11:39
Kurs nr 0 do Zaspa
Zajezdnia WRZESZCZ06:01
Strzyża PKM06:02
Uniwersytet Gdański [GDA]06:04
Bażyńskiego [GDA]06:05
Tetmajera06:06
Derdowskiego06:07
Obrońców Westerplatte06:08
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:11
Opacka06:13
Subisława06:15
Pomorska - Osiedle06:16
Pomorska [GDA]06:18
Piastowska06:19
Czerwony Dwór06:21
Bora-Komorowskiego06:22
Kołobrzeska06:24
Zaspa06:25
Kurs nr 1 do Ujeścisko
Zaspa06:41
Zaspa06:42
Kołobrzeska06:43
Bora-Komorowskiego06:45
Czerwony Dwór06:47
Piastowska06:48
Pomorska [GDA]06:50
Gospody06:51
Pomorska - Osiedle06:52
Subisława06:54
Opacka06:56
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:58
Obrońców Westerplatte07:00
Derdowskiego07:01
Tetmajera07:02
Bażyńskiego [GDA]07:03
Uniwersytet Gdański [GDA]07:04
Strzyża PKM07:06
Zajezdnia07:08
Zamenhofa [GDA]07:09
Wojska Polskiego07:11
Galeria Bałtycka07:13
Klonowa [GDA]07:14
Jaśkowa Dolina07:16
Miszewskiego07:18
Politechnika07:19
Opera Bałtycka07:21
Traugutta [GDA]07:22
Uniwersytet Medyczny07:23
Chodowieckiego07:24
Brama Oliwska07:25
Dworzec Główny07:27
Hucisko07:30
Powstańców Warszawskich07:33
Paska07:35
Ciasna07:36
Zakopiańska07:37
Skrajna07:38
Siedlce07:40
Piekarnicza07:43
Belgradzka07:44
Warneńska07:46
Budapesztańska07:48
Migowo07:49
Królewskie Wzgórze07:50
Łabędzia07:51
Stolema07:52
Zabornia07:53
Ujeścisko07:56
Ujeścisko07:57
Kurs nr 2 do Zaspa
Ujeścisko08:00
Ujeścisko08:01
Zabornia08:03
Stolema08:04
Łabędzia08:05
Królewskie Wzgórze08:06
Migowo08:07
Budapesztańska08:09
Warneńska08:11
Belgradzka08:12
Piekarnicza08:14
Siedlce08:17
Skrajna08:18
Zakopiańska08:19
Ciasna08:20
Paska08:21
Powstańców Warszawskich08:23
Hucisko08:26
Dworzec Główny08:28
Brama Oliwska08:31
Chodowieckiego08:32
Uniwersytet Medyczny08:33
Traugutta [GDA]08:35
Opera Bałtycka08:37
Politechnika08:38
Miszewskiego08:40
Jaśkowa Dolina08:42
Klonowa [GDA]08:43
Galeria Bałtycka08:45
Wojska Polskiego08:47
Zamenhofa [GDA]08:48
Zajezdnia08:49
Strzyża PKM08:50
Uniwersytet Gdański [GDA]08:52
Bażyńskiego [GDA]08:53
Tetmajera08:54
Derdowskiego08:55
Obrońców Westerplatte08:56
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:59
Opacka09:01
Subisława09:03
Pomorska - Osiedle09:04
Pomorska [GDA]09:06
Piastowska09:07
Czerwony Dwór09:09
Bora-Komorowskiego09:10
Kołobrzeska09:12
Zaspa09:13
Kurs nr 3 do Ujeścisko
Zaspa09:25
Zaspa09:26
Kołobrzeska09:27
Bora-Komorowskiego09:29
Czerwony Dwór09:31
Piastowska09:32
Pomorska [GDA]09:34
Gospody09:35
Pomorska - Osiedle09:36
Subisława09:38
Opacka09:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:42
Obrońców Westerplatte09:44
Derdowskiego09:45
Tetmajera09:46
Bażyńskiego [GDA]09:47
Uniwersytet Gdański [GDA]09:48
Strzyża PKM09:50
Zajezdnia09:52
Zamenhofa [GDA]09:53
