04:02
Kurs nr 0 do Zaspa
Zajezdnia WRZESZCZ04:50
Strzyża PKM04:51
Uniwersytet Gdański [GDA]04:53
Bażyńskiego [GDA]04:54
Tetmajera04:55
Derdowskiego04:56
Obrońców Westerplatte04:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:00
Opacka05:02
Subisława05:04
Pomorska - Osiedle05:05
Pomorska [GDA]05:07
Piastowska05:08
Czerwony Dwór05:10
Bora-Komorowskiego05:11
Kołobrzeska05:13
Zaspa05:14
Kurs nr 1 do Ujeścisko
Zaspa05:19
Zaspa05:20
Kołobrzeska05:22
Bora-Komorowskiego05:24
Czerwony Dwór05:26
Piastowska05:27
Pomorska [GDA]05:29
Gospody05:30
Pomorska - Osiedle05:31
Subisława05:32
Opacka05:34
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:36
Obrońców Westerplatte05:38
Derdowskiego05:39
Tetmajera05:40
Bażyńskiego [GDA]05:41
Uniwersytet Gdański [GDA]05:42
Strzyża PKM05:44
Zajezdnia05:46
Zamenhofa [GDA]05:47
Wojska Polskiego05:49
Galeria Bałtycka05:51
Klonowa [GDA]05:52
Jaśkowa Dolina05:54
Miszewskiego05:56
Politechnika05:57
Opera Bałtycka05:59
Traugutta [GDA]06:00
Uniwersytet Medyczny06:01
Chodowieckiego06:02
Brama Oliwska06:03
Dworzec Główny06:05
Hucisko06:08
Powstańców Warszawskich06:11
Paska06:13
Ciasna06:14
Zakopiańska06:15
Skrajna06:16
Siedlce06:18
Piekarnicza06:21
Belgradzka06:22
Warneńska06:24
Budapesztańska06:26
Migowo06:27
Królewskie Wzgórze06:28
Łabędzia06:29
Stolema06:30
Zabornia06:31
Ujeścisko06:34
Ujeścisko06:35
Kurs nr 2 do Zaspa
Ujeścisko07:02
Ujeścisko07:03
Zabornia07:05
Stolema07:06
Łabędzia07:07
Królewskie Wzgórze07:08
Migowo07:09
Budapesztańska07:11
Warneńska07:13
Belgradzka07:14
Piekarnicza07:16
Siedlce07:19
Skrajna07:20
Zakopiańska07:21
Ciasna07:22
Paska07:23
Powstańców Warszawskich07:25
Hucisko07:28
Dworzec Główny07:30
Brama Oliwska07:33
Chodowieckiego07:34
Uniwersytet Medyczny07:35
Traugutta [GDA]07:37
Opera Bałtycka07:39
Politechnika07:40
Miszewskiego07:42
Jaśkowa Dolina07:44
Klonowa [GDA]07:45
Galeria Bałtycka07:47
Wojska Polskiego07:49
Zamenhofa [GDA]07:50
Zajezdnia07:51
Strzyża PKM07:52
Uniwersytet Gdański [GDA]07:54
Bażyńskiego [GDA]07:55
Tetmajera07:56
Derdowskiego07:57
Obrońców Westerplatte07:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:01
Opacka08:03
Subisława08:05
Pomorska - Osiedle08:06
Pomorska [GDA]08:08
Piastowska08:09
Czerwony Dwór08:11
Bora-Komorowskiego08:12
Kołobrzeska08:14
Zaspa08:15
Kurs nr 3 do Ujeścisko
Zaspa08:25
Zaspa08:26
Kołobrzeska08:28
Bora-Komorowskiego08:30
Czerwony Dwór08:32
Piastowska08:33
Pomorska [GDA]08:35
Gospody08:36
Pomorska - Osiedle08:37
Subisława08:38
Opacka08:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:42
Obrońców Westerplatte08:44
Derdowskiego08:45
Tetmajera08:46
Bażyńskiego [GDA]08:47
Uniwersytet Gdański [GDA]08:48
Strzyża PKM08:50
Zajezdnia08:52
Zamenhofa [GDA]08:53
Wojska Polskiego08:55
Galeria Bałtycka08:57
Klonowa [GDA]08:58
Jaśkowa Dolina09:00
Miszewskiego09:02
Politechnika09:03
Opera Bałtycka09:05
