20:32
Piekarnicza20:34
Siedlce20:38
Skrajna20:39
Zakopiańska20:40
Ciasna20:41
Paska20:42
Powstańców Warszawskich20:44
Hucisko20:47
Dworzec Główny20:49
Brama Oliwska20:52
Chodowieckiego20:53
Uniwersytet Medyczny20:54
Traugutta [GDA]20:56
Opera Bałtycka20:58
Politechnika20:59
Miszewskiego21:01
Jaśkowa Dolina21:03
Klonowa [GDA]21:04
Galeria Bałtycka21:06
Wojska Polskiego21:08
Zamenhofa [GDA]21:09
Zajezdnia21:10
Strzyża PKM21:11
Uniwersytet Gdański [GDA]21:13
Bażyńskiego [GDA]21:14
Tetmajera21:15
Derdowskiego21:16
Obrońców Westerplatte21:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:19
Kurs nr 12 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:49
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:50
Obrońców Westerplatte21:52
Derdowskiego21:53
Tetmajera21:54
Bażyńskiego [GDA]21:55
Uniwersytet Gdański [GDA]21:57
Strzyża PKM21:59
Zajezdnia22:00
Zamenhofa [GDA]22:01
Wojska Polskiego22:03
Galeria Bałtycka22:05
Klonowa [GDA]22:07
Jaśkowa Dolina22:08
Miszewskiego22:10
Politechnika22:11
Opera Bałtycka22:13
Traugutta [GDA]22:14
Uniwersytet Medyczny22:15
Chodowieckiego22:16
Brama Oliwska22:17
Dworzec Główny22:19
Hucisko22:22
Powstańców Warszawskich22:25
Paska22:26
Ciasna22:27
Zakopiańska22:28
Skrajna22:30
Siedlce22:32
Piekarnicza22:36
Belgradzka22:38
Warneńska22:40
Budapesztańska22:42
Migowo22:43
Królewskie Wzgórze22:45
Łabędzia22:46
Stolema22:47
Zabornia22:48
Ujeścisko22:52
Lawendowe Wzgórze22:55
Kurs nr 13 do Zajezdnia WRZESZCZ
Lawendowe Wzgórze23:08
Ujeścisko23:11
Zabornia23:15
Stolema23:16
Łabędzia23:17
Królewskie Wzgórze23:18
Migowo23:20
Budapesztańska23:21
Warneńska23:23
Belgradzka23:24
Piekarnicza23:26
Siedlce23:30
Skrajna23:31
Zakopiańska23:32
Ciasna23:33
Paska23:34
Powstańców Warszawskich23:36
Hucisko23:39
Dworzec Główny23:41
Brama Oliwska23:44
Chodowieckiego23:45
Uniwersytet Medyczny23:46
Traugutta [GDA]23:47
Opera Bałtycka23:49
Politechnika23:50
Miszewskiego23:52
Jaśkowa Dolina23:54
Klonowa [GDA]23:55
Galeria Bałtycka23:57
Wojska Polskiego23:59
Zamenhofa [GDA]00:00
Zajezdnia00:01
Strzyża PKM00:02
Zajezdnia WRZESZCZ00:04