Wojska Polskiego09:55
Galeria Bałtycka09:57
Klonowa [GDA]09:58
Jaśkowa Dolina10:00
Miszewskiego10:02
Politechnika10:03
Opera Bałtycka10:05
Traugutta [GDA]10:06
Uniwersytet Medyczny10:07
Chodowieckiego10:08
Brama Oliwska10:09
Dworzec Główny10:11
Hucisko10:14
Powstańców Warszawskich10:17
Paska10:19
Ciasna10:20
Zakopiańska10:21
Skrajna10:22
Siedlce10:24
Piekarnicza10:27
Belgradzka10:28
Warneńska10:30
Budapesztańska10:32
Migowo10:33
Królewskie Wzgórze10:34
Łabędzia10:35
Stolema10:36
Zabornia10:37
Ujeścisko10:40
Ujeścisko10:41
Kurs nr 4 do Zajezdnia WRZESZCZ
Ujeścisko10:56
Ujeścisko10:57
Zabornia10:59
Stolema11:00
Łabędzia11:01
Królewskie Wzgórze11:02
Migowo11:03
Budapesztańska11:05
Warneńska11:07
Belgradzka11:08
Piekarnicza11:10
Siedlce11:13
Skrajna11:14
Zakopiańska11:15
Ciasna11:16
Paska11:17
Powstańców Warszawskich11:19
Hucisko11:22
Dworzec Główny11:24
Brama Oliwska11:27
Chodowieckiego11:28
Uniwersytet Medyczny11:29
Traugutta [GDA]11:31
Opera Bałtycka11:33
Politechnika11:34
Miszewskiego11:36
Jaśkowa Dolina11:38
Klonowa [GDA]11:39
Galeria Bałtycka11:41
Wojska Polskiego11:43
Zamenhofa [GDA]11:44
Zajezdnia11:45
Strzyża PKM11:46
Zajezdnia WRZESZCZ11:48
Kurs nr 5 do Ujeścisko
Zajezdnia WRZESZCZ12:01
Zajezdnia12:02
Zamenhofa [GDA]12:03
Wojska Polskiego12:05
Galeria Bałtycka12:07
Klonowa [GDA]12:08
Jaśkowa Dolina12:10
Miszewskiego12:12
Politechnika12:13
Opera Bałtycka12:15
Traugutta [GDA]12:16
Uniwersytet Medyczny12:17
Chodowieckiego12:18
Brama Oliwska12:19
Dworzec Główny12:21
Hucisko12:24
Powstańców Warszawskich12:27
Paska12:29
Ciasna12:30
Zakopiańska12:31
Skrajna12:32
Siedlce12:34
Piekarnicza12:37
Belgradzka12:38
Warneńska12:40
Budapesztańska12:42
Migowo12:43
Królewskie Wzgórze12:44
Łabędzia12:45
Stolema12:46
Zabornia12:47
Ujeścisko12:50
Ujeścisko12:51
Kurs nr 6 do Zajezdnia WRZESZCZ
Ujeścisko12:56
Ujeścisko12:57
Zabornia12:59
Stolema13:00
Łabędzia13:01
Królewskie Wzgórze13:02
Migowo13:03
Budapesztańska13:05
Warneńska13:07
Belgradzka13:08
Piekarnicza13:10
Siedlce13:13
Skrajna13:14
Zakopiańska13:15
Ciasna13:16
Paska13:17
Powstańców Warszawskich13:19
Hucisko13:22
Dworzec Główny13:24
Brama Oliwska13:27
Chodowieckiego13:28
Uniwersytet Medyczny13:29
Traugutta [GDA]13:31
Opera Bałtycka13:33
Politechnika13:34
Miszewskiego13:36
Jaśkowa Dolina13:38
Klonowa [GDA]13:39
Galeria Bałtycka13:41
Wojska Polskiego13:43
Zamenhofa [GDA]13:44
Zajezdnia13:45
Strzyża PKM13:46
Zajezdnia WRZESZCZ13:48
Kurs nr 7 do Ujeścisko
Zajezdnia WRZESZCZ13:57
Zajezdnia13:58
Zamenhofa [GDA]13:59
Wojska Polskiego14:01
Galeria Bałtycka14:03
Klonowa [GDA]14:04
Jaśkowa Dolina14:06
Miszewskiego14:08
Politechnika14:09
Opera Bałtycka14:11
Traugutta [GDA]14:12
Uniwersytet Medyczny14:13
Chodowieckiego14:14
Brama Oliwska14:15