Traugutta [GDA]09:06
Uniwersytet Medyczny09:07
Chodowieckiego09:08
Brama Oliwska09:09
Dworzec Główny09:11
Hucisko09:14
Powstańców Warszawskich09:17
Paska09:19
Ciasna09:20
Zakopiańska09:21
Skrajna09:22
Siedlce09:24
Piekarnicza09:27
Belgradzka09:28
Warneńska09:30
Budapesztańska09:32
Migowo09:33
Królewskie Wzgórze09:34
Łabędzia09:35
Stolema09:36
Zabornia09:37
Ujeścisko09:40
Ujeścisko09:41
Kurs nr 4 do Zaspa
Ujeścisko10:02
Ujeścisko10:03
Zabornia10:05
Stolema10:06
Łabędzia10:07
Królewskie Wzgórze10:08
Migowo10:09
Budapesztańska10:11
Warneńska10:13
Belgradzka10:14
Piekarnicza10:16
Siedlce10:19
Skrajna10:20
Zakopiańska10:21
Ciasna10:22
Paska10:23
Powstańców Warszawskich10:25
Hucisko10:28
Dworzec Główny10:30
Brama Oliwska10:33
Chodowieckiego10:34
Uniwersytet Medyczny10:35
Traugutta [GDA]10:37
Opera Bałtycka10:39
Politechnika10:40
Miszewskiego10:42
Jaśkowa Dolina10:44
Klonowa [GDA]10:45
Galeria Bałtycka10:47
Wojska Polskiego10:49
Zamenhofa [GDA]10:50
Zajezdnia10:51
Strzyża PKM10:52
Uniwersytet Gdański [GDA]10:54
Bażyńskiego [GDA]10:55
Tetmajera10:56
Derdowskiego10:57
Obrońców Westerplatte10:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:01
Opacka11:03
Subisława11:05
Pomorska - Osiedle11:06
Pomorska [GDA]11:08
Piastowska11:09
Czerwony Dwór11:11
Bora-Komorowskiego11:12
Kołobrzeska11:14
Zaspa11:15
Kurs nr 5 do Ujeścisko
Zaspa11:25
Zaspa11:26
Kołobrzeska11:28
Bora-Komorowskiego11:30
Czerwony Dwór11:32
Piastowska11:33
Pomorska [GDA]11:35
Gospody11:36
Pomorska - Osiedle11:37
Subisława11:38
Opacka11:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:42
Obrońców Westerplatte11:44
Derdowskiego11:45
Tetmajera11:46
Bażyńskiego [GDA]11:47
Uniwersytet Gdański [GDA]11:48
Strzyża PKM11:50
Zajezdnia11:52
Zamenhofa [GDA]11:53
Wojska Polskiego11:55
Galeria Bałtycka11:57
Klonowa [GDA]11:58
Jaśkowa Dolina12:00
Miszewskiego12:02
Politechnika12:03
Opera Bałtycka12:05
Traugutta [GDA]12:06
Uniwersytet Medyczny12:07
Chodowieckiego12:08
Brama Oliwska12:09
Dworzec Główny12:11
Hucisko12:14
Powstańców Warszawskich12:17
Paska12:19
Ciasna12:20
Zakopiańska12:21
Skrajna12:22
Siedlce12:24
Piekarnicza12:27
Belgradzka12:28
Warneńska12:30
Budapesztańska12:32
Migowo12:33
Królewskie Wzgórze12:34
Łabędzia12:35
Stolema12:36
Zabornia12:37
Ujeścisko12:40
Ujeścisko12:41
Kurs nr 6 do Zaspa
Ujeścisko13:02
Ujeścisko13:03
Zabornia13:05
Stolema13:06
Łabędzia13:07
Królewskie Wzgórze13:08
Migowo13:09
Budapesztańska13:11
Warneńska13:13
Belgradzka13:14
Piekarnicza13:16
Siedlce13:19
Skrajna13:20
Zakopiańska13:21
Ciasna13:22
Paska13:23
Powstańców Warszawskich13:25
Hucisko13:28
Dworzec Główny13:30
Brama Oliwska13:33
Chodowieckiego13:34
Uniwersytet Medyczny13:35
Traugutta [GDA]13:37
Opera Bałtycka13:39
Politechnika13:40
Miszewskiego13:42
Jaśkowa Dolina13:44
Klonowa [GDA]13:45
Galeria Bałtycka13:47
Wojska Polskiego13:49
Zamenhofa [GDA]13:50
Zajezdnia13:51