Dworzec Główny14:17
Hucisko14:20
Powstańców Warszawskich14:23
Paska14:25
Ciasna14:26
Zakopiańska14:27
Skrajna14:28
Siedlce14:30
Piekarnicza14:33
Belgradzka14:34
Warneńska14:36
Budapesztańska14:38
Migowo14:39
Królewskie Wzgórze14:40
Łabędzia14:41
Stolema14:42
Zabornia14:43
Ujeścisko14:46
Ujeścisko14:47
Kurs nr 8 do Zaspa
Ujeścisko15:00
Ujeścisko15:01
Zabornia15:03
Stolema15:04
Łabędzia15:05
Królewskie Wzgórze15:06
Migowo15:07
Budapesztańska15:09
Warneńska15:11
Belgradzka15:12
Piekarnicza15:14
Siedlce15:17
Skrajna15:18
Zakopiańska15:19
Ciasna15:20
Paska15:21
Powstańców Warszawskich15:23
Hucisko15:26
Dworzec Główny15:28
Brama Oliwska15:31
Chodowieckiego15:32
Uniwersytet Medyczny15:33
Traugutta [GDA]15:35
Opera Bałtycka15:37
Politechnika15:38
Miszewskiego15:40
Jaśkowa Dolina15:42
Klonowa [GDA]15:43
Galeria Bałtycka15:45
Wojska Polskiego15:47
Zamenhofa [GDA]15:48
Zajezdnia15:49
Strzyża PKM15:50
Uniwersytet Gdański [GDA]15:52
Bażyńskiego [GDA]15:53
Tetmajera15:54
Derdowskiego15:55
Obrońców Westerplatte15:56
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:59
Opacka16:01
Subisława16:03
Pomorska - Osiedle16:04
Pomorska [GDA]16:06
Piastowska16:07
Czerwony Dwór16:09
Bora-Komorowskiego16:10
Kołobrzeska16:12
Zaspa16:13
Kurs nr 9 do Ujeścisko
Zaspa16:21
Zaspa16:22
Kołobrzeska16:23
Bora-Komorowskiego16:25
Czerwony Dwór16:27
Piastowska16:28
Pomorska [GDA]16:30
Gospody16:31
Pomorska - Osiedle16:32
Subisława16:34
Opacka16:36
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:38
Obrońców Westerplatte16:40
Derdowskiego16:41
Tetmajera16:42
Bażyńskiego [GDA]16:43
Uniwersytet Gdański [GDA]16:44
Strzyża PKM16:46
Zajezdnia16:48
Zamenhofa [GDA]16:49
Wojska Polskiego16:51
Galeria Bałtycka16:53
Klonowa [GDA]16:54
Jaśkowa Dolina16:56
Miszewskiego16:58
Politechnika16:59
Opera Bałtycka17:01
Traugutta [GDA]17:02
Uniwersytet Medyczny17:03
Chodowieckiego17:04
Brama Oliwska17:05
Dworzec Główny17:07
Hucisko17:10
Powstańców Warszawskich17:13
Paska17:15
Ciasna17:16
Zakopiańska17:17
Skrajna17:18
Siedlce17:20
Piekarnicza17:23
Belgradzka17:24
Warneńska17:26
Budapesztańska17:28
Migowo17:29
Królewskie Wzgórze17:30
Łabędzia17:31
Stolema17:32
Zabornia17:33
Ujeścisko17:36
Ujeścisko17:37
Kurs nr 10 do Zaspa
Ujeścisko18:00
Ujeścisko18:01
Zabornia18:03
Stolema18:04
Łabędzia18:05
Królewskie Wzgórze18:06
Migowo18:07
Budapesztańska18:09
Warneńska18:11
Belgradzka18:12
Piekarnicza18:14
Siedlce18:17
Skrajna18:18
Zakopiańska18:19
Ciasna18:20
Paska18:21
Powstańców Warszawskich18:23
Hucisko18:26
Dworzec Główny18:28
Brama Oliwska18:31
Chodowieckiego18:32
Uniwersytet Medyczny18:33
Traugutta [GDA]18:35
Opera Bałtycka18:37
Politechnika18:38
Miszewskiego18:40
Jaśkowa Dolina18:42
Klonowa [GDA]18:43
Galeria Bałtycka18:45