Strzyża PKM13:52
Uniwersytet Gdański [GDA]13:54
Bażyńskiego [GDA]13:55
Tetmajera13:56
Derdowskiego13:57
Obrońców Westerplatte13:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:01
Opacka14:03
Subisława14:05
Pomorska - Osiedle14:06
Pomorska [GDA]14:08
Piastowska14:09
Czerwony Dwór14:11
Bora-Komorowskiego14:12
Kołobrzeska14:14
Zaspa14:15
Kurs nr 7 do Ujeścisko
Zaspa14:25
Zaspa14:26
Kołobrzeska14:28
Bora-Komorowskiego14:30
Czerwony Dwór14:32
Piastowska14:33
Pomorska [GDA]14:35
Gospody14:36
Pomorska - Osiedle14:37
Subisława14:38
Opacka14:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:42
Obrońców Westerplatte14:44
Derdowskiego14:45
Tetmajera14:46
Bażyńskiego [GDA]14:47
Uniwersytet Gdański [GDA]14:48
Strzyża PKM14:50
Zajezdnia14:52
Zamenhofa [GDA]14:53
Wojska Polskiego14:55
Galeria Bałtycka14:57
Klonowa [GDA]14:58
Jaśkowa Dolina15:00
Miszewskiego15:02
Politechnika15:03
Opera Bałtycka15:05
Traugutta [GDA]15:06
Uniwersytet Medyczny15:07
Chodowieckiego15:08
Brama Oliwska15:09
Dworzec Główny15:11
Hucisko15:14
Powstańców Warszawskich15:17
Paska15:19
Ciasna15:20
Zakopiańska15:21
Skrajna15:22
Siedlce15:24
Piekarnicza15:27
Belgradzka15:28
Warneńska15:30
Budapesztańska15:32
Migowo15:33
Królewskie Wzgórze15:34
Łabędzia15:35
Stolema15:36
Zabornia15:37
Ujeścisko15:40
Ujeścisko15:41
Kurs nr 8 do Zaspa
Ujeścisko16:02
Ujeścisko16:03
Zabornia16:05
Stolema16:06
Łabędzia16:07
Królewskie Wzgórze16:08
Migowo16:09
Budapesztańska16:11
Warneńska16:13
Belgradzka16:14
Piekarnicza16:16
Siedlce16:19
Skrajna16:20
Zakopiańska16:21
Ciasna16:22
Paska16:23
Powstańców Warszawskich16:25
Hucisko16:28
Dworzec Główny16:30
Brama Oliwska16:33
Chodowieckiego16:34
Uniwersytet Medyczny16:35
Traugutta [GDA]16:37
Opera Bałtycka16:39
Politechnika16:40
Miszewskiego16:42
Jaśkowa Dolina16:44
Klonowa [GDA]16:45
Galeria Bałtycka16:47
Wojska Polskiego16:49
Zamenhofa [GDA]16:50
Zajezdnia16:51
Strzyża PKM16:52
Uniwersytet Gdański [GDA]16:54
Bażyńskiego [GDA]16:55
Tetmajera16:56
Derdowskiego16:57
Obrońców Westerplatte16:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:01
Opacka17:03
Subisława17:05
Pomorska - Osiedle17:06
Pomorska [GDA]17:08
Piastowska17:09
Czerwony Dwór17:11
Bora-Komorowskiego17:12
Kołobrzeska17:14
Zaspa17:15
Kurs nr 9 do Ujeścisko
Zaspa17:25
Zaspa17:26
Kołobrzeska17:28
Bora-Komorowskiego17:30
Czerwony Dwór17:32
Piastowska17:33
Pomorska [GDA]17:35
Gospody17:36
Pomorska - Osiedle17:37
Subisława17:38
Opacka17:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:42
Obrońców Westerplatte17:44
Derdowskiego17:45
Tetmajera17:46
Bażyńskiego [GDA]17:47
Uniwersytet Gdański [GDA]17:48
Strzyża PKM17:50
Zajezdnia17:52
Zamenhofa [GDA]17:53
Wojska Polskiego17:55
Galeria Bałtycka17:57
Klonowa [GDA]17:58
Jaśkowa Dolina18:00
Miszewskiego18:02
Politechnika18:03
Opera Bałtycka18:05
Traugutta [GDA]18:06
Uniwersytet Medyczny18:07
Chodowieckiego18:08
Brama Oliwska18:09
Dworzec Główny18:11
Hucisko18:14
Powstańców Warszawskich18:17
Paska18:19
Ciasna18:20
Zakopiańska18:21
Skrajna18:22
Siedlce18:24
Piekarnicza18:27
Belgradzka18:28
Warneńska18:30
Budapesztańska18:32
Migowo18:33
Królewskie Wzgórze18:34
Łabędzia18:35
Stolema18:36
Zabornia18:37
Ujeścisko18:40
Ujeścisko18:41
Kurs nr 10 do Zaspa
Ujeścisko19:02
Ujeścisko19:03
Zabornia19:05
Stolema19:06
Łabędzia19:07
Królewskie Wzgórze19:08
Migowo19:09
Budapesztańska19:11
Warneńska19:13
Belgradzka19:14
Piekarnicza19:16
Siedlce19:19
Skrajna19:20
Zakopiańska19:21
Ciasna19:22
Paska19:23
Powstańców Warszawskich19:25
Hucisko19:28
Dworzec Główny19:30
Brama Oliwska19:33
Chodowieckiego19:34
Uniwersytet Medyczny19:35
Traugutta [GDA]19:37
Opera Bałtycka19:39
Politechnika19:40
Miszewskiego19:42
Jaśkowa Dolina19:44
Klonowa [GDA]19:45
Galeria Bałtycka19:47
Wojska Polskiego19:49
Zamenhofa [GDA]19:50
Zajezdnia19:51
Strzyża PKM19:52
Uniwersytet Gdański [GDA]19:54
Bażyńskiego [GDA]19:55
Tetmajera19:56
Derdowskiego19:57
Obrońców Westerplatte19:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:01
Opacka20:03
Subisława20:05
Pomorska - Osiedle20:06
Pomorska [GDA]20:08
Piastowska20:09
Czerwony Dwór20:11
Bora-Komorowskiego20:12
Kołobrzeska20:14
Zaspa20:15
Kurs nr 11 do Ujeścisko
Zaspa20:49
Zaspa20:50
Kołobrzeska20:52
Bora-Komorowskiego20:54
Czerwony Dwór20:56
Piastowska20:57
Pomorska [GDA]20:59
Gospody21:00
Pomorska - Osiedle21:01
Subisława21:02
Opacka21:04
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:06
Obrońców Westerplatte21:08
Derdowskiego21:09
Tetmajera21:10
Bażyńskiego [GDA]21:11
Uniwersytet Gdański [GDA]21:12
Strzyża PKM21:14
Zajezdnia21:16
Zamenhofa [GDA]21:17
Wojska Polskiego21:19
Galeria Bałtycka21:21
Klonowa [GDA]21:22
Jaśkowa Dolina21:24
Miszewskiego21:26
Politechnika21:27
Opera Bałtycka21:29
Traugutta [GDA]21:30
Uniwersytet Medyczny21:31
Chodowieckiego21:32
Brama Oliwska21:33
Dworzec Główny21:35
Hucisko21:38
Powstańców Warszawskich21:41
Paska21:43
Ciasna21:44
Zakopiańska21:45
Skrajna21:46
Siedlce21:48
Piekarnicza21:51
Belgradzka21:52
Warneńska21:54
Budapesztańska21:56
Migowo21:57
Królewskie Wzgórze21:58
Łabędzia21:59
Stolema22:00
Zabornia22:01
Ujeścisko22:04
Ujeścisko22:05
Kurs nr 12 do Zajezdnia WRZESZCZ
Ujeścisko22:17
Ujeścisko22:18
Zabornia22:20
Stolema22:21
Łabędzia22:22
Królewskie Wzgórze22:23
Migowo22:24
Budapesztańska22:26
Warneńska22:28
Belgradzka22:29
Piekarnicza22:31
Siedlce22:34
Skrajna22:35
Zakopiańska22:36
Ciasna22:37
Paska22:38
Powstańców Warszawskich22:40
Hucisko22:43
Dworzec Główny22:45
Brama Oliwska22:48
Chodowieckiego22:49
Uniwersytet Medyczny22:50
Traugutta [GDA]22:51
Opera Bałtycka22:53
Politechnika22:54
Miszewskiego22:56
Jaśkowa Dolina22:58
Klonowa [GDA]22:59
Galeria Bałtycka23:01
Wojska Polskiego23:03
Zamenhofa [GDA]23:04
Zajezdnia23:05
Strzyża PKM23:06
Zajezdnia WRZESZCZ23:08