Wojska Polskiego18:47
Zamenhofa [GDA]18:48
Zajezdnia18:49
Strzyża PKM18:50
Uniwersytet Gdański [GDA]18:52
Bażyńskiego [GDA]18:53
Tetmajera18:54
Derdowskiego18:55
Obrońców Westerplatte18:56
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:59
Opacka19:01
Subisława19:03
Pomorska - Osiedle19:04
Pomorska [GDA]19:06
Piastowska19:07
Czerwony Dwór19:09
Bora-Komorowskiego19:10
Kołobrzeska19:12
Zaspa19:13
Kurs nr 11 do Ujeścisko
Zaspa19:49
Zaspa19:50
Kołobrzeska19:51
Bora-Komorowskiego19:53
Czerwony Dwór19:55
Piastowska19:56
Pomorska [GDA]19:58
Gospody19:59
Pomorska - Osiedle20:00
Subisława20:02
Opacka20:04
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:06
Obrońców Westerplatte20:08
Derdowskiego20:09
Tetmajera20:10
Bażyńskiego [GDA]20:11
Uniwersytet Gdański [GDA]20:12
Strzyża PKM20:14
Zajezdnia20:16
Zamenhofa [GDA]20:17
Wojska Polskiego20:19
Galeria Bałtycka20:21
Klonowa [GDA]20:22
Jaśkowa Dolina20:24
Miszewskiego20:26
Politechnika20:27
Opera Bałtycka20:29
Traugutta [GDA]20:30
Uniwersytet Medyczny20:31
Chodowieckiego20:32
Brama Oliwska20:33
Dworzec Główny20:35
Hucisko20:38
Powstańców Warszawskich20:41
Paska20:43
Ciasna20:44
Zakopiańska20:45
Skrajna20:46
Siedlce20:48
Piekarnicza20:51
Belgradzka20:52
Warneńska20:54
Budapesztańska20:56
Migowo20:57
Królewskie Wzgórze20:58
Łabędzia20:59
Stolema21:00
Zabornia21:01
Ujeścisko21:04
Ujeścisko21:05
Kurs nr 12 do Zaspa
Ujeścisko21:17
Ujeścisko21:18
Zabornia21:20
Stolema21:21
Łabędzia21:22
Królewskie Wzgórze21:23
Migowo21:24
Budapesztańska21:26
Warneńska21:28
Belgradzka21:29
Piekarnicza21:31
Siedlce21:34
Skrajna21:35
Zakopiańska21:36
Ciasna21:37
Paska21:38
Powstańców Warszawskich21:40
Hucisko21:43
Dworzec Główny21:45
Brama Oliwska21:48
Chodowieckiego21:49
Uniwersytet Medyczny21:50
Traugutta [GDA]21:52
Opera Bałtycka21:54
Politechnika21:55
Miszewskiego21:57
Jaśkowa Dolina21:59
Klonowa [GDA]22:00
Galeria Bałtycka22:02
Wojska Polskiego22:04
Zamenhofa [GDA]22:05
Zajezdnia22:06
Strzyża PKM22:07
Uniwersytet Gdański [GDA]22:09
Bażyńskiego [GDA]22:10
Tetmajera22:11
Derdowskiego22:12
Obrońców Westerplatte22:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:16
Opacka22:18
Subisława22:20
Pomorska - Osiedle22:21
Pomorska [GDA]22:23
Piastowska22:24
Czerwony Dwór22:26
Bora-Komorowskiego22:27
Kołobrzeska22:29
Zaspa22:30
Kurs nr 13 do Zajezdnia WRZESZCZ
Zaspa22:33
Zaspa22:34
Kołobrzeska22:35
Bora-Komorowskiego22:37
Czerwony Dwór22:39
Piastowska22:40
Pomorska [GDA]22:42
Gospody22:43
Pomorska - Osiedle22:44
Subisława22:46
Opacka22:48
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:50
Obrońców Westerplatte22:52
Derdowskiego22:53
Tetmajera22:54
Bażyńskiego [GDA]22:55
Uniwersytet Gdański [GDA]22:56
Strzyża PKM22:58
Zajezdnia WRZESZCZ22